Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze skorpionam

Martā tev ir jāsaprot, ka dvēseles miers nu galīgi nenozīmē arī harmoniju darbā un otrādi. Garīgā, emocionālā un profesionālā pilnveidošanās, apvienojumā ar spēju saklausīt kritiku, var tavā labā paveikt brīnumus. Apzinies, ka tavas problēmsituācijas risinājumam nepieciešams skats no malas.

Darba un biznesa koridoros, tuneļos un forumos mēneša sākums liek apbruņoties ar pacietību. Darījums, projekts vai darba apjoms, kuram esi veltījis mega daudz laiku, draud iebuksēt un iestigt pavasara palos. Lai kā tas aizskars tavu pašapziņu un rīvēs profesionālajam godam kantes, meklē un uzticies papildspēkiem. 21.marta pilnmēness vēl piešaus eļļu tavai krāsnij un var izcelties konflikta ar padotajiem un līdzstrādniekiem. Dzesē savu kareivīgumu un soli pa solim atkāpies patiesības priekšā.

Par naudu tev martā gan nenāksies lauzīt galvu, tā dzīvosies tavā tuvumā.

Personīgo attiecību joma šomēnes stabili iedvesmojoša. Esot brīvā statusā, jāieslēdz visi tavi uztvērēji un raidītāji, jo tavā kustību perimetrā var parādīties kāds iekāres un iedvesmas cienīgs partneris. Pievērs uzmanību tiem, kuri kautri un bikli signalizē par savu esamību. Tieši kāds no viņiem no flirtēšanas objekta var pārvērsties mīlas objektā. Savukārt ģimenes attiecībās esi savaldīgāks un iejūtīgāks.

Fiziskā un garīgā veselība kā jau ierasts agrajā pavasarī - ar nelielām iesnām, krekšķi un apsārtušu kaklu. Lai tiktu uz pekām pietiks ar medus tēju, kādu ingvera šķēlīti un siltu šalli. Vēl šis viltīgais pavasara runču laiks brīdina par iespējamām mīlas dēku slimībām, tāpēc aizsardzības ekipējumu jātur pie rokas.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.