Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 18. maijs

Inese, Inesis, Ēriks

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Izklaide” aktualitātes

Pazīstams vegāns vakariņu šovā našķojas ar mīdijām

Pazīstams vegāns vakariņu šovā našķojas ar mīdijām

Šonedēļ ”Gandrīz ideālas vakariņas” ciemosies pie cilvēkiem, kuri ikdienā ļoti nesteidz publiski iepazīties, tomēr ir pieņēmuši šo izaicinājumu tieši šī raidījuma ietvarā. Gardi paēst, padzert un uzspēlēt kādu izklaidi dosies uztura speciāliste Olga Ļubina, kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, socionikas konsultante Evija Čeprova un pavārs un viens no ”Rimi gardēži” komandas Edgars Sanders.

TV šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” pulcēsies introverta kompānija

TV šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” pulcēsies introverta kompānija

Pirmdienas, 17. maija, pievakarē pie kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājiem dosies šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”, un šajā nedēļā savas ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes atrādīs četri dažādu nozaru pārstāvji – veselīga uztura speciāliste Olga Ļubina, kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, pavārs Edgars Sanders un socionikas eksperte Evija Čeprova.

Drosmīgi foto: Mīlas šova Dana kaila meditē ezera krastā

Drosmīgi foto: Mīlas šova Dana kaila meditē ezera krastā 16

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām erotiskā satura veidotāju Danu, kura nekautrējas no sava ķermeņa ne kameru priekšā, ne ikdienā. Šoreiz Dana pārsteigusi sociālā tīkla ”Instagram” sekotājus ar kailumu un meditāciju.

“Bērna piedzimšana šķiet lielākais pārbaudījums pāra attiecībām.” Mūziķis Pudniks atklāj, kā apradis ar jaunā tēva lomu

“Bērna piedzimšana šķiet lielākais pārbaudījums pāra attiecībām.” Mūziķis Pudniks atklāj, kā apradis ar jaunā tēva lomu 96

Tieši pirms mēneša pasaulē nāca mūziķa un pasākumu vadītāja Kaspara Pudnika un viņas mīļotās sievietes ”influenceres” Ingas Prokofjevas pirmdzimtais dēls Gabriels. Nu jaunie vecāki plašākai sabiedrībai atklāj saviļņojumu par atvases piedzimšanu un to, ar kādiem izaicinājumiem saskārušies pēc bērniņa ienākšanas ģimenē.

Ģimenes šova “Es mīlu Tevi, Latvija” noslēdzošais raidījums ir klāt!

Ģimenes šova “Es mīlu Tevi, Latvija” noslēdzošais raidījums ir klāt! 3

15. maijā, plkst. 20:40 būs skatāms TV3 šova ”Es mīlu Tevi, Latvija!” septītās sezonas 10. raidījums, kas nozīmē, ka esam piedzīvojuši zināšanu, smaidu un sirsnības pilnas 10 sestdienas ceļojumā cauri Latvijas vēsturei, literatūrai, ģeogrāfijai un mūzikai. Arī šoreiz ar jokiem, roku veiklību un zināšanām sabiedrībā zināmi ļaudis mēģinās atbildēt uz sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem par Latviju.