Trešdiena, 27. oktobris

Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Izklaide” aktualitātes

Saimnieks Andris komentē Irinas izteikumus par viņa bijušo sievu

Saimnieks Andris komentē Irinas izteikumus par viņa bijušo sievu 7

Pirmdienas, 25. oktobra, vakarā kanālā TV3 skatītāji varēja sekot līdzi notikumiem iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Alūksniete Irina pēc izbalsošanas mājupceļā pavēstīja – Andris joprojām mīl savu sievu, un šis paziņojums daudziem skatītājiem atstāja neatbildētu jautājumu.

Ieva Adamss ar šķirto vīru joprojām dzīvo zem viena jumta

Ieva Adamss ar šķirto vīru joprojām dzīvo zem viena jumta 1

Šopavasar kļuva zināms, ka raidījumu vadītāja un pasniedzēja Ieva Adamss, īstajā vārdā Ieva Lejiņa, un viņas vīrs uzņēmējs Arnis Lejiņš pieņēmuši lēmumu šķirties. Nu, kad šķiršanās dokumenti ir sakārtoti, abi joprojām turpina dzīvot kopā.

Rihards Lībietis izdod albumu un publicē otrā singla videoklipu

Rihards Lībietis izdod albumu un publicē otrā singla videoklipu

Otrdien, 26. oktobrī, klajā laists ģitārista un mūzikas autora Riharda Lībieša jaunais oriģinālmūzikas albums ”Līnijas un Miniatūras”, kurā iekļautas desmit instrumentālas kompozīcijas. Līdz ar albumu publicēts tā otrā singla ”Šķelšanās” videoklips, kas veidots sadarbībā ar radošās apvienības ”Colortime” video mākslinieku Arvi Belovu.

Komiķis Bāliņš piešķir "ceturto krēslu", un Marats lielā lēmuma priekšā! "Extra Faktora" 7. sērija

Komiķis Bāliņš piešķir "ceturto krēslu", un Marats lielā lēmuma priekšā! "Extra Faktora" 7. sērija

Šovā “X Faktors” nokomplektētas jau trīs komandas, un “krēslu izaicinājuma” kārtu gaida vien 25+ kategorija. “Extra Faktors” sastop duetu “Neprāts”, kas beidzamajā brīdī ielēca Aijas Auškāpas grupu ekspresī, kā arī pārtraucam Marata Ogļezņeva mēģinājumu, lai uzzinātu, kas sagaidāms “krēslu izaicinājuma” noslēdzošajā epizodē.

Go3 iesaka: ko skatīties mājsēdes laikā

Go3 iesaka: ko skatīties mājsēdes laikā 1

Līdz 15. novembrim Latvijā izsludināta mājsēde, kad bez attaisnojoša iemesla no plkst. 20.00 līdz 05.00 atrasties ārpus mājas nav ļauts. Šādā situācijā pašsaprotams ir jautājums – ko lai mājās dara?

“Gandrīz ideālās vakariņās” satiksies dzīves svinētāji un svētku radītāji

“Gandrīz ideālās vakariņās” satiksies dzīves svinētāji un svētku radītāji

TV3 šovā ”Gandrīz ideālās vakariņās” šonedēļ sacentīsies četri cilvēki, kuri dažādos veidos jau līdz šim parādījuši – viņi māk svinēt dzīvi un sagādāt svētkus citiem. Vakariņu šovā satiksies ēdienu stiliste Linda Vilmansone, interjera arhitekte Anda Ozoliņa, folklorists Andris Kapusts un svētku režisors Kārlis Anitens.