Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. jūlijs

Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops vērsim

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops vēzim

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

Horoskops lauvai

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops jaunavai

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops svariem

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops skorpionam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops strēlniekam

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops mežāzim

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops zivīm

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

Ventis sveic Magoni vārda dienā ar makanu karpu

Ventis sveic Magoni vārda dienā ar makanu karpu 7

23. jūlijā vārda dienu svin Magones, tostarp, ”Saimnieks meklē sievu” leģenda Magone Burka, tagad Šutoviene. Apsveikt bijušo līgavu ar portāla Skaties.lv starpniecību vēlas arī kandavnieks Ventis Vītols, kuru Magone savulaik izvēlējās par vīru šova ietvaros un kuram dzemdēja dēlu.

Neons, neglītās botas un riteņbraucēju šorti. Ko vilkt uz “Positivus 2019”?

Neons, neglītās botas un riteņbraucēju šorti. Ko vilkt uz “Positivus 2019”?

Jau nedēļas nogalē gaidāms festivāls ”Positivus 2019”, kas ir iespēja uz dažām dienām nokļūt labas mūzikas un stila piesātinātā pasaulītē. Katru gadu festivālā ir kādi stila trendi – pirms pāris gadiem tie bija uzlīmējamie tetovējumi, pēdējos gados – mirdzošas sejas, bārdas un pat augumi. Kas festivālā aktuāls šogad? Skaties.lv jautāja pašmāju modes dāmām, ko viņas liks savās festivāla somās.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šī otrdiena izgaismos visas tavas ambīcijas. Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi sasniegt neiespējamo.

FOTO: Lieliskā atmosfērā atklāts mūzikas festivāls

FOTO: Lieliskā atmosfērā atklāts mūzikas festivāls

19. jūlijā, ar Bavārijas Radio simfoniska orķestra, diriģentes Suzannas Melki un vijolnieka Juliana Rahlina koncertu sākās jaunais mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA. Koncertā ar stāvovācijām izskanēja Žana Sibēliusa, Sergeja Prokofjeva un Riharda Štrausa simfoniskā mūzika. Koncerta starpbrīžos un pēckoncerta pieņemšanā restorānā ”Bibliotēka Nr.1” par lielisku atmosfēru rūpējās festivāla atbalstītājs un oficiālais dzērienu partneris ”Amber Beverage Group”.

Foto: Vaikules festivāla fināla smalkie VIP viesi

Foto: Vaikules festivāla fināla smalkie VIP viesi 6

Nedēļas nogale Jūrmalā pagāja Laimas Vaikules un mūzikas zīmē. Četru dienu garumā apmeklētājus priecēja mākslinieces rīkotais festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala 2019”, kas ar krāšņu koncertu izskanēja svētdienas, 21. jūlija vakarā. Skaties.lv piedāvā ielūkoties, cik smalkas publikas uzmanību tas bija piesaistījis.

Mazāk nekā 5 minūtēs par to, ko dzirdēsim no Sieviešu stendapa, Stūrī Zēveles un Baložu pilniem pagalmiem

Mazāk nekā 5 minūtēs par to, ko dzirdēsim no Sieviešu stendapa, Stūrī Zēveles un Baložu pilniem pagalmiem

Festivālā “Laba Daba” kopumā būs klausāmi vairāk nekā 60 mūzikas grupu un Dj apvienību koncerti, kā arī skatāmas 20 teātra izrādes un teatrāli uzvedumi. Tostarp gan netradicionāli tautu deju izpildījumi, gan laikmetīgā deja, leļļu un objektu, netradicionālas un ierastākas formas teātra izrādes, cirka meistarklases, klaunu teātra izrāde no Izraēlas bērniem vecumā no trīs gadiem, kā arī vairākas stāvizrādes.

Foto: Latvijas smalkākās dāmas novērtē ekskluzīvu šampanieti

Foto: Latvijas smalkākās dāmas novērtē ekskluzīvu šampanieti

Aizvadītās nedēļas izskaņā Rīgas Kongresu nama pagalmā norisinājās par ikgadēju tradīciju kļuvušais urbānais pikniks ”L’elegante Pop-Up Picnic”, kas vienuviet pulcēja simtiem baltā tērptus apmeklētājus. Par vienu no pasākuma centrālajiem elementiem šogad kļuva premium klases šampanieša ”G.H. Mumm” lounge zona, kurā ieskatīties ļauj arī Skaties.lv.

Sākas ''Positivus'' nedēļa; iepazīsti festivāla pilno programmu

Sākas ''Positivus'' nedēļa; iepazīsti festivāla pilno programmu 1

Jau šo piektdien durvis vērs jau 13. “Positivus” festivāls, kurā divu dienu garumā uz vairākām festivāla skatuvēm būs baudāma bagātīga un daudzveidīga mūzikas un citu mākslas veidu programma. No 26.-27. jūlijam Salacgrīvā uzstāsies tādi pasaules mēroga mākslinieki kā ”The 1975”, ”Disclosure”, ”Underworld”, ”Royal Blood”, Ivan Dorn, ”Cut Copy”, ”Elderbrook”, ”Daddy Was A Milkman”, ”Ewert and The Two Dragons” un daudzi, daudzi citi.

Zvaigžņu tulks: Šodien derētu sev lieku reizi...

Zvaigžņu tulks: Šodien derētu sev lieku reizi...

Šodien derētu sev lieku reizi atgādināt, ka pārsteigumi nav tikai brīnumi un laimīgi atgadījumi. Pārsteigumus ir grūti iepriekš paredzēt. Tie var iekrist kā lapsene saldējuma šķīvī, un ne vienmēr tas ir patīkami. Tātad šodien tiksi pārsteigts, bet kad un kur – nav zināms.

Laima Vaikule apbur nejaušā fotosesijā zaļumos

Laima Vaikule apbur nejaušā fotosesijā zaļumos 2

Šīs nedēļas nogalē Jūrmalā pilnā sparā rit estrādes dīvas Laimas Vaikules organizētais festivāls ”Laima Rendezvous Jūrmala 2019”, un festivāla trešās dienas vakarā dziedātāja tikusi iemūžināta skaistu kadru virknē.