Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze ūdensvīram

Gadu uzsākot, nerēķināsies ar sabiedrības atbalstu, bet kā iedvesmas vadītam plānotājam un impulsīvam cīnītājam pienākas, neatlaidīgi stīvēsies ar šķēršļiem, kuri izkārtojušies tavā finanšu un profesionālajā lauciņā.

Karjeras un naudas jomā jābūt modram un uzmanīgam. Varbūt nelabvēļi, kuriem skaudīs tavi panākumi darbā, tāpēc seko līdzi, kas notiek varas koridoros. No darbabiedriem saņemsi negaidītu pretimnākšanu, kas būs tavu agrāko labo darbu nopelns. Atmaksāsies tava māka nesabojāt attiecības, atzīt kļūdas un nekrist vecajās lamatās.

Neskatoties uz veselīgo pašapziņu, kas nodrošina pašpietiekama cilvēka tēlu, emocionāli būsi viegli ievainojams. Grūtības pielāgoties sakarā ar izmaiņām mājās un sadzīvē, izsitīs tevi no pierastā ritma. Nonāksi situācijās, kurās būsi izvēles priekšā - manas vai citu intereses, kas izraisīs emocionālas svārstības lielā diapazonā.

Mīlestības un sirds lietās būsi vairāk devējs nekā šo enerģiju patērētājs. Baudīsi laimes sajūtu no prieka mīļoto sejās un labprāt izpatiksi viņu nelielajām kaprīzēm. Iespējams, savam partnerim piedosi vairāk, kā nāktos, un nevēlēsies redzēt un atzīt mīļotā trūkumus. Jūtas un atbildības sajūta tevi nebūt nenovērsīs no profesionālajiem plāniem un iecerēm, tieši pretēji – dos papildus stimulu un enerģiju censties.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.