Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Manas mājas ar IKEA

5 padomi mājas biroja iekārtošanai

5 padomi mājas biroja iekārtošanai

Arvien vairāk cilvēku mūsdienās nav piesaistīti vienai darbavietai, un daudzi izmanto iespēju strādāt mājās – mājas birojā vai mācībām iekārtotā darba stūrītī. Liec lietā IKEA interjera dizaineres Elīnas Griezes ieteikumus ērtas un kārtīgas darba vides iekārtošanai.

Piecas kļūdas guļamistabas iekārtošanā

Piecas kļūdas guļamistabas iekārtošanā

Cilvēks pavada trešo daļu sava mūža miegā, un ir zināms, ka miega kvalitāti lielā mērā nodrošina pārdomāts guļamistabas interjers un telpā valdošā noskaņa. IKEA veiktais pētījums* liecina, ka Latvijas mājokļos šī svarīgā telpa bieži vien nonāk pabērna lomā, jo daudzi tās iekārtojumam nepievērš pietiekami lielu vērību. IKEA interjera dizainere Līva Salaka stāsta par biežāk sastopamajām kļūdām guļamistabas interjera veidošanā un par to, kā no tām izvairīties.

Telpa sev: IKEA dizainere iekārtos sievišķīgu guļamistabu

Telpa sev: IKEA dizainere iekārtos sievišķīgu guļamistabu

Sestajā ”Manas mājas ar IKEA” raidījumā interjera dizainere Līva iekārtos istabu mīlošai mammai, kura ikdienā viena rūpējas par savu dēlu Raimondu. Līdz šim viņas istaba kalpoja arī kā vieta dēla mācībām un kopīgai laika pavadīšanai, taču nu ir laiks viņai beidzot iegūt telpu pašai sev.

Kā virtuvē ietaupīt naudu un resursus?

Kā virtuvē ietaupīt naudu un resursus? 2

Virtuve ir mājokļa sirds, un tieši virtuvē norisinās daudzas no svarīgākajām ikdienas aktivitātēm. Vienlaikus tur veidojas visvairāk izdevumu. Vai mēdz, piemēram, aizdomāties par to, ka virtuvē rodas vislielākais sadzīves atkritumu daudzums? IKEA interjera dizainere iesaka labākos paņēmienus, kā atsvaidzināt virtuvi, lai ietaupītu naudu un saudzētu dabu.

Viena telpa, daudz funkciju: kā iekārtot dzīvojamo istabu lielai ģimenei

Viena telpa, daudz funkciju: kā iekārtot dzīvojamo istabu lielai ģimenei

Kupla ģimene nelielā mājoklī? Virtuve, kur nepietiek vietas atsevišķai ēdamzonai? Visu var atrisināt. Ar pārdomātu iekārtojumu dzīvojamo istabu var pārvērst par daudzfunkcionālu telpu dažādām vajadzībām. IKEA dizainere Barba Romanovska iesaka izvēlēties mēbeles ar vairākām funkcijām, lai telpā varētu ieturēt maltītes, strādāt, gulēt un rotaļāties, vārdsakot – ērti dzīvot.

Salda miega izaicinājums: 6 padomi guļamistabas iekārtojumam

Salda miega izaicinājums: 6 padomi guļamistabas iekārtojumam

Puse Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka no rīta mostas izgulējušies, – tā liecina IKEA pētījuma dati*. Gandrīz 70 procentu aptaujāto sacīja, ka vēlas mājās mainīt interjera stilu, pārkārtot mēbeles, atbrīvoties no daudzām mantām vai tās parocīgāk sakārtot. IKEA interjera dizainere Renāte Vāvere dalās ar padomiem, kā par pieņemamu cenu iekārtot funkcionālu un ērtu guļamistabu.

No matrača uz grīdas līdz pilnvērtīgai telpai – IKEA pārvērtīs pāra guļamistabu

No matrača uz grīdas līdz pilnvērtīgai telpai – IKEA pārvērtīs pāra guļamistabu

Trešā no kopumā desmit telpām, ko raidījumu cikla ”Manas mājas ar IKEA” laikā līdz nepazīšanai pārvērtīs IKEA dizaineri, ir guļamistaba jaunas ģimenes pirmajā mājoklī. Līdz šim istabā drēbes glabājās kastēs un par guļvietu kalpoja matracis uz grīdas. Piesakoties pārvērtībām, pāris sapņoja par guļamistabu, kurā atkal uzdzirkstītu tādas emocijas kā viņu iepazīšanās laikā pirms vienpadsmit gadiem.

Pirms un pēc: pārsteigt vecākus ar dzīvojamās istabas pārvērtībām

Pirms un pēc: pārsteigt vecākus ar dzīvojamās istabas pārvērtībām 2

Dzīvojamā istaba ir viena no telpām, kur mājās pavadām visvairāk laika – tur ģimene vakaros sanāk kopā un svētkos uzņem viesus. Šai istabai jābūt mājīgai un funkcionālai, lai visa ģimene tur justos labi. Otrajā raidījumā ”Manas mājas ar IKEA” dizainere pārveidoja dzīvojamo istabu kāda pāra, kas šogad svin 50 gadu kāzu jubileju, mājoklī.

Pirms un pēc: dizainere pilnībā pārveido mazuļa un pirmklasnieces istabu

Pirms un pēc: dizainere pilnībā pārveido mazuļa un pirmklasnieces istabu 3

Iekārtojot bērnistabu, vecāki bieži sastopas ar vairākiem izaicinājumiem – tajā jāatrod vieta rotaļlietu glabāšanai, istaba jāpielāgo, bērnam paaugoties, turklāt, ja vienā telpā dzīvo vairāki bērni, tad tajā jāapvieno dažādas gaumes un vajadzības. Jaunajā televīzijas raidījumā IKEA dizainere tika galā ar visiem šiem izaicinājumiem, iekārtojot kādas rīdzinieku ģimenes bērnistabu, kurā mitinās divas māsas – mazulis un pirmklasniece.