Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze mežāzim

Janvāris ir laiks, kad vislielāko enerģiju veltīsi savu radošo plānu un jauno ieceru uzsākšanai un palaišanai dzīvē. Sagatavošanās process nebūs tik viegls un veiksmes pielabināšana prasīs izdomu un atteikšanos no jebkādiem stereotipiem. Jaunās ieceres var pavērt ceļu uz līdz šim neierastām darbības jomām, kurās būsi jaunpienācējs, tāpēc nāksies mācīties procesa gaitā.

Ierastajā darbā ar lielu atbildības sajūtu, bet bez entuziasma vilksi to vezumu. Vajadzēs lielu piespiešanos, lai sadarītu visus rutīnas darbiņus, bet vēlāk būs gandarījums par iespēju nopelnīt un nauda tev šobrīd ir diezgan aktuāla un sāpīga tēma. Darbā vari sajusties materiāli nenovērtēts, tāpēc intensīvi pievērsies jaunu peļņas avotu meklēšanai. Ieguvumi būs proporcionāli ieguldītajai enerģijai sadarbības veidošanā ar potenciālajiem naudas maka turētājiem.

Emocionālais noskaņojums mainīsies atbilstoši piedzīvotajām situācijām. Būsi nosvērts un sagrupējies jauno plānu uzsākšanā, bet neiecietīgs un kaprīzs sevi piespiežot turēt dotos solījumus. Garastāvokli ietekmēs jebkuri tavas personīgās brīvības ierobežojumi.

Attiecībās var gadīties galīgi necerēti notikumi – neplānotas iemīlēšanās. Var uzrasties kāds trešais, kas nopietni ietekmēs attiecības. Mīlestības izpausmes solās būt ar daudziem zemūdens akmeņiem un emocionālajiem sēkļiem bagātas.Vēlme pēc brīvības stīvēsies ar atbildības sajūtu un lielo pieķeršanos.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.