Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vēzim

Šķiet, ka ceriņu laiks tavu dzīvi var pagriezt, apgriezt vai radīt virpuli, pēc kura, viss līdz šim notikušais rādīsies citā gaismā. Tev veiksies. Cilvēkiem tu patiksi un viņi nevilcināsies tevi iepriecināt visos iespējamajos veidos. Neatsakies no šīm dāvanām un nebaidies pieņemt lēmumus, kuri tevi pašu nedaudz biedēs.

Profesionālajā realizācijā gan šomēnes centies rīkoties pagalam pragmatiski. Vairies palaist darba procesus autopilotā, jo to naski pamanīsies izmantot izveicīgi un tev ne pārāk lojāli darbabiedri vai partneri. Ar slinkumu un apātiju cīnies jau parādoties pirmajām to pazīmēm. Bet, kļūdoties, nešausti sevi, un attiecies pret notikušo kā pret labu pieredzes skolu.

Savukārt naudas jautājumos maijā vari izrādīt sev neraksturīgu neapdomību un tērēšanās uzplūdus. Ja paliks pāri dienišķajai iztikai, tad īpaši nesatrauksies par „melno dienu” uzkrājumiem.

Mīlas lietās tavā galvā svilpos pavasara vējiņš un maijpuķīšu aromāts reibinās prātu. Ļoti labprāt vēlēsies sev pievērst uzmanību, nevainīgi paflirtēt un pat uzšķilt kādu bez saistību romāniņu. Tomēr pavasara vēji ātri maina virzienu, tāpēc esi piesardzīgs un neiekrīti pārāk dziļi attiecībās, kuras nav to vērtas. Savukārt saskanīgai ģimenes dzīvei vajadzēs izpildīt divus nosacījumus – trenēt pacietību un attīstīt humora izjūtu.

Priecīgā ziņa ir tā, ka maijā par veselības problēmām varēsi nedomāt. Ja nu vienīgi kādas bezmiega naktis darba kreņķu vai amora savainojuma rezultātā. Un kā pats zini, zāļu šīm kaitēm nav.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.