Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops dvīņiem

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops jaunavai

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops skorpionam

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops strēlniekam

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops mežāzim

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

Horoskops ūdensvīram

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops zivīm

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze ūdensvīram

Augustā bīsties kļūt par upuri naudas mirāžās spēlēs, kur finanšu paslēpēs, kaislībās un ātrās veiksmes darījumos var nākties pārkāpt saviem personiskās ētikas kodeksa rāmjiem. Būs sarežģīti atrast mieru un drošību dziļi sevī, kas tev tik ļoti nepieciešama. Emocionālais saviļņojums galvenokārt radīsies dēļ bērnu vai vecāku sarūpētām problēmām.

Darba druvā šomēnes būs dārgi tie brīži, kurus pavadīsi sapulču un pārrunu telpās kaldinot un bruģējot taku uz vienošanās un līgumu slēgšanu. Augustā prāta vētrām un visām citām ideju kaldināšanas metodēm ir liela nozīmē, kas tumšajos un garajos rudens vakaros ienāksies kā raža par paveikto. Tu nedrīksti ieslīgt kompleksos par nespēju noturēt kādu runu vai novadīt prezentāciju, jo no šim darbībām būs atkarīgs tava maciņa saturs tuvāko mēnešu garumā. Nepārcenties, plānojot nopelnīto līdzekļu ieguldīšanas veidus, pieturies pie sentēvu metodes un atliec grūtākiem laikiem naktsskapīša atvilktnē. Tā visiem būs drošāk.

Romantikas un lielās mīlas spēlē augustā drošība un stabilitāte nav prognozējama. Tieši pretēji – būs lēcieni ar gumijām un vēlams pārbaudīt ekipējuma drošību. Lai stabilāk justos šajā karuselī, padomā par savām personīgajām prasmēm šajā jomā. Varbūt der ko jaunu apgūt, atsvaidzināt savas prasmes un iemaņas, paeksperimentēt ar savu stilu un personīgo tēlu. Brīžos, kad situācijas kļūs nekontrolējamas, tas var notikt ap Pilnmēness laiku 15. augustā, ļaujies notikumu fizikas likumiem. Sauso atlikumu pētīsi un svērsi pēc tam. Atceries, ir situācijas un notikumi, kuri kaut reizi dzīvē ir jāpiedzīvo.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.