Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vērā ņemami panākumi privātās sarunās vai uzvaras cīņā par mīkstāku krēslu šodien nesolās. Mēģini nedomāt un nerunāt par profesionālās karjeras jautājumiem, bet pievērsies savu interešu radošām izpausmēm.

Horoskops vērsim

Lai arī daži no taviem plāniem tiks nokritizēti un to darīs tie cilvēki, kuriem pašiem nav nekādu plānu, tāpēc neņem ļaunā. Pie šiem jautājumiem atgriezīsies pēc dažām dienām un tad jau būs cita saruna un citi lēmēji.

Horoskops dvīņiem

Vislabākais saziņas un komunikācijas veids šodienai ir virtuālā interneta metode. Tātad šodien labāk ar distanci. Izdarīsi daudz vairāk, nekā sēžot bezjēdzīgās pusdienās vai pavadot laiku sastrēgumos.

Horoskops vēzim

Neignorē atpūtas nozīmīgumu, jo optimisma un cerību avots būs tie cilvēki, kuri ir tavi dvēseles radinieki. Fokusējies uz savām personīgajām interesēm, lai nelietu ūdeni uz svešām dzirnavām.

Horoskops lauvai

Dienas laikā pieaugs tavu personīgo vajadzību un vēlmju pretstatījums tam, ko vēlas partneris. Līdz sadursmei nenonāksi, bet pirms rīkojies tomēr centies taktiku pārrunāt ar saviem sabiedrotajiem vai tuvajiem.

Horoskops jaunavai

Šodien nepaej garām kaimiņa durvīm tās neatvēris. Izmanto visas iespējas aprunāties ar blakus dzīvojošajiem, jo ar tevi aprunājoties, viņi ieraudzīs kopīgās iespējas un priekšrocības, ko sniedz labas attiecības.

Horoskops svariem

Atradīsi to, ko meklējis un tavas īstermiņa vajadzības un iegribas viegli piepildīsies. Arī mazie asumiņi ar mājiniekiem izrādīsies tikai tādas lāstekas, nevis aisbergu smailītes.

Horoskops skorpionam

Šodien tavas alkas pēc zināšanām vai pēc kādas konkrētas informācijas mudinās tevi pavadīt visu dienu virtuālajā vidē, dzenot pēdas vajadzīgajiem informācijas glabātājiem.

Horoskops strēlniekam

Apbruņojies ar pienācīgo pacietības devu, jo notikumu attīstība nebūs tik zibenīga, kā tev labpatiktos. Pastāv iespēja saņemt interesantu izklaides piedāvājumu vai apspriest kārotā nosacījumus.

Horoskops mežāzim

Nevairo sevī tos instinktus, kuri palielina individuālista un privātīpašnieka garu. Atvērtība un demokrātiskas lēmumu pieņemšanas metodes nāks tev vairāk par labu, jo īpaši risinot attiecību jautājumus.

Horoskops ūdensvīram

Apķērība, un zinātkāre apvienojumā ar prasmi pareizajā brīdī uzdot vajadzīgos jautājumus un īstajā brīdī sarunu pārtraukt, tevi šodien izvedīs cauri jaunās informācijas labirintiem veselu un neskartu.

Horoskops zivīm

Cilvēku labvēlību novērtē un atmaksā ar to pašu. Abpusējie laipnības un uzmanības žesti noderēs, ja vēlēsies iegūt kādu tev svarīgu informāciju, kura netiek publiskota. Visas tavas iniciatīvas, pat neordinārās, tiks ļoti labi uztvertas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

“Akropoles Faktora” garšu pārbaudījumā viena ar otru sacenšas māsas Rozes kopā ar atbalstītājiem

“Akropoles Faktora” garšu pārbaudījumā viena ar otru sacenšas māsas Rozes kopā ar atbalstītājiem

Cīņa par uzvaru ”X Faktorā” duetam ”Rozes” diemžēl jau beigusies, taču ”Akropoles Faktorā” viss vēl turpinās! Dvīņumāsas Sanija un Sanita ir ieradušās iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā ”Akropole”, lai piedalītos viskārdinošākajā no visām sacensībām – garšu medībās! Šajā pārbaudījumā viņām palīdzēs katrai savs atbalstītājs.

Baiba Sipeniece-Gavare palepojas, ka spēj nosēsties špagatā

Baiba Sipeniece-Gavare palepojas, ka spēj nosēsties špagatā 2

Lai gan iepriekš populārā TV un radio radījumu un pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ar savas dzīves notikumu atspoguļošanu sociālajos tīklos nav bijusi pārāk aktīva, pēdējā laikā viņa īpaši sarosījusies vietnē ”Instagram”, kur šonedēļ savus atbalstītājus pārsteigusi ar atraktīvu kadru.

