Aklie randiņi nav nekāds joks! Seko līdzi jautrajam un sirsnīgajam iepazīšanās šovam ”Pirmais randiņš”!

0 Komentāru
Aklie randiņi nav nekāds joks! Seko līdzi jautrajam un sirsnīgajam iepazīšanās šovam ”Pirmais randiņš”!
Foto: Publicitātes foto

Vai sava otrā pusīte ir aktīvi jāmeklē, vai arī jāpaļaujas tikai uz veiksmi un likteni? Cilvēku domas šajā jautājumā dalās, taču skaidrs ir viens – mīlestība pati pie mūsu durvīm diez vai pieklauvēs. Sēžot mājās un vienkārši gaidot, var arī neko nesagaidīt. Ja lietu ņem savās rokās, spēj formulēt savas vēlmes un nebaidās piedevām doties kaut uz aklajiem randiņiem – iespēja ir krietni lielāka!

Tāpēc TV3 Life darīsim tieši to – iesim atkal iepazīties! TV3 Life piedāvā jauno, jau 7. sezonu jautrajam un sirsnīgajam iepazīšanās šovam ”Pirmais randiņš”. Savas durvis visiem mīlestības meklētājiem atkal ver restorāns, kurš atvēlēts vienīgi pirmajiem un piedevām aklajiem randiņiem.

Aklie randiņi nav nekāds joks – galu galā nekad nezinām, kas īsti uz to ieradīsies – ar ko nāksies pavadīt šo vakaru kopā. Tas var izvērsties gan jautri, gan mulsinoši, gan neveikli, gan ļoti satraucoši – neviens nevar paredzēt, kas notiks!

Šovā ”Pirmais randiņš” potenciālie pāri ir īpaši atlasīti, piemeklējot katram piemērotu otru pusīti – pēc interesēm, dzīves pieredzes un citiem parametriem. Tomēr ne vienmēr tas, kas izskatās labi tabulās un uz papīra, tāpat izskatās arī dzīvē. Šovs piedāvā ieskatīties, kā tad šiem cilvēkiem veicas aklajā randiņā – ko domā viens par otru, ko izstāsta par sevi, varbūt ieskatīsies viens otrā no pirmā acu uzmetiena?

Vai jau ”Pirmajā randiņā” restorānā, kurš atvērts tikai tādēļ, lai cilvēki satiktos, kādam trāpīs Amora bulta – skaties no 18. februāra darbdienās plkst. 18:00 TV3 Life!

0 Komentāru