Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops vērsim

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops dvīņiem

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

Horoskops vēzim

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops lauvai

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops jaunavai

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops svariem

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops skorpionam

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops strēlniekam

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops mežāzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops ūdensvīram

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze jaunavai

Šogad jūlijs tev iekrāsojies lietišķi darbīgs. Kamēr citi vieglprātīgi baudīs vasaras piedāvātos labumus, tu, skrupulozas apņēmības pārpilns, zīmēsi savas profesionālās un personīgās dzīves ceļa kartes. Visos notikumos un aktivitātēs iesaistīsies ar atbildīgu entuziasmu un nopietnu pārliecību.

Darba labirintos šomēnes ieteicams pārvietoties nesteidzīgi. Labāk nostrādās visas tradicionālās metodes, procedūras, nevis eksperimentēšana ar jauno. Galu galā viss jaunais izrādīsies labi aizmirstais vecais. Iedvesmu uzrāvieni un eksprompti lai paliek citām dzīves sfērām. Ap 16.jūlija pilnmēness aptumsuma laiku lūko, lai tavi plāni un nodomi būtu konfidenciāli. Nepieļauj, lai tavus ieročus pavērstu pret tevi pašu.

Atalgojums var nākt ar novēlošanos, bet būs to vērti. Mēneša otrajā pusē varēsi veiksmīgi nodarboties ar nekustamā īpašuma darījumiem – pirkt, pārdot, mainīt, uzlabot.

Jūlijā iespējams neilgs atsvešināšanās un attālināšanās periods no sava mīļotā. Nav jākrīt panikā – arī tev būs svētīga īslaicīga brīvība. Šajā laikā nekādā gadījumā nedrīksti iemainīt ģimenes pavardu pret jaunā pielūdzēja/as iznešanos. Šis var būt liktenīgs kritiens, kura rezultātā var saplīst ģimene un pazust pielūdzējs.

Vispārējās labsajūtas uzlabošanai šomēnes der atcerēties, ka pārcenšanās var izraisīt spēku izsīkumu un veicināt depresiju. Tāpēc tver visu vieglāk, kā spēli, kā dzīves teātri. Fiziskajām nodarbēm nododies ar prieku, nevis skaitot uzņemtās un nodedzinātās kalorijas.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.