Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops dvīņiem

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops jaunavai

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops skorpionam

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops strēlniekam

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops mežāzim

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

Horoskops ūdensvīram

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops zivīm

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze zivīm

Vasaras norietā tavas dzīves spēka rezerves būs patukšotas un nevarēsi dižoties ar pārlieku izturību un krampi. Ienākoties vietējiem uz tālo zemju augļiem, lieto tos ievērojot visas higiēnas normas, jo būsi jūtīgs pret dažādām bakteriālām infekcijām. Līdzsvarots dzīvesveids un ēšanas režīms paveiks brīnumus.

Augustā karjera un darbs būs aktuāla un ne vienmēr uzmundrinoša tēma. Ir pienācis brīdis, lai darītu to, kas būtībā tev ļoti labi padodas – zīmētu vīzijas un mēģinātu paskatīties aiz mākoņa sudraba maliņas. Varbūt pat būtu labāk iegādāties jaunu iedvesmas ģenerātoru vai vismaz apsvērt tādu iespēju. Bet nu pie viena secinājuma gan nonāksi, proti – kaut ko vajag mainīt. Augusts vēl ir tikai kā iesildīšanās un ieskrējiens, lai profesionālajā vidē tu atgrieztos kā uzvarētājs vai arī meklētu jaunu skrejceļu. Pirmās izmaiņu bezdelīgas vai citi ziņneši parādīsies jau mēneša pēdējā nedēļā, bet uz patiesiem notikumiem vari cerēt tikai sākot ar septembri.

Naudas pietiks un šis jautājums tevi īpaši neuztrauks ar noteikumu, ka taupīgi un prātīgi tērēsi.

Mīlas lietās objektīvi nav nosacījumu, lai ķertu kreņķi. Bet, ak vai, tas, kas notiek tavā iztēlē, diriģē visu parādi. Iztēles vīzijas un krustvārdu mīklas, kuras risinās galvā mītošie tarakāni, piekasīsies, meklēs vismazākās aizdomu norādes, uzskaitīs visu neizdarīto tava mīļotā cilvēka uzvedībā. Romantika un mīlestība atkāpjas visu šo šausmu priekšā. Neaizej par tālu un neļauj sirdij kapitulēt tukšu iedomu priekšā.

Viens draudzīgs ieteikums veiksmīgam augustam - izvairies un turies pa gabalu no „izpalīdzētājiem” un „laba vēlētājiem”, kuri aizkulisēs var spēlēt pavisam citu spēli.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.