Agnese Rakovska flīzē? Slavenības sarunās pie “Paulig” kafijas atklāj to, ko citi vēl nezina Piedāvā Paulig

1 komentārs

Teju katras labas sarunas galvenais kompanjons un atslēgas vārds ir – “Kafiju?”. Ne reizi vien pierādījies, ka kafija spēj atraisīt sarunas kā saviesīgos pasākumos, tā arī ikdienā – tiekoties ar kolēģiem, draugiem vai radiem.

Lielai daļai cilvēku kafijas malkošana kļuvusi kā patīkams ieradums un rituāls, – to neslēpj arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kurus Māris Grigalis mājīgās kafejnīcas “Paviljons – Ziedoņdārzs” telpās aicinājis uz sarunu pie “Paulig” kafijas.

Piemēram, aktieris Āris Matesovičs atklāj, ka kafija viņam palīdz no rītiem saņemties un piecelties.

Savukārt pašmāju grupas “Triana Park” soliste Agnese Rakovska stāsta, ka kafija palīdz arī pirms uzstāšanās reizēm, – sevišķi, ja nepieciešams sasildīties.

“Kafija vispār ir tāds rituāla dzēriens. Viņu var baudīt kā rituālu, viens pats no rīta,” – min Agnese Rakovska.

Kamēr kafija lēnām atdziest, tikmēr izveidojas interesantas sarunas, un Mārim Grigalim izdodas uzzināt gan par dziedātājas Agneses Rakovskas flīzēšanas iemaņām un pašas veikto remontdarbu, kā arī par raidījuma “Bez Tabu” vadītājas Evelīnas Strazdiņas ķibelēm ar mikrofona skaņu, kad pirmo reizi bija jādodas ēterā.

Evelīna Strazdiņa atklāj, ka darbs televīzijā neesot bijusi viņas pirmā iecere. “Es visu ko biju domājusi, ko es dzīvē varētu darīt, bet ne strādāt televīzijā,” stāsta raidījuma “Bez Tabu” vadītāja un atklāj, ka pirmā reize ēterā esot aizvadīta ar nelielu ķibeli.

“Pirmais ēters dzīvē bija bez skaņas. Man nebija skaņas. Es atceros, kā režisors skrēja un vicinājās aiz kameras, viņš teica, – skaņas nav, miķi pārbaudi!”

Savukārt, sarunājoties ar dziedātāju Agnesi Rakovsku, Mārim Grigalim izdodas noskaidrot pavisam netipisku faktu, – viņa labprāt flīzē, dodas iepirkties uz būvmateriālu veikaliem un pati mājās veikusi remontu.

Agnesei tam ir pavisam vienkāršs skaidrojums! “Latvijā ar meistariem ir problēmas. Es aicinu jauniešus izvēlēties profesijas, kas saistītas ar reālām darbībām. Tagad es zinu visu par hidroizolāciju, par flīžu līmi, par to, kā tā līme jāliek uz sienas. Zinu, kā jāgruntē.”

1 komentārs