Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze lauvai

Pavasara ziņnesis ierodas ar lielu svītu piekritēju, kuri būs tevis dēļ gatavi doties pavasara palos un dzēst kūlas ugunsgrēkus. Tev kā viedam vadonim galvu nenāktos zaudēt un ar galīgo izvēli nenāktos steigties.

Profesionālās aktivitātes telpā marts ir labvēlīgs laiks lietišķo pārrunu vešanai un izlīgumu panākšanai. Ja esi komersants, laiks rīkoties un paplašināt savus medību laukus. Gudri un pārdomāti rīkojoties ar laiku, varēsi ievērojami palielināt ienākumus. Ap 21.marta pilnmēness laiku tava ietekme un teikšana tikai pieņemsies spēkā. Arī vadības ešeloni novērtēs tavas darbaspējas un darba organizatora talantus, un tad jau uz motivējošo atlīdzību ilgi nebūs jāgaida. Martā vajag uzdrīkstēties pamēģināt pārmaiņas un neaizmirst par naudu. Var nopietni domāt, ne tikai fantazēt, par darba maiņu, kvalifikācijas paaugstināšanu, mācību atsākšanu.

Marts paies sakāpinātu un eksaltētu romantisko noskaņu piesaulē. 6.marta jaunmēness tev sola patīkamā kompānijā vēl patīkamāku iepazīšanos. Daži romantiskie partneri būs līdzvērtīgi spēlētāji, citiem būs grūti samierināties ar donžuānisko mīļāko, vēl citiem skaudīs tava pašapzinīgā un nepiespiestā attiecību stāja. Ja vēlies attiecības saglabāt ilgāku laiku, dalies savās ikdienas gaitās, darīšanās un pārdomās ar savu šī brīža ceļabiedru.

Marta beigās mazināsies vitalitāte, iespējams no pārgalvīgas darbošanās, pārņems nogurums, kuru var arī norakstīt uz pavasara nespēku, bet tam būs psihosomatisks cēlonis. Kritiski jāpavērtē, vai nav vajadzīga kāda profesionāla konsultācija – uztura bagātinātājus un vitamīnus uz savu galvu nevajadzētu leksēt.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.