5 lietas, ko izslēgt no dzīves 2015. gadā

0 Komentāru
5 lietas, ko izslēgt no dzīves 2015. gadā
Foto: Brandi Eszlinger, Flickr.com

Katrs jauns gads ir lieliska iespēja sākt jaunu dzīvi vai uzlabot esošo. Nav nepieciešams kavēties pie neveiksmēm iepriekšējā gadā. Labāk izvirzi jaunas prioritātes un mērķus! Šogad daudzi cilvēki centīsies palielināt  ienākumus, atrast mīlestību un virzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm, liecina dažādas aptaujas.

Ja iepriekšējais gads nav bijis tik veiksmīgs, kā vēlējies, nedrīksti domāt, ka Tev karma ir slikta. Ja Tev kaut kas neveicas, tas nozīmē, ka ej pa nepareizo ceļu. Tiklīdz to sapratīsi, varēsi atvadīties no nepatikšanām un bailēm, jo tikai cilvēki, kas smagi strādā, sasniedz panākumus savā dzīvē.

Lai mainītu nostāju pret dzīvi, parasti vissmagākā cīņa notiek ar sevi. Lūk, 5 lietas, ko nevajadzētu ņemt līdzi 2015. gadā.

Lamu vārdi

Mūsdienās daudzi cilvēki nevar iedomāties savu valodu bez lamu vārdiem. Ja Tu  sāc uzmanīgi klausīties, ko citi cilvēki saka un kā viņi to dara, Tu pamanīsi desmitiem kaitinošu vārdu un skaņu, kas liek cilvēkiem kļūt neveiklam,  paužot savas domas un emocijas. Mēģiniet kontrolēt savu vārdu plūsmu un neizmantot žargonu un lamu vārdus!

0 Komentāru