Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze zivīm

Lapkritis tev paies bez īpašām kataklizmām, bet pārāk atslābināties arī neļaus. Nāksies laipot ne tikai pa peļķēm, bet arī pieņemt lēmumus. Vajadzēs vingrināties manevrēšanā nestandarta situācijās. Tevi plosīs kaislības un ambīcijas, tomēr apkārtējai pasaulei demonstrēsi savu rāmo un vienaldzīgo vaigu.

Darba gaitās ejot, nekādā gadījumā nedrīksti noskaņoties pesimistiski. Tev būs lielas darbaspējas un viedums nāks talkā, lai pieņemtu pareizos lēmumus. Strādā tā, it kā tevi sagaidītu absolūts triumfs. Izstrādā darbības plānu, paredzot visas sīkākās nianses, un dari to zināmu savam darba kolektīvam. Šomēnes ieteicams strādāt grupā nevis individuāli. Ja tomēr nolemsi mainīt darbu, tad labāk to darīt oktobra pirmajā pusē.

Netērējies izklaidēm, pat ja tev šķiet, ka tās ir to vērtas. Finanses būs vajadzīgas daudz nopietnākām lietām.

Jūtu sfērā centies demonstrēt savu iedzimto smalkjūtību un pielāgošanās spējas. Mācies piedot un neievērot sava mīļotā cilvēka neveiklās kļūdas. Attiecībās ar pastāvīgo partneri daudz neizrādītā, nepateiktā. Viens otram demonstrēsiet savu remdeno temperamentu, lai arī sirds apvidū plosīsies rudens aukas.

Oktobrī meklē gaišo, priecīgo, aizraujošo savā vidē un neakcentē tumšo un bēdīgo, jo tā būsi apātisks. Kur apātija, tur nav tonusa. Kur nav tonusa, tur nav vēlēšanās kustēties. Kur nav kustību, tur pieaug svars. Tāda, lūk, cēloņsakarību piramīdiņa!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.