Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze lauvai

Pavasara kulminācijā būsi svētīts ar milzīgu psiholoģisku spēku. Rokas nenolaidīsi un savu kursu uz priekšu turēsi pat šķietami bezizejas situācijās. Ieteicams valdīt pār savu uzvedību un tiešām, tiešām vairīties no avantūrām jebkurā dzīves jomā.

Maijā visos darba jautājumos nelokāmi, spītīgi un bravurīgi pastāvēsi uz sava viedokļa absolūto izredzētību. Ar jebkuru apšaubītāju būsi gatavs duelēties. Nepieņemot nekādu objektīvu kritiku, rēķinies ar pretinieku rindu vairošanos. Kad būsi piekusis no savu kaujas pozīciju aizstāvēšanas, ieslēgsi savu izglītoto, domājošo un analītisko prātu. Vēro, lai tas nenotiktu par vēlu, kad visi sadarbības tilti jau nodedzināti. Visus pāri plūstošos enerģijas resursus centies virzīt uz viena un konkrēta uzdevuma, projekta vai problēmas risināšanu.

Tā kā būsi tā pārņemts ar savu taisnības ierakumu aizstāvēšanu, ka neko daudz nebēdāsi par naudu. Tomēr tā pie tevis atnāks – kā dāvana vai kā mantojums. Skat, lai tas, kas viegli nāk, arī naski nepazūd.

Pieneņu un dārza tulpju triumfa laikā, tavās mīlas pļavās nekāda smalkā romantiskā nots neieskanēsies. Savus dzīvesbiedrus un romantiskos partnerus turēsi ciešā tvērienā. Saskarsmē būsi kategorisks un īpaši prasīgs. Īpaši ap 18.maija pilnmēnes laiku ļoti filtrē savu runu, neironizē un nejoko par partnera īpašībām vai izskatu. Pašam šķitīs, ka tas ir mīļi, bet partnerim tā nemaz neliksies.

Nu. bet veselības jomā ir sirsnīgs ieteikums pieskatīt savu sirdi un asinsvadu sistēmu. Padomā, vai tam nav kāds sakars ar mīlestības sniegšanas un saņemšanas mākslu.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.