Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze strēlniekam

Oktobrī tev sāks veikties gan karjeras jautājumos, gan naudas lietās. Nauda pati pie tevis meklēs ceļus un nāks no dažādām debess pusēm. Visu gadu esi pacietīgi gatavojies šīm pārmaiņām. Beidzot ir pienācis brīdis pieņemt liktenīgus lēmumus. Visuma spēki ir tavā pusē, tāpēc riskē un vinnē.

Oktobra košās dabas krāsas ne tikai sniegs tev estētisku baudījumu, bet arī pavērs iespējas pašam koši izpausties radošajā vai profesionālajā darbībā. Rīkojies tā, lai kolēģi un priekšnieki pārliecinātos par to, ka esi gatavs neparedzētiem pavērsieniem un sarežģītās situācijas spējīgs pieņemt pareizos lēmumus. Viss, ko paveiksi šajā mēnesī, ies labumā un būvēs drošus pamatus tavai nākotnes karjerai. Attīsti sevī novērošanas spējas, tas palīdzēs izvairīties no kļūdām. Vairāk klausies, nekā runā. Apslāpē savu taisnības cīnītāja temperamentu – nepieprasi no apkārtējiem to, ko viņi nevar sniegt un nekritizē citu darba metodes.

Kā jau iepriekš norādīts, oktobrī finanšu rādītāji tevi gandarīs un pavērs iespējas īstenot sen iecerētus nodomus.

Personīgajā dzīvē šomēnes būsi pārliecināts, ka tev pienākas gandrīz vai neierobežota brīvība un attiecīgi rīkosies nekorekti vai muļķīgi. Ar dzīvesbiedru attiecības veidosies ne tajā harmoniskākajā manierē. Viņam/viņai hroniski pietrūks tavas uzmanības. Ja nevēlies sagandēt attiecības, izvairies un atklātas flirtēšanas ar citiem sava partnera klātbūtnē.

Ja neesi sajūsmā par savu mīlas dzīvi, oktobrī brīnumainās pārvērtības nav gaidāmas. Pieņem to, kas ir un kā ir, un centies visu vēl vairāk nesabojāt.

Neskatoties uz visumā optimistisko perioda raksturojumu, brīžiem tevi pārņems nomāktība un skumjas, kuras uztversi par iedomātas slimības vēstnešiem. Izvēlies sev piemērotāko veidu, kā cīnīties ar uzmācīgajām domām.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.