Noslēgušās vakariņas, kuras TV3 šova dalībnieki gaidīja visvairāk

Noslēgušās vakariņas, kuras TV3 šova dalībnieki gaidīja visvairāk 1

Ceturtdienas, 5. decembra, pievakarē TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” kārtējais raidījumu cikls, un ceturtajā vakarā galdu klāja kūku cepšanas speciāliste Anna Panna, īstajā vārdā Anna Birmane, kuras pārākumu virtuvē bija nevilšus atzinuši pārējie šova dalībnieki.

Rūta Dūduma kopā ar vīru piedāvā savu versiju dziesmai "Ķiršu lietus"

Rūta Dūduma kopā ar vīru piedāvā savu versiju dziesmai "Ķiršu lietus" 1

Beidzot noticis tas, ko daudzi skaistā Ķiršu pāra fani, iespējams, gaidījuši jau sen. Dziedātāja un dažādu TV šovu dalībniece Rūta Dūduma-Ķirse kopā ar vīru mūziķi Jāni Ķirsi ierakstījuši savu versiju Zigmara Liepiņa dziesmai ”Ķiršu lietus” un nu to piedāvā plašākas sabiedrības novērtējumam.

“Vēl viens klauns!” – publiski saplūcas Kiviča izsmējējs Iklāvs un bokseris Zutis

“Vēl viens klauns!” – publiski saplūcas Kiviča izsmējējs Iklāvs un bokseris Zutis 14

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta raiba kompānija, un tajā pamanāmākais un atraktīvākais izrādījies smagā svara bokseris Kristaps Zutis. Vienā no vakariem sportists pie vakariņu galda klāstīja savus uzskatus par marihuānas dekriminalizācijas Latvijā nepieciešamību. Zuša paziņojums nav gājis pie sirds Valmieras teātra aktierim Paulam Iklāvam.

Noklausies! Sandis Kiops radījis himnu latgaliešiem

Noklausies! Sandis Kiops radījis himnu latgaliešiem 5

Leģendārais šlāgermūzikas skandālists Sandis Kiops Ziemassvētku gaidās jau sarūpējis dāvanu saviem faniem, īpaši latgaliešiem. Mūziķis piedāvā sava visu laiku skaļākā hita ”Pīlādžoga” latgaliešu versiju, kas papildināta ar Rēzeknē filmētu klipu.

Kāda grupa no Sabiles šogad nosvinēja 25 gadu jubileju? Turpinām izaicināt "X Faktora" dalībnieku prātus

Kāda grupa no Sabiles šogad nosvinēja 25 gadu jubileju? Turpinām izaicināt "X Faktora" dalībnieku prātus 2

Lai izvēdinātu “X Faktora” dalībnieku galvas, “Bites izcilības akadēmija” uz brīdi novērš uzmanību no uzstāšanās un ļauj padomāt citā virzienā, pareizāk sakot, daudzos virzienos, jo jautājumu šajā izaicinājumā nav maz. Nu jau esam tikuši līdz 6. kārtai, kurā, neskatoties uz skatuves panākumiem, vēl joprojām piedalās visi xfaktorieši. Kuram būs asākais prāts šonedēļ?

''Beidzot nāku pie prāta. Vēlos iestāties universitātē un iegūt izglītību,'' Aija Dembovska pāršķir jaunu dzīves lappusi

''Beidzot nāku pie prāta. Vēlos iestāties universitātē un iegūt izglītību,'' Aija Dembovska pāršķir jaunu dzīves lappusi 23

Vietējā šovu zvaigzne Aija Dembovska vairākus gadus bija pieradusi publiskot teju katru savu piedzīvojumu un privātās dzīves notikumu, bet nu jau vairākus mēnešus par viņu nekas nav dzirdēts. Gada izskaņā Aija ieradās Skaties.lv, lai atklātu – viņa pieaugusi, mainījusi domāšanu un uz trakajiem šovu zvaigznes laikiem atskatās kā uz interesantu pieredzi. Kā tagad dzīvo Aija?

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 4. decembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 4. decembrim

Šī trešdiena ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos produktīvai darbībai īpaši radošās sfērās. Visādu labumu, ienākumu un lielo finanšu jomā vari panākt sev izdevīgu līgumu parakstīšanu un ietekmīgo biznesa cilvēku atbalstu savām idejām.