Komentāri
Aicina balsot par Rīgu kā Eiropas labāko tūrisma galamērķi
Foto: Ulrika, Flickr.com

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) aicina iedzīvotājus balsot par Rīgu Eiropas tūrisma un kultūras veicināšanas organizācijas izsludinātajā sacensībā par šā gada labāko tūrisma galamērķi Eiropā.

Kā informē TAVA pārstāve Inta Briede, sarakstā iekļautas 20 pilsētas: Amsterdama, Atēnas, Barselona, Berlīne, Bordo, Brisele, Insbruka, Lisabona, Ļubļana, Londona, Madride, Milāna, Parīze, Reikjavīka, Roma, Stambula, Valleta, Vīne, Zagreba un mūsu Rīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sacensību rīkotāji mudina visiem nominēto galamērķu atbalstītājiem būt aktīviem un balsošanā iesaistīt radus, draugus, kolēģus, kaimiņus un visus citus.

Par tūristiem pievilcīgāko pilsētu Eiropā iespējams nobalsot interneta vietnē ebd2015.com. Balsošana notiks trīs nedēļas un noslēgsies 10. februārī.

Sacensībās uzvarējušajai pilsētai tiks godpilnais tituls – Eiropas vislabākais tūrisma galamērķis 2015. gadā – un lieliska publicitāte medijos un tūrisma sarīkojumos.

Sacensību organizē Eiropas tūrisma un kultūras veicināšanas organizācija European Best Destinations ar mītnes vietu Briselē.

Šogad balsošana norit sesto reizi. Pērn uzvarētājas titulu ieguva Portugāles pilsēta Portu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl