Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze lauvai

Sākot jaunu gadu pirmkārt vēlēsies sakārtot savas karjeras un personīgo sasniegumu jautājumus. Būs apņēmība, bet nepietiks spēka panākt kādas tev būtiskas izmaiņas šajā jomā. Tava godkāre un vēlme būt novērtētam tagad būs likta uz spēles. Neaizmirsti būt diplomāts, risinot šos jautājumus, ar darba devējiem vai tiem, kuri var būtiski ietekmēt tavu statusu. Savus plānus varēsi realizēt, ja demonstrēsi patīkamas manieres un radīsi harmoniskas personības iespaidu.

Garastāvokli ietekmēs nemiers par finansēm un hroniska naudas trūkuma sajūta. Šī sajūta, iespējams, ir ļoti subjektīva un bankas kontā vai maciņā vējš nebūt nesvilpos. Tiekšanās pēc novērtējuma un atzinības darbā, vēlme pārskatīt savu profesionālo darbību, ietekmēs personīgo drošības sajūtu un stabilitāti, kas tev ir ļoti svarīga. Vienlaicīgi gan gribēsi, gan baidīsies riskēt, tāpēc arī radīsi sev galvassāpes vai citas veselības problēmas. Palaid vaļā visas drūmās vīzijas un palutini sevi, atļaujies kādu vaļasprieku, kas rada foršas sajūtas.

Ģimenes vajadzības dominēs pār tavām vēlmēm. Lai gan pašam gribēsies būt galvenajam noteicējam mājās. Mājinieki var uzvedies ļoti egoistiski, pieprasot simtprocentīgu uzmanību un upurēšanos viņu labā. Būs vien jāsamierinās un jāpieņem ģimenes diktāts mīļā miera labad.

Mīlestībā šomēnes izvairies no kontaktiem ar bijušajiem mīļākajiem vai romantiskajiem partneriem. Partneri var būt ļoti uzstājīgi un mērķtiecīgi šo attiecību atjaunošanā. Šis tev nav īstais laiks kāpt uz trauslā ledus, vēl jo vairāk, ja ledus var ielūst.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.