Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Atstāj iespēju brīvai improvizācijai par brīvdienas pavadīšanas tēmu. Brīvdienas sajūta būs tieši proporcionāla tavām labajām domām, enerģijai, ko esi ieguldījis noskaņojuma radīšanai.

Horoskops vērsim

Prieku un labsajūtu gūsi no pasākumiem un laika kavēkļiem, kuri dzims spontāni. Izvairies no piespiedu un skaļiem ļaužu - draugu saietiem vai sabiedriskiem pasākumiem, kuri tikai nogurdinās un iztukšos.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien tiek piedāvātas divas izvēles – atrast uzmundrinošu kompāniju vai pavadīt laiku relaksējošā un nesamākslotā vienatnē. Pieņemot lēmumu, priekšroku dosi izvēlei, kura piedāvās lielāku dvēseles harmoniju.

Horoskops vēzim

Tavs šodienas noskaņojums būs vairāk sapņains un lēnīgs, tāpēc atsakies no lieliem un smagiem darbiem. Izpriecas un saviesīgi pasākumi jāorganizē bez uzspēlētas izrādīšanās – mājīgi un mīļi.

Horoskops lauvai

Jebkurā aktivitātē radīsi prieka impulsus. Vissvarīgākais un arī visproblemātiskākais jautājums ir kompānija. Pat, ja kompanjoni neatradīsies, jutīsies pašpietiekams un apmierināts.

Horoskops jaunavai

Tavi mīļotie būs enerģētiski uzlādēti un sagaidīs no tevis līdzīgu uzvedību. Ja nevēlies viņus sarūgtināt, jāsaņemas un jāiet uz kompromisiem. Šodien būs izdevība sapucēt vienu otru noplukušu partnerību.

Horoskops svariem

Šodiena nāk ar veiksmes un gandarījuma sajūtu, kuru gan izdosies novērtēt, tikai sagaidot vakaru. Apmierināts sajutīsies par iespēju nodemonstrēt savus talantus un spēcīgo gribu.

Horoskops skorpionam

Pavasara un brīvdienas sajūta labi mijiedarbosies ar zemapziņas procesiem, tāpēc šodien labs laiks meditēšanai un citām garīgām praksēm. Būsi spējīgs uz padziļinātu lietu skatījumu.

Horoskops strēlniekam

Vislabāk jutīsies mājās vai ciemos