Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Horoskops aunam

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops vērsim

Viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Iespējams, tie ir tavas uzdrīkstēšanās un atklātības augļi.

Horoskops dvīņiem

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie bijušās simpātijas vai arī pazudusī avs atgriezīsies savā aplokā, bet nu jau ar svaigu skatu un pieredzi.

Horoskops vēzim

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot izpestīs tevi no neveiklas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops lauvai

Aizdomīgums, bailes un fobijas atkāpsies pragmatisma priekšā. Pieaugs tava autoritāte un ietekme. Zināms, ja esi sajutis drošu pamatu zem kājām, būs grūti apstāties.

Horoskops jaunavai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi izteikšanās talanti un oratora spējas uzsprāgs kā pavasara pumpuri. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops svariem

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

Horoskops skorpionam

Ar darba devējiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzrauties uz kritiku.

Horoskops strēlniekam

Situācijās uz pieļaujamā robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops mežāzim

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops ūdensvīram

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops zivīm

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna darba diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

Tetovējums būtu bērnu interesēs, bet... “Tēta nedienu” Laura atklāj, kur ģimene ieguldīs 500 eiro

Tetovējums būtu bērnu interesēs, bet... “Tēta nedienu” Laura atklāj, kur ģimene ieguldīs 500 eiro 11

TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ piedzīvotā sērija TV projekta vēsturē ieies kā pirmais gadījums, kad vecāki publiski saķildojas. Kamēr tētis Edgars uzskatīja, ka par daļu sūri, grūti pelnītās naudas viņš varētu sevi apbalvot ar tetovējumu, mammai Laurai bija citi plāni, kā tērēt iegūto naudas balvu. Kā pēc šova Skaties.lv atklāj trīs bērnu māmiņa, vīra sapnis par tetovējumu nav bez pamata.

Eda Šīrana miesassargam pašam savs "Instagram" profils. Un tas ir labāks nekā paša dziedātāja

Eda Šīrana miesassargam pašam savs "Instagram" profils. Un tas ir labāks nekā paša dziedātāja 3

Par pasaules mēroga sensāciju kļuvis “apsardzes Kevina” asprātīgais “Instagram” profils, kurā viņš ļauj ielūkoties šovbiznesa aizkulisēs no pavisam cita skatupunkta. Līdz šim nevienam par šāda profila eksistenci nebija ne jausmas, tomēr nu tas nācis gaismā. Lieki piebilst, ka pāris dienu laikā tā sekotāju skaits audzis no 200 tūkstošiem līdz teju pusmiljonam!

Bedrē līdz viduklim! Saša pozē uz ceļa Vijciems-Valka

Bedrē līdz viduklim! Saša pozē uz ceļa Vijciems-Valka 3

Klāt pavasaris – dīgst pirmie ziediņi, kokiem plaukst lapas un… uz ceļiem parādās garās ziemas laikā izveidojušās bedres. Šis laiks sociālo tīklu lietotājiem ir “pļaujas laiks”, kas  ļauj citam ar citu sacensties asprātībā un jokos par aktuālo tematu.

"Dziesmu duelis" pulcēs īpaši atraktīvu kompāniju

"Dziesmu duelis" pulcēs īpaši atraktīvu kompāniju

Piektdienas, 20. aprīļa, vakarā pie skatītājiem tradicionāli dosies humora un dzirkstošas enerģijas pārpilnā dziesmu spēle ”Dziesmu duelis”, kas šoreiz vienkopus pulcēs īpaši atraktīvu kompāniju.

Toreiz un tagad. Unikāli foto no dzejnieces Magones pusaudzes gadiem

Toreiz un tagad. Unikāli foto no dzejnieces Magones pusaudzes gadiem 16

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene (agrāk Burka) atrāda faniem unikālas fotogrāfijas, kurās redzama pusaudzes gados. Kā atklāj bildes – daudz nekas nav mainījies. Latviešu zeltene saglabājusi gan skaistumu, gan mīlestību pret dabu.

“Kādam šī bedre var izrādīties pēdējā.” Aktieris Kristaps Rasims gandrīz avarē uz "salāpītās" P4 šosejas

“Kādam šī bedre var izrādīties pēdējā.” Aktieris Kristaps Rasims gandrīz avarē uz "salāpītās" P4 šosejas 3

Lai gan pirmā šā gada melnā piektdiena, 13. datums, aiz muguras, leģendārā seriāla ”UgunsGrēks” Jezupa lomas atveidotāja Kristapa Rasima “melnā” diena izrādījās 17. aprīlis. Uz šosejas P4, kas savieno galvaspilsētu ar Ērgļiem, posmā Rīga-Ropaži izveidojusies draudīga izmēra bedre, uz kuras aktieris pārsita automašīnas riepu.

Drosmīgs foto: Rūta Dvinska pozē bez grima

Drosmīgs foto: Rūta Dvinska pozē bez grima 6

LNT personība un jaunā māmiņa Rūta Dvinska, kura allaž izskatās nevainojami sapucējusies, spērusi drosmīgu soli, sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojot attēlu, kurā pozē bez kosmētikas.

14 pavasarīgas un veselīgas receptes Tev! Pamēģini!

14 pavasarīgas un veselīgas receptes Tev! Pamēģini!

Klāt pavasaris un tas nāk ar pirmajiem zaļumiem, tostarp visādiem gardiem garšaugiem. Tāpēc var aizmirst par ziemai raksturīgajiem ēdieniem un pievērsties kaut kam svaigam. Lūk, 14 ēdienu receptes, kas neliks Tev nožēlot!

Izjukusi dziedātājas Ievas Sutugovas laulības dzīve

Izjukusi dziedātājas Ievas Sutugovas laulības dzīve 6

Jaunu pavērsienu privātajā dzīvē piedzīvojusi pazīstamā dziedātāja Ieva Sutugova. Skatuves māksliniece, kuru Latvija iepazina arī TV šovos ”Izklausies redzēts” un ”Koru kari 3”, portālam Skaties.lv pastāstīja, ka izirusi viņas laulība ar mūziķi Jāni Miltiņu. Taču rūgtuma par iešanu katram savu dzīves ceļu viņai neesot.

Jānis Šipkēvics apprecējis savu menedžeri

Jānis Šipkēvics apprecējis savu menedžeri 1

Precētu vīru pulkam atkal pievienojies pazīstamais mūziķis Jānis Šipkēvics. Grupas “Instrumenti” dalībnieks par sievu apņēmis draudzeni Zani Bērziņu, kura ir viņa menedžere.

Foto: Krievijas skaistākās dāmas izrāda savus daiļos augumus bikini

Foto: Krievijas skaistākās dāmas izrāda savus daiļos augumus bikini

Nedēļas nogalē, Maskavā norisinājās viens no gaidītākajiem notikumiem Krievijas šovbiznesa dzīvē – ar krāšņu šova tika aizvadīta ikgadējā titula “Miss Russia 2018” ceremonija. Neatņemama pasākuma sastāvdaļa ir skaistuļu atrādīšanās bikini peldkostīmos.