Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops vērsim

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops dvīņiem

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt vakara mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops vēzim

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

Horoskops lauvai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops jaunavai

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties jau nākošajā dienā.

Horoskops svariem

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 20. novembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 20. novembrim

Šīs dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu plauktus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo. Bet vari palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem un tradicionālām lietām. Darbā lielu uzmanību veltīsi iespējai satikt vajadzīgos cilvēkus. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Oficiāli šķirta Madaras un Andra Kiviču laulība

Oficiāli šķirta Madaras un Andra Kiviču laulība 1

Apmēram gadu pēc attiecību izjukšanas beidzot oficiāli šķirta mūziķa Andra Kiviča un “influenceres” Madaras Kivičas laulība. Madara apņēmusies drīzumā atbrīvoties arī no Kivičas uzvārda.

Ko duets “The Gardens” domā par šova pamešanu?

Ko duets “The Gardens” domā par šova pamešanu? 12

Par lielu pārsteigumu ”X Faktora” skatītājiem trešajā tiešraidē šovu nācās pamest duetam ”The Gardens”. Duets izcēlās ne tikai ar skaistiem vokāliem, dejām, bet arī ar nebeidzamu enerģiju, kuru izlika uz skatuves!

Foto: kā populāri latvieši svin valsts svētkus

Foto: kā populāri latvieši svin valsts svētkus 5

18. novembrī tiek svinēta Latvijas proklamēšanas 101. gada diena, un svētku gaisotne šajā laikā valda arī sociālajos tīklos, kur ļaudis naski dalās ar patriotiskām bildēm un vēlējumiem Latvijai un tautiešiem.

Rihards Bērziņš izdod patriotisku singlu

Rihards Bērziņš izdod patriotisku singlu 1

Ar veltījumu Latvijai 101. dzimšanas dienā nācis klajā dziedātājs Rihards Bērziņš – viņš izdevis patriotisku dziesmu ”Tautas atmiņā”, kas tapusi sadarbībā ar citiem Latvijā zināmiem mūziķiem.

Mūžībā aizsaukta aktrise Helga Dancberga

Mūžībā aizsaukta aktrise Helga Dancberga

Svētdien, 17. novembrī, nesagaidot savu 78. dzimšanas dienu, mūžībā aizsaukta Nacionālā teātra aktrise Helga Dancebrga, vietnē ”Facebook” vēstījis viņas dēls mācītājs Krists Kalniņš.

Sanda Dejus vakariņu šovā salauž ledusskapi

Sanda Dejus vakariņu šovā salauž ledusskapi 1

Ir klāt kārtējā pirmdiena ar kārtējiem interesantajiem vakariņotājiem. TV3 izklaidējošajā šovā ”Vakariņas četratā” svētku noskaņās viens pie otra ciemosies četru dažādu radio staciju ļaudis.

Izlasi šodienas horoskopu! Kosmiskās enerģijas ir parūpējušās, lai...

Izlasi šodienas horoskopu! Kosmiskās enerģijas ir parūpējušās, lai...

Kosmiskās enerģijas ir parūpējušās, lai tavas valsts dzimšanas dienā tu varētu ļoti harmoniski komunicēt, sadarboties un socializēties ar visiem svētku dalībniekiem. Savu emociju pasauli spēsi ietērpt slaistos vārdos un, svarīgākais, tavs vēstījums sasniegs visus adresātus un netiks pārprasts.