Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vērsim

Uzsākot jauno gadu, lielāko uzmanību un enerģiju dāvāsi pats savai attīstībai un pilnveidošanai.

Daudz spēka un gribas tiks ieguldīts naudas nopelnīšanā. Būs svarīga finansiālā drošība, tāpēc daudz nedomāsi par kaitinošiem blakusapstākļiem darbā vai kolēģiem, kas reizēm krīt uz nerviem. Ja vajadzēs pieliksi viņus pie vietas un norādīsi, kurš ir galvenais. Spēja nopelnīt būtiski paaugstinās tavu pašapziņu.

Aktuāli būs sadarbības jautājumi ar biznesa partneriem. Tu pats noteiksi toni sadarbības noteikumiem un no tevis lielā mērā būs atkarīgs darījumu iznākums. Uzmanies no tumšiem un netīriem darījumiem kā arī no negodīgiem sabiedrotajiem.

Būsi gandarīts, jo tavi šī mēneša plāni un nodomi ļoti labi saāķēsies ar kosmosa piedāvātajām iespējām. Tevi ievēros un novērtēs tavas radošās iniciatīvas, ja priekšnieki būs labvēlīgi, vari pat sagaidīt kādu paaugstinājumu amatā.

Tavas rūpes un emocijas būs saistītas ar bērniem un mīļotajiem. Bet ar tuviniekiem nebūt nebūs viegli savstarpēji pielāgoties. Savus plānus un darbības mēģināsi skaidrot mīļajiem, bet aktuāls paliks jautājums, vai viņi tos gribēs sadzirdēt un pieņemt. Radušos asumus nogludināsi izrunājoties un beigās viņi tev visu piedos. Gandarījumu un prieku gūsi no nelielām izpriecām kopā ar mīļajiem. Lai emocionāli stabili justos ir vajadzība būt mīlētam, tomēr tevi visa mēneša garumā var pavadīt jūtu deficīta sajūta, kura kliedēsies vairāk uz pavasara pusi.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.