Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

Horoskops vērsim

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops dvīņiem

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops vēzim

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops lauvai

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops jaunavai

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops svariem

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops skorpionam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops mežāzim

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops ūdensvīram

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops zivīm

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze jaunavai

Iestājoties oktobra garajiem tējošanas un omulīgo kafejnīcu vakariem, draugi no tevis paģērēs gan uzmanību, gan laiku. Šāda laika pavadīšanas maniere nevajadzīgi dedzinās tavu enerģiju un radīs grūtsirdību. Savukārt tev laiks būs dārgs un vajadzēs filtrēt piedāvājumus. Neļauj pesimismam ņemt virsroku.

Profesionālajā laukā vasarā aprūpētie sējumi sāks zelt. Pagaidām tie vēl būs tikai zaļie asni, bet jau pavisam drīz tev pašam un visiem iesaistītajiem kļūs skaidrs, ka neesi velti pūlējies. Kļūsti drošāks un pārliecinātāks. Darbi vēl jo vairāk sekmēsies, ja jutīsies komfortabli un dvēselē valdīs miers. Pacenties norobežoties no visiem kreņķiem un tos izraisošiem cēloņiem, lai tie būtu cilvēki vai apstākļi. Pagaidām vēl atklāti nelepojies ar saviem sasniegumiem, jo darbabiedri var reaģēt neadekvāti vai pat zemiski. Saglabā cienīgu stāju un bez vajadzības nelec acīs tiem, no kuriem ir atkarīgi tavi ienākumi.

Ievērojot iepriekšminēto tava finanšu rādītāju līkne oktobrī ies uz augšu. Tomēr ar naudiņu nemētājies, dzīvo ekonomiski un drošības sajūta tevi nepievils visa perioda garumā.

Rudens krāsu parādes laikā jūtu pasaules līkloči nebūs tik vienkārši. Šajā laikā savā partnerī saskatīsi neskaitāmus trūkumus, kuri tevi aizskars un tracinās. Jācenšas izturēties mierīgi, jo nav jau ideālo cilvēku. Pieslēdzot prātu, kas ir tava stiprā puse, ieraudzīsi mīļotā cilvēka brīnišķīgās īpašības. Tad, lūk, koncentrējies uz tām. Neļauj neapmierinātībai eskalēties.

Ja šobrīd esi viens, oktobrī vari satikt savu bijušo partneri, par kura eksistenci jau biji piemirsis. Apdzisušās jūtas var uzkvēlot no jauna, tomēr par perspektīvām šīs attiecības nevarētu dēvēt.

Ja neļausi pesimismam ņemt virsroku, tavi veselības rādītāji saglabāsies normas robežās un atbilstoši gadalaikam. Tavā gadījumā jāizsargājas no akūtām respiratorām vīrusu infekcijām, ko vislabāk izdarīt uzturoties svaigā gaisā.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.