Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Izmaini spēka pielikšanas punktus. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret visiem, kuri analīzē un vērtē tavu darbu, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var gadīties kāds pārpratums, galvenokārt dēļ pienākumiem un solījumiem, kurus nespēj pildīt.

Horoskops dvīņiem

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka vēlēsies uzņemties papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls gandarījums, gan fizisks izsīkums.

Horoskops vēzim

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz senām problēmām un pārstāsi cilāt vecās lietas. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus oponentus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops jaunavai

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops svariem

Tas, kas sākumā šķitīs patiess un uzticams, beigās var izrādīties neīsts un melīgs. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām nelielās norādes, kas tevi mudinās doties pareizajā virzienā.

Horoskops skorpionam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā darījumā ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja neieklausīsies citu izteiktajās prognozēs, vinnesta varbūtība daudzkārt samazināsies.

Horoskops strēlniekam

Tu nomaldīsies no pareizā ceļa, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes izrādīsies kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu varēšanu.

Horoskops mežāzim

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un arī pārslodzei.

Horoskops ūdensvīram

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar ietekmi un pēdējā vārda tiesībām kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, mudinās tevi izvirzīt prasības, kuras nav izpildāmas.

Horoskops zivīm

Esi pamodies ar vēlēšanos darīt vairāk un arī to, ko noteikti nevajadzētu. Enerģijas rezerves tevi nodrošinās ar nepieciešamo degsmi un apetīti pēc lielāka kumosa, nekā spēj apēst.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

”Svešās sejas” aizkulišu foto: kā Ģirts Ķesteris pie matiem tika

“Svešās sejas” aizkulišu foto: kā Ģirts Ķesteris pie matiem tika

Gaumes atšķiras, tāpat kā viedoklis par pārvērtību rezultātu, ko jaunā TV3 seriāla ”Svešā seja” vajadzībām piedzīvojis aktieris Ģirts Ķesteris. Kamēr nācija lauž šķēpus, kā aktieris izskatās labāk – ar vai bez matiem -, portāls Skaties.lv piedāvā iespēju soli pa solim novērtēt, kā Ķesteris ”atguva” matus.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Samanta Tīna ”Multikluba” ballītē izbauda Kulakova vēlību

Samanta Tīna “Multikluba” ballītē izbauda Kulakova vēlību

Pagājušajās brīvdienās 22. dzimšanas dienu svinēja Valmieras iecienītā ballīšu vieta ”Multiklubs”. Uz vērienīgajām svinībām bija devusies arī dziedātāja Samanta Tīna, kura tur piedzīvoja kādu, pašas vārdiem, vēsturisku mirkli.

Daiļā Laura Raila izdod līdz šim glamūrīgāko klipu

Daiļā Laura Raila izdod līdz šim glamūrīgāko klipu 1

Dziedātāja Laura Raila ar grupu ”The Power Band” klausītāju uzmanībai nodevusi jaunu videoklipu, kura filmēšana notikusi Melngalvju namā. ”Fantastiski skaistā zāle klipam piešķir īpašu auru,” akcentē dziedātāja. Turklāt šis ir līdz šim greznākais dziedātājas videoklips.

Pieaudzētajos matos nav ne centa no jūsu saziedotās naudas! Violeta nomierina fanus

Pieaudzētajos matos nav ne centa no jūsu saziedotās naudas! Violeta nomierina fanus 23

”Lauku sētas” veterānes Violetas Stepanovas dižošanās ar pieaudzētiem matiem izsaukusi pamatīgu šūmēšanos – fani uzskata, ka nav pieklājīgi šikot ar tādu ekstru drīz pēc tam, kad tautai lūgti ziedojumu. Vivas mērs ir pilns – sarunā ar Skaties.lv viņa atklāj, ka matus likusi pati par savu naudu un fanu ziedojumi jau sen nav viņas kontā.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

Ernesta Gulbja mamma: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV

Ernesta Gulbja mamma: Esmu sajūsmā par atgriešanos TV 7

Pirmdien, 18. septembrī, TV3 spilgti startēja jaunais latviešu seriāls “Svešā seja”. Pirmajā sērijā viens no centrālajiem notikumiem saistījās ar stjuarti Žannu Feldmani, kuru seriālā atveido aktrise un slavenā tenisista Ernesta Gulbja mamma Milena Gulbe. Filmēšanās seriālā ir aktrises atgriešanās TV pēc septiņu gadu pauzes. Pārdomas par atveidoto lomu un sajūtas filmēšanās laukumā viņa laipni uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.

Saimniecībā viņa iesoļos platformenēs! ”Lauku sētas” jaunās sezonas kārdinātāja – seksīgā pilsētniece Vita

Saimniecībā viņa iesoļos platformenēs! ''Lauku sētas'' jaunās sezonas kārdinātāja - seksīgā pilsētniece Vita 11

Jau ceturtdien, 21. septembrī, tiks dots starts lieliskajam LNT šovam ”Lauku sēta”. Kā ierasts, arī šogad kompānija būs raibu raibā – no lauku darbu ekspertiem līdz smukām pilsētas meitenēm, kuras ierodas laukos ar kosmētikas maku un dārzu ravēt dodas augstpapēžu kurpēs. Daiļās pilsētnieces šogad pārstāvēs simpātiskā dejotāja Vita Taube.

Klāt TV3 seriāla ”Svešā seja” pirmizrāde. Noskaties un izsaki viedokli šeit!

Klāt TV3 seriāla “Svešā seja” pirmizrāde. Noskaties un izsaki viedokli šeit! 167

Tas brīdis ir pienācis – jau pavisam drīz pirmizrādi piedzīvos TV3 jaunās sezonas lielais notikums – jaunais latviešu seriāls ”Svešā seja”. Portāls Skaties.lv piedāvā noskatīties seriāla pirmo sēriju, vienkaikus izsakot pārdomas par redzēto un pārmijot viedokli ar citiem seriālu faniem. Pirmizrādes sākums – plkst. 20.20.

Vilnas apģērba pareiza kopšana un uzglabāšana

Vilnas apģērba pareiza kopšana un uzglabāšana

Padomā par savu mīļāko vilnas džemperi – tas ir pūkains, omulīgs un tikpat mīļš kā tuvākā cilvēka apskāviens. Tas saistās ar siltām atmiņām, kuras vēlies izdzīvot atkal un atkal. Saglabāt sava mīļākā džempera krāsu, formu un maigumu vairs nav neiespējamā misija, jo ar pareizu tā mazgāšanu un uzglabāšanu tas izskatīsies labi ilgu laiku.

“X Faktora” zvaigznes Laura Bergmaņa grēksūdze: Tā dziesma tik tiešām nav mana!

"X Faktora" zvaigznes Laura Bergmaņa grēksūdze: Tā dziesma tik tiešām nav mana! 15

17. septembra vakarā kanālā TV3 tika izrādīta jau trešā dziedošo talantu šova “X Faktors” sērija, kurā atkal iepazinām daudzas jaunas potenciālās zvaigznes. Viens no spilgtākajiem priekšnesumiem noteikti bija Laura Bergmaņa izpildījumā, taču viņa talants nebija vienīgais iemesls, kāpēc internetā tika sacelta vētra.