16 ceļojuma galamērķi, kas var likt vilties

0 Komentāru
16 ceļojuma galamērķi, kas var likt vilties
Marakeša, Maroka. (Foto: Flickr.com)

Parasti dažādi tūrisma ceļveži, ziņu portāli un arī sevi cienoši ceļotāji vienmēr ir sagatavojuši ieteikumiem kādu sarakstu ar labākajām ceļojumu destinācijām. Taču kā ir ar vietām, kas nebūtu apmeklēšanas vērtas, jo ir pārlieku pārvērtētas un, visticamāk,  sniegs sarūgtinājumu. Lūk, izdevums Business Insider ir sagatavojis šādu vietu apskatu.

Kasablanka

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Visneinteresantākā vieta fascinējošā valstī, tā par Kasablanku raksta izdevums, norādot, ka tas ir necils un netīrs biznesa rajons jūras krastā. Vienīgā lieta ko redzēt ir diezgan vērienīgi uzbūvēta mošeja. Vairāk tur nekā nav.

11

Neopole, Itālija

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Atkritumu bizness ir bijis mafijas pārziņā desmitiem gadu un šī organizācija ar tiem ir spējusi tikt galā.. vienkārši sadedzinot atkritumus netālu no pilsētas. 1994. gadā Eiropas Savienība (ES) sita trauksmes zvanus, ka šāda atkritumu apsaimniekošana ir izdarījusi ievērojamo postījumu apkārtējai ekosistēmai. Kopš ES iejaukusies arī trauslajā atkritumu ”apsaimniekošanas  ekosistēmā” situācija ir kļuvusi vēl bēdīgāka  – pilsētā bieži vien uzkrājas kaudzēm atkritumu.

Nākamais: Neopole, Itālija
0 Komentāru