Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze ūdensvīram

Tu pat nespēj iedomāties, kādu pēkšņu notikumu virpuli var sagādāt maijs. Carpe diem vai nenopūdelē radušās iespējas! Nebeidzamais laika presings var iegūt nepieredzētu intensitāti, bet arī piedāvās jaunas perspektīvas.

5.maija jaunais mēness tev nobruģēs celiņu ilgi cerētajam profesionālajam izrāvienam un karjeras iespējām. Būs jāieguldās par visiem simts procentiem un reizēm slodze var šķist neizturama. Tomēr nešaubies, nevairies no grūtībām, izrādi gribasspēku un iniciatīvu. Lietas labā pat vari atļauties pārkāpt pāri kādam pakritušam sāncensim.

Bet naudas lietās gan nāksies veikt lielo inventarizāciju. Haotiska un spontāna tērēšanās tev nedos gaidīto gandarījumu. Spējot atteikties no nevajadzīgiem pirkumiem, ļaus tev izbaudīt citu, jēgpilnāku dzīves garšu.

Nu, bet personīgajās maijpuķīšu audzēs spīdēs saulīte un priecēs zilās Vidusjūras debesis. Ieelposi reibinošo smaržu un ... atkal metīsies darbos. Neko darīt, ja šim ziedoņa laikam tavā dzīve ir citas prioritātes. Ģimenes locekļiem vēlams būtu atrādīties vismaz reizi nedēļā.

Kā jau zinām, nav labuma bez ļaunuma un intensīvais darba ritms pieprasīs arī īpašu attieksmi pret veselību. Mazākais, ko vari darīt ir izgulēties un pārāk neaizrauties ar fast food piedāvājumiem. Gadījumā, ja stresa līmenis daudzkārt pārsniegs pieļaujamo normu, vari atļauties arī kādu nomierinošu un relaksējošu preparātu.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.