Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nokāp no augstprātības troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā atpūsties no darba, bet vēro notiekošo, uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops vērsim

Tev tuvo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini robežu, cik tālu esi gatavs liekties.

Horoskops dvīņiem

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies duālā situācijā dēļ vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tukšiem solījumiem.

Horoskops vēzim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem priekšstatiem par to, kā jēgpilni pavadīt pirms svētku dienu. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops lauvai

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops jaunavai

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar tukšām runām un seklām zināšanām, tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Dod priekšroku izvēles brīvībai un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops svariem

Būsi gatavs nedaudz pieslēgties visiem jautājumiem – piedalīties kādā pasākumā, apspriest jaunākos notikumus, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma.

Horoskops skorpionam

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot pieņemtās uzvedības vai pienākumu uzliktās normas. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet pats komandēsi savu mazo ģimenes vai radu pulku.

Horoskops strēlniekam

Vēlēsies atrast atbildes uz jautājumu, kāds ir patiesais iespaids, ko atstāj uz savu partneri un mīļajiem un par ko viņi tevi piecieš. Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops mežāzim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavs svārstīgums un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā mazināt uzmanības deficītu.

Horoskops ūdensvīram

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Vēlēsies apstāties un paskatīties uz sevi un savām attiecībām it kā attālināti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu vientuļā meklētāja statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem paziņām var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vēzim

Šajā vistumšāko auku laikā nebaidies kļūt pārlieku sentimentāls, nesaprasts vai smieklīgs. Skumju un apjukuma brīžos aizmirsti par nosacījumiem, un atļaujies nodarboties ar to, ko mīli visvairāk šajā pasaulē. Domā ārpus klišejām, zīmē, dziedi, dejo, skaties kino, sarunājies ar kokiem. Vismazāk satraucies, ko citi varētu padomāt!

Darba jomā novembris iesāksies ar kāda projekta, līguma idejas realizācijas nobremzēšanu. Tā ir mēneša nepatīkamā ziņa, bet viss pārējais norāda uz to, ka profesionālā dzīve turpina rullēt. Nekādā gadījumā nepievil tos, kuri ar tevi rēķinās un īpaši piestrādā pie sakaru atjaunošanas un uzturēšanas ar tiem cilvēkiem, kuri nākotnē varētu tevi atbalstīt vai sponsorēt. Mēneša beigās, ar jaunā mēness fāzi 26.novembrī, darba augļi kļūs taustāmi un baudāmi. Plātīties ar sasniegumiem gan nevajadzētu, lai nepievilinātu liekēžus un visādus citādus parazītus.

Aina makā un kontā drīzāk iepriecinoša, tāpēc vari tērēties droši. Nākammēnes būs vēl labāk.

Garajos novembra vakaros vēlme mīlēt un būt mīlētam var kļūt pat akūta. To realizēt nebūs tik vienkārši, tomēr vairies no savedējiem, iepazīšanās portāliem, precību aģentūrām un līdzīgām padarīšanām.

Ja novembrī galīgi un neatgriezeniski pieņemsi lēmumus saistībā ar savu jūtu un attiecību dzīvi, nepretojies un neapspied savas vēlmes. Klausi un seko savai intuīcijai, kura būs labākā padomdevēja.

Lai tava psihiskā un fiziskā veselība negādātu raizes, vājumu, skumjas un apātiju transformē jebkādās radošās nodarbēs. Masāžas un spa procedūras arī palīdzēs, ja tās izvēlēsies nevis ar prātu, bet pēc sajūtām.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.