Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vērsim

Rudens krāšņo lapu karnevāla mēnesī tavs psihoemocionālais noskaņojums būs saulains, ja spēsi samērot profesionālo darbību un savu privāto dzīvi. Tomēr rūpi vairāk nāksies turēt par profesionālo sfēru.

Liela uzcītība un darba mīlestība oktobrī tevi atalgos ar priekšnieku labvēlīgu uzsitienu pa plecu un piedāvājumu uzņemties papildus pienākumus un arī nopelnīt. Nekādas cimperlēšanās un pārdomu pauzes, piekrīti! Tev par to pieklājīgi atlīdzinās. Uzturi un veido labas, draudzīgas attiecības ar jaunajiem kolēģiem. Neskatoties uz viņu pieticīgo pieredzi un jaunību, no viņiem iegūsi svaigu un neordināru skatu uz darbā notiekošo. Ļoti iespējams, ka kopā variet sabīdīt kādu štelli un tev atvērsies jauni talantu un iedvesmas apvāršņi.

Naudas jautājumos oktobrī vajag būt mēreni piesardzīgam, īpaši darījumos ar svešu naudu. Nepārdomātā avantūrā vari pazaudēt vairāk, nekā pieļāvi, tāpēc, ja riskē, tad tikai ar savu naudu.

Ja zelta rudeni sagaidi vientuļnieka statusā, tad liec aiz auss, ka šis laiks būs labvēlīgs romantiskiem uzsākumiem, daudzsološiem randiņiem un netāliem ceļojumiem ar iepriekšminēto mērķi. Nevarēsi ne atkauties no piedāvājumiem kaut kā izklaidēties. Dzen prom vēlmi pabūt vienatnē, jo vari sastapt patiesi interesantu cilvēku, ar kuru veidosies dziļa emocionāla saikne un dziļi saturīga komunikācija. Savukārt amorīgās attiecībās esošiem nenāktu par ļaunu pavērtēt savu pienesumu abu savienībai. Tieši tā, kā tai teicienā par skabargām un baļķiem.

Kā tad oktobrī ar ķermeņa un gara veselību? Iepriecinoši labi, ja nu vienīgi nemiera un trauksmes brīži var pabojāt tavu labsajūtu. Tiem var būt pozitīvi vai negatīvi cēloņi un ar tiem tad arī būs jātiek skaidrībā.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.