Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze mežāzim

Arī pavasarī un arī martā tu uzticīgi savai dabai pūlēsies un rosīsies, lai pietuvinātos savam mērķim. Kādam? To gan derētu zināt. Ik pa brīdi kāda šķēršļu josla, kāds grūtumiņš. Bet galvenais, lai tu nezaudētu možo garu un degsmi acīs. Agrāk vai vēlāk grūtumi izstāsies no spēles un viss ies kā pa diegu. Ne jau šādu tādu kokvilnas, bet zelta diegu!

Lai darbā varētu izpildīt visus uzdevumus un pietuvotos paša vai priekšnieka izvirzītajiem mērķiem, vajag izvēlēties pareizo taktiku vai metodiku. Tam arī 6. marta jaunmēness paredzēts, kad var sākt rīkoties no pareizā gala. Ja iepriekš jau ir iebraukts grāvī vai nobraukts no pareizā ceļa, tad mierīgi piesēžot, paštukojot, i nepamanīsi kā jau riposi uz priekšu svilpodams. Ieteikums ir skatīties un redzēt tuvākajā darba vidē notiekošo, nevis uzmanīt pie apvāršņa līnijas notiekošo. Pieņem un atzīsti, ka tas uz tevi neattiecas, vismaz ne šobrīd. Bet ar naudas lietām martā rīkojies kā kārtīgam saimniekam vai saimniecei pieklājas. Super tēriņus un grandiozos pirkumus atstāj siltākam periodam.

Attiecību un jūtu galmā šomēnes viss mierīgi - .katrs un visi zina savu vietu, atbildības un robežas, kuras nedrīkst pārkāpt. Lai nebūtu pavisam garlaicīgi, atļaujies kādu pavasarīgu krāsu piešprici savai personīgajai dzīvei. Te nu viss atkarīgs no tavas iztēles, iedvesmas, gaumes un iespējām. Laimes hormonu aktivitāte ir tavās rokās.

Arī ķermeņa un gara veselību martā diktēs tavs noskaņojums un vēlme atvērties saulei un siltumam. Nekādas čikstēšanas, skaties debesīs, nevis uz peļķēm un labāk padomā, kā sevi palutināt.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.