Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vērsim

Ceriņziedu mēnesis tavā dzīvē paies šaubu, nepārliecinātības un sazvērestības teoriju paēnā, kaut arī apstākļi var zīmēt nevainojami labvēlīgu bildi. Vērtīgais ieguvums no visas šīs grauzīšanās būs dziļi subjektīvās garīgās atklāsmes un arī savu morāles principu inventarizācija.

Profesionālajā jomā šomēnes būs iespēja apgūt savas nozares jaunumus un iepazīties ar savas nozares cilvēkiem. Neizvairies no pazīšanās un informācijas apmaiņas pasākumiem. Šādās vietās mēdz notikt liktenīgi dzīves pagriezieni, piedāvājumi, kas paver jaunus apvāršņus. Bet ikdienas darba rutīnā centies apzinīgi un atbildīgi pildīt savus pienākumus un pastāvi malā, ja jāpieņem kādi stratēģiski svarīgi lēmumi. Šoreiz ļauj citiem iznesties un būsi tikai ieguvējs.

Ar ilgā un nopietnā pārdomu ceļā dzimušajām idejām par papildus naudas pielabināšanu gan nedalies ne ar vienu, vismaz līdz brīdim, kamēr nav dzelžaina rīcības plāna.

Bet mīlestības pielietajās maijpuķīšu pļaviņās jutīsies mierīgs un drošs. Tikai neļauj pesimismā ieņemt fatālisma teorijas rīcības taktiku. Paveries uz notiekošo ar sev raksturīgo bezkaislīgumu un sapratīsi, ka tava personīgā dzīve kārtojas pat ļoti pieņemami. Neizdomā problēmas, ar kurām būtu varonīgi jācīnās un beigu galā jākrīt kaujas laukā. Kāpēc? Ak, lai tevi atcerētos un suminātu kā varoni! Beidz, stāvi pāri šīm banalitātēm.

Maijā veselībai nenāks par labu iekšējais gruzons un mazkustīgs dzīvesveids. Jo vairāk kustēsies un šiverēsies pa āru, jo labāka jušana tevi sagaida.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.