Apbrīnojami! Dženifera Lopesa nemaz nenoveco

Komentāri
Apbrīnojami! Dženifera Lopesa nemaz nenoveco
Foto: ekrānuzņēmums

45 gadus vecā amerikāņu dziedātāja atkal likusi par sevi runāt. Iemesls – viņas jauneklīgais izskats, kas vairāk līdzinās divdesmitpiecgadīgai daiļavai.

Daiļā dziedātāja savas jaunākās dziesmas Feel the Light videoklipā sēdusies laika mašīnā – kamēr videoklipa darbība notiek nākotnē, pati dziedātāja izskatās par divām desmitgadēm jaunāka.

Animācijas filma Mājas (Home), kuras viena no tituldziesmām ir Feel the Light, skatāma arī Latvijas kinoteātros. Tā vēsta par citplanētiešu tautu būviem, kas, bēgot no iekarotājiem, nokļūst uz Zemes. Dziedātājai uzticēta arī vienas no lomām ierunāšana. Interesanti, ka Lopesas varone ir māmiņa, kura audzina 11 gadīgu meitenīti, kuras lomu ierunā dziedātāja Rianna.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl