Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vērsim

Marts ar tevi spēlēs viltīgas spēlītes, īpaši, ja ar pārcilvēcisku spēku, tevi vilks romantiskie piedzīvojumi. Ja paviršu flirtu uztversi par lielās un neaptveramās mīlas priekšspēli, tu kļūdīsies, kļūdīsies un vēlreiz kļūdīsies. Muļķīgi ir pārvākties no omulīgā ķieģeļu namiņa uz gaisa pili.

Strādāšanas un pelnīšanas sfērā rēķinies, ka nekas nenotiks ar pirmo piegājienu. Dažreiz arī otrais mēģinājums būs pa tukšo. Gruzīties un dusmās šņākt nav nekāda izeja. Vērsties pie kāda, kura, profesionālā pieredze daudz nopietnāka, būtu saprātīgs solis. Ja šādi rīkoties tev neļauj pašlepnums, der ieturēt pauzi, izanalizēt situāciju un mēģināt visu no jauna.

Marta otrā pusē, īpaši ap 21. arta pilnmēnes laiku, darba attiecību realizēšanā vajadzēs apķērību kombinācijā ar viltu. Pašam jāizlemj, vai ielaidīsies šādā darījumā ar savu sirdsapziņu. Centies nepievērst sev uzmanību, nelauzies uz pirmajām rindām. Jo neuzkrītošāk kustēsies vēlamajā virzienā, jo lielāka garantija, ja iegūsi vēlamo. Naudiņu nevienam nerādīsi, neaizdosi, sev arī skoposies. Varbūt tā arī labāk.

Ģimeniskā komfortā dzīvojošam marts ierodas un līdzi atved pavasara dullumu. Jābūt saprātīgi atturīgam, jo trakulīgā aizraušanās nebūs perspektīva, tāpēc necenties par situāciju informēt visu savu radu saimi.

Ja nekādas atbildības cilpas tevi neierobežo, mēneša beigās piedzīvosi emocionālu katarsi, kurā nevajadzētu pārāk ilgi uzkavēties. Vēl nav laiks.

Fiziskās veselības jomā tev var nākties piedzīvot banāli klasisko pavasara imunitātes pazemināšanos, ar izrietošajām iesnām un klepu. Neatvadies no cepures un zābakiem, pirmās saulītes apžilbināts. Sporta aktivitātēs meties iekšā ar entuziasmu, bet bez fanātisma.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.