Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nokāp no augstprātības troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā atpūsties no darba, bet vēro notiekošo, uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops vērsim

Tev tuvo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini robežu, cik tālu esi gatavs liekties.

Horoskops dvīņiem

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies duālā situācijā dēļ vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tukšiem solījumiem.

Horoskops vēzim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem priekšstatiem par to, kā jēgpilni pavadīt pirms svētku dienu. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops lauvai

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops jaunavai

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar tukšām runām un seklām zināšanām, tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Dod priekšroku izvēles brīvībai un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops svariem

Būsi gatavs nedaudz pieslēgties visiem jautājumiem – piedalīties kādā pasākumā, apspriest jaunākos notikumus, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma.

Horoskops skorpionam

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot pieņemtās uzvedības vai pienākumu uzliktās normas. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet pats komandēsi savu mazo ģimenes vai radu pulku.

Horoskops strēlniekam

Vēlēsies atrast atbildes uz jautājumu, kāds ir patiesais iespaids, ko atstāj uz savu partneri un mīļajiem un par ko viņi tevi piecieš. Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops mežāzim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavs svārstīgums un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā mazināt uzmanības deficītu.

Horoskops ūdensvīram

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Vēlēsies apstāties un paskatīties uz sevi un savām attiecībām it kā attālināti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu vientuļā meklētāja statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem paziņām var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze vērsim

Novembrī nekas nevarēs aizstāt sajūtas, kas saistās ar mājām - siltās zeķes, kamīnu, krāsniņu, smaržīgas tējas krūzi vai aromātisku vīna glāzi. Kas nu kuram, bet stāsts ir par mājām. Tikai pārbaudītas vērtības un vecie cīņu biedri gādās par tev tik svarīgo drošības sajūtu. Dvēseles komforts radīs nepieciešamos apstākļus, lai mierīgi un racionāli paraudzītos nākotnē.

Darbā šomēnes vēlams ieturēt mērenu tempu un nesasteigt notikumus. Nav īstais laiks grandiozām metamorfozēm, lai gan sapņošana nav aizliegta. Vadība būs saprotoša un atbalstoša jautājumos, kas skar profesionālās kvalifikācijas celšanu. Tieši intelektuāls darbs tev sniegs gandarījumu un vainagosies ar labiem rezultātiem. Ap 12.novembra pilnmēnes laiku jābūt piesardzīgam, parakstot līgumus un slēdzot vienošanās.

Veselīgās ambīcijas izpaud finanšu labklājības vairošanas mākā. Finanses būs pietiekošas, lai apmierināti gandrīz visas saprātīgās vēlmes.

Attiecības ar ģimeni un tuviniekiem sniegs mierpilnu gandarījumu. Strīdi, aizvainojumi izgaisīs, bet nepieciešamība uzturēties mīļoto mājinieku sabiedrībā tikai pieaugs. Ciešā kopā būšana ļaus patiesi izprast sava dzīvesbiedra vēlmes, kuras iepriekš dažkārt apšaubīji.

Ja esi brīvā cilvēka statusā, met pie malas kautrību. Tev noteikti izdosies piesaistīt noskatītā cilvēka uzmanību, ja pārvarēsi iekšējās bailes un mazvērtības kompleksu. Šajā vistumšākajā laikā neslēpies, ej gaismā!

Šomēnes, lai justos garā un ķermenī vesels, nedrīksti iestigt negatīvismā un rūpējies par savu attiecību enerģētisko tīrību!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.