Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze strēlniekam

Maijs tavā dzīvē būs absolūtā, saldā un dziedinošā revanša laiks. Samierināšanos un atpakaļceļu pie tevi meklē ne tikai bijušie mīļotie, bet arī darba devēji, ar kuriem ceļi šķīrušies. Tavā ziņā būs vai nu lepnībā aizcirst durvis, vai arī kādu no viņiem ielaist pār savu dzīves slieksni.

Vislabākos rezultātos profesionālajā jomā tev izdosies sasniegt, ja uzņemsies izpildīt kādu uzdevumu vai projektu no nulles. Tev nevajadzētu piekrist novest līdz finišam, pielabot vai sagatavot nodošanai kāda cita iesāktos darbus. Tavas organizatora prasmes darīs brīnumus. Pateicoties pedagoga vai konsultanta talantiem, pavasara ziedonis būs neapšaubāmi tavs gada veiksmīgākais laiks. Un protams, nekautrēties sava darba rezultātus uzskatāmi nodemonstrēt savam vadītājam.

Caur tavām rokām vai kontiem maijā ripos pieklājīgas naudiņas, tāpēc finanšu situācija veidojas pavasarīgi iepriecinoša. Pēc ilgākiem laikiem varēsi atļauties veidot uzkrājumus vai iegādāties kādu prāvāku mantu.

Par vientuļiem un vienmuļiem maija vakariem arī nenāksies sūdzēties, jo smaržīgo ceriņkrūmu pavēnī var dzimt viena otra perspektīva savienība. Kā jau pieminēju, iespējams, restartēsi kādas izjukušas attiecības, kuru dzirkstele līdz šim ir kvēlosi tavā sirdī. Galvenais, ka pašam nebūs jānopūlas, tikai jāuztur emocionāli optimistisks noskaņojums.

Pastāvīgie un senie (ne jau vecie) dzīvesbiedri tevī ieraudzīs viedo, draugu un aizstāvi vienlaicīgi. Un, ko tu cilvēks, šāda statusa dēļ neizdarīsi!

Pie tik iedvesmojošas prognozes par veselību atļausimies nerunāt, bet maznozīmīgos simptomus pieveiksi ar tautas līdzekļiem un labu kompāniju.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.