Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 30. marts

Gvido, Atvars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:
TV3
Vairāk..
TV3 Life
Vairāk..
TV3 Mini
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..

“Izklaide” aktualitātes

Lindai Mūrniecei pietrūkst apskāvienu un sarunu sveču gaismā

Lindai Mūrniecei pietrūkst apskāvienu un sarunu sveču gaismā 1

Uzņēmēja Linda Mūrniece bieži vien sociālajos tīklos dalās sievišķīgās vai dzīves pārdomās. Īpašais stāvoklis valstī Lindai liek ilgoties pēc apskāvieniem un sarunām sveču gaismā, tomēr viņa novērtē, ka bērni brauc ar viņu uz laukiem.

Samanta Tīna publisko intīmu foto no guļamistabas

Samanta Tīna publisko intīmu foto no guļamistabas 10

Populārā dziedātāja Samanta Tīna ir starp tām slavenībām, kuras savas ikdienas gaitas naski atspoguļo sociālajos tīklos, tomēr māja dzīvi viņa līdz šim izvēlējās labprātāk paturēt noslēpumā.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Pirmdienas enerģijas ar lielu uzstājību...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Pirmdienas enerģijas ar lielu uzstājību...

Pirmdienas enerģijas ar lielu uzstājību rosinās pievērsties jautājumiem, kā sabalansēt darbu un mājas lietas. Fiziskās aktivitātes, īpaši dārzos un laukos, vairos tavu muskuļu tonusu ar joni gaidāmās peldkostīmu sezonas ne būt ne vieglajiem spēles noteikumiem. Diena ir kā radīta, lai vienmērīgā ātrumā kustoties, priecīgāk paskatītos uz dzīvi. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi jau salidojušo putnu dziesmu skaņām. Tik optimistiski tie uzvedīsies vien īsu brīdi.

''Daudziem šī principā ir bezizeja.'' Mūziķis salīdzina dzīves apstākļus šobrīd un 2008. gada krīzē

''Daudziem šī principā ir bezizeja.'' Mūziķis salīdzina dzīves apstākļus šobrīd un 2008. gada krīzē 4

Šis ir grūts laiks Latvijas kultūras dzīves pārstāvjiem – sociālās distancēšanās laikā atcelti koncerti un izrādes. Kamēr politiķi spriež, ka šī krīze ekonomiku neietekmēs tik ļoti, kā globālā finanšu krīze pirms vairāk kā 10 gadiem, pašmāju muzikants Andris Brīnums sarunā ar Skaties.lv paskaidro, kāpēc mākslinieku aprindām šis laiks ir daudz smagāks, nekā krīze 2008. gadā.

Mīļi foto: DJ Gustavito sētā sporto kopā ar mazo meitiņu

Mīļi foto: DJ Gustavito sētā sporto kopā ar mazo meitiņu 1

Laikā, kad vēlams distancēties no pārmērīgas sabiedrisko vietu apmeklēšanas un socializēšanās sabiedrībā zināmas personas laiku pavada mājās, mudinot ikvienu bez iemesla neiet ārā. Lai nezaudētu formu DJ Gustavito sētā vingro kopā ar jaunāko atvasi Karlīnu.

''Lauku sētas'' Aigars atklāj sava tetovējuma stāstu

''Lauku sētas'' Aigars atklāj sava tetovējuma stāstu 4

”Lauku sētas” fani ievērojuši, ka spēles ”dzelzs vīra” Aigara kreiso krūti rotā interesants tetovējums – bērna portrets. Sarunā ar Skaties.lv Aigars atklāj – tā ir viņa vecākā dēla sejiņa. Plānots uz otras krūts iemūžināt otru dēlu, bet pa vidu, kas zina – brīva vieta trešajam bērniņam.

''Eirovīzijas'' alternatīvajā balsojumā Latvijai 6. vieta; uzvar Lietuva

''Eirovīzijas'' alternatīvajā balsojumā Latvijai 6. vieta; uzvar Lietuva 6

Lai arī ”Eirovīzijas” lielais koncerts Roterdamā šogad atcelts koronavīrusa dēļ, konkursa faniem bija iespēja atbalstīt savus favorītus alternatīvajā balsojumā. ”ESCToday” ”dzīvajā” noticis alternatīvais ”Eirovīzijas” konkurss ar visu balsojumu, un mūsu Samanta tajā ieguvusi godpilni sesto vietu.

Zvaigžņu tulks: Šī svētdiena ir uzlādēta ar...

Zvaigžņu tulks: Šī svētdiena ir uzlādēta ar...

Šī svētdiena ir uzlādēta ar pozitīvu enerģiju un paredz veiksmīgas situācijas, kuras jāmāk izmantot savā labā. Atstāj raižpilnās domas un kvalitatīvi atpūties. Tas arī būs galvenais uzdevums, lai jau nākošnedēļ būtu možs un spirgts. Notiekošā interpretācija parādīs, vai dzīvē esi optimists vai pesimists.

3 bērnu mamma, grāmatvede un ekstrēmu piedzīvojumu meklētāja. Iepazīsties: ''Lauku sētas'' koķete ar krampi - Evita

3 bērnu mamma, grāmatvede un ekstrēmu piedzīvojumu meklētāja. Iepazīsties: ''Lauku sētas'' koķete ar krampi - Evita 20

35 gadus jaunā Evita Riekstiņa ‘’Lauku sētā’’ iesoļoja īsos šortiņos un rozā gumijniekos un spēlē ļāvusies flirtam ar Aigaru, taču zem šīs maskas slēpjas dāma ar krampi, kas sastādīs nopietnu konkurenci pat spēcīgākajiem kungiem. Apburošā grāmatvede ne tikai izaudzinājusi trīs bērnus, bet izklaidējas, skrienot 42 kilometrus un metoties adrenalīna pilnos piedzīvojumos. Nupat viņa atgriezusies no Nepālas.

Kā sociālās distancēšanās apstākļos tiks spēlēts ''Superbingo''?

Kā sociālās distancēšanās apstākļos tiks spēlēts ''Superbingo''?

Pie Skaties.lv vērsušies azartu mīlošie TV skatītāji, kuri iegādājušies vai plāno iegādāties ”Superbingo” loterijas biļetes, jautājot – vai laikā, kad tiek atcelti dažādi pasākumi, netiks atceltas ”Superbingo” spēles? Sarunā ar Skaties.lv šova producente Kristīne Belavina atklāj, ka biļetes var pirkt droši – aizraujošā spēle tiks spēlēta, taču uz karantīnas laiku mazliet mainīsies formāts.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Tipiska pavasara sestdienas sajūta, kuru...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Tipiska pavasara sestdienas sajūta, kuru...

Tipiska pavasara sestdienas sajūta, kuru vērsīs par labu vai arī pasliktinās lietus daudzums, līšanas intensitāte un tā cilvēku kompānija, kurā tev būs lemts uzturēties. Diena labvēlīga, lai bez steigas un konkrēta mērķa paknibinātos pa piemājas dārziņu vai iegrieztos pie laukos dzīvojošas omes uz tēju, protams ievērojot visus ierobežojumus.