Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 5. jūnijs

Igors, Margots, Ingvars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Izklaide” aktualitātes

Foto: Aija Andrejeva pulcē fanus uz lielveikala jumta

Foto: Aija Andrejeva pulcē fanus uz lielveikala jumta

Ceturtdienas, 4. jūnija, vakarā uz TC “Alfa” jumta norisinājās Aijas Andrejevas jaunā albuma “Es iešu tālāk” prezentācijas autokoncerts, kas ieskandināja uz nākamo gadu pārcelto mūziķes lielkoncertu.

62 gadu vecumā apprecējies Juris Kulakovs

62 gadu vecumā apprecējies Juris Kulakovs

Šopavasar par precētu vīru kļuvis rokgrupas “Pērkons” mūziķis un komponists Juris Kulakovs – dienu pēc savas 62. dzimšanas dienas viņš mijis gredzenus ar mīļoto sievieti lidostas “Rīga” Komunikācijas vienības vadītāju Lauru Karnīti.

Pēc skandāla ar video zīmola "Amoralle" īpašniece publiski atvainojas

Pēc skandāla ar video zīmola "Amoralle" īpašniece publiski atvainojas 5

Pamatīgu traci šonedēļ virtuālajā vidē sacēlis pašmāju modes zīmols “Amoralle”. Sociālajos tīklos publicētais zīmola video, kurā Latvijā populāras sievietes iestājas par vienlīdzību un cilvēku daudzveidību, līdz ar masu protestiem ASV ticis pamatīgi kritizēts, vēlāk izdzēsts, un nu “Amoralle” īpašniece Inese Ozola publicējusi publisku atvainošanos.

Pašmāju skaistumkonkursā uzmirdz varen daiļa biznesmene

Pašmāju skaistumkonkursā uzmirdz varen daiļa biznesmene 6

Skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija 2020” par iespēju tikt kronētai sacenšas 30 daiļavas, un viņu vidū ir arī 39 gadus vecā sociālo zinātņu maģistre un tūrisma nozarē strādājošā Jeļena Serebrjakova. Viņa izcili pratusi sadalīt uzmanību un laiku starp biznesu un ģimenes dzīvi.

TV3 un IKEA izsludina pieteikšanos mājokļa pārvērtību šovam

TV3 un IKEA izsludina pieteikšanos mājokļa pārvērtību šovam 69

IKEA un TV3 izsludina pieteikšanos ”Manas mājas ar IKEA” divām sezonām, kas televīzijas ekrānos būs vērojamas rudenī un pavasarī. Bezmaksas interjera pārvērtībām var pieteikties ikviens, kas gatavs piedzīvot drosmīgas un neparastas mājokļa izmaiņas.

Laužam mītus par ''lielajiem krāniem'' un orgasmiem! Eglīte dodas izglītoties uz ''Sexy Style''

Laužam mītus par ''lielajiem krāniem'' un orgasmiem! Eglīte dodas izglītoties uz ''Sexy Style'' 18

Šovā ”Piecērt Eglītei’!” atmosfēra jau iesilusi, un sarunas kļūst arvien pikantākas. Lai nemulstu atklātu sarunu laikā, šova galvenā varone dodas uz ”Sexy Style”, kurā apburošā eksperte Vikija viņai novadīs izglītojošu ekskursiju intīmpreču plašajā pasaulē. Intīmpreču veikali jau sen nav nekādas ”vibratoru noliktavas”, kā maldīgi šķiet daļai sabiedrības. Lūk, kas atrodams veikala divos stāvos, un vismaz daļa no šīm lietām noteikti noderēs arī tev!

Iemīļoti mūziķi uzstāsies trīs labdarības auto koncertos t/c “Domina Shopping” jumta stāvvietā

Iemīļoti mūziķi uzstāsies trīs labdarības auto koncertos t/c “Domina Shopping” jumta stāvvietā

4., 5. un 6. jūnijā tirdzniecības centra (t/c) ”Domina Shopping” A puses jumta stāvvietā, 4. stāvā norisināsies nebijušu un ļoti aizkustinošu notikumu sērija Latvijas mūzikas dzīvē – trīs labdarības auto koncerti, kuros muzicēs tautā ļoti iecienīti mūziķi ”Carnival Youth”, ”Dziļi violets”, ”Dakota”, ”Ducele” un Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra (LNSO) klaviertrio.