Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 7. maijs

Enriko, Henriete, Henrijs, Jete

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Manas mājas ar IKEA

Interjera dizainere parāda, kā atsvaidzināt koka vasarnīcu

Interjera dizainere parāda, kā atsvaidzināt koka vasarnīcu

Vasarnīca, nojume vai pagalms – ir laiks gatavoties vasaras sezonai! IKEA interjera dizainere Renāte Vāvere pārveido tradicionālu koka vasarnīcu Pierīgā un dalās idejās, kā viegli padarīt āra telpu pievilcīgāku, turklāt tā, lai to būtu viegli uzturēt.

Kā mājās strādāt vairākiem cilvēkiem, ja vietas ir pavisam maz? Knifi ērtam darbam

Kā mājās strādāt vairākiem cilvēkiem, ja vietas ir pavisam maz? Knifi ērtam darbam

Ir daudz runāts par darba vietas ergonomiku, tomēr reti ņemts vērā, ka daudzos mājokļos vietas, ko šim nolūkam var atvēlēt, ir pavisam maz, un ar šo mazumiņu ir jāiztiek nevis vienam, bet vairākiem cilvēkiem. IKEA interjera dizainere Dagne Bērziņa zina – ar īsto pieeju iespējams ir viss! Viņa dalās ieteikumos, kā iekārtot darba un hobiju stūrīti diviem cilvēkiem kompaktā nišā.

Virtuve top labāka: knifi par mazāk nekā 4 eiro

Virtuve top labāka: knifi par mazāk nekā 4 eiro 1

Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs atzīst*, ka pēdējā gada laika mājās ēdienus gatavo biežāk nekā iepriekš, tāpēc ikdienas ērtības ir svarīgākas nekā jebkad. IKEA interjera dizainere atklāj, kā sakārtot un uzlabot virtuvi vien par dažiem eiro.

Pavasara tīrīšana – idejas funkcionālai veļas zonai

Pavasara tīrīšana – idejas funkcionālai veļas zonai

Drēbju kaudzes, gludināmais dēlis un veļas žāvētājs ir tikai dažas no lietām, kas mājās mēdz aizņemt pārāk daudz vietas – veļas zona daudzos mājokļos ir neapgūta teritorija, un pavasara tīrīšana ir īstais brīdis, kad to vērst par labu. IKEA interjera dizainere Anastasija Gobrusjonoka dalās idejās, kā ierīkot veļas zonu, pat tad, ja vietas mājās ir pavisam maz.

Kādas krāsas gultas veļu visbiežāk izvēlas Latvijas iedzīvotāji?

Kādas krāsas gultas veļu visbiežāk izvēlas Latvijas iedzīvotāji? 1

IKEA interjera dizainere Olga Žuravļova atklāj, ka Latvijas pircēji ir iecienījuši neitrālos un dabas toņus, piemēram, pelēko, zilo un smilškrāsu, un biežāk izvēlas vienkrāsainu vai ar neuzkrītošu rakstu apdrukātu gultas veļu. Pavasarī dizainere aicina atsvaidzināt guļamistabu ar kaut ko košāku un dalās padomos, kā izvēlēties piemērotāko gultas veļu.

Sapņoja par jaunu guļamistabu, saņēma pārvērtības veselam dzīvoklim

Sapņoja par jaunu guļamistabu, saņēma pārvērtības veselam dzīvoklim

Sezonas noslēgums nāk ar pārsteigumu! Sezonas pēdējā sērijā raidījums “Manas mājas ar IKEA” viesojas pie siguldietes Rutas. Viņa mīt savā pašreizējā mājoklī – minatūrā dzīvoklītī ēkā, kur kādreiz bijusi poliklīnika, – jau aptuveni septiņus gadus, un viņas meita Linda nolēma, ka ir pienācis laiks pārmaiņām. Linda pieteica mammas dzīvokli IKEA pārvērtību raidījumam, un viņai uzsmaidīja veiksme!

130 Ziemassvētku zvaigznes izgaismo vēsturisku ēku Rīgā

130 Ziemassvētku zvaigznes izgaismo vēsturisku ēku Rīgā

Viena no slavenākajām nacionālā romantisma ēkām Rīgā, kas atrodas K. Valdemāra ielā 67, ir izrotāta ar 130 Ziemassvētku zvaigznēm, kas izvietotas visos ēkas logos, lai tumšajos ziemas vakaros radītu prieku un svētku sajūtu. Šī ēka ir ieguvusi jaunus rotājumus, pateicoties IKEA Ziemassvētku projektam, kurš tiek īstenots visu Baltijas valstu galvaspilsētās.

Vienistabas dzīvokļa izaicinājums: viena telpa trīs cilvēku ģimenei

Vienistabas dzīvokļa izaicinājums: viena telpa trīs cilvēku ģimenei

Šoreiz raidījumā “Manas mājas ar IKEA” viesojamies vienistabas dzīvoklītī Bolderājā. Daidze un Maksims šeit mīt jau deviņus gadus, un jau astoņus gadus viņu ģimenē ir arī dēls Juris. Savukārt IKEA interjera dizainere Olga piedalās raidījumā “Manas mājas ar IKEA” pirmo reizi.

Ērta virtuve dažos kvadrātmetros – tas ir iespējams

Ērta virtuve dažos kvadrātmetros – tas ir iespējams

Šoreiz raidījums “Manas mājas ar IKEA” viesojas pie jaunas ģimenes. Aneta un Emīls, kuru ģimenē ir vēl mazais Miķelis un sunīte Greisa, pieteikuši pārvērtībām virtuvi. Tiesa, nav iztikuši arī bez nesaprašanās – Aneta sākumā šaubījusies, vai pieteikties dalībai, tomēr tad palīdzējusi vīram uzrakstīt pieteikumu. Pieteiktā telpa ir ļoti neliela, vien 4,5 kvadrātmetri, tāpēc IKEA interjera dizaineres izaicinājums bija, kā ietilpināt mazā platībā visu nepieciešamo pilnvērtīgai, funkcionālai virtuvei?

Sapņi piepildās: interjera dizainere pārvērš bērnistabu līdz nepazīšanai

Sapņi piepildās: interjera dizainere pārvērš bērnistabu līdz nepazīšanai

Raidījuma “Manas mājas ar IKEA” 3. sezonas 3. sērijā viesojāmies pie ģimenes, kurai nesen pievienojies mazais saulstariņš Alīna, un nu viņi ir četratā. Lēmums par vēl viena bērna ienākšanu ģimenē pieņemts jau sen, taču adopcijas iespēja parādījusies pēkšņi, tāpēc istaba jaunajai iemītniecei bija jāsagatavo pāris dienu laikā.

Adoptēta meitenīte tiek pie savas sapņu bērnistabas

Adoptēta meitenīte tiek pie savas sapņu bērnistabas 1

Raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” trešās sezonas trešajā sērijā IKEA interjera dizainere dodas uz Carnikavas novadu, kur dzīvo ģimene, kura pirms dažiem mēnešiem kļuva kuplāka – tai pievienojās adoptēta četrgadīgā meitenīte.

Aizkari un skapis telpas vidū – kāpēc gan ne?

Aizkari un skapis telpas vidū – kāpēc gan ne? 2

Sākumskolas skolotāja Agita raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” pārvērtībām pieteica telpu, kurā satilpinātas ļoti daudzas un dažādas funkcijas. Kā viņa pati saka, tur ir skaistumkopšanas zona, garderobes zona, biroja zona, bibliotēkas zona un noliktavas zona. Agita stāsta, ka laikā, kad mācības skolā notika attālināti, sapratusi, ka tiešām pienācis laiks kaut ko mainīt. Viņa ļoti vēlējās, lai istaba būtu funkcionāla, lai pietiktu vietas daudzajām mantām un lai tajā varētu justies mājīgi un ērti.