Aminata laiž klajā dziesmas Love Injected remiksus

1 komentārs

Dziedātājas Aminatas Savadogo dziesmai Love Injected, kas pārstāvēs Latviju šā gada Eirovīzijā, tapuši trīs remiksi, informē [Ex] da Bass.

Remiksu kūrēšana tika uzticēta DJ Rudd, kurš izvēlējās Latvijā atzītākos dīdžejus un producentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šova Supernova ceturtdaļfinālu un finālu vēroju klātienē. Dzirdot Love Injected pirmo reizi, biju pārliecināts, ka tieši šī dziesma cīnīsies par uzvaru. Domāju, ka šogad Latvijai pēc ilgāka laika ir reālas cerības pārvarēt pusfinālu Eirovīzijā. Esmu pārliecināts, ka Eiropa mūs šoreiz sapratīs,” komentē [Ex] da Bass.

Arī jaunais dīdžejs Makree radījis savu Love Injected versiju.

“Biju patīkami pārsteigts par jauno un mūsdienīgo Eirovīzijas atlases konkursu, kā arī uzvarētājas dziesma ir ļoti mūsdienīga! Kad mani uzrunāja Aminatas komanda, piekritu, ilgi nedomādams. Beigu rezultāts pārsteidz pat mani!” saka Makree.

Enerģisks un emocionāls house mūzikas skanējums ir vēl divu Love Injected remiksētāju Tommy U & Tob Luii specialitāte. Duets jau sadarbojies ar tādiem izpildītājiem kā Astro’n’out un Audience Killers. Baltijas valstīs Tommy U & Tob Luii atpazīstami ar savu skandināvisko skanējumu, kas saklausāms arī viņu Love Injected remiksā.

“Mēs Aminatā saskatām lielu potenciālu. Sevišķi uzteicama ir Aminatas vokālā prasme un akcenta neesamība, kas ļauj viņai kvalitatīvi izpausties angļu valodā. Uzskatām, ka viņa ir viena no lielākajām Latvijas cerībām popmūzikā nākotnē,” norāda Tommy U & Tob Luii.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl