Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze svariem

Dabas zaļo krāsu un toņu triumfa laikā tev vajadzētu atturīgāk izturēties pret apkārtējo problēmām – pajust līdzi, nežēlot kādu padomu, bet ne vairāk. Ieteicams norobežoties no pasaules steigas un harmonizēt savu iekšējo pasauli, padzīvoties divvientulībā pašam ar sevi. Mēneša beigās jau varēsi ar citādu sapratni pavērties uz vecajām problēmām un, iespējams, tās vispār neredzēsi.

Darba dzīves atmosfērā maijā bezvējš un stabilitāte. Kolektīvā vairies iesaistīties priekšniecības un tās vadības stila aprunāšanā, pat ja tev ir ko teikt šai sakarā. Norobežojies no ēnu spēlēm, apvērsuma organizatoriem un citiem musinātājiem, jo beigu galā vari nokļūt bezvainas vainīgā vai grēkāža statusā. Ar bosiem kārto darīšanas konstruktīvu un, galvenais, labi argumentētu sarunu manierē. Ja pārliecināsi ar savu profesionālo argumentāciju, nekādas graujošas sekas nepiedzīvosi. Naudas plūsma šomēnes mērena bez krācēm un zemūdens akmeņiem.

Ģimenē valdīs mēreni harmoniska noskaņa un iedvesmojoša cerība, ka visi kašķi palikuši pagātnē. Pielāgošanās spējas mīsies ar romantiskā radošuma izpausmēm un visi labsajūtā ieelpos dziedinošo ceriņziedu aromātu. Arī vientuļajiem, pagātnes dvēseles brūces būs apdzijušas, un varēsi sākt lūkoties pasaulē ar meklētāja acīm. Ap 18.maija pilnmēnesi satiksi cilvēku, kuram nu ļoti un dikti gribēsi iepatikties. Tikai nepārcenties.

Šomēnes gara miers būs sinonīms dvēseles un miesas veselībai. Intuitīvi ļaujies visiem tiem pasākumiem, kuri sniedz tev labsajūtu un nomierina, un nedomā, ko par to saka citi.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.