Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops vērsim

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops lauvai

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops jaunavai

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops svariem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops zivīm

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze lauvai

Decembrī apkārt notiekošais mudina vērties debesīs, lai ieraudzītu Rūdolfa dāvanu kamanas, tomēr tev lietāk noderēs kārtīga sazemēšanās. Zemes lietām būs vajadzīga tava klātbūtne. Autoritārismu nomaini ar demokrātismu.

Darbos, kas nodrošina tavu iztiku, šomēnes nebūs laika ieskrieties, iešūpoties vai kā citādi pastiept gumiju. Jau no pirmajām decembra dienām vajadzēs drasēt ar pilnu jaudu. Darba procesā būs jāpiedalās, nevis tas jāuzrauga, pretējā gadījumā kolēģi izveidos vienotu flangu karā pret tevi. Un tu jau zini, viens nav karotājs. Lai gadu pabeigtu uz pozitīvas nots, pirmkārt un galvenokārt tiec galā ar sarežģītākajiem darbiem. Vari saņemt labvēlīgu attieksmi vai par rokas pieturēšanu kāpjot pa karjeras kāpnītēm, no kādas sieviešu kārtas vadītājas vai kolēģes.

Nu, bet tēriņi būs ar lielu vērienu un tev raksturīgo pompu. Skaties, lai gada sākumā nebutu jāķeras pie ātrajiem kredītiem.

Personīgajā dzīvē, paldies visiem augstajiem spēkiem, piedzīvosi apmierinājumu un piepildījumu. Ziemassvētku brīnums var notikt un tieši šomēnes vari piedzīvot sen loloto tikšanos. Jaunās attiecības ātri un vētrainu uzņems apgriezienus. Stabilajās un ilgtermiņa attiecībās nebūs garlaicības un rutīnas, tās piepildīs jautrība un nerātnums ar labiem aktiermākslas elementiem. Tavas mājas svētku laikā var pārvērsties par draugu un radu pulcēšanās vietu, par ko jutīsies pagodināts, nevis rūpju nomākts.

Veselība tevi nepievils ar vienu noteikumu, ja atteiksies no valdonības un neiesaistīsies konfliktos. Svētkos svarīgi nevis ātri pieēsties, bet gan lēnām un nesteidzīgi izbaudīt, kvalitatīvu cienastu, krāšņo atmosfēru un klātesošo atzinību. Lai daudzsološs 2020.gads!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.