Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops vērsim

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops lauvai

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops jaunavai

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops svariem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops zivīm

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Dr.Oetker un Annas Pannas izaicinājums

Annas Pannas un Dr.Oetker izaicinājuma 1. recepte -  “Gliemezīši”!

Annas Pannas un Dr.Oetker izaicinājuma 1. recepte - “Gliemezīši”! 1

Kā jau ziņojām, pazīstamā kūku meistare un pavārgrāmatu autore Anna Panna kopā ar pasaulslaveno pārtikas zīmolu. Dr. Oetker meklēja kūku cepējus visā Latvijā, kuri būtu ar mieru izmēģināt savus spēkus īpašā izaicinājumā – saldumu gatavošanas duelī, kurā prasmīgākais dalībnieks saņems pārsteiguma balvas no Dr. Oetker!

Šokolādes braunijs svētku noskaņās

Šokolādes braunijs svētku noskaņās

Skaistākie gada svētki nepavisam nav aiz kalniem, tāpēc ir vērts jau laikus domāt par našķiem, ko celt galdā ģimenei un ciemiņiem. Anna Panna uzskata, – jo mazāk laika aizņem gatavošana, jo vairāk laika varēsi pavadīt ar sev mīļajiem, tāpēc viņa svinībām izvēlas receptes, kas neprasa daudz pūļu. Patrenējies arī tu!

Sarkanbaltsarkanā velveta kūka Latvijas svētkiem

Sarkanbaltsarkanā velveta kūka Latvijas svētkiem

Rudenī svinam vairākus Latvijai nozīmīgus svētkus, tāpēc iesakām pārsteigt viesus ar īsti patriotisku kūku mūsu karoga krāsās! Lai pārliecinātos, ka viss ies kā pa diedziņu un svētku mielasts būs nevainojams, piedāvājam jau laicīgi izmēģināt šo brīnišķīgo recepti!

Šokolādes-plūmju kūka ar rudzu miltiem krāšņām svinībām

Šokolādes-plūmju kūka ar rudzu miltiem krāšņām svinībām

Arī tad, ja kūku cepšana nav tava stiprā puse, ir vērts pamēģināt, lai saprastu, ka šīs kūkas garša ir visu tavu pūļu vērta! Šokolādes-plūmju kūka ar rudzu miltiem un ”Dr. Oetker” rotājumiem būs pa spēkam pat iesācējam, turklāt tā ir arī veselīga!

Vienkāršie kafijas balzama “kapkeiki” īpašiem rudens svētkiem

Vienkāršie kafijas balzama “kapkeiki” īpašiem rudens svētkiem

Ātri, garšīgi un pa spēkam jebkurai saimniecei – tādi ir mūsdienās tik populārie ”kapkeiki”. Ne velti tie izcīnījuši savu vietu jebkuros godos – kāpēc gan lai tie negozētos uz galda arī tavā dzimšanas dienā vai kādos no Latvijai nozīmīgajiem svētkiem, ko svinam rudenī? Jo īpaši, ja tie papildināti ar mūsu lepnumu ”Rīgas Melno balzamu” un rotāti ar ”Dr.Oetker” izsmalcinātajiem pārtikas gatavajiem cukura dekoriem!