Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops vērsim

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops dvīņiem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops vēzim

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops lauvai

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

Horoskops jaunavai

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops svariem

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops skorpionam

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops strēlniekam

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops mežāzim

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops zivīm

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

Līgas Rīderes “eirodziesmai” radīts juteklisks videoklips

Līgas Rīderes “eirodziesmai” radīts juteklisks videoklips 1

Dziedātāja Līga Rīdere, kuru Latvija iepazina TV šova ”X Faktors” pirmajā sezonā, plašākas sabiedrības vērtējumam nodevusi dziesmas ”Būšu tepat” videoklipu. Ar šo dziesmu skatuves māksliniece piedalās ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē.

Foto: aktrise Inga Tropa jaunā latviešu seriāla dēļ maina matu krāsu

Foto: aktrise Inga Tropa jaunā latviešu seriāla dēļ maina matu krāsu 3

Šobrīd pilnā sparā notiek jaunā TV3 seriāla ”Viss pa jaunam!” filmēšana. Vienu no lomām atveidos arī seriālos ”UgunsGrēks” un ”Viņas melo labāk” jau iepazītā Inga Tropa. Tiesa, te viņa būs pavisam jaunā tēlā – jaunajam seriālam par godu Tropa kļuvusi par blondīni.

Foto: jestri aizvadīta diena bez biksēm

Foto: jestri aizvadīta diena bez biksēm 3

Pagājušās nedēļas nogalē 18. reizi daudzās pasaules pilsētās notikusi amizantajā akcija ”No Pants Subway Ride” jeb “Diena bez biksēm metro”, kuras laikā tūkstošiem ļaužu izmantoja iespēja sabiedriskajā transportā braukt apakšbiksēs.

Ēģiptē no vardarbības cietusī Māra Katarska devusies atpakaļ uz Latviju

Ēģiptē no vardarbības cietusī Māra Katarska devusies atpakaļ uz Latviju

Sociālajos tīklos liela uzmanība pēdējās dienās ir pievērsta jaunai latviešu sievietei, kura Ēģiptē bija izsludināta meklēšanā un cietusi no partnera vardarbības. Viņas glābšanā iesaistījās arī Latvijas vēstniecība. Pēc TV3 rīcībā esošajām ziņām, šobrīd sieviete jau devusies uz Latviju. Krīzes centra psihologi stāsta, ka regulāri saņem zvanus no latviešu sievietēm, kas pieredzējušas partnera vardarbību ārzemēs.

“Duets Sandra” iesaka Kauperam, kā vairāk nopelnīt

“Duets Sandra” iesaka Kauperam, kā vairāk nopelnīt 11

Ziņa par pašmāju mūziķu iespējām sev nodrošināt iztiku sadusmojusi muzikālās apvienības ”Duets Sandra” dalībnieku Andri Brīnumu. ”Muļķības. Var nopelnīt un labi nopelnīt,” Skaties.lv paziņo Brīnums, kurš ar muzicēšanu vien iztiku sev nodrošina jau 45 gadus.

Kristīne Deimone rozā stringos pozē solārijā

Kristīne Deimone rozā stringos pozē solārijā 1

Skandalozā divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone nekautrējas izteikt savu viedokli par citām dāmām, skaistumkopšanu un attiecībām. Sieviete nebaidās no sava viedokļa vai šmaugā auguma.

Aišpura un Andrejevas mīlasstāsta skarbās aizkulises: mūziķa sieva Madara nāk klajā ar atklātu stāstu

Aišpura un Andrejevas mīlasstāsta skarbās aizkulises: mūziķa sieva Madara nāk klajā ar atklātu stāstu 34

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa, ka Latvijas mūzikā izveidojies jauns pāris – jau pusgadu kopā dzīvo Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. Darvas pilīti mīlas medus mucai piešauj Jāņa joprojām laulātās draudzenes Madaras stāsts – viņa atklāj, ka vīra romāns ar Aiju sācies laikā, kad viņa zem sirds nēsājusi abu atvasīti, bet tagad mūziķis vilcinās ar šķiršanos.

Kivičs nomierina fanus - viņš nav pametis Latviju un jau drīz atgriežas!

Kivičs nomierina fanus - viņš nav pametis Latviju un jau drīz atgriežas! 56

Pēc tam, kad populārais mūziķis Andris Kivičs kopā ar savu mīļoti Lieni Skulmi sociālajos tīklos publiskoja informāciju, ka devušies uz Berlīni, fani sāka satraukties, ka tik ātri jau realizēts nodoms pārcelties uz ārzemēm. Andris var nomierināt fanus – viņš ne tikai drīz vien būs atpakaļ, bet arī priecēs ar koncertiem!

Atrasta Hurgadā pazudusī dziedātāja Māra Katarska

Atrasta Hurgadā pazudusī dziedātāja Māra Katarska

Jau ziņojām, ka nedēļas nogalē Ēģiptē pazuda dziedātāja, šovā ”OKartes skatuve” iepazītā Māra Katarska. Policijai izdevās jaunieti atrast, bet 14. janvāra naktī viņa atkal pazudusi. Grupā ”Meklējam Māru” sniegtā informācija parāda, ka Māra arī šoreiz atradusies.