Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 20. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Izklaide” aktualitātes

Gunārs: Matejs man atriebjas par meitenes nocelšanu!

Gunārs: Matejs man atriebjas par meitenes nocelšanu! 4

Internetu pāršalcis jūtūberu ”NeTikLabi” jaunākais video, kas veltīts slavenajam Balvu Gunāram, un kurā pavēstīts – Gunārs šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” ieradies reibumā. Video nupat noskatījies arī pats Gunārs, kurš par jūtūberu apgalvojumiem gardi nosmejas un var atklāti pastāstīt savu redzējumu par notikumiem.

10 000 soļu dienā – kāpēc un vai vajag, skaidro fitnesa treneris

10 000 soļu dienā – kāpēc un vai vajag, skaidro fitnesa treneris 1

Aktīvs dzīvesveids vienmēr bijis svarīgs elements rūpēs par ķermeņa fizisko un emocionālo veselību. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nodrošināt pietiekamu fizisko aktivitāšu līmeni, ir iešana. Lai gan ārkārtējās situācijas laikā sabiedrība pielāgojusies jauniem apstākļiem, tostarp, vairāk pavadot laiku mājās, kustība joprojām ir svarīgs ikdienas elements, kam arī ziemā jāpievērš uzmanība.

Safronovs noliedz apvainojumus kukuļņemšanā, paziņojot, ka pasniedzis ekstrasensei aktiermeistarību

Safronovs noliedz apvainojumus kukuļņemšanā, paziņojot, ka pasniedzis ekstrasensei aktiermeistarību 4

Ar lielu skandālu sākās 21.sezona šovam ”Ekstrasensu cīņas”, gaišreģe Alīna Berdiša apvainoja iluzionistu Sergeju Safronovu kukuļņemšanā. Paziņojot, ka šova vadītājs saņēmis no viņas vairāk nekā miljons rubļu, bet šovā viņa nav tikusi. Sergejs viesojās “YouTube” raidījumā “Алена, блин!” un atklāja savu versiju par notikušo.

Skaistā dziedātāja Māra Katarska atklāj, kas jauns viņas dzīvē

Skaistā dziedātāja Māra Katarska atklāj, kas jauns viņas dzīvē 1

2019. gada sākumā Latvijas iedzīvotāji sekoja līdzi dziedātājas Māras Katarskas meklēšanai. Mūziķe bez pēdām bija pazudusi Ēģiptē, un tikai ar policijas un vēstniecības iesaisti izdevās jauno sievieti atrast un nogādāt atpakaļ dzimtenē. Māra solīja jaunas dziesmas, koncertus, bet pēc Ēģiptē pārciestās vardarbības pazuda no saviesīgās dzīves.

Video: Alla Pugačova apraudas, sveicot maestro Raimondu Paulu jubilejā

Video: Alla Pugačova apraudas, sveicot maestro Raimondu Paulu jubilejā

12. janvārī maestro Raimondam Paulam apritēja 85 gadi. Par godu lielajam notikumam svētdienas, 17. janvāra, vakarā kanāls TV3 piedāvāja īpašu pārraidi “Raimondam Paulam – 85. Svinības onlainā”. Attālināti ar emocionālu sveicienu bija pievienojusies arī Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova.

Katra ģimene, kurā ir bērni, sapņo par saticību, bet bieži ir citādāk! Kā to risināt? Skaties TV3 Life šovu “Superaukle”

Katra ģimene, kurā ir bērni, sapņo par saticību, bet bieži ir citādāk! Kā to risināt? Skaties TV3 Life šovu “Superaukle”

Plānojot bērnus, jebkurš pāris sapņo par dzīvespriecīgu un laimīgu ģimeni, kurā valda saticība un saprašanās, kurā bērni ir rātni un paklausīgi. Tomēr bieži vien tā nenotiek, un nekas nav tik vienkārši. Gaidītās laimes vietā jaunie vecāki sastopas ar pārgurumu, nespēju tikt galā ar visiem pienākumiem, strīdiem, bērnu nepaklausību, melošanu, kaušanos, kliegšanu…

Gada skumjākajā dienā Linda Leen izdod jaunu singlu “Blue Monday”

Gada skumjākajā dienā Linda Leen izdod jaunu singlu “Blue Monday” 3

Gada skumjākā diena jeb Blue Monday – tā ziemeļu puslodē dēvē janvāra trešo pirmdienu, kas ir tieši šodien! Šajā pēcsvētku melanholijas laikā dziedātāja Linda Leen savā jaunākajā dziesmā “Blue Monday” aicina ikvienu piezvanīt kādam no sen neredzētajiem, veltīt nedalītu uzmanību un laiku mīļajiem.

Humorroka grupa “Pirmais kurss” izdod singlu “Avansā”

Humorroka grupa “Pirmais kurss” izdod singlu “Avansā”

Pašmāju humorroka apvienība ”Pirmais kurss” izdevusi jaunu singlu ”Avansā” no otrā studijas albuma ”Interkurss”, kas pie klausītājām nonāks 9. martā. Jaunais albums būs muzikāls apcerējums 14 daļās par mīlestības skaistumu un postu jauno vīriešu dzīvēs.

Rupjas īsziņas nakts melnumā un dzīve šova agonijā. ''Lauku sētas'' konkurentu naids turpina vajāt Venēru

Rupjas īsziņas nakts melnumā un dzīve šova agonijā. ''Lauku sētas'' konkurentu naids turpina vajāt Venēru 13

”Lauku sētas” salauztā dzelzs lēdija, liepājniece Venēra Ronkauska, Skaties.lv atklātā intervijā jau pastāstīja, kā dalība šovā viņai ļāva iepazīt ļaužu zemiskumu jaunā līmenī. Intervijas turpinājumā Venēra atklāj, kādas ir viņas attiecības ar nu jau bijušajiem šova kolēģiem. Kā izrādās, daži joprojām turpina dzīvot spēles sajūtās – Venēra no kāda finālista pēc spēles saņēmusi ļoti rupju ziņu.

Uzvirmo jaunas runas par Kardašjanas šķiršanos, skaistule pārpludina sociālos tīklus ar pikantiem foto

Uzvirmo jaunas runas par Kardašjanas šķiršanos, skaistule pārpludina sociālos tīklus ar pikantiem foto 1

Nereti par krīzi kāda populāra pāra attiecībās pirms paša paziņojuma par šķiršanos liek nojaust sociālajos tīklos publiskotais saturs – jaunizceptie šķirteņi mēdz celt savu pašapziņu, ”Instagram” izliekot īpaši uzkrītošu daudzumu seksīgu bilžu. Sakritība vai ne, bet arī Kima Kardašjana, par kuras šķiršanos no Kanjes Vesta aktīvi spriež ārzemju prese, pēdējās nedēļas pārpludinājusi sociālos tīklus ar pikantām bildītēm.

Pārdot, sadedzināt vai atstāt dēla sievai? Sana Timma neizpratnē, ko pēc šķiršanās darīt ar kāzu kleitu

Pārdot, sadedzināt vai atstāt dēla sievai? Sana Timma neizpratnē, ko pēc šķiršanās darīt ar kāzu kleitu 21

Ar jautājumu, kas noteikti satrauc daudzas sievietes, pie faniem šonedēļ vērsusies iedvesmojošā ”Instagram” personība Sana Timma. Influencere, kura šonedēļ pārtraukusi attiecības ar hokejistu Kasparu Saulieti, lai veltītu vairāk laika pati savai izaugsmei, mēģina tikt skaidrībā, ko darīt ar kleitu, kas viņai bija mugurā, precoties ar Jāni Timmu.