Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vērsim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops lauvai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops jaunavai

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops svariem

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops skorpionam

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

Horoskops zivīm

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

''Tu esi sieviete - redele! Staigājošs vecis!'' Sabiedrības dāmas asi vēršas pret fitnesa skaistulēm un uzkačātām presītēm

''Tu esi sieviete - redele! Staigājošs vecis!'' Sabiedrības dāmas asi vēršas pret fitnesa skaistulēm un uzkačātām presītēm 16

Ja pirms dažiem gadiem par ”Instagram” skaistuļu trendu kļuva svīšana un izrādīšanās fitnesa zālē un muskuļu demonstrēšana, nu viss atkal sāk iet uz otru pusi. Arvien vairāk sociālo tīklu ”influenceres” nāk klajā ar paziņojumiem, ka uztrenētas sievietes esot vīrišķīgas un dāmām muskuļus ”kačāt” nepiedien.

Izlasi šodienas horoskopu! Gandrīz pusnaktī (23:58) saule ir...

Izlasi šodienas horoskopu! Gandrīz pusnaktī (23:58) saule ir...

Gandrīz pusnaktī (23:58) saule ir iegājusi auna zīmē – iestājušies pavasara saulgrieži un sācies jaunais astroloģiskais gads. Vēl jo vairāk šonakt (3:43) tevi aplaimojis arī tāds brangs pilnmēness, kas piešauj jaudu un uguni visai šai padarīšanai. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem pavasara Saulgriežiem. Tava diena nu ir kļuvusi garāka par nakti. Cik daudz darbus un nedarbus tagad izdosies paveikt vēl dienas gaismā!

Cik lieliska Tu, sieviete, esi!

Cik lieliska Tu, sieviete, esi!

27. martā jaunatklātā tikšanās vietā MEETING POINT, ”Galerija Centrs” 4. stāvā, īpaši gaidītas ir dāmas – diplomēta vecmāte un sievietes veselības speciāliste Anna Suhanova piedāvā sievietes dzīves ekoloģijas un veselības dienu.

Žannu Dubsku TV3 pārvērtību šovā neapmierina friziera darbs

Žannu Dubsku TV3 pārvērtību šovā neapmierina friziera darbs 17

Trešdienas, 20. marta, vakarā TV3 skatītāju uzmanībai tika nodots šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākais raidījums. Šajā reizē negaidītas grūtības piedzīvoja stiliste Žanna Dubska, kura nebija mierā ar to, kādu matu griezumu viņas izvēlētajai varonei izveidojis frizieris.

Ļaudis izsmej Saulietes fotošopēto presīti; daiļava publisko skarbu paziņojumu ''tuklītēm, kas sēž sporta zālē''

Ļaudis izsmej Saulietes fotošopēto presīti; daiļava publisko skarbu paziņojumu ''tuklītēm, kas sēž sporta zālē'' 20

Uzņēmēja Katrīne Sauliete šobrīd bauda greznu atpūtu Ēģiptē, lutinot fanus un sociālo tīklu sekotājus ar attēliem, kuros redzama peldkostīmos. Vienā no šiem attēliem fani pamanījuši ”fotošopa” pirkstu – ar to uzlabotas Katrīnes vēderiņa aprises. Uzņēmēja sociālajos tīklos publiskojusi dusmīgu paziņojumu skauģēm, kuras izsmej viņu par to, ka sporta zāles vietā tiek izmantots ”fotošops”.

"Dažreiz tas ir pārāk neticami"! Piedzīvojumu meklētāji Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis dodas ekspedīcijā uz Indiju - 1. sērija!

"Dažreiz tas ir pārāk neticami"! Piedzīvojumu meklētāji Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis dodas ekspedīcijā uz Indiju - 1. sērija!

Indijas tūrisma ministrijas oficiālais reklāmas sauklis ir ”Incredible India” (Neticamā Indija), un tas ļoti precīzi pasaka, kas ceļotājus sagaida Indijā. Taču piedzīvojumu meklētāju Egona Reitera un Mārtiņa Opmaņa ekspedīcijai uz Indiju ātri vien rodas sauklis ”Sometimes it’s too incredible!” (Dažreiz tas ir pārāk neticami!), jo pārsteidzošā zeme ir patiesi neskaitāmu brīnumu pilna.

Festivāls “Laba Daba” paplašina fokusu un izziņo jauno programmu

Festivāls “Laba Daba” paplašina fokusu un izziņo jauno programmu

Festivāls ”Laba Daba”, kas no 2. līdz 4. augustam notiks atpūtas kompleksā ”Ratnieki”, Līgatnē, šogad mainījis formātu un muzikālo programmu papildinājis ar mākslas programmu – eksperimentālo teātri, dejām un performancēm. Festivāla gaidās organizatori turpina izziņot māksliniekus.

Impozantā Gundega Skudriņa atgriežas TV

Impozantā Gundega Skudriņa atgriežas TV 1

Jau sestdien, 23. martā, pie TV3 skatītājiem ar jaunu sezonu atgriežas kulinārijas raidījums ”Esi gardēdis”, ko vadīs radoši atraktīvā un idejām bagātā TV personība Gundega Skudriņa. Katru nedēļu gardēžu virtuvē viesosies kāda populāra personība, kura pārsteigs ar maltīti sev un savam draugam.