Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Dr.Oetker un Annas Pannas izaicinājums

Annas Pannas un Dr.Oetker izaicinājuma 1. recepte -  “Gliemezīši”!

Annas Pannas un Dr.Oetker izaicinājuma 1. recepte - “Gliemezīši”! 1

Kā jau ziņojām, pazīstamā kūku meistare un pavārgrāmatu autore Anna Panna kopā ar pasaulslaveno pārtikas zīmolu. Dr. Oetker meklēja kūku cepējus visā Latvijā, kuri būtu ar mieru izmēģināt savus spēkus īpašā izaicinājumā – saldumu gatavošanas duelī, kurā prasmīgākais dalībnieks saņems pārsteiguma balvas no Dr. Oetker!

Šokolādes braunijs svētku noskaņās

Šokolādes braunijs svētku noskaņās

Skaistākie gada svētki nepavisam nav aiz kalniem, tāpēc ir vērts jau laikus domāt par našķiem, ko celt galdā ģimenei un ciemiņiem. Anna Panna uzskata, – jo mazāk laika aizņem gatavošana, jo vairāk laika varēsi pavadīt ar sev mīļajiem, tāpēc viņa svinībām izvēlas receptes, kas neprasa daudz pūļu. Patrenējies arī tu!

Sarkanbaltsarkanā velveta kūka Latvijas svētkiem

Sarkanbaltsarkanā velveta kūka Latvijas svētkiem

Rudenī svinam vairākus Latvijai nozīmīgus svētkus, tāpēc iesakām pārsteigt viesus ar īsti patriotisku kūku mūsu karoga krāsās! Lai pārliecinātos, ka viss ies kā pa diedziņu un svētku mielasts būs nevainojams, piedāvājam jau laicīgi izmēģināt šo brīnišķīgo recepti!

Šokolādes-plūmju kūka ar rudzu miltiem krāšņām svinībām

Šokolādes-plūmju kūka ar rudzu miltiem krāšņām svinībām

Arī tad, ja kūku cepšana nav tava stiprā puse, ir vērts pamēģināt, lai saprastu, ka šīs kūkas garša ir visu tavu pūļu vērta! Šokolādes-plūmju kūka ar rudzu miltiem un ”Dr. Oetker” rotājumiem būs pa spēkam pat iesācējam, turklāt tā ir arī veselīga!

Vienkāršie kafijas balzama “kapkeiki” īpašiem rudens svētkiem

Vienkāršie kafijas balzama “kapkeiki” īpašiem rudens svētkiem

Ātri, garšīgi un pa spēkam jebkurai saimniecei – tādi ir mūsdienās tik populārie ”kapkeiki”. Ne velti tie izcīnījuši savu vietu jebkuros godos – kāpēc gan lai tie negozētos uz galda arī tavā dzimšanas dienā vai kādos no Latvijai nozīmīgajiem svētkiem, ko svinam rudenī? Jo īpaši, ja tie papildināti ar mūsu lepnumu ”Rīgas Melno balzamu” un rotāti ar ”Dr.Oetker” izsmalcinātajiem pārtikas gatavajiem cukura dekoriem!