Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze skorpionam

Nekādas atmosfēras anomālijas, smaržas un krāsas nespēs tevi ietekmēt – tu nelokāmi zināsi, ko pats vēlies. Tava ietekme uz līdzcilvēkiem būs maģiska, un tu nevilcināsies to izmantot savu jautājumu risināšanā. Slāpē savu kaisli, jo par katru cenu iegūtās spēļmantiņas, gaužām ātri zaudēs vērtību tavās acīs.

Profesionālā skrejceļa barjeras taviem spēkiem būs viegli pārvaramas. Lietišķie un biznesa jautājumi kārtosies vēl jo raitāk, ja pats saglabāsi stoicisku mieru. Agresivitāte un spiediena izrādīšana tikai provocēs pretspiedienu. Vienā otrā ar darbu saistītā situācijā tevi var piemeklēt hiperpašpārliecinātība, vari iejusties tā kunga pavēlnieka ādā. Centies tušēt, slāpēt vai kaut nedaudz mazināt šīs izpausmes, lai saglabātu kolēģu un partneru simpātijas.

Kas attiecas uz finansēm, tad absolūti reāli ir divi varianti – vai nu daudz pakāsīsi vai arī atradīsi zelta dzīslu. Otrais variants ir iespējams tikai ar nosacījumu, ka nodarbosies ar to, ko mīli un pieproti.

Personīgajā dzīvē maijā var uzziedēt ne pārāk sen dibinātas attiecības. Iecerētajā cilvēkā saskatīsi īpašības, kuras tevi vilinās, bet par kuru eksistenci iepriekš nebiji nojautis. Ja esi vientuļš, pavisam noteikti der pamest acis uz tuvāko apkārtni un nepavisam nav jādodas pār trejdeviņām jūrām mīļoto lūkoties. Savukārt ģimenes dzīvē gaisā jaušams patīkams uzbudinājums gaidāmā atvaļinājuma ceļojuma sakarā.

Veselā miesā mājos vesels gars, ja mēreni sportosi un mēreni ēdīsi. Atceries, ka agresija izraisa paaugstinātu asinsspiedienu un vēl derētu palietot kādas organismu attīrošas tējiņas.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.