4 komentāri

Daugavpilī dzimušais jaunietis Pāvels Petkuns (Pasha Petkuns) kļuvis par starptautisku parkūra zvaigzni.

Pāvels Petkuns ar neparasto sporta veidu nopietni nodarbojas deviņus gadus. Tik aizrautīgi, ka uzvarējis vairākos starptautiskos konkursos, tostarp Red Bull Art of Motion. Pāvela aizrautībai nav gala, un ar daļu savu piedzīvojumu viņš laipni dalās sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parkūrs (le parcour) tulkojumā no franču valodas nozīmē “šķēršļu josla”, taču tas nav sporta veids, drīzāk pašdisciplīnas, kustības un filozofijas māksla. Neparastā nodarbe radusies pagājušā gadsimta 80.gadu sākumā Francijā, un šīs kustības aizsācēji Dāvids Belle un Sebastians Foukans.

”Parkūrs būtībā ir fiziska disciplīna, ar kuras palīdzību visefektīvākajā veidā tiek pārvarēti dažādi šķēršļi savā ceļā, pielāgojoties apkārtējai videi. Piemēram, tā vietā lai ietu apkārt žogam, tam vienkārši pārlec pāri. Šīs māklas būtība ir nokļūt no punkta A līdz punktam B, pārvietojoties pa visātrāko un efektīvāko ceļu, izmantojot tikai savu ķermeni. Šķēršļi var būt jebkas, sākot no kokiem un trepju margām līdz pat mājām,” neparasto dzīvesveidu portālam ventasbalss.lv raksturo viens no parkūra aizsācējiem Latvijā Gatis Judziks.

Daugavpilī dzimušais jaunietis Pāvels Petkuns nu kļuvis par starptautisku parkūra zvaigzni un ar mobilo telefonu uzņemtajā video apliecina, ka adrenalīna ķeršana caur kustībām ir labāka par jebkurām narkotikām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl