Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Izklaide

FOTO: Duļevska un Simsons Ķīpsalas pludmalē cep burgerus

FOTO: Duļevska un Simsons Ķīpsalas pludmalē cep burgerus 2

Ceturtdien , 20. jūlijā, Ķīpsalas pludmalē tika aizvadīts ceturtais ”Borjomi” pikniks. Pasākumā ikviens varēja nobaudīt uz grila gatavotus burgerus, izmēģināt pludmales sporta spēles, kā arī vienkārši pabaudīt kulināro atmosfēru ģimenes, draugu un kolēģu vidū.

FOTO: kā šodien izskatās vietās, kur uzņemtas leģendārās filmas “Maija un Paija” košākās ainas

FOTO: kā šodien izskatās vietās, kur uzņemtas leģendārās filmas "Maija un Paija" košākās ainas 2

Rīgas kinostudijas mākslas filma “Maija un Paija”, kas balstās uz Annas Brigaderes populāro pasaku lugu ar tādu pašu nosaukumu, ir viena no estētiski piesātinātākajām latviešu filmām. Panākumu pamatā nešaubīgi ir patiesi unikālie dabas objekti un latviski skaistās ainavas. Viena no filmas kulminācijas ainām uzņemta pie 11 metrus platās Īvandes rumbas Kuldīgas pusē. Kā šī vieta izskatās mūsdienās?

”Red Hot Chili Peppers” šovu Rīgā iesildīs arī populārie “Carnival Youth”

“Red Hot Chili Peppers” šovu Rīgā iesildīs arī populārie "Carnival Youth"

Jau nākamceturtdien, 27. jūlijā, Lucavsalā norisināsies viens no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē – ”Red Hot Chili Peppers”. Nupat izziņoti vēl vieni koncerta iesildītāji, un arī viņu izvēle neliks vilties.

Arī Violetas šovbiznesa kolēģe Aija iekūlusies pamatīgos ”ātro kredītu” parādos

Arī Violetas šovbiznesa kolēģe Aija iekūlusies pamatīgos ''ātro kredītu'' parādos 23

Kamēr Dānijā dzīvojošā šovu veterāne Violeta Stepanova turpina gaidīt, kad viņas kontā ieripos fanu naudiņa, par ko segt savu “ātro kredītu” parādu, cita ekrāna zvaigzne Aija Dembovska vēlas apetīlīgo Vivu publiski nokaunināt. Arī Aijai esot līdzvērtīgs parāds “ātrajos kredītos”, bet viņa faniem neko netaisās lūgt – meitene devusies peļņā uz Nīderlandi, lai pati visu nomaksātu.

FOTO stāsts: kā Skaties.lv meitenes ar ”Zērgli” pāri Gaujas senlejai traucās

FOTO stāsts: kā Skaties.lv meitenes ar ''Zērgli'' pāri Gaujas senlejai traucās 1

”Ja jau pensionāri un vecpuisis stringos var, mēs arī varam,” nodomāja Skaties.lv Izklaides meitenes un sēdās auto, lai dotos uz Siguldu, kur no jūlija sākuma pieejama atrakcija ”Zērglis”, kas ļauj baudīt ērgļa cienīgu lidojumu pāri Gaujas senlejai. Pasākums izvērtās neaizmirstamā un slapjā piedzīvojumā, kuram līdzīgu neesot baudījuši pat ”Zērgļa” pieredzējušie instruktori.

Šovmenis Eldars nokļuvis slimnīcā; fani izplata nelāgas baumas

Šovmenis Eldars nokļuvis slimnīcā; fani izplata nelāgas baumas 13

Pašā karstākajā ballīšu laikā no aprites pazudis populārais dejotājs un šovmenis Eldars Salvis Ozoliņš. Ievietojis ”Facebook” biedējošu foto no slimnīcas, allaž sociāli aktīvais Eldars atkal mīklaini pazudis un uz draugu un fanu satrauktajiem jautājumiem neatbild.  Skaties.lv. lūkoja noskaidrot, kas noticis ar atraktīvo šovmeni.

Simtiem fanu gatavi ziedot Violetai; zvaigzne publisko savu konta numuru

Simtiem fanu gatavi ziedot Violetai; zvaigzne publisko savu konta numuru 122

Pašmāju šovu zvaigzne Violeta Stepanova sacēlusi pamatīgu vētru ar paziņojumu, ka gatava pieņemt no faniem naudu, lai segtu savu ātro kredītu parādu. Kamēr daļa tautas asi nosoda meitenes uzdrīkstēšanos, vairāki simti ziņo, ka vēlas pārskatīt naudu Violetai. Zvaigzne atklāj savu konta numuru, lai fani var sniegt reālu palīdzību.

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu

FOTO: Saimnieks Brumsons ar noslēpumainu dāmu uz moča apbraukā Eiropu 2

No divu nedēļu ilga ceļojuma pa Melnās jūras reģionu mājās atgriezies TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” iepriekšējās sezonas dalībnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Ceļojumā, kas vairāk bijis kā piedzīvojums, nevis ar mērķi apskatīt konkrētas vietas, viņš bija devies kādas dāmas pavadībā.