16 ceļojuma galamērķi, kas var likt vilties

0 Komentāru
16 ceļojuma galamērķi, kas var likt vilties
Marakeša, Maroka. (Foto: Flickr.com)

Parasti dažādi tūrisma ceļveži, ziņu portāli un arī sevi cienoši ceļotāji vienmēr ir sagatavojuši ieteikumiem kādu sarakstu ar labākajām ceļojumu destinācijām. Taču kā ir ar vietām, kas nebūtu apmeklēšanas vērtas, jo ir pārlieku pārvērtētas un, visticamāk,  sniegs sarūgtinājumu. Lūk, izdevums Business Insider ir sagatavojis šādu vietu apskatu.

Kasablanka

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Visneinteresantākā vieta fascinējošā valstī, tā par Kasablanku raksta izdevums, norādot, ka tas ir necils un netīrs biznesa rajons jūras krastā. Vienīgā lieta ko redzēt ir diezgan vērienīgi uzbūvēta mošeja. Vairāk tur nekā nav.

14

Atēnas, Grieķija

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Atēnas tiek uzskatītas par Rietumu civilizācijas šūpuli, kura kultūras mantojumu būtu vērts redzēt.., bet, iespējams, ne tagad, kad valsts ekonomika un līdz ar to sociālā neapmierinātība ir augsta. Daļa kultūrvēsturisko celtņu tiek rekonstruētas, piemēram, Panteonu ieskauj ceļamkrāni, un nevar saprast – grieķi vēl būvē leģendāro celtni, vai atjauno… Protams, tas laupa vēsturisko gaisotni un ceļojuma sajūtas. Turklāt arī liela daļa olimpisko būvju, nespējot tās uzturēt, ir aizlaistas postā.

Nākamais: Atēnas, Grieķija
0 Komentāru