Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze jaunavai

Viens no janvāra smaguma centriem tavā dzīvē būs saistīts ar to lielo un neaptveramo pasauli, ko sauc par apvāršņu paplašināšanas pasauli. Ja iepriekš nevarēji noķert motivāciju un atliki savu zinātnisko vai profesionālo darbu iestrādes, tad tagad ir īstais brīdis tos atsākt un šoreiz gribasspēks ir tavs sabiedrotais. Tevi gaida radošais uzrāviens.

Darbā šomēnes būsi mērķtiecīgs un, uzsākot jauno gadu, vēlēsies sakārtot jautājumus ar sadarbības partneriem un kolēģiem. Pavērsies jauni lietišķie sakari un nebijušas darba iespējas, un no tevis būs atkarīgs, cik prasmīgi un gudri tos izmantosi. Komunicējot ar darba kolēģiem mēģini izvairīties no sava viedokļa uzspiešanas un pēdējā vārda paturēšanas. Kontaktos ar biznesa partneriem nedrīksti demonstrēt savu pārākumu un varaskāri.

Emocionālā vitalitāte būs tava vizītkarte šim mēnesim. Visas tavas sajūtas, garastāvokļi citiem būs nolasāmi kā no grāmatas, neko nevarēsi noslēpt. Tu būsi tāds kā konkrētajā dienā un brīdī jutīsies, tāpēc impulsīvs un mainīgs. Viegli uztversi un ietekmēsies no citu cilvēku, īpaši tuvo, noskaņojuma, tāpēc neļauj citiem valdīt pār savu labsajūtu.

Mīlestībā un attiecībās viss būs atkarīgs no tavas gribas un vēlmes rīkoties. Kā gribēšu tā arī darīšu! Iespējamas romantiskas attiecības ceļojuma laikā vai kāda nevainīga aizraušanās darba komandējumā. Šādā ceļojumā iespējamas patīkamas tikšanās ar cilvēkiem, kuri varētu pamainīt tavu neierasto skatu uz pasauli un lietu kārtību.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.