Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze strēlniekam

Jaunais gads tev iesākas ar lielisku dāvanu – mēnesi, kurā visas iespējas tev pagriezušas labvēlības vaigu. Dzīvo zaļi un māki pateikties par šīm debesu dāvanām.

Lielāko uzmanību un piepūli no tevis prasīs darba un sadzīves jautājumu risināšana. Šomēnes darbā var parādīties pārstrādāšanās iezīmes un šajā ritenī ievilksi arī pārējos kolēģus. Būsi pārņemts ar nepieciešamību pabeigt kādu projektu vai lietu, tāpēc nerēķināsies ar citu interesēm. Dominēs tava sapratne par lietu kārtību un būsi neiecietīgs pret kritiku. Visu problēmu risināšanā demonstrēsi erudīciju un izcilas prasmes. Arī ar priekšniekiem veidosies labas attiecības, viņi ievēros un novērtēs Tavus pūliņus piešķirot kādu brīvu dienu vai citādu bonusiņu.

Lai uzturētu darbaspējas un intensitāti, palutini sevi ar garšīgām pusdienām un saldumiem un citām gastronomiskām baudām.

Kustībā, kontaktos un informācijas kalnos radīsi iedvesmas un idejas jauniem plāniem. Plašajā informatīvajā telpā būs daudz interesanta, ko vajadzēs pagūt, redzēt, izlasīt, pārdomāt.

Emocionālo fonu visvairāk ietekmēs nespēja rast līdzsvaru starp darbu un tuviniekiem. Dziļi sevī būsi pārliecināts par savu rīcību un taisnību tāpēc nemocīsies sirdsapziņas pārmetumos un īpaši nesatrauksies. Kā parasti uzticēsies savai iekšējai balsij, kas nemaldīgi pateiks priekšā, kā rīkoties.

Attiecību jomā iespējami lieli jūtu uzbangojumi. Amplitūda var svārstīties no lielas kaisles līdz slimīgai greizsirdībai par mazsvarīgām lietām. Mīļotie arī būs diezgan emocionāli un karstasinīgi, tāpēc jāuzmanās no pārsteidzīgas rīcības vai lēmumiem.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.