Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops dvīņiem

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops jaunavai

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops skorpionam

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops strēlniekam

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops mežāzim

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

Horoskops ūdensvīram

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops zivīm

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze skorpionam

Vasaras pēdējā mēnesī harmonijas dieviete tevi lutinās, tavs prāts būs mierīgs un psihoemocionālais līmenis nosvērts. Idillisko noskaņu nedaudz var pabojāt augusta pirmās puses darbu sastrēgums, bet ja dzīvosi pilnu krūti un nelaidīsi garām iespējas izklaidēties, pat nepamanīsi šos kaitinošos diskomforta brīžus.

Ziņa, par godu kurai ir vērt atkorķēt šampanieti, ir par ievērojamu dinamiku tavā finanšu lauciņā. Tā nebūs tikai kustība, bet enerģijas epicentrs, kas dos iedvesmu un sagādās arī pārsteiguma brīžus. Pārsvarā iedvesmojošus un balstītus auglīgā partnerībā un godīgā komunikācijā. Iespējamie riski tiks novērsti, ja rūpīgi un daudzreiz pārmērīsi pirms pieņemsi jebkādu galējo lēmumu. Tas attiecas arī uz tavu iznīcinošo verdiktu paušanu.

Tā kā darbošanās prieku motivēs prieka vairošanās tavā maciņā, vari uzņemties lielāku slodzi un pat noriskēt kādu pavisam jaunu darba veidu, kuru iepriekš neuzdrošinājies kustināt. Jaunais mēness uzdos tev jautājumu par to kā tu izmanto savus dieva dotos talantus. Sagatavojies šim eksāmenam un turi acis vaļā.

Beigu galā bažām un bailēm nav pamata, izskatās, ka tev nāk ražīgs rudentiņš.

Labumu šomēnes tik daudz, ko tad vēl var vēlēties? Protams, baudas, jūtu piedzīvojumus un vēlmi labi izskatīties. Solās gan stils, gan seksapīls, gan abpusēja gribēšana. Ģimeniskajās attiecībās valdīs saprašanās, ja pratīsi sevi nostādīt un parādīsi, cik stipri māki piecirst kāju. Pāriem, kur vēl uguns zilām liesmām deg – jautrība un plaša izklaides programma. Uzdrīksties skaisti un ar šiku pavadīt šo vasaras izskaņu!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.