Aminata iejūtas stilistes lomā

Komentāri

Vai dziedātāji var būt arī labi stilisti – uz šo jautājumu atbildi meklēsim kopā ar Latvijas pārstāvi Eirovīzijas dziesmu konkursā Aminatu Savadogo, kurai šī būs pirmā reize stilistes lomā, izraugoties apģērbu Sabīnei, kura vairāk ir klasiskā stila piekritēja.

Aminata, kas vairāk ir brīvā stila piekritēja, dod priekšroku cepurēm un saulesbrillēm. Lai viņas modele Sabīne Velika iemiesotu dziedātājas tēlu, jāatrod piemērota jaciņa un zābaki. ”Man patīk, kad papēdis nav īpaši augsts vai kad ir riktīgi augsts – galējības,” norāda dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas laikam ir atkarīgs no iedvesmas. Citreiz man patīk piegulošas, citreiz – tādas, kur nevar redzēt formu un saprast,” pārdomās par kleitām dalās Aminata. Viņa kleitas parasti papildina ar lielām un krāsainām rotām.

Sabīnes pārvērtību rezultātu skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl