Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze zivīm

Maijā nekautrējies būt piesardzīgais aprēķinātājs, tikai tāda uzvedības taktika aicinās izdevību un veiksmi iegriezties arī tavās mājās. Pārdomā un analizē notiekošo, iedziļinies cilvēku raksturos un rīcības motivācijā. Neaizmirsti par pašanalīzi.

Ja profesionālajā jomā iecerēts, kas svarīgs, mēģini to šomēnes atlikt. Jebkuri uzsākumi, nedos vēlamo turpinājumu. Ieguldies parastajos rutīnas darbos un nesaceries uz pārsteidzošiem rezultātiem. 18.maija pilnmēness var radīt vēlmi visu tavu neapmierinātību izgāzt uz darbabiedriem un, pasarg die’s, uz priekšniekiem. Šeit var noderēt pieminētā pašanalīze.

Naudas plūsma, protams, tevi pārāk neiepriecinās, bet nebūs arī pamata kārt zobus vadzī. Mēneša beigās vari apspriest šo jautājumu ar darbadevēju, ja vien nebūsi pamanījies sabojāt attiecības.

Savukārt mīlas un jūtu pasaule šajā ziedoņa laikā tevī stimulēs sapņainību un laimīgās dzīves ilūziju. Pagaidām izbaudi savu brīvību un kāds no taviem sapņiem jau pavisam drīz sāks iegūt taustāmas aprises. Ar pastāvīgajiem dzīvesbiedriem dalies savās vīzijās, atļaujies būt jūtīgs un visus nākotnes plānus būvējiet kopīgi. Šomēnes visi strīdīgie jautājumi risināsies viegli un nepiespiesti.

Tavu dzīvības spēku tonuss šomēnes nebūs pārāk augsts, tāpēc nevajadzētu pārpūlēties (īpaši jau tas nedraud) un izvēlēties kādu organismu spēcinošu kūri.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.