Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vēzim

Marta galvenais uzdevums ir sakārtot un turēt sakārtotus visus dokumentus, lietišķo saraksti, grāmatvedības atskaites, īsumā visus papīrus, kuri tev var vai nu sagādāt zaudējumus vai arī veidot ieguvumus.

Šomēnes arī der apsvērt, vai tavā dzīvē viss ir gana harmoniski. Centies sevi realizēt līdzvērtīgi – gan darbā, gan ar tuvajiem un, protams, neaizmirstot pašam sevi dārgo un svarīgo!

Pirmo cīruļu mēnesī kāpjot pa karjeras vai darba vietas trepītēm, pat visnestabilākajās situācijās, jāsaglabā līdzsvars un stalta stāja. Eksaltētas emocijas būs sliktie palīgi. Bīsties 21.marta pilnmēnesi, jo tevi var iemanevrēt konfliktā, kuram neredzēsi ne galu, ne malu. Veic akrobātiskus trikus, lai no tā izvairītos, bet arī apbižot sevi neļauj. Kā saka „nekā personīga, tikai bizness”. Ja pārdzīvosi šo, tad drīzumā varēsi pielikt nobeiguma punktu vai izsaukuma zīmi kādam svarīgam darbam. Tomēr tikai ar nosacījumu, ja pedantiski turēsies pie iepriekš nospraustās taktikas. Finanšu jautājumos un naudas darījumos nevienam neuzticies, intuitīvās simpātijas un antipātijas būs pareizas. Savukārt pašās mēneša beigās jau darba apvārsnis tāds saulains un gaišs.

Attiecībās pavasara emociju palos, sargies no runu plūdiem. Lai pagalam nesamērcētu attiecības ar tuvajiem cilvēkiem, valdi un vadi savas izpausmes ar prātu. Nepieļauj, lai starp tevi un mīļoto valdītu sacensības gars, tas nedos uzvaras labsajūtu, bet gan bruģēs taciņu uz šķiršanos.

Ja tevi nomoka neatbildētas mīlestības sajūta, tad tieši šomēnes vari atbrīvoties no šīs atkarības – vai nu piespiežot sevi pārslēgties uz kaut ko perspektīvāku vai arī satiekot kādu cilvēku, kurš spēs novērst uzmanību no bezjēdzīgā mīlas objekta.

Gara un ķermeņa veselība būs vistiešākajā atkarībā no nodomu pozitīvisma. Neskaud, nestrīdies, neapvainojies – visas šīs negatīvās emocijas var stimulēt kādu slimības izpausmi. Ja organismā uzkrājas negatīvās enerģijas, tās vajag izsvīst, noskrubēt pirtīs un noskalot baseinos.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.