Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops dvīņiem

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops jaunavai

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops skorpionam

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops strēlniekam

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops mežāzim

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

Horoskops ūdensvīram

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops zivīm

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze strēlniekam

Planētu spēki augustā izvietojušies taviem dzīvības resursiem nedraudzīgā kombinācijā, tāpēc pirmkārt jārūpējas par sevi pašu. Ja vitalitāte ļaus, vari arī pieskatīt savu tuvinieku labsajūtu. Limitē piepūli un neatliec ārsta apmeklējumus dēļ streikiem un citām barikāžu cīņām.

Darba druvā, kur augustā katra minūte dārga, neiztiksi bez sabiedrotajiem. Pat savus tuviniekus vari iesaistīt neatliekamu darbu paveikšanai. Ja būsi godprātīgs un dāsns vadītājs, panākumi neizpaliks. Iniciatīvai visās aktivitātēs jābūt saprātīgi dozētai.

Tavu finanšu jomu aktivizēs 15.augusta pilnmēnes. Visas kļūdas un sasteigtais atgriezīsies ar atsitienu, tāpēc ieņem nogaidošu pozīciju. Kad apziņa un emocijas būs atguvušas veselīgu spriestspēju, varēsi mīt, pirkt un pārdot.

Jutekliskā attiecību pavēlniece augustā ir vairāk dodoša nekā ņemoša. Tev tiks dzīvesbiedra uzmanības apliecinājumi, maigums un vispārējās atmosfēras uzlabošanās. Vari izlīgt, piedot vecās domstarpības un sākt otro vai trešo raundu. Ja esi brīvs, notikumi risināsies nedaudz kārdinošāk, iesaistot flirta un pavedināšanas elementus tev pieļaujamās dozās.

Šomēnes nejauc darbu ar romantiku un nebūvē pārāk grandiozus ceļojumu plānus, jo pastāv iespēja, ka tie nobruks dēļ virtuālās komunikācijas līkločiem un īssavienojumiem.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.