85 gadu vecumā miris Marlboro reklāmās redzamais kovbojs

Komentāri
85 gadu vecumā miris Marlboro reklāmās redzamais kovbojs
Foto: Bryon Lippincott, Flickr.com

85 gadu vecumā miris cigarešu zīmola Marlboro reklāmās redzamais kovbojs Darels Vinfīlds, ceturtdien paziņoja apbedīšanas birojs Davis Funeral.

D. Vinfīlds pirmdien aizgāja mūžībā savā mājā Vaiomingas štatā. Apbedīšanas birojs neatklāja viņa nāves iemeslu.

D. Vinfīlds kļuva slavens 1968.gadā, kad iznāca Marlboro reklāmas ar viņa piedalīšanos. D. Vinfīlds turpināja nodarboties ar lopkopību visu atlikušo mūžu.

Daudzi uzskata, ka D. Vinfīlds iemiesoja visas vērtības, ko tabakas kompānija Philip Morris centās attēlot Marlboro vīra reklāmas kampaņā.

“Var atskatīties uz visiem kovbojiem, ko esam uzmantojuši reklāmās. Jūs varētu teikt, ka viņi visi ir Marlboro vīri. Taču Darels patiešām ir īsts Marlboro vīrs,” kompānijas runasvīrs sacīja 1992. gada intervijā laikrakstam The New York Times.

D. Vinfīlds sacījis, ka viņa dzīve būtu “gandrīz tāda pati”, ja viņš nebūtu piedalījies ārkārtīgi veiksmīgajā cigarešu reklāmas kampaņā, teikts apbedīšanas nama publicētajā nekrologā.

“Ģimene stāsta, ka viņam patika zirgi, rodeo, strādāšana fermā un kovboju dzīvesstils,” teikts paziņojumā.

Vairāki citi bijušie Marlboro vīri miruši no slimībām, kuras tiek uzskatītas par saistītām ar tabakas lietošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl