Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze mežāzim

Tavs galvenais uzdevums oktobrī ir saliedēt savu komandu, saskaņā ar tavu izpratni par šo jēdzienu. Pieņemsi jaunus darbiniekus vai atjaunosi attiecības ar radiniekiem – viss nāks par labu. Atsakies no visa, kas tevi neapmierina un, pieņemot lēmumus, vadies pēc veselā saprāta.

Rudens kulminācijā attiecības ar kolēģiem, kuras esi rūpīgi veidojis, pāraugs spēcīgā un ciešā partnerībā. Kopā varēsiet gan kalnus iekarot, gan ūdens dzīles pētīt. Ir pienācis laiks konkrētiem plāniem un mērķtiecīgām darbībām. Tikai tā nonāksi pie taustāmiem rezultātiem. Demonstrē cīņas stāju, jo no tā, cik tu būsi sagrupēts, izšķirsies sen muļļātu problēmu liktenis. Aizmirsti par emocijām vai valdi pār tām ļoti prasmīgi. Rīcībai jābūt ātrai un fokusētai.

Sen gaidītā naudiņa vairs nav aiz trejdeviņiem kalniem, bet jau gandrīz redzama un taustāma. Vēl nedaudz pacietības!

Šomēnes personīgajā dzīvē esi pietuvojies atbildei uz jautājumu, kas jau sen nodarbina tavu sirdi un prātu. Savu izredzēto, mīļoto un dārgo cilvēku centies saprast un viņam/viņai piedot. Nebūvē ap sevi amora bultu necauršaujamos cietokšņus, bet ļauj mīļajiem izrādīt tev savas jūtas. Šādai taktikai būs acīmredzami un baudāmi rezultāti – jūsu intīmā dzīve krāsu bagātībā izkonkurēs pašu oktobri.

Dažiem nesaistītajiem liktenis un zvaigznes gatavo dāvanu – vai nu jaunu un patiesu mīlu, vai bildinājumu. Varbūt visu uzreiz?

Tā kā veselajam saprātam šomēnes jābūt uzdevumu augstumos, atturies no alkohola un spēcīgu zāļu lietošanas. Nekādas pašdarbības un pašārstēšanās šomēnes nav pieļaujamas.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.