Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Horoskops vērsim

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Horoskops dvīņiem

Baudi vēl silto rudens sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām iespēju pasēņot vai paogot.

Horoskops vēzim

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Horoskops lauvai

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Horoskops jaunavai

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Horoskops svariem

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Horoskops skorpionam

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Horoskops strēlniekam

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Horoskops mežāzim

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst atvasaras mežā sēnes un brūklenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Saimnieks meklē sievu

TV3 šova “Saimnieks meklē sievu” PIEKTĀ sezona ir sākusies!

Iepazīsties ar saimniekiem, kuri šova laikā cer atrast savu saimnieci un lielo dzīves mīlestību!

Jānis (34 gadi)

Dzīvesvieta: Smiltenes novads

Jānis pa pusei ir pilsētnieks, jo skolas gadus dzīvojis un mācījies pilsētā. Tagad mantojumā saņēmis vectēva mājas, visu savu sirdi un dvēseli ielicis to atjaunošanā. Jānis ir no tiem, par kuriem saka - puisis ar zelta rokām - visus darbus lauku sētā veicis pats bez algotiem palīgiem. Pat virtuves iekārta un gulta guļamistabā ir viņa paša roku darbs. Jautāts, kādu meiteni vēlas satikt, Jānis saka: "Galvenais lai viņai patiktu lauki!"

Jānis

Gunārs (58 gadi)

Dzīvesvieta: Balvu novads

58 gadus jauns, aktīvs un ļoti dzīvespriecīgs saimnieks. Savā dzīves laikā paspējis gan apprecēties, gan izveidot milzīgu saimniecību. Šobrīd no abiem ir palikusi tikai saimniecība, tāpēc Gunārs ir spēka pilns atrast savu dzīves īsto mīlestību. Gunārs ir senākās vēžu audzētavas Latgalē īpašnieks, taču šobrīd lielākais saimniecības darbības lauks ir zivjsaimniecība. Gunārs meklē sievieti, kura ir mīļa, sirsnīga un pats, pats galvenais - noteikti patiesa pret viņu un nemelo. Gunāram ir ne tikai plaša sirds, bet tik pat plaša trīsstāvīga māja, kuru joprojām līdz galam nav iekārtojis, jo grib to darīt kopā ar savu jauno mīļoto, lai patīkami abiem.

Gunārs

Ilmārs (33 gadi)

Dzīvesvieta: Vidzemes novads

Ilmārs nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsoļu namiem. Pārdevis savu māju, jo bez sievas tur bijis par plašu, viņš tagad dzīvo divstāvu dzīvoklī mazpilsētā un teic, ja satiks īsto, māja atkal būs. Ilmārs saka, ka darbs kaulus nelaužot, vien uz pusstundiņu esot lopiņi katru dienu jāaizbrauc apraudzīt! Ilmārs ir modernais saimnieks, kurš vairāk strādā ar galvu, nekā rokām. Ilmāram ir meitiņa, kura dzīvo pie tēta, tādēļ viņam nekas nebūšot pretī, ja arī otrai pusītei būšot atvasīte.

Ilmārs

Igors (32 gadi)

Dzīvesvieta: Madonas novads

Igors arī ir viens no tiem, kuri beidzot atgriezušies atpakaļ uz tēvzemi pēc laimes un naudas meklējumiem ārzemēs. Atgriezies un šobrīd atjauno savas ģimenes mājas Madonas rajonā. Igors varbūt sākumā šķiet nedaudz kautrīgs, bet, nedaudz pavadot laiku kopā, šis saimnieks nepavisam neliks garlaikoties. Sirsnīgs un patiess. Meklē sievieti, kura būs viņam uzticīga un sniegs atbalstu mājas atjaunošanā.

Igors

Edgars (30 gadi)

Dzīvesvieta: Preiļu novads

Edgars pirms neilga laika atgriezies uz dzīvi Latvijā, jo krīzes laikā devies laimi meklēt uz Angliju. Savu dzīvi tur nav varējis iztēloties arī nākotnē, tāpēc ar ārzēmēs iekrāto naudu atgriezies Latvijā un uzsācis kāpostu biznesu. Audzē daudzus hektārus kāpostu savās ģimenes mājās Preiļu novadā. Šobrīd dzīvo tur kopā ar brāli, bet pavisam netālu, apmēram kilometra attālumā iegādājies arī savu māju, kuru remontē, lai ar topošo sievu būtu, kur iekārtot ģimenes ligzdiņu. Varbūt nedaudz kautrīgs, bet gatavs sniegt savai mīļotajai daudz. Vēlas čaklu un skaistu meiteni, kurai galvenais dzīvē nav ballītes, bet gan ģimene.

Edgars

Māris (46 gadi)

Dzīvesvieta: Kuldīgas novads

Māris klusi dzīvo savās mājās Kuldīgas novadā. Māra saimniecība nav liela, bet tam ir izaugsmes iespējas. Šobrīd saimnieks nodarbojās ar zemes darbiem, - vairāk tieši ar kartupeļu audzēšanu, bet plāno iegādāties arī mājlopus. Visvairāk par visu Mārim patīk muzicēt.. Tieši šajā brīdī redzams, kā viņa acis iedegas un sirds gavilē. Savu sieviņu Māris grib tādu, lai saprot! Lai saprot un pieņem! Protams, bonuss, ja sieviete pratīs ar Māri kopā arī muzicēt vai uzdziedāt!

Māris

Oskars (27 gadi)

Dzīvesvieta: Līvānu novads

Oskars ir Riebiņu jauniešu centra vadītājs. Par šo saimnieku atliek vien brīnīties - kā viens cilvēks tik daudz paspēj. Viņš ne tikai režisē dažādus pasākumus un teātra lugas, bet arī pats dejo un dzied.

Ģimenes saimniecībā gan vairāk saimnieko vecāki, bet Oskars smej, ka pēc 40 gadiem īpašums piederēs viņam un tik ilgi jau nemaz nav jāgaida! Audzē vistiņas, tītarus un trušus. Vēlas aktīvu meiteni, kura spētu saprast viņa aktīvo un ļoti piepildīto dzīvesveidu!

Šis smaidīgais, humora pilnais latgalietis ir ar pavisam plašu sirdi un gatavs beidzot atrast savu izredzēto. Jautrība garantēta!

Oskars

Aldis (27 gadi)

Dzīvesvieta: Preiļu novads

Sirdī nedaudz traks. Brauc ar moci un patīk asas izjūtas. Ikdienā strādā par mehāniķi.

Viņš dzīvo kopā ar brāli, bet līdzko brālis būs izremontējis savu jauno īpašumu, - pārņems ģimenes māju un saimniekos tur viens. Aldis pats nav sācis savu biznesu, bet aktīvi palīdz brāļa Edgara biznesā un kaut arī jaunākais no brāļiem, bet noteikti ne sliktāks.

Aldis

Jānis (36 gadi)

Dzīvesvieta: Vidzeme

36 gadus vecais Jānis ikdienā strādā Rīgā, bet aktīvi rosās saimniecībā Vidzemes pusē. Jānis televizoru neskatās, tāpēc daudz laika radošam darbam - viņš ir pirmais vīrs šī šova vēsturē, kura sētā ir pat estrāde! Viņš meklē gudru un patstāvīgu meiteni, kurai būtu savi hobiji.

Jānis

Vitālijs (31 gads)

Dzīvesvieta: Talsu novads

Vitālijs ikdienā strādā celtniecībā un pārējā laikā nodarbojās ar mājas darbiem. Arī Vitālijs, līdzīgi kā citi saimnieki, grūtajos laikos meklējis laimi ārzemēs, iekrājis naudu un atgriezies dzimtenē. Kā pats smej, ir nauda, kuru ieguldīt jaunās ģimenes mājās un viņa nākamajai meitenei par šādām problēmām nebūs jāuztraucas. Vitālijs ir smaidīgs, aktīvs, daudz smejas un humors nudien viņam ir labs - potenciālajai sieviņai garlaicīgi nebūs. Ir gatavs iepazīties arī ar dāmām, kurām jau ir bērns no iepriekšējām attiecībām, jo uzskata, ka galvenais, lai domas sakrīt un ir līdzīgas dzīves vēlmes.

Vitālijs