Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops vērsim

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops dvīņiem

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops vēzim

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

Horoskops lauvai

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops jaunavai

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops svariem

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops skorpionam

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops zivīm

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izklaide

Aktrises Agneses Zeltiņas 10 seksīgākie šīs vasaras foto

Aktrises Agneses Zeltiņas 10 seksīgākie šīs vasaras foto 2

Četrdesmit sešus gadus vecā aktrise, rotu dizainere Agnese Zeltiņa vasaras sākumā izšķīrās no sava mīļotā vīrieša, uzņēmēja Rūdolfa Brēmaņa. Pēc šķiršanās aktrise bauda mieru, dabas skaistumu, ģimenes klātbūtni un neaizmirst par atbalstītājiem, kurus priecē publiskojot draiskus foto.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Izsmalcināta publika līksmo mākslinieces Elizabetes Melbārzdes gleznu izstādē

Izsmalcināta publika līksmo mākslinieces Elizabetes Melbārzdes gleznu izstādē 1

16. augustā apavu klubs ”Baltā Kumode” iepazīstināja Rīgas publiku ar izcilu Rīgas mākslinieci Elizabeti Melbārzdi un viņas gleznu izstādi ”Iemācīties dzīvot laimīgāk”. Kā jau ierasts šādos greznos mākslas pasākumos, jauno izstādi, četrdesmit audekla darbus, steidza novērtēt Rīgas lielākie mākslas eksperti un jūgendstila mākslas stila gardēži.

Foto: Rīgā notikusi unikāla ballīte uz kuģīša

Foto: Rīgā notikusi unikāla ballīte uz kuģīša

Augusta sākumā Rīgā norisinājās citāds elektroniskās mūzikas pasākums – ”Die Kultur”. Ballīte notikusi uz kuģīša ”Vecrīga” klāja, un Skaties.lv piedāvā ieskatīties tās labākajos kadros.

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs!

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs! 8

Kāda sieviete raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” uzdeva jautājumu – “Man ļoti patīk dejot, bet manam draugam būšana uz deju plača ir tīrākais murgs. Viņam nepatīk dejot, un viņš saka, ka viņam tas arī nepadodas, jo viņam esot divas kreisās kājas. Un brīžos, kad aizeju dejot ar kādu citu, viņš ir bezgala dusmīgs un apvainojies. Nezinu, ko lai iesāk”. Uz šo jautājumu atbildi izmisušajai meitenei steidzās sniegt dziedātājs Intars Busulis un radio personība Kaspars Upacieris jeb UFO!

“X Faktora” garāko matu īpašniece Žeņa skaidro, kāpēc neapmeklē klubus un gandrīz nelieto alkoholu

“X Faktora” garāko matu īpašniece Žeņa skaidro, kāpēc neapmeklē klubus un gandrīz nelieto alkoholu 1

Šovā ”X Faktors” redzami dažādu vecumu, stilu, profesiju pārstāvji, kuriem vizuāli ir kādas īpašas ”odziņas”. Par vienu no šādām daiļā dzimuma būtnēm var nosaukt rīdzinieci Jevgēniju Krupenkinu, kura apbūra gan žūriju, gan citus dalībniekus ar saviem skaistajiem, ļoti garajiem matiem. Žeņa atklāj gan skaistu matu noslēpumu, gan pastāsta, kāpēc nav alkohola un naktsklubu piekritēja.

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas 12

Pēc jebkādām attiecībām, kādas bijušas divu mīlētāju starpā, kārtīgs pēcgaršas jautājums vienmēr ir: vai arī pēc visa piedzīvotā ir pareizi ar šo cilvēku palikt draugos, vai gluži otrādi, nerunāt ar viņu līdz mūža galam?! Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” pasākumu rīkotāja, TV dīva un raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa atzīst, ka viņai ne ar vienu no bijušajiem nav sanācis turpināt komunicēt, jo ar visiem paliek naidā!