Apstiprināta Austrālijas dalība Eirovīzijā

Komentāri
Apstiprināta Austrālijas dalība Eirovīzijā
2014. gada Eirovīzijas uzvarētāja Končita Vursta no Austrijas. Foto: EPA/ LETA

Eirovīzijas dziesmu konkursa 60. gadskārtā tas paplašina ģeogrāfiskās robežas un kā jauna konkursa dalībniece apstiprināta kontinenta valsts Austrālija.

Līdz ar Austrālijas dalību konkursa finālā šogad par skatītāju simpātijām visā Eiropā kopskaitā cīnīsies 40 valstis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dziesmu konkurss gadu gaitā ir kļuvis par vērienīgāko televīzijas izklaides notikumu pasaulē. Ļaujot tajā piedalīties Austrālijai, kopā ar partneriem EBU un SBS konkurss tiks pacelts jaunā globālā līmenī un kļūs par tiltu, kas aptvers visu pasauli,” norāda ORF ģenerāldirektors Aleksanders Vrabecs.

Austrālijas TV skatītājiem būs iespēja piedalīties kā pusfināla, tā arī fināla balsojumā. Skatītāju un žūrijas balsojums dalīsies proporcijā 1 pret 1.

Šogad Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks 19., 22. un 23. maijā Austrijas galvaspilsētā Vīnē. Latvijas pārstāvji tiks noskaidroti konkursa Supernova 2015 kārtībā.

Pērn Latviju Eirovīzijā pārstāvēja grupa Aarzemnieki, kas finālā neiekļuva.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl