Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze skorpionam

Oktobrī pieaugošais tumsas triumfs tev izpaudīsies visās dzīves sfērās. Iespējams, tas ir uz labu, jo no tevis prasīs simtprocentīgu iesaistīšanos visās norisēs. Bet beigsies viss šis jampadracis ar pamiera iestāšanos – gan darba, gan mājas dzīvē.

Šomēnes darbā nāksies rīkoties droši, skarbi un bez kādas laipošanas. Pārējo viedokli šoreiz vari ignorēt un neļauj citiem nelūgtiem bāzties tavās darīšanās. Tikai tu pats zināsi, kā labāk darīt.

Oktobra otrā puse ir piemērots laiks, lai izteiktu savas pretenzijas priekšniekiem. Tevi sadzirdēs un vajadzīgos secinājumus izdarīs. Pats sev nekādas atlaides nedod, ātrums un apsviedīgums kritīs tieši tavā makā. Naudas jautājumos uzticies savai intuīcijai, svarīgi būs ne tikai nopelnīt, bet arī nopelnīto jēgpilni iztērēt.

Personīgā dzīve no tevis paģērēs psiholoģisko elastību. Diez vai tu atteiksies no savas pārliecības, tomēr dažos uzskatos ar savu dzīvesbiedru spēsi rast kompromisu, ja ne absolūtu saskaņu. Koriģē savu nostāju jautājumā par to, ka partnerim bezierunu apmierinātībā būtu jāpieņem visas tavas izpausmes. Tā nebūs un viņam/viņai uz to ir visas tiesības.

Ja jūsu attiecību vēsture ir pavisam īsa vai tās vēl nav, prognozējas nervoza cīkstēšanās par dominanci. Tiecību saites tas nesaraus, tomēr nepatīkama pēcgarša paliks.

Fiziskās un garīgās veselības tevi var piemeklēt oktobra beigās. Stress un nekustīgs dzīvesveids var izraisīt sāpes muguras un kakla daļā. Būs jākustas, jāvingro vai arī jāiet pie ārsta.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.