Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze skorpionam

Janvārī būtisku savu spēku un enerģijas devu tērēsi visdažādāko attiecību sakārtošanai un no jauna veidošanai. Tie būs laulātie vai mīļākie, kuri gaidīs kādas pārmaiņas jūsu iespējams nedaudz buksējošajā saspēlē, tie būs darba partneri, ar kuriem būs pienācis laiks atjaunot un pārskatīt sadarbības noteikumus. Nevajadzētu aizmirst arī savus konkurentus un sāncenšus, kas vienmēr ir līdzās, tāpēc jābūt modram, lai kāds neaizsteigtos priekšā un finālā tu nepaliktu zaudētājos. Ļoti veiksmīgi vari uzņemties līdera lomu šajos sakaros, jo intuitīvi labi izpratīsi cilvēkus.

Darbā nežēlosi spēkus un demonstrēsi talantus sarunu vešanā un komandas saliedēšanā. Mācēsi problēmas un situācijas apskatīt no dažādiem rakursiem, saskatīsi potenciālo darījumu stiprās un vājās puses. Būs lielas darba spējas, kuras tiks novērtētas arī naudas izteiksmē.

Jūtu pasaulē, pēc nedaudz ieilguša klusuma, atkal uzbangos instinkti un tieksme uz baudām. Mīlestības jutekliskā puse atkal iegūs jaunas krāsas un dos riktīgu adrenalīna devu un dzīves garšu. Saviem laulātajiem dod vairāk brīvības, nemēģini viņus kontrolēt, tādā veidā tu paudīsi savu uzticēšanos un cieņu. Atbrīvojies no vēlmes citus pārveidot un partneri to novērtēs.

Mājās un ģimenē smelsies atbalstu, gūsi spēku no kopā būšanas. Ģimene gaidīs no tevis iesaistīšanos un piedalīšanos mājas dzīvē. Kopīgas iedvesmas brīdī izlemsiet veikt kādu pārkārtošanu vai labiekārtošanu, kas jūs satuvinās un uzšķils kaislību dzirkstelīti.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.