8 komentāri

Ceļā uz savas īstās ”eirodziesmas” atrašanu šobrīd ir arī mūsu kaimiņvalsts Lietuva. Sestdienas, 18. februāra, vakarā Lietuvā norisinājusies vēl viena atlases kārta, kurā par absolūto favorīti kļuvusi Aiste Pilvelīte (Aistė Pilvelytė), kura startē ar dziesmu, kuru sarakstījusi mūsu Aminata Savadogo.

18. februāra vakarā Lietuvas atlasē sacentās astoņi spēcīgi kandidāti, kuri bija izturējuši jau iepriekšējo kārtu. Līdzās Aistei cīnījās arī savdabīgais Gītis Ivanausks, kuru iesaukuši arī par lietuviešu Končitu – vīrietis uz skatuves kāpj kleitā un ar iespaidīgiem ragiem, no kuriem izšaujas salūts.

Tikai četri no pusfinālistiem ieguva tiesības 4. martā kāpt uz skatuves konkursa pusfinālā. Gītis šajā sarakstā neiekļuva, taču Aiste ar Aminatas dziesmu piedzīvoja spožu triumfu.

Foto: Aminata savā zvaigžņu stundā


Aistes un Aminatas kopdarbu visaugstāk vērtēja lietuviešu žūrija, un tā uzvarēja arī skatītāju balsojumā.

Skaties.lv vēroja Lietuvas atlases tiešraidi kaimiņvalstī, un, kā Skaties.lv atzina Lietuvas publika, Aminatas dziesma viņiem ir dikti iepatikusies, un viņi aktīvi balsos par to arī pusfinālā.

Arī ārzemju blogeri Aminatas sarakstīto dziesmu vērtē kā varen spēcīgu un prognozē tai labas izredzes lielajā konkursā.

Video: Latvijas – Lietuvas kopdarbs, kurš gatavs nest Lietuvas vārdu ”Eirovīzijā”

Video: Lietuvas Končita

TOP komentāri

  • Koks
  • Kristinee
  • mōna
    +1 +1 0

    mōna

    Dziesma ļoti laba,bet lietuviešu dziedātājai balss to nepavelk,tā ir jādzied Aminatai pašai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl