Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. jūnijs

Rasma, Rasa, Maira

Horoskops aunam

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops vērsim

Situācijās uz riska robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Otras puses viedokli nāksies ņemt vērā. Ar tuviem cilvēkiem esi pieklājīgs, nemēģini izspiest absolūto atklātību un arī neapvainojies par dzirdēto. Ja tevi kāds lūdz turēties pa gabali – dari to.

Horoskops vēzim

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops lauvai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi iznešanās talanti nebūs noslēpjami un ar prātu kontrolējami. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops jaunavai

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzplēst brūces.

Horoskops svariem

Darba attiecībās viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Tagad tikai paļaujies uz savu uzdrīkstēšanos.

Horoskops skorpionam

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Tava spēja sarunāt un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops ūdensvīram

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Mīlestību vari svinēt dažnedažādos veidos. Dažas attiecības var piedzīvot sākumu.

Horoskops zivīm

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

Dārta Daneviča fanus kārdina caurspīdīgā kleitā

Dārta Daneviča fanus kārdina caurspīdīgā kleitā 3

Dailes teātra aktrise un TV3 seriālu ”Ēnu spēles” un ”Svešā seja” zvaigzne šonedēļ savus fanus iepriecinājusi ar juteklisku kadru. Vietnē ”Instagram” skaistā aktrise publicējusi bildīti, kurā redzama caurspīdīgā tērpā.

Foto: koši noslēgušās dalībnieku atlases ''Lauku sētai''; apskati potenciālās zvaigznes!

Foto: koši noslēgušās dalībnieku atlases ''Lauku sētai''; apskati potenciālās zvaigznes! 5

18. un 19. jūnijā LNT un Skaties.lv risinājās atlases šovam ”Lauku sēta”. Divu dienu laikā šova veidotāji noklausījās desmitiem aizraujošu stāstu un iepazina neskaitāmus kolorītus personāžus. Kuri no viņiem jau rudenī priecēs skatītājus šova ”Lauku sēta” jaunajā sezonā? Skaties.lv piedāvā ielūkoties attēlos no atlases un jau izteikt prognozes!

''Gribu tikt šovā, lai nopelnītu naudu dēla ārstēšanai Vācijā.'' Emocionālākais stāsts ''Lauku sētas'' atlasē

''Gribu tikt šovā, lai nopelnītu naudu dēla ārstēšanai Vācijā.'' Emocionālākais stāsts ''Lauku sētas'' atlasē 8

18. un 19. jūnijs LNT un Skaties.lv paiet ”Lauku sētas” zīmē – norisinās atlases populārajam šovam. Ļaudis no Latvijas malu malām ierodas katrs ar savu argumentāciju par to, kāpēc tieši viņi pelnījuši vietu šovā. Emocionālākais stāsts šogad ir 33 gadus vecajam Jānim Skujiņam no Dreiliņiem, kurš spēlei piesakās, cerot nopelnīt trīsarpus tūkstošu naudas balvu, jo šī summa nepieciešama viņa deviņgadīgā dēla ārstēšanai Vācijas klīnikā.

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam?

Gads pēc ‘’Saimnieks meklē sievu’’ kaislībām: kā attiecību sfērā veicies vīru pieciniekam? 7

Šovu fani noteikti atceras, ka tieši pirms gada ap šo laiku tika dots starts iepazīšanās spēlei ”Saimnieks meklē sievu”. Pieci stalti un saimnieciski vīri: Andris Leimants, Pēteris Grudovskis, Jānis Fogels, Martiņš Līcis un Aivars Dimitrijevs sāka gaidīt dāmu vēstules, cerot, ka vasaras laikā izdosies atrast sievu. Skaties.lv sazinājās ar saimniekiem, lai noskaidrotu, kā viņiem pa šo laiku klājies un vai, ņemot vērā popularitāti pēc šova, jau nav atradušās sievas.

Kas par augumu! Seksīgā Solla atklāj vienkāršu gudrību perfektai figūrai

Kas par augumu! Seksīgā Solla atklāj vienkāršu gudrību perfektai figūrai 7

Dziedātāja, dejotāja, ”fit dance” trenere un nu jau arī topošā kuģa kapteine Solvita Avakjana jeb Solla pēdējā laikā sākusi pastiprināti interesēties par psiholoģiju un mūsu domāšanas saistību ar to, kā izskatāmies. Sarunā ar Skaties.lv viņa atklāj vērtīgas atziņas, pie kurām nonākusi.

10 brīnumgardas receptes ar rabarberiem! Pamēģini!

10 brīnumgardas receptes ar rabarberiem! Pamēģini!

Rabarberi ir īsta Latvijas dārzu pērle – tie ir vieni no pirmajiem, kas nogatavojas, un no tiem var pagatavot daudz un dažādu gardumu. Tāpēc piedāvājam Tev 10 dažādas receptes, kur pirmo vijoli spēlē rabarbers!