Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze ūdensvīram

Martā tev nevajadzētu forsēt notikumus, pasniegt iniciatīvas un uzdrīkstēšanās paraugstundas, kaut gan enerģija tevī mutuļos un nevarēsi novaldīties, lai nodemonstrētu savu pavasarīgo vitalitāti. Tieši pretēji, tev ir jātaupa spēki, jāstrādā ar sevi. Lai pasaule pagaida.

Profesionālā dzīve šomēnes sola iespēju sadedzināt savu pāri plūstošo degvielu lietderīgā, sabiedrībai vajadzīgā un ienesīgā darbībā. Kad rīkoties vēlme un enerģija laužas ārā pa visām porām, mēdz gadīties sasteigti un pagalam avantūristiski gājieni. Apzinies, ka pavasara iesākums ir tikai tāds ieskrējiens, bet īstais lēciens sekos nedaudz vēlāk. Tāpēc neizšauj visu pulveri un neatklāj visas kārtis. 6. marta jaunais mēness dod iespēju uzsākt gatavošanos, ar to saprotot konkurentu apzināšanu, tirgus un sfēras izpēti, mārketinga plāna izstrādi.

Finanšu ziņas gan tevi iepriecinās. Naudiņa plūdīs tavā virzienā kā pavasara tērcītes plūst uz lielo upi. Sen gaidītie pirkumi iepriecinās ne tikai tevi, bet arī tuviniekus.

Ap pilnmēness laiku, kas iekrīt 21.martā, esi vērīgs un uzmanīgs attiecībā uz kopdzīves partneriem. Tieši no viņiem smelsies iedvesmu jaunām, panākumus sološām idejām. Tāpēc viss, kas attiecas uz ģimenes vērtībām, iegūs absolūtu prioritātes statusu. Savukārt šai laikā dzimušās draudzīgi romantiskās attiecības, lai arī sniegs mierinājumu, nebūs ilgdzīvotājas.

Ar savu veselību nevajag spēlēt paslēpes. Tava pāri plūstošā enerģija martā var mudināt ignorēt signālus, kurus sūtīs tavs ķermenis. Nerunājot par tradicionālajām saaukstēšanās kaitēm, var arī atgriezties kāda hroniskā slimība.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.