Aicina balsot par Rīgu kā Eiropas labāko tūrisma galamērķi

0 Komentāru
Aicina balsot par Rīgu kā Eiropas labāko tūrisma galamērķi
Foto: Ulrika, Flickr.com

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) aicina iedzīvotājus balsot par Rīgu Eiropas tūrisma un kultūras veicināšanas organizācijas izsludinātajā sacensībā par šā gada labāko tūrisma galamērķi Eiropā.

Kā informē TAVA pārstāve Inta Briede, sarakstā iekļautas 20 pilsētas: Amsterdama, Atēnas, Barselona, Berlīne, Bordo, Brisele, Insbruka, Lisabona, Ļubļana, Londona, Madride, Milāna, Parīze, Reikjavīka, Roma, Stambula, Valleta, Vīne, Zagreba un mūsu Rīga.

Sacensību rīkotāji mudina visiem nominēto galamērķu atbalstītājiem būt aktīviem un balsošanā iesaistīt radus, draugus, kolēģus, kaimiņus un visus citus.

Par tūristiem pievilcīgāko pilsētu Eiropā iespējams nobalsot interneta vietnē ebd2015.com. Balsošana notiks trīs nedēļas un noslēgsies 10. februārī.

Sacensībās uzvarējušajai pilsētai tiks godpilnais tituls – Eiropas vislabākais tūrisma galamērķis 2015. gadā – un lieliska publicitāte medijos un tūrisma sarīkojumos.

Sacensību organizē Eiropas tūrisma un kultūras veicināšanas organizācija European Best Destinations ar mītnes vietu Briselē.

Šogad balsošana norit sesto reizi. Pērn uzvarētājas titulu ieguva Portugāles pilsēta Portu.

0 Komentāru