Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 21. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops vērsim

Tavs prāts būs aktīvs, diemžēl, izdomāto nespēsi adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Priekšniecības diktāts ieviesīs korekcijas visos dienas plānos.

Horoskops dvīņiem

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops vēzim

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops lauvai

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops jaunavai

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops svariem

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

Horoskops skorpionam

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops strēlniekam

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops mežāzim

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Vadība pārcels tikšanās, metīs atpakaļ atskaites un darbinieki meklēs glābiņu pa kaktiem aprunājot nekur nederīgo vadības sistēmu.

Horoskops zivīm

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

Jaunajā TV3 seriālā ''Viss pa jaunam!'' spēlēs arī Juris Žagars

Jaunajā TV3 seriālā ''Viss pa jaunam!'' spēlēs arī Juris Žagars 8

Jau pavisam drīz TV3 gaidāmais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam!” izziņo vēl vienu no aktieriem. Reģiona ietekmīgāko vīrieti Albertu Rubīnu seriālā atveidos izcilais aktieris Juris Žagars, kurš Skaties.lv atklāj, ka piekritis piedāvājumam, jo pašu ļoti uzrunājis šis scenārijs.

Pašmāju mūziķi nosauc visu laiku labākās latviešu dziesmas

Pašmāju mūziķi nosauc visu laiku labākās latviešu dziesmas 2

Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” ceremonijā ierasti tiek pasniegta balva arī nominācijā ”Labākā dziesma”. Kamēr žūrija izvērtē, kurš skaņdarbs pelnījis aizvadītā gada labākās dziesmas godu, pašmāju mūziķi Skaties.lv atklājuši, kura, viņuprāt, ir visu laiku labākā latviešu dziesma.

Aija Dembovska zaudējusi cerību atrast sevis cienīgu vīrieti

Aija Dembovska zaudējusi cerību atrast sevis cienīgu vīrieti 44

Pagājušajā nedēļā kārtējo reizi vīriešos vīlās Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska, attiecībām izjūkot vien divu dienu laikā. Meitene atklāj Skaties.lv, ka kopš tā laika saņēmusi jau neskaitāmus citus piedāvājumus iepazīties, taču izlēmusi kādu laiku padzīvot viena.

Elita Drāke izsludina konkursu meitenēm

Elita Drāke izsludina konkursu meitenēm

Konkursa ”Vecmāmiņa” ilggadējā organizatore Elita Drāke un biedrība ”Emergo” piedāvā unikālu iespēju attīstīt savus talantus un iepazīt skatuvi arī jaunajai paaudzei. Viņa aicina meitenes pieteikties konkursā ”Latvijas talantīgākā meitene”. Pieteikšanās sākas tagad!

“Musulmaņi apzinās, ka mūsu reģiona sievietes ir viegli pierunājamas uz seksuālām attiecībām.” Jeļenas Matules pieredze Arābu Emirātos

“Musulmaņi apzinās, ka mūsu reģiona sievietes ir viegli pierunājamas uz seksuālām attiecībām.” Jeļenas Matules pieredze Arābu Emirātos 6

”X Faktorā” iepazītā dziedātāja Jeļena Matule gadu ir dzīvojusi Arābu Emirātos un muzicējusi klubā. Mūziķe uzvedusies tikumīgi, ievērojusi vietējās tradīcijas, un tas pasargājis viņu no kungu uzmācības. Lai neiekultos neplānotās situācijās, Jeļena aicina iepazīt kultūru, likumus, pirms doties uz kādu valsti.

No iepazīšanās lateksa zaķa kostīmā līdz plāniem par kopdzīvi Šveicē. ''Netīro deju'' Evelīnas neticamais gads

No iepazīšanās lateksa zaķa kostīmā līdz plāniem par kopdzīvi Šveicē. ''Netīro deju'' Evelīnas neticamais gads 8

Šovā ”Netīrās dejas” iepazītajai Evelīnai Šaulītei, kura nu rosās ”Coyote Fly” kā dejotāja, šis, ļoti iespējams, ir pēdējais gads Latvijā. Meitene izveidojusi nopietnas attiecības ar vīrieti no Šveices un spriež par pārcelšanos, profesijas maiņu un vispār – jaunas dzīves sākumu. Savas ieceres un 2019. gada sapņus Evelīna ekskluzīvi uztic Skaties.lv lasītājiem.

Līgas Rīderes “eirodziesmai” radīts juteklisks videoklips

Līgas Rīderes “eirodziesmai” radīts juteklisks videoklips 4

Dziedātāja Līga Rīdere, kuru Latvija iepazina TV šova ”X Faktors” pirmajā sezonā, plašākas sabiedrības vērtējumam nodevusi dziesmas ”Būšu tepat” videoklipu. Ar šo dziesmu skatuves māksliniece piedalās ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē.

Foto: aktrise Inga Tropa jaunā latviešu seriāla dēļ maina matu krāsu

Foto: aktrise Inga Tropa jaunā latviešu seriāla dēļ maina matu krāsu 6

Šobrīd pilnā sparā notiek jaunā TV3 seriāla ”Viss pa jaunam!” filmēšana. Vienu no lomām atveidos arī seriālos ”UgunsGrēks” un ”Viņas melo labāk” jau iepazītā Inga Tropa. Tiesa, te viņa būs pavisam jaunā tēlā – jaunajam seriālam par godu Tropa kļuvusi par blondīni.