Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops vērsim

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops lauvai

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops jaunavai

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops svariem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops zivīm

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze jaunavai

Kamēr citi rotās māju un sētu, svētkus gaidot, tu pūlēsies saglābt vai sakārtot to, kas mīt šajā mājā, proti savu ģimeni. Loģika, saprāts un vēsais prāts nebūs tavi palīgi, tev būs jāsauc palīgā sirds gudrība un emocionālā inteliģence.

Profesionālajā realizācijā ir visi priekšnosacījumi, lai kļūtu par darba trieciennieku, vai senākā pagātnē to dēvētu par „piecgadi trijos gados”. Priekšniecība var palūgt uzņemties kādu ārkārtas projektu vai atrisināt kādu neordināru problēmu. Un tevi motivēs nevis iespēja saņemt prēmiju vai pavirzīties pa amatu kāpnēm, bet gan vēlme sev pašam pierādīt, ka esi uz to spējīgs. Ja, gadījumā, esi jauna darba meklējumos, nopietni izturies pret it kā mazsvarīgiem piedāvājumiem, tieši tie var izrādīties visizdevīgākie.

Decembrī nedrīksti iesaistīties finanšu avantūrās un neļaujies pierunāties uz „dzīvē visizdevīgāko darījumu”. Dažādi mākleri un žuļiki būs apveltīti ar zelta mēlītēm.

Kā jau minēju, attiecību sfērā decembris nebūs vienkāršs un apcerīgs laiks. Tavs mīļotais var slīkt problēmu jūrā un, protams, cilvēks, kuram ūdens smeļas mutē, nevar ļauties romantikai un kaislīgām jūtu izpausmēm. Uzmanības un mīļuma deficīts tevī modinās aizvainojumu. Uzmestā lūpa situāciju nepadarīs vieglāku, tāpēc labāk lūko pēc metodēm, kuras tiešām jūs abus stiprinās un atvieglos saprašanos. Runājiet un ļoti uzmanīgi klausāties viens otrā.

Ja tava sirds vēl ir brīva, ļauj tai arī palikt šādā statusā vēl kādu brīdi. Neķeries pie katras skaistās sniegpārsliņas.

Lai jauno gadu sagaidītu pie labas fiziskās un garīgās kondīcijas, svētku atzīmēšanas scenāriji un piedāvājumi rūpīgi jāapsver. Lēmums jāpieņem racionāls, finansiāli izsvērts un ļoti savlaicīgs, izvairoties no neprognozējama vājprāta. Tad nu, apdomīgā priekā!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.