Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Horoskops aunam

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops vērsim

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

Horoskops dvīņiem

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops vēzim

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops lauvai

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt brīvdienas mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops jaunavai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops svariem

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties vēl jau nākošajā dienā un der atcerēties, ka tā ir darbadiena!

Horoskops skorpionam

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

”Latvijas laukos ir ļoti liels potenciāls, vajag tikai strādāt.” ”Saimnieks meklē sievu” Grudovsku biznesa veiksmes stāsts

''Latvijas laukos ir ļoti liels potenciāls, vajag tikai strādāt.'' ''Saimnieks meklē sievu'' Grudovsku biznesa veiksmes stāsts

Laikā, kad teju par modes lietu kļuvusi zākāšanās par grūto dzīvi Latvijā un lepošanās ar dzimtenes pamešanu, ”Saimnieks meklē sievu” varoņa Pētera Grudovska ģimenes sētā ”Lielvaicēnos” darbi rit no rokas. Pētera brālis Toms piekrita Skaties.lv izrādīt moderno saimniecību un atklāt savu stāstu, lai lauztu mītus par grūto un nabadzīgo dzīvi Latvijas laukos.

Vai Reinis Sējāns svētdien aizstās iztrūkstošo “Tautumeitu”?

Vai Reinis Sējāns svētdien aizstās iztrūkstošo "Tautumeitu"? 43

19. novembra “X Faktora” tiešraide būs pēdējā, kurā “Tautumeitas” uzstāsies mazākumā, jo jau nākamnedēļ no ASV koncertu tūres mājas atgriežas projekta autore Asnate Rancāne. Skaties.lv rīcībā nonācis video, kurā redzams, kā Reinis Sējāns mēģina kopā ar viņām.

Šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” maratons svētku brīvdienās Kanālā 2

Šova “Es mīlu tevi, Latvija!” maratons svētku brīvdienās Kanālā 2

Kā pavadīt valsts svētkus ar smaidu un tai pašā laikā uzzināt daudz ko jaunu par mūsu Latviju? Kanāls 2 valsts svētkos lutinās ar šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” raidījumiem. Katrā no tiem tiksies cienītas un mīlētas Latvijas personības, kuras kopā ar komandu kapteiņiem Janu Duļevsku un Valteru Krauzi mērosies spēkiem zināšanās par Latviju. 

“X Faktors” strauji tuvojas lielajam finālam! Kāds nopelnīs vai nu 1200 eiro vai savus pirmos 200

"X Faktors" strauji tuvojas lielajam finālam! Kāds nopelnīs vai nu 1200 eiro vai savus pirmos 200 17

Jau šo svētdien, 19. novembrī, uzreiz pēc Valsts svētkiem kanālā TV3, kā ierasts, plkst. 20:20 varēs vērot “X Faktora” sesto fināla sēriju, kurā arī šoreiz dalībniekiem būs jādzied divas dziesmas. Gaisā virmo daudz jautājumu, un viens no tiem – vai arī šajā nedēļā portāla Skaties.lv skatītāju simpātiju balsojumā triumfēs Arturs Gruzdiņš.

“Ārsts man ieteica šodien ne ar vienu nerunāt!” Arturs Gruzdiņš pirms “X Faktora” ceturtdaļfināla iedzīvojies balss problēmās

"Ārsts man ieteica šodien ne ar vienu nerunāt!" Arturs Gruzdiņš pirms "X Faktora" ceturtdaļfināla iedzīvojies balss problēmās 4

Viņi nav profesionāli un pieredzes bagāti mūziķi un dziedātāji, bet gan vēl tikai apgūst savu potenciālu un mācās par tādiem būt. Viens no rādītājiem ir balss, kas nav pieradusi pie milzu slodzes, tāpēc dalībniekiem tā jāsaudzē par visu visvairāk. Par to šonedēļ pārliecinājies viens no “X Faktora” galvenajiem favorītiem Arturs Gruzdiņš.

”Lauku sētas” Elīna nokļūšanā uz sliņķu sola vaino Latvijas Stifleru

“Lauku sētas” Elīna nokļūšanā uz sliņķu sola vaino Latvijas Stifleru 10

Ceturtdienas, 16. novembra, vakarā ar jauniem piedzīvojumiem pie skatītājiem devās šova ”Lauku sēta” varoņi. Šajā sērijā notika arī kas negaidīts – tika izlemts, ka spēli neviens nepamet un finālam kvalificējas visi četri dalībnieki. Par vietas saglabāšanu spēlē Elīna jūtas šokēta. Kādas ir viņas pārdomas par ”Lauku sētā” piedzīvoto, Elīna atklāj sarunā ”ķēķī” ar portālu Skaties.lv.