Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze zivīm

Martā paveras durvis uz burvīgo iespēju kaut ko krasi izmainīt savā dzīvē. Ilgi gaidītās un vitāli nepieciešamās pārmaiņas tomēr nenotiks bez sāpēm. Centies visam piešķirt spēles un piedzīvojuma garšu, tas absorbēs nelielos sitienus un pateicībā sabučo savus draugus, jo viņu padomi būs nenovērtējami.

Profesionālo ceļu un virzienu izvēli uzsāc tikai pēc 6.marta jaunā mēness iestāšanās, jo šīm darbībām būs vairāk enerģijas, tas ir baterija būs uzlādēta. Ņemot vērā, ka mīli rīkoties intuitīvu impulsu vadīts, kas, protams, ir apsveicami, šoreiz sausajai loģikai arī būs savs sakāmais. Loģiskā saprāta balsī klausies abām ausīm. Lēmumu pieņemšanā der saskaitīt visus „par” un „pret” un balstoties uz sauso atlikumu, pieņem lēmumu. Te, lūk, noder draugi ar zelta padomiem.

Parastajā darba rutīnā šomēnes nesadalies sīkumos un neizšķīsti visos procesos vienlaicīgi. Tikai soli pa solim taktika garantēs ražīgumu. Un par ražu finanšu izteiksmē šomēnes nenāktos sūdzēties. Ja esi plānojis kādas lielākus ieguldījumus un pirkumus, droši rīkojies un nepievilsies.

Romantikas un marta runču valstībā jutīsies apbrīnojami mērķtiecīgs. Nekādu dezorientācijas pazīmju. Šāda tava uzvedība būs ārkārtīgi pa prātam tavam partnerim vai simpātiju objektam. Ja ar savu izredzēto jau ilgi cerējušies, sagribēsiet iet tālāk un veidot ģimeni. Šādas vēlmes realizācijai nav nekādu šķēršļu tāpēc jāiegādājas kāzu plānotājs.

Marta beigās uz neilgu brīdi tevi var apciemot melanholija, depresija vai kāda, kas tai līdzīga, tāpēc uzturies saulītē un optimistiski - pozitīvi lādētu cilvēku sabiedrībā. Šis vājums nav uz ilgu palikšanu.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.