Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze svariem

Martā, kad upes sāks palot, arī tev nav nekādas vajadzības slēpt savas pašizpausmes. Lai visa pasaule redz, cik tev plaši apvāršņi. Savu diplomātisko attieksmi pret dzīvi noliksi malā. Savu personīgo teritoriju sargāsi nežēlīgi – gan no viltus draugiem, gan piespiedu atbildības.

6. marta jaunmēness dos enerģijas lādiņu, sparu un labvēlību, ja būsi nodomājis ieviest kaut kādus jauninājumus savā darba dzīvē. Ja nenoslinkosi un pašizglītosies, tad iegūtās zināšanas neapšaubāmi nostrādās kā bonuss tavā ceļā uz augstāku krēslu vai ērtāku darbavietu. Finanšu izteiksmē nebūs ne kāpumu ne kritumu, tāds relatīvs status quo, ar norādi, ka pavisam nedaudz, bet tomēr der atlikt mākoņainām un lietainām dienām.

Marts ar pavasara vēsmām atnesīs arī zināma veida apgaismību – varēsi kritiski paraudzīties uz savu tuvāko vidi un nešaubīgi apjēgsi, kā cilvēki patiesībā pret tevi attiecās. Vari nolemt legalizēt un formalizēt savas attiecības vai arī paplašināt ģimenes robežas. Ko ar to saproti, lai paliek tikai tavā ziņā. Ja morāli būsi gatavs jaunām attiecībām un atlaidis vecās, tad Liktenis savedējs tevi iepazīstinās ar piemērotu dzīvesbiedru. Tikai ar noteikumu, ka durvis uz pagātni ir aizvērtas un atslēga nolauzta.

Subjektīvi slikto pašsajūtu - galvassāpes, spiediena maiņa, nespēks, to visu varēsi kliedēt ar relaksējoši dziednieciskām procedūrām kā pirtis, masāžas, skaistumkopšanas procedūras vai vienkārši aizceļojot uz kādu saules pielietu zemes nostūrīti. Jo tālāk, jo labāk!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.