Apprecējies Latvijas labākais aktieris

Komentāri
Apprecējies Latvijas labākais aktieris
Foto: facebook/dainis.grube

”Viss notika spontāni – par laulībām zināja tikai paši tuvākie cilvēki,” žurnālam Privātā Dzīve atklāj Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe (31), kurš 7. martā Rīgas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļā mija gredzenus ar ilggadējo draudzeni Mariju Muktupāvelu (27).

”Doma par to, ka šogad beidzot vajadzētu apprecēties, mums bija jau sen,” sarunā ar privāto dzīvi stāsta Dainis Grūbe. Viņa un Marijas Muktupāvelas attiecības jau ilgst piecus gadus. Dainis Mariju jau pirms kāzām dēvējis par sievu. ”Kas gan viņa man par draudzeni, ja jau tik ilgi esam kopā, turklāt audzinām divas meitas. Jau kopš pirmās meitas piedzimšanas Mariju uzskatu par savu sievu. Nu viņa par tādu kļuvusi arī oficiāli,” teic aktieris. Tieši viņa darbs bijis traucēklis attiecības oficiāli reģistrēt jau agrāk, jo, kamēr Marija mājās auklējusi pāra trīsgadīgo meitu Reinu un 11 mēnešu veco Maiju, Dainis teju ik vakaru kāpis uz Dailes teātra skatuves. Pērngad Dainis Grūbe saņēmis Spēlmaņu nakts balvu nominācijā Labākais aktieris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Gada sākumā pasūtījām laulības gredzenus, un februāra sākumā pēkšņi atskārtu – man martā ir trīs brīvas dienas pēc kārtas. Septītais, astotais un devītais marts. Tāpēc dzima spontāna ideja – kāpēc gan šajās dienās neapprecēties? Devāmies uz tuvāko dzimtsarakstu nodaļu, kur informēja – vienīgais brīvais laiks, kas vēl palicis, ir 7. martā pulksten 11.30. Mēs bijām todien pirmais pāris,” atceras Dainis, kurš faktu par došanos laulības ostā turējis noslēpumā pat no saviem kolēģiem. ”Gandrīz visiem teātra cilvēkiem tas bija pārsteigums. Par savām kāzām pateicu tikai Mārtiņam Počam un Gintam Andžānam, ar kuriem man ir kopēja grimētava. Biju tik priecīgs par gaidāmo notikumu, ka nespēju to no viņiem noslēpt,” atzīst Dainis.

Pāris jāvārdu teica 30 tuvāko radu un draugu lokā. Svinīgajā ceremonijā piedalījās arī abas meitas. ”Vecākā meita saprata, kas notiek, bet mazākajai tas izvērtās par lielu un foršu “tusiņu”, kurā viņa nepārtraukti tika lutināta – dzīvojoties klēpī te pie viena vecvecāka, te pie otra. Visu dienu viņa pagulēja labi ja 15 minūtes, taču nevienā brīdī pat neiepīkstējās. Abas meitas visu dienu smaidīja. Tāpat kā mēs. Tikai vēlāk, raugoties kāzu bildēs, abi ieraudzījām, cik uztraukušies bijām. Tas mirklis, kad saki jāvārdu, ir ļoti saviļņojošs,” stāsta jaunais vīrs. Svētku maltīte tika ieturēta restorānā Fazenda.

”Mums visa dzīve ir viens medusmēnesis! Šobrīd medusmēnesī nedosimies, varbūt kaut kur aizbrauksim vasarā. Tagad izbaudām to, ka man ir vairāk brīva laika. Dodamies kopējās pastaigās ar bērniem un priecājamies par tikko atnākušo pavasari. Pēc kāzām esam kļuvuši vēl romantiskāki,” Privātajai Dzīvei smaidot atzīst Dainis.

Dainis un Marija iepazinās pirms pieciem gadiem 25. septembrī klubā Piens, kad abus sapazīstinājis kāds paziņa. Lai gan viens par otru neko daudz nav zinājuši, nakti pavadījuši vērtīgās sarunās. Vienam randiņam sekojis nākamais, līdz kļuvis skaidrs – viņi viens otram ir īstie.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl