Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze strēlniekam

Ja tev martā šķitīs, ka mājas un darba dzīve ripo no kalna ar paātrinājumu, nebēdā! Tā ir zīme, ka gaidāmas pārmaiņas un kas var būt labāks par tām! Atbrīvojies no bailēm, stereotipiem un sāc ar sevi.

Darba aktivitātēs šajā periodā kā nekad būs svarīgs kolēģu un draugu atbalsts. Uzticies vadības vai kompanjonu piedāvātajai taktikai, bet pats rukā galvu nepacēlis. Un to nu redzēs visi, kam to nākas redzēt, un īstajā brīdī apbalvos, naudiņu pieliks, goda zīmi iedos, galviņu paglaudīs. Savukārt biznesā tieši sakaru intensitāte palīdzēs risināt problēmas. Ar finansēm gan šomēnes taupīgi un prātīgi, jo tev priekša lustīgs pavasaris ar lieliem izdevumiem.

Attiecību un personīgās dzīves ceļi martā būs viegli izbraucami. Viegli sirdī ielaidīsi un tikpat viegli palaidīsi savus īso romanču partnerus. Noturēties pret kārdinājumiem un pateikt nē būs gandrīz neiespējami, un arī nevajag. Ģimenes dzīvē mēģini uzturēt liesmiņu degošu: ar kādām vakariņām ārpus mājas, ar kādu izbraukumu nedēļas nogalē. Pats zināsi kā labāk.

Nepastāvīgajā martā tava vitalitāte palīdzēs izķepuroties no situācijām, kad roka jau sniegsies pēc vitamīnu paciņām vai vēl kaut kā niknāka. Var iztikt arī ar pārdomātu un spēcinošu pārtiku, lai nepalaistu garām visus sengaidītā pavasara un saules priekus.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.