Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze jaunavai

Šķiet, ka iepriekšējā mēnesī nostrādājis līdz spēku izsīkumam, bet, kas tev deva! Arī ceriņu romantikas laikā tavā dienas kārtībā ir darbs. Tagad pienācis laiks nokārtot formalitātes un saņemt atlīdzību. Savukārt personīgajā dzīvē tāds kūlas dedzināšanas laiks – izvēle starp pagātni un nākotni.

Tā kā tu dzīvo un strādā ar pārliecību, ka veiksme nemīl dienaszagļus un atalgo uzcītīgos, profesionālajā jomā saņemsi apliecinājumus šī pasaules uzskata patiesumam. Ja ne visas, tad vairākas no savām iecerēm un idejām tev izdosies aizdabūt līdz finiša līnijai. Un ko vēl var vēlēties? Protams, protams atlīdzību naudā, graudā vai varbūt vēl kā! Būs, viss būs un tev būs gandarīts prāts.

Kā tur bija ar to pērno attiecību kūlas dedzināšanu? Cenšoties likvidēt pagātnes apliecinājumus var sanākt nosvilināt arī jaunos dzinumus. Bet būtībā jau nav tik traki. Tev tikai ir ļoti svarīgi sajust, ka esi mīlēts, saņemt uzmanības apliecinājumus un būt pārliecinātam, ka tuvinieki tevi atbalstīs jebkurās dzīves situācijās. Tikmēr jau pielūdzēji un pielūdzējas rindās stājas. Jo nepiespiestāk, brīvāk un nevērīgāk uzvedīsies, jo lielāki panākumi tevi sagaida. Ļaujies eksperimentiem un nebaidies no gadu starpības.

Lai justos fiziski un garīgi tonizēts, tev jāprot ieturēt mērenību gan fiziskajās slodzēs, gan ēšanas paradumos. Fiziskā labsajūta būs ciešā sasaistē ar emocionālo. Nešausti sevi, atlaid vainas apziņu, aizmirsti par aizvainojumiem un dzīvo maijā ilgi un laimīgi.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.