Aizrautīgs “lēkātājs” no Daugavpils iekaro Losandželosas virsotnes

4 komentāri

Daugavpilī dzimušais jaunietis Pāvels Petkuns (Pasha Petkuns) kļuvis par starptautisku parkūra zvaigzni.

Pāvels Petkuns ar neparasto sporta veidu nopietni nodarbojas deviņus gadus. Tik aizrautīgi, ka uzvarējis vairākos starptautiskos konkursos, tostarp Red Bull Art of Motion. Pāvela aizrautībai nav gala, un ar daļu savu piedzīvojumu viņš laipni dalās sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parkūrs (le parcour) tulkojumā no franču valodas nozīmē “šķēršļu josla”, taču tas nav sporta veids, drīzāk pašdisciplīnas, kustības un filozofijas māksla. Neparastā nodarbe radusies pagājušā gadsimta 80.gadu sākumā Francijā, un šīs kustības aizsācēji Dāvids Belle un Sebastians Foukans.

”Parkūrs būtībā ir fiziska disciplīna, ar kuras palīdzību visefektīvākajā veidā tiek pārvarēti dažādi šķēršļi savā ceļā, pielāgojoties apkārtējai videi. Piemēram, tā vietā lai ietu apkārt žogam, tam vienkārši pārlec pāri. Šīs māklas būtība ir nokļūt no punkta A līdz punktam B, pārvietojoties pa visātrāko un efektīvāko ceļu, izmantojot tikai savu ķermeni. Šķēršļi var būt jebkas, sākot no kokiem un trepju margām līdz pat mājām,” neparasto dzīvesveidu portālam ventasbalss.lv raksturo viens no parkūra aizsācējiem Latvijā Gatis Judziks.

Daugavpilī dzimušais jaunietis Pāvels Petkuns nu kļuvis par starptautisku parkūra zvaigzni un ar mobilo telefonu uzņemtajā video apliecina, ka adrenalīna ķeršana caur kustībām ir labāka par jebkurām narkotikām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl