Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vēzim

Oktobris tavā dzīvē atnāk ar tipisku rudens noskaņu, vēlmi norobežoties no apkārtējiem, gremdēties pārdomās par piedzīvoto un izprast savas vēlmes un prioritātes. Mēģini savu laiku saplānot tā, lai apmierinātu gan savu tieksmi uz vientulību, gan nenodarītu pāri līdzcilvēkiem.

Darbs šomēnes nav tava svarīgākā prioritāte, bet pašizaugsme gan. Tāpēc izglītojies, gan profesionāli, gan vispārcilvēciski. Tā kā darba process nesola lielu intensitāti, drīzāk ilgstoši relatīva miera periodi mīsies ar īsiem šturmēšanas brīžiem, Bet uz to vajag skatīties filozofiski, pat ja daudz kas neapmierina. Velti laiku darba vides uzlabošanai, sakārtošanai. Kas attiecas uz tavām vēlmēm un plāniem darba sfērā, ir vērts tos vēlreiz pārskatīt un, iespējams, daži no tiem būs zaudējuši savu sākotnējo vienreizīgumu. Atsakies no nevajadzīgā un mazsvarīgā.

Finanšu bilde oktobra vidū rāda iespēju pārtērēt pieļaujamo limitu. Tas var notikt gan pēc paša iniciatīvas, gan pret savu gribu. Atliek vien to ņemt vērā un radīt vismaz nelielu finanšu drošības spilvenu.

Kopdzīves ainas oktobrī var piebērt sāli dvēseles nostalģijas brūcēm. Partnera prasības šķitīs neadekvātas un rūpes apgrūtinošas. Caur savām pesimistiskajām sajūtām interpretēsi situācijas un citu attieksmes. Bet objektīvā bilde nebūt nebūs bēdīga vai nomācoša, tāpēc pietaupi savus apvainojumus un pats tiec galā ar savu nīgrumu. Ja šajā laikā pamanīsies iepazīties ar kādu potenciālo partneri, nevajadzētu zīmēt nākotnes prognozes. Vienkārši baudi brīdi, rudens krāsas un smaržas un ļauj attiecībām ritēt savu dabisko gaitu.

Tā kā tavs psihoemocionālais noskaņojums būs minora toņos, tad attiecīgi vari arī justies. Lai kliedētu aizdomu ēnas par iespējamām slimībām, visprātīgākais būtu iziet vispusīgu medicīnisko apskati. Iegūsi sirdsmieru un atgriezīsies dzīvesprieks.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.