Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pirmdienas enerģijas nav īpaši labvēlīgas lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai. Notikumi, kuros nāksies piedalīties, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

Agnija Grigule publisko pikantu fotogrāfiju kāzu kleitā

Agnija Grigule publisko pikantu fotogrāfiju kāzu kleitā 2

Modes influencere Agnija Grigule sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi ērmotu fotogrāfiju, kurā redzama kāzu kleitā un smagnējos armijas tipa zābakos. Skaistule pēdējā laikā savos sociālo tīklu ierakstos daudz ”spēlējas” ar kailumu.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 19. maijam

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 19. maijam

Šajā svētdienā valdošās enerģijas pastiprinās tavas šaubas un nedrošību, bet tai pat laikā nodrošinās ļoti reālistisku un objektīvu pasaules uztveri. Ieteicams veltīt laiku arī pašanalīzei un papētīt, kas sakrājies tavas iekšējās pasaules kambaros. Šodien vari droši nodoties visām šīm praksēm, īpaši ieteicams būtu apmeklēt kādu festivālu un atrast tevi interesējošu nišu.

''Eirovīzijā'' uzvar Nīderlande

''Eirovīzijā'' uzvar Nīderlande 34

Eiropa atkal izdarījusi savu muzikālo izvēli. Sestdienas, 18. maija, naktī Telavivā noslēdzies ”Eirovīzijas” dziesmu konkurss, kurā uzvaras laurus plūca Nīderlandes pārstāvis Dankans Laurenss ar dziesmu ”Arcade”.

Krāšņi foto: ''Eirovīzijas'' fani pārņem Telavivu

Krāšņi foto: ''Eirovīzijas'' fani pārņem Telavivu 26

Lielais ”Eirovīzijas” fināls ir klāt. Telavivā tūkstošiem cilvēku līksmo norises vietā. Kamēr ”Eirovīzijas” fani viens otru mēģina pārspēt košumā, bet mēs pie ekrāniem fanojam un balsojam, aiz žoga stingrā policijas ielenkumā pārdesmit protestanti pauž savu neapmierinātību ar valdošo varu.

Tas ir oficiāli! Telavivā uz ''Eirovīzijas'' šovu ieradusies Madonna

Tas ir oficiāli! Telavivā uz ''Eirovīzijas'' šovu ieradusies Madonna

Šī gada lielākā intriga ”Eirovīzijas” sakarā ir nevis pats konkurss, bet popmūzikas karalienes Madonnas iespējamā kāpšana uz skatuves. Kaut arī baumas par to, ka dzīvā leģenda ieradīsies baudīt šovu Telavivā oficiāli tika apstiprinātas šajā trešdienā, mūziķe līdz pat šim brīdim tā arī nav redzēta nevienā ar ”Eirovīziju” saistītā pasākumā un pat šodien notiekošajā kameru mēģinājumā viņas vietā bija klusums 25 minūšu garumā. Taču fani var būt mierīgi – popmūzikas karaliene jau ir klāt un, naktī izbaudījusi Telavivas ainas, atpūšas savā viesnīcas numuriņā.

Vai tu jau pieteicies ''Lauku sētai''? Video: sezonas jautrāko brīžu retrospekcija

Vai tu jau pieteicies ''Lauku sētai''? Video: sezonas jautrāko brīžu retrospekcija

Tavs vasaras lielākais piedzīvojums jau klauvē pie durvīm – šobrīd aktīvi gaidām interesentu pieteikumus uz ilgi gaidīto televīzijas šova ”Lauku sēta” jauno sezonu. Lai tevi vēl vairāk iedvesmotu, Skaties.lv izveidojis īsu atskatu uz šovu ar spilgtākajiem fragmentiem par to, kas piedzīvots šova laikā un cik aktīvi strādāja dalībnieki.

''Ceru, ka policistam šī sezona nav pēdējā.'' Intervija ar ''Viss pa jaunam'' skatītāju mīlētāko tēlu

''Ceru, ka policistam šī sezona nav pēdējā.'' Intervija ar ''Viss pa jaunam'' skatītāju mīlētāko tēlu 1

”Viss pa jaunam” piedzīvojis īpašo fanu sēriju, un, viesojoties filmēšanas laukumā, seriāla fani nobalsoja arī par savu iecienītāko stāsta tēlu. Pārsteigums – divas trešdaļas fanu par labāko tēlu seriālā atzīst nevis kādu no galvenajiem varoņiem, bet Ivo Martinsona atveidoto policistu Juri Gauju! Skaties.lv steidza intervēt aktieri, noskaidrojot visu par un ap policista Gaujas tēlu, kas interesē skatītājus.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 18. maijam

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 18. maijam

Diena būs caurausta patīkamiem, iepriecinošas saskarsmes radītiem emociju dzīpariem. Pavasara kulminācijas enerģijas apvienojumā ar cerību uz drīzu dziedējoša siltuma vilni, tevī uzvārīs visas dziņas, amizēties prieku, pašapziņu, vēlmi darboties un šiverēties.

Slīteres Nacionālā parka dabas takas, kas neliks vilties

Slīteres Nacionālā parka dabas takas, kas neliks vilties

Slīteres Nacionālo parku (SNP) pamatoti dēvē par Baltijas jūras iepriekšējo attīstības stadiju ”brīvdabas muzeju”. Viena no parka galvenajām vērtībām tūrisma kontekstā ir neskartā un bagātīgā daba, un pastaigu takas būs pareizā izvēle, kur novērtēt tās dažādību un atjaunot spēkus.