Amala Klūnija lasīs lekcijas prestižā augstskolā

Komentāri
Amala Klūnija lasīs lekcijas prestižā augstskolā
Foto: AFP/ LETA

Holivudas aktiera Džordža Klūnija dzīvesbiedre Amala Klūnija kļuvusi par pasniedzēju. Viņa lasīs lekcijas par cilvēktiesībām vienā no pasaules prestižākajām augstskolām – Kolumbijas Universitātē, Ņujorkā.

Par to, ka Amala Klūnija mācīs Kolumbijas Universitātes studentus, augstskola paziņoja mikroblogošanas vietnē Twitter. Klūnija būs vieslektore pavasara semestrī un Kolumbijas Juridiskās skolas Cilvēktiesību institūtā lasīs lekcijas par likumiem, kas regulē cilvēktiesības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākot gaismā ziņām, ka viņa kļūs par augstskolas pasniedzēju, A. Klūnija izplatīja paziņojumu, ka viņai būs gods mācīt vienā no pasaules prestižākajām augstskolām, kas ietilpst tā sauktajā Efeju līgā. Tāpat viņa norādīja, ka gaida, kad varēs iepazīties ar topošajiem cilvēktiesību advokātiem, kuri tur studē.

37 gadus vecā libāņu izcelsmes juriste pasaules uzmanību piesaistīja, kad kļuva par aktiera Džordža Klūnija izredzēto. Taču vēl pirms kļūšanas par slavenību Klūnijai jau bija spoža juristes karjera, un viņa bija starptautiski atzīta cilvēktiesību advokāte. Viņa ir bijusi padomniece bijušajam ANO ģenerālsekretāram Kofi Ananam. A. Klūnija bijusi advokāte WikiLeaks dibinātājam Džulianam Asānžam, bet patlaban viņa aizstāv televīzijas kanāla Al Jazeera angļu redakcijas Kairas biroja vadītāju Muhamedu Fahmiju, kurš Ēģiptes cietumā bija ieslodzīts kopā ar Austrālijas latvieti, žurnālistu Pēteri Gresti.

Lasi vēl