Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops dvīņiem

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops jaunavai

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops skorpionam

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops strēlniekam

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops mežāzim

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

Horoskops ūdensvīram

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops zivīm

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze lauvai

Augustā piepūt vaigus vēl lielākus un pūlies vēl cītīgāk, lai kaut ko uzlabotu savas dzīves komforta vairošanai. Tu būsi pilns dzīves uguns tāpēc meklē veselīgu izeju, lai atskrūvētu ventiļus un nolaistu pārlieko lielās enerģijas uzkrāto tvaiku. Nedaudz jūtīga būs tava nervu sistēma un lieti noderēs pareizās elpošanas vingrinājumi sakāpinātas spriedzes brīžos.

Šomēnes rullēs tavas naudas lietas un veiksmes zelta kariete iegriezīsies pie tava nama durvīm. Šī kariete var tevi arī uzvest kalnā, bet arī bez tās būs pietiekoši ņiprs, lai droši kāptu pa profesionālo iespēju kāpnēm un augustā tādas būs vai uz katra soļa. Būs situācijas, kurās paspīdēt ar saviem artistiskajiem un sportiskajiem talantiem, kaut gan arī citās jomās nebūs pamata gaudām un žēlabām. Tavs personīgais tēls nepaliks nepamanīts tādās sfērās kā pakalpojumi un konsultācijas. Šajā spēlē atliek vien pareizi salikt uzsvarus vai likmes - uz ietekmes vai naudas vairošanu.

Tomēr vislielākās likmes paredzētas mīlas spēlei, kas augustā ir uzmanības epicentrā. Kaisli un zobenu deju demonstrēsi pat īpaši nepiepūloties – tās vienkārši no tevis vibrēs. Un, ja ir spēcīgs raidītājs, būs arī uztvērēji. Šķelmīgā mīlas eņģeļpuikas raidītās bultas tevi var ķert visneprognozējamākajās vietās un baudas dāļātājas tevi pavedinoši vilinās savos kuluāros. Atturēties un izvairīties nebūs tavos spēkos. Un arī nevajag. Baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.