Andris Bulis atklāj, kā atgūst enerģiju pēc saspringtas dienas Piedāvā Ekselence

6 komentāri

Saldējums un lieliskas sarunas, – tas ir viss, kas pēc darbīgas dienas nepieciešams aktierim Andrim Bulim, lai atgūtu enerģiju.

Sarunā ar Maiju Rozīti-Krištopani aktieris atklāj, – lai gan vairākos teātros sezona ir beigusies, viņa ikdiena paiet dažādos darbos. “Būtu tā kā jāskrien filmēties, bet tā saulīte tā vilina pie jūras,… bet tāda ir mana profesija,” stāsta Bulis.

Lai atgūtu spēkus, aktieris atzīst, ka viņam pietiekot vien ar pusotru stundu. “Pēdējā laikā esmu sācis braukt lielus ceļu gabalus, neieslēdzot radio. Bet tajā pašā laikā mani bieži uzlādē arī mūzika,” min Bulis.

Protams, enerģiju palīdz atgūt pat nelieli ikdienas sīkumi, piemēram, zāles pļaušana, lasīšana un nelielas miega pauzes sastrēgumu laikā.

Ja būtu brīvāks laiks, aktieris labprāt pārsteigtu tuvākos cilvēkus ar vakariņām. Sirsnīgas sarunas, uzklāti galdi un mierīgs vakars, – tādu atpūtu kopā ar tuviniekiem iztēlojas Andris Bulis.

Kamēr dažas vasaras ieceres tiek vēl tikai plānotas, viens gan ir skaidrs – aktieris šogad noteikti apmeklēs festivālu “Positivus”.

“Pirms 20 gadiem es pabeidzu pamatskolu. Mans draugs bija milzīgs grupas “Prodigy” fans. Viņš nogrieza matus un nokrāsoja, skolā viņu nedaudz par to izsmēja. Ja kāds mums pirms 20 gadiem būtu teicis, ka Zvejnieksvētku estrādē uzstāsies “Prodigy”, mūs visus aizsūtītu Rīgas virzienā, kur ir “trako māja”. Salacgrīvas vidusskolā reizi piecos gados ir salidojums. Kad aktu zālē skan “Prodigy” vai “Backstreet Boys”, tu nonāc tādā kā laika mašīnā,” min Bulis.

6 komentāri