Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze ūdensvīram

Kā daba oktobrī eksperimentēs ar krāsām, tā tu varēsi nodoties eksperimentiem ar sevi – savu izskatu, darbu, dzīvesvietu. Visām radikālām pārmaiņām būs zaļā gaisma. Vēl tumšie rudens vakari būs piemēroti, lai apsvērtu un pētītu papildus izglītības iespējas. Mācībām nav vecuma ierobežojumi.

Profesionālajos kara laukos tev radīsies iespējas atkarot teritorijas no naidīgajiem iekarotājiem. Konkurentiem darba vidē uzvaras lauri un svinības ies secen. Iedarbini savu šarmu, un problēmas, kuras iestrēgušas lēmēju koridoros, izgaisīs kā nebijušas.

Bet visprātīgākais naudas investēšanas mērķis oktobrī, ir tās ieguldījums jaunās zināšanās vai arī progresīvās tehnoloģijās. Investīcijas ātri atmaksāsies, ja patiesi būsi izvēlējies modernāko no piedāvājumu klāsta.

Ja reiz esi nolēmis pagriezt savu personīgās dzīves stūri pa kādiem 90 vai 180 grādiem, tad labāku laiku par krāšņo oktobri nevar vēlēties. Tikai savus nodomus turi slepenībā un par saviem plāniem nevienam nestāsti. Kad lēmumi būs pieņemti un tava rīcība vairs nebūs noslēpjama, izvairies sniegt paskaidrojumus. Šoreiz nevienam nav jāzina „kāpēc”.

Ģimenē īpašu uzmanību no tevis gaidīs tās jaunākie dalībnieki. Vislabāk to demonstrēt ar mīļām rūpēm un īpašiem vakaru rituāliem.

Attiecībā uz veselību – nekas jauns. Parastās rudens hroniskās kaites. Turi kabatā deguna pilienus un sūkājamās tabletes kaklam. Visādi citādi būsi sparīgi žirgts, lai dotos pēdējās sēņu medībās.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.