Andris Bulis reklamē vīriešu apakšveļu

3 komentāri
Andris Bulis reklamē vīriešu apakšveļu
Aktieris Andris Bulis (centrā) piedalās Latvijā pirmā vīriešu veļas veikala "Gints Bude Riga" atklāšanas pasākumā tirdzniecības centrā "Galleria Riga". (Foto: Ieva Lūka, LETA)

Modes dizainers ar 25 gadu darba pieredzi Gints Bude piedāvā veļas līniju vīriešiem. Sadarbības partneris un jaunā produkta reklāmas ”seja” ir aktieris Andris Bulis.

Ceturdien tirdzniecības centra Galleria Riga 2.stāvā durvis vēra pirmais vīriešu veļas veikals Latvijā Gints Bude Riga.

”Ilgus gadus ģērbjot klientus, dažādu TV šovu dalībniekus un pārzinot veikalu piedāvājumu, sapratu, ka ”melnais caurums” ir kvalitatīva vīriešu veļa. Divarpus gados paveiktais iepriecina, jo visatzinīgāk to novērtē tieši ārzemnieki,” uzsver modes dizainers Gints Bude.

Līnija sastāv no vairāk nekā 100 dažādiem konstruktīviem risinājumiem – modeļiem, kas nodrošina komforta izjūtu un teicamu vizuālo izskatu visas dienas garumā. Veidojot šīs līnijas modeļus, daudzi un dažādi vīrieši ilgstoši testēja veļas paraugu tūkstošus – viņu viedoklis palīdzēja izveidot mūsdienīgi inovatīvu vīriešu veļu.

Līnijas modeļi izgatavoti no organiskās kokvilnas, ar pašām jaunākajām un inovatīvākajām tehnoloģijām, ko nodrošina Eiropas vislabāko izejmateriālu piegādātāji – platās, jaunās paaudzes mikrofibras šķiedru gumijas (Eiropas vadošais ražotājs, kura klienti ir Dior, Zenga, Hom) nerada nekāda veida nospiedumus ķermenim, īpaši mīksto šuvju efekts panākts ar jaunās paaudzes seamsoft veļas diegiem u.c..

1994. gadā G. Bude prezentēja pirmo vīriešu veļas kolekciju Latvijā, kas bija lielākā trikotāžas uzstrādājumu ražotāja A/S Rita pasūtījums.

2012. gadā sadarbībā ar A/S Rita Riga Fashion Week ietvaros G. Bude prezentēja plaša patēriņa trikotāžas izstrādājumu kolekciju sievietēm un vīriešiem.

Lielu publikas un preses interesi izraisīja vīriešu veļa un Gints Bude, vienīgais no Latvijas modes dizaineriem, kā goda viesis tika uzaicināts dalībai Austrumeiropas reģiona lielākajā apģērbu izstādē gadatirgū – CMP Collection Premi?re Moscow.

3 komentāri