Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

Horoskops vērsim

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops dvīņiem

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops vēzim

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops lauvai

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops jaunavai

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops svariem

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops skorpionam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops mežāzim

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops ūdensvīram

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops zivīm

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze lauvai

Laikam būsi iespaidojies no septembra skaļo un visuresošo skolnieku pūļiem, jo dzeltenās krāsas triumfa laikā nu ļoti sagribēsi mācīties. Tie varbūt kursi, bet vari mērķēt arī augstāk un lūkoties pēc vēl vienas izglītības. Nav neviena argumenta, lai tevi atturētu. Šomēnes tava vitalitāte izpaudīsies nevaldāmi. Kontrolē to un viss spoži izdosies.

Ambīciju, karjeras un statusa jomā, notikumi un situācijas risināsies tavā labā ar noteikumu, ka nestāvēsi malā un negaidīsi, kamēr citi padara melno darbiņu tavā vietā. Kā reiz šīs ir tās situācijas, kad jāļauj vitalitātei oriģināli izpausties, nebaidoties pat pārkāpt robežas. Ja esi parastā darba veicējs, tad oktobrī nāksies rādīt savu cītīgo un atbildīgo vaigu, jo pat neliela luņošana, var izprovocēt priekšnieku nelabvēlību. Ja saņemsi piedāvājumu pamācīties, lai paaugstinātu savu kvalifikāciju, neaizbildinies ar laika trūkumu. Saņemtās zināšanas būs kā zīle rokā, galvenais saprast, kad to zīli zemē stādīt.

Oktobra finanšu aina priecēs gan tevi pašu, gan tos, kuri sildās tavu ienākumu saulītē. Vasaras ceļojumu un izpriecu radītais robs budžetā sāk aizdzīt.

Kas mīlas un jūtu pavēlniecei ir sakāms oktobra kontekstā? Izskatās, ka visus attiecību jautājumus vēlams kārtot mēneša otrajā pusē. Gan problēmsituācijas harmoniski šķetināsies, gan uzsāktās attiecības un noslēgtās laulības sola daudz baltu dieniņu. Arī pārmetumi, kritika un nosodījums tiks uzņemti samērā konstruktīvi. Ja esi iekāpis pavisam jaunu un nenobriedušu attiecību kurpēs, centies smalkjūtīgi norādīt uz tavai personai nepieņemamo. Pretējā gadījumā paliksi bez kurpēm. Un kā sasildīsies drēgnajos rudens vakaros?

Samērā saulainajām mēneša prognozēm kādu mākonīti uzpūtīs hroniskās rudens kaites. Brīnumus daroša profilakse ir smieklu terapija. Pamēģini, varbūt nostrādās.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.