Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze svariem

Tev parasti piemītošā spēja, pašam visu kārtīgi izdomāt un pacietīgi novest līdz galam, piedzīvos patīkamas pārmaiņas. Janvārī tavi pūliņi būs atkarīgi no citu cilvēku vai iestāžu naudas, vajadzībām un rīcības. Iespējams saņemsi kādu jau zaudējumos norakstītu rēķina apmaksu vai nodokļu atlaidi. Ja ieguldīsi izdomu un darbu, pat pamēģināsi noriskēt zināmās situācijās, vari izcelt kādu laimīgo lozi, piemēram, atgūt kādu senu parādu vai apdrošināšanas prēmiju.

Ar radiniekiem variet apspriest kopīgu naudas ieguldīšanas plāniņu vai novēlējuma, mantojuma sadali. Būsi ieguvējs un visu skaisti sarunāsiet, ja neizrādīsi aizvainojumu vai aizdomīgumu.

Tavs emocionālais fons un garastāvoklis šomēnes atkarīgs no citiem, no ikdienas veiksmēm vai problēmām. Bet uz āru savus garastāvokļus nenesīsi, ja nu vienīgi paši tuvākie spēs nolasīt. Svarīgi neļauties vājumam un noticēt savam spēkam un spējai sadzīvot ar situācijām un cilvēkiem. Nemeklē vainas sevī.

Attiecību jomā ļoti gribēsi plūkt sengaidītos augļus. Tev šķitīs, ka tik daudz esi ziedojies to labā un tava mīlestība netiek novērtēta. Arī greizsirdības un aizdomīguma velniņš tevi raustīs uz nebēdu, tāpēc ļoti svarīgi būs sajust tuvo cilvēku mīlestības apliecinājumus. Ja neļausies sevis žēlošanai un būsi atklāts pret mīļoto, jūs piedzīvosiet pat ļoti iedvesmojošus un izdomas bagātus saskarsmes brīžus.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.