6 padomi, kā sagatavot matus rudens sezonai

0 Komentāru
6 padomi, kā sagatavot matus rudens sezonai

Klāt rudens. Temperatūras un mitruma izmaiņas var ietekmēt matu izskatu un izraisīt daudzas problēmas, piemēram, to sausumu, blaugznas, matu izkrišanu un citas lietas. Turklāt rudenī cilvēki saskaras ar saules gaismas samazināšanos, un tas ir iemesls, lai pievērstu uzmanību intensīvai matu kopšanai. Lūk, septiņi padomi, kā palutināt matus!

1. Matu galiņu apgriešana

Atbrīvoties no šķeltiem galiem, ir viena no pirmajām lietām, ko vajadzētu veikt rudenī. Trausli un sašķēlušies matu gali, kas ir bojāti vasaras saules staros? Maz ticams, ka tie atlabs. Šo matu daļu ir vieglāk sabojāt nekā cirtas, tāpēc matu gali jāapgriež ik pēc diviem mēnešiem, lai izvairītos no sašķēlušos un neveselīgu matu izskata. Darot to regulāri, mati kļūs veselīgāki un skaistāki.

2. Matu eļļas un dabīga kosmētika

Šī matu kopšanas procedūra nav sezonas ekskluzivitāte, bet rudenī un ziemā matiem nepieciešams daudz vairāk dabīgo sastāvdaļu. Intensīvais vasaras karstums, kodīgas ķimikālijas ar SPF aerosoliem piešķīra jūsu cirtām salmu izskatu. Ieteicams izvairīties no sintētiskiem un uz alkoholu bāzētiem produktiem, jo ​​tie bojā dabīgo matu aizsargkārtu. Teicam slīdzeklis matu ārstēšanai ir augu eļļas. Pievienojot dažus pilienus kokosriekstu eļļas šampūnam, mati kļūst gludāki un starojošāki. Ieteicams ieziest dažus pilienus eļļas matu galos pēc matu mazgāšanas, kad tie vēl ir mitri

3. Saudzējoši matu šampūni

Ja jūs matus mazgājat bieži, izmantojiet šampūnu, kas domāts biežai matu mazgāšanai! Turklāt rudenī mati var kļūt taukaināki. Tomēr dažiem matu līdzekļiem var būt stipra konsistence, kas, mazgājot krāsotus matus bieži, var noņemt matu krāsu.

4. Matu mitrināšana

Kā zināms, arī aukstā laika iestāšanos nieze un sausa galvas ādas parādīšanās ir bieži sastopama. Rudens ir laiks, kad matiem ir nepieciešams papildu mitrums, lai tie varētu pielāgoties temperatūras izmaiņām. Lietojot matu maskas un kondicionierus, mati tiks pabaroti, kā arī tos vieglāk būs izķemmēt.

5. Galvassega aukstā laikā

Vīriešiem šī nav tik sāpīga tēma kā sievietēm, jo pēc cepuru nēsāšanas mati mēdz būt pieplakuši vai elektrizējas, kas izjauc matu sakārtojumu. Tāpēc ieteicams izvēlēties apjomu veidojošas matu putas un aerosolus, kas palīdz šādās situācijās. Ja nevēlaties, lai jūsu mati elektrizētos, izvairieties no vilnas šallēm un cepurēm, jo tieši šis materiāls rada statisko elektrību.

6. Galvas masāža

Varbūt tas izklausās mazliet dīvaini, bet galvas masāža ir nepieciešama gan rudenī, gan ziemā. Tā stimulē asinsriti, matu augšanu, un tādējādi jūs iegūstat veselīgākus matus un galvas ādu. 10 minūšu masāža pirms gulētiešanas ir drošākais veids, kā atpūsties un aizmigt ātrāk.

Ņemot vērā šos padomus, nepaklausīgus matus rudenī un ziemā būs viegli savākt.

0 Komentāru