Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vēzim

Tevi sagaida nemierīgs un rosīgs janvāris. Vislielākā enerģija tiks veltīta tavu daudzpusīgo interešu apmierināšanai, bet šajā frontē tev nebūs daudz sabiedroto. Šomēnes noteikti būsi vienpatis.

Profesionālā darbība būs cieši savijusies un neatdalāma no intelektuālās aktivitātes, kas būs vērsta informācijas un pieredzes apkopošanu, lai to varētu nodot citiem - tev vienmēr būs viedoklis un padoms. Darbā dominēs tavs subjektīvais skatījums un simpātijas pret kādu cilvēku vai ideju ietekmēs sadarbību.

Emocionāli psiholoģisko kondīciju ietekmēs pagalam sadzīviskas situācijas, piemēram, rada gabali vai bērni var sakrist uz nerviem. Jo vairāk būsi kustībā, jo vieglāk atbrīvoties no šiem stresiņiem, tāpēc braukā, tiecies, mācies. Tikai neiesaisties riskantās vai ekstremālās aktivitātēs, var piesaukt kādu traumu.

Partnerattiecībās var būt tieksme uz pārlieku brīvību, kas arī būs par iemeslu nesaskaņām un savstarpējiem pārmetumiem. Attiecību dibināšanā necenties izmantot katru iespēju par katru cenu. Apstājies un padomā ar sirdi.

Draugi un tavs paziņu loks būs tā skatuve, uz kuras tu spēlēsi savu lomu. Jo vairāk cilvēku, jo tev būs vieglāk realizēsies un iznesties. Tu meklēsi atbalstu savām idejām un iecerēm, tomēr ne visi piekritīs un sapratīs. Iespējams nāksies zaudēt cilvēku, kuru uzskatīji par uzticamu draugu.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.