Aminata slēpj savu mīļoto

Komentāri
Aminata slēpj savu mīļoto
TV3 publicitātes foto

Dziedātāja Aminata Savadago (21) jau piecus gadus dūdo ar kādu izskatīgu jaunekli, bet tikai retu reizi sabiedrībā iziet divatā.

Dziedātāja Aminata, kuru līdz šim esam raduši redzēt pasākumus apmeklējam vienatnē, janvāra beigās kopā ilggadējo mīlestību Ņikitu Ļebedevu (20) apmeklēja Rīgas Kongresu namā notiekošo krievu komiķa Aleksandra Revas monoizrādi. Kā novēroja žurnāla Privātā Dzīve pārstāvji, pamanījusi pret abiem vērstos fotokameru objektīvus, Aminata manāmi uztraucās un centās izvairīties no nokļūšanas vienā kadrā ar savu otru pusīti.

”Smuks, labs, uzticams puisis. Viņš man rada drošības sajūtu,” laikā, kad piedalījās TV šovā Jaunā talantu fabrika, žurnālam IEVA klāstīja dziedātāja. Savukārt aizvadītajā gadā pozējot pikantā fotosesijā žurnālam Klubs, Aminata neslēpa, ka abu attiecības bieži ietekmējot viņas mūziku. Ja tās pasliktinoties, arī dziesmu teksti kļūstot drūmāki. Šodien Aminata no savas privātās dzīves un attiecību publiskas apspriešanas izvairās. ”Nav tā, ka mēs nekur speciāli neejam. Taču par manu dzīvi nevienam neko nevajag zināt. Tas ir princips,” Privātajai Dzīvei teic dziedātāja.

Abu ceļi pirmo reizi krustojušies, spēlējot volejbolu Bolderājas pludmalē, bet Ņikita ikdienā aizraujas ar basketbolu.

Lasi vēl