Komentāri
Aprīlī Dailes teātris īstenos jaunu projektu – izrāžu skati
Izrāde M.Butterfly. Foto: Gunārs Janaitis

Dailes teātris, kas šogad svinēs 95 gadu jubileju, uzsācis jaunu virzienu starptautisko attiecību attīstīšanā – Dailes teātra izrāžu skati, kas notiks no 14. līdz 19. aprīlim, piedāvājot noskatīties 17 profesionāļu un skatītāju atzinīgi novērtētas izrādes, informē Dailes teātra pārstāve Liene Jakovļeva.

Dailes teātra izrāžu skatē iekļautās izrādes ir Saules bērni, M. Butterfly, Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu, Finita la comedia!, Bovarī kundze un Izraidītie Lielajā zālē, Ugunsgrēki, Vecpuiši un vecmeitas, Apglabājiet mani zem grīdas, Divi kapteiņi un Slazdā Mazajā zālē, Pusslepkava, Čuhņas jociņi, Visas viņas grāmatas, Aija pēc Jaunsudrabiņa, Lēnprātīgā un Nakts vēl nav galā Kamerzālē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dailes teātra izrāžu skates galvenais mērķis ir gūt novērtējumu, rast padomus un ierosmes turpmākai darbībai, kā arī veidot dažādu valstu teātra profesionāļu auglīgu dialogu par aktuālām teātra tēmām. Lai īstenotu skati, tiek veidoti izrāžu koncepcijas un satura tulkojumi angļu un krievu valodā, izrāžu portfolio ar plašu informāciju, kas atvieglotu izrāžu iekļaušanu arī festivālos vai viesizrādēs ārvalstu auditorijām. Taču galvenais uzdevums ir veidot teātra atpazīstamību arī ārvalstu teātra profesionāļu vidū, akcentē L. Jakovļeva.

Izrāžu skates mērķauditorija ir vietējie un ārvalstu teātra profesionāļi, kā arī ikviens teātra interesents.

Biļešu iepriekšpārdošana uz visām Dailes teātra izrāžu skates un pārējām aprīļa izrādēm sāksies 12. februārī.

Aprīlī vairākas izrādes tiks spēlētas pēdējo reizi – Oņegins (8. aprīlī), Vējiem līdzi (11. aprīlī), Primadonnas (12. aprīlī) un Amadejs (23. aprīlī).

Aprīļa piedāvājums par īpašām cenām būs divas izrādes Mazajā zālē – Ugunsgrēki 9. aprīlī un Vaņa un Soņa un Maša un Spaiks 29. aprīlī. Uz šīm izrādēm visu biļešu cena būs 5 un 6 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl