Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze svariem

Mārtiņrožu un miķelīšu laikā būsi pats vitalitātes iemiesojums un šo enerģiju svarīgi virzīt konstruktīvā gultnē. Bez pieticības un kautrīguma demonstrē savus talantus un ambīcijas. Šis ir īstais brīdis, lai noriskētu un pamēģinātu sevi pavisam jaunā ampluā.

Visi darījumi un lietišķās attiecības oktobrī risināsies nepiespiesti un īpaši viegli. Neatsakies no profesionālas dabas saietiem. Ļoti pat iespējams, ka vari apvienot spēkus ar kādu partneri, lai darījumiem vai biznesam nodrošinātu jaunu statusu. Tomēr, parakstot vienošanās vai citus dokumentus, vadies pēc principa „uzticies, bet pārbaudi”. Neko neiesāc ar pusiedvesmu, jo šādiem startiem nebūs lemts sasniegt finišu.

Naudas darījumiem labāka būs oktobra pirmā puse. Varēsi iepirkties pa nopietno, investēt līdzekļus pēc saviem ieskatiem un arī aizdot. Šomēnes nav jābīstas aizlienēt, jo nauda atgriezīsies pat pirms nolīgtā laika.

Attiecību dzīvē garlaicība tevi nemāks. Sliktākajā gadījumā piedzīvosi skaļas konfrontācijas ar savu dzīvesbiedru. Ja neķersies pie ieročiem un radikāliem izlēcieniem, situācija pati atdzisīs un ugunsgrēks izplēnēs. Ja sajutīsies sava mīļotā apvainots, atriebības saldā garša neremdēs rūgtumu. Izprovocēta greizsirdība – vēl jo mazāk.

No jauna dzimušās attiecības būs ļoti trauslas un nestabilas, īpaši ja turpināsi salīdzināsi bijušo un jauno mīļoto.

Attiecībā uz savu fizisko kondīciju nevajadzētu izturēties vieglprātīgi. Nevainīgas iesnas komplektā ar stresu tevi var uz ilgāku laiku izslēgt no aprites. Dzīvo emocionālā labsajūtā un neviena krika tevi neķers!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.