Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze zivīm

Jaunā gada pirmais mēnesis solās paņemt visus tavus spēkus un piespiedīs tevi kustēties visos līmeņos – gan fiziski, gan intelektuāli, gan emocionāli. Nauda un sadarbība ir mēneša svarīgākais motīvs. Gribēsi tik daudz, bet nesapratīsi ar ko sākt. Tāpēc mēneša sākums vēl brīnumus nesola, tā tikai iesildīšanās.

Janvārī spēja nopelnīt solās būt lielāka par ieguldīto enerģiju, lai gan naudas plūsma būs diezgan neregulāra. Tāpēc nepārtērējies un atliec neparedzētiem gadījumiem. Pat samērā pieklājīgi ienākumi tev nedos miera un piepildījuma sajūtu.

Meklēsi sabiedrotos savām biznesa iecerēm, kuras rādās samērā nereālas. Bet tas jau ir tavas pārliecināšanas un ainu uzburšanas spēks, kas liek citiem noticēt un kļūt par taviem komandas spēlētājiem.

Emocionālajam fonam raksturīgs nemiers un nelielas trauksmes sajūta, ko slāpēsi ar nemitīgu darbošanos tā radot ilūziju, kas viss notiek. Izvairīsies no palikšanas divatā ar sevi un pašanalīzes. Domas var novest pie uzmācīga stāvokļa. Tevi var pārņemt bailes būt nesaprastam un atstumtam. Šādos brīžos spontāni izrādīsi rūpes vai gaidīsi tās no līdzcilvēkiem.

Partnerībā un romantiskajos piedzīvojumos būs svarīga intelektuālā saderība un līdzvērtīgs pasaules uzskats - tādas vieglas flirtējošas attiecības, bez liekām saistībām un atbildībām. Apsvērsi iespēju radus un ģimeni iepazīstināt ar tavu ilgi slēpto mīļoto.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.