Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 16. oktobris

Daiga, Dinija, Dinārs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops vērsim

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops dvīņiem

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops ūdensvīram

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

“Šeit ziloņi pāri ceļam skrien kā lapsas Latvijā!” Motobraucēju piedzīvojumi filmējot “Pa saules ceļu Āfrikā”

“Šeit ziloņi pāri ceļam skrien kā lapsas Latvijā!” Motobraucēju piedzīvojumi filmējot “Pa saules ceļu Āfrikā”

Vai spēj iedomāties šķērsot Eiropu vai pat kādu citu kontinentu, piemēram, Āfriku, motocikla mugurā? Puiši no raidījuma “Pa saules ceļu Āfrikā” to ir izdarījuši. Piedzīvojumu meklētāji Jānis Traubergs un Sandijs Hāns dosies gandrīz mēnesi ilgā ceļā ar motocikliem pa sešām Āfrikas dienvidu daļas valstīm, mērojot vairāk nekā 7000 kilometru.

Pēteris Rumpis atrāda savu jauno draudzeni

Pēteris Rumpis atrāda savu jauno draudzeni 6

Fitnesa modelis un treneris Pēteris Rumpis drīz pēc attiecību izjukšanas ar skaisto Paulu Freimeni atradis jaunu mīlestību, un abu laimi vīrietis vairs neslēpj arī no atbalstītājiem.

Foto: realitātes šovu zvaigzne izrāda iespaidīgu dekoltē

Foto: realitātes šovu zvaigzne izrāda iespaidīgu dekoltē

Pagājušajā nedēļā televīzijas pirmizrādi piedzīvoja kanāla “WE” realitātes šova “Marriage Boot Camp” 100. sērija, un notikumam par godu Holivudā sarīkots īpaši vērienīgas svinības. Pasākumā lauvas tiesu uzmanības izpelnījās amerikāņu dziedātāja un realitātes šovu zvaigzne Obrija O’Deja, kura uz sarkanā paklāja žilbināja jaunā tēlā.

TV3 jauns pašmāju šovs visai ģimenei – “Naudas pavēlnieks”

TV3 jauns pašmāju šovs visai ģimenei – “Naudas pavēlnieks” 1

Jau ceturtdien, 17. oktobrī, kanālā TV3 startēs jauns ģimenes šovs ”Naudas pavēlnieks”, kura laikā kopā ar šova vadītāju Janu Duļevsku un Swedbank Finanšu institūta ekspertiem Eviju Kropu un Reini Jansonu tiks noskaidrots, vai ģimenes budžetu var uzticēt bērnam.

“Pietiek vīriešiem pavadīt laiku tirdzniecības centrā uz soliņa!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi spēcīgi piesaka Elana un Mareks

“Pietiek vīriešiem pavadīt laiku tirdzniecības centrā uz soliņa!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi spēcīgi piesaka Elana un Mareks

Jau šo ceturtdien, 17. oktobrī, interneta dzīles pāršalks jauns modes šovs #ĢērbjosDominā – iespēja vairākiem Latvijas pāriem sacensties par galveno balvu – 1000 eiro. Viens no šiem drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem ir Elana un Mareks. Pēc piecu gadu kopdzīves pārim nākamgad paredzētas kāzas. Uz jautājumu, kāpēc viņi vēlas piedalīties šajā avantūrā, pāris atbildēja kodolīgi: mēs ar savu piemēru vēlamies parādīt, ka tas ir jautrs un interesants veids, kā pavadīt laiku kopā un stiprināt mīļoto attiecības!

Telpa sev: IKEA dizainere iekārtos sievišķīgu guļamistabu

Telpa sev: IKEA dizainere iekārtos sievišķīgu guļamistabu

Sestajā ”Manas mājas ar IKEA” raidījumā interjera dizainere Līva iekārtos istabu mīlošai mammai, kura ikdienā viena rūpējas par savu dēlu Raimondu. Līdz šim viņas istaba kalpoja arī kā vieta dēla mācībām un kopīgai laika pavadīšanai, taču nu ir laiks viņai beidzot iegūt telpu pašai sev.

Grupa “Triānas parks” un Intars Busulis piedāvā kopdziesmu

Grupa “Triānas parks” un Intars Busulis piedāvā kopdziesmu

Otrdien, 15. oktobrī, grupa ”Triānas parks” izdevusi jaunu albumu ”11”, kurā iekļautas vienpadsmit dziesmas latviešu valodā. Līdz ar albuma publiskošanu klausītājiem tiek nodots trešais singls – dziesma ”Kamēr”, kas ir duets kopā ar dziedātāju Intaru Busuli.

Izšķīries Latvijas seksīgais fitnesa pāris

Izšķīries Latvijas seksīgais fitnesa pāris 18

Viens no atpazīstamākajiem pāriem fitnesa aprindās Paula Freimane un Pēteris Rumpis pēdējos gados bija kļuvuši arī par vienu no pamanāmākajiem mīlas pāriem. Tagad kļuvis zināms – fitnesa skaistuļi izšķīrušies.

Saimnieki Jānis un Vitālijs izdarījuši gala izvēli

Saimnieki Jānis un Vitālijs izdarījuši gala izvēli 46

14. oktobra ”Saimnieks meklē sievu” sērija bija izšķirošā Jānim un Vitālijam – abiem bija jāizdara gala izvēle par labu vienai no meitenēm. Jānis pēc garas randiņu sērijas ar Līnu izvēlējās viņu, Karīnai īsti nedodot gaidīto iespēju sevi pierādīt, bet Vitālijs šokēja visus, paziņojot, ka viņam nevajag ne līgavas, ne ceļojumu – viņš izvēlas palikt ar savu Lauru.

“Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

“Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

Alise un Rolands ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, sakot, ka ir praktiskie latvieši – tikai divus gadus esot laulībā, bet reizēm jūtoties kā pensionāri, kuri velk apģērbu, līdz tas nesaplīst. Arī jaunas drēbes īsti negriboties pirkt, jo vecās taču vēl ļoti labi der!

Ekskluzīvs ieskats: kuru meiteni izvēlēsies kārumnieks Vitālijs?

Ekskluzīvs ieskats: kuru meiteni izvēlēsies kārumnieks Vitālijs? 10

Jau 14. oktobra vakarā meiteni, ar kuru braukt ceļojumā, jāizvēlas Jaunpagasta kārumniekam Vitālijam. Lielās izvēles priekšvakarā notikumi Vitālija sētā ir pavisam samudžinājušies. Saimnieks sola mīlu gan Lanai, gan Danai, kamēr Laura aizkadrā paziņo, ka situācijā jūtas neomulīgi, bet jebkurā gadījumā uzticas mīļotajam. Kā tas viss beigsies?

Vakariņu šovā uzmirdz Kiviča izsmējējs

Vakariņu šovā uzmirdz Kiviča izsmējējs 5

Jauna nedēļa, un pie TV3 kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” skatītājiem dodas jauns dalībnieku četrinieks. Pirmajā vakarā savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes visai Latvijai demonstrēs pazīstamais aktieris Pauls Iklāvs jeb Liktenīgais, kurš ir autors karikatūrai, kurā mūziķa Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme tika attēlota kā nāve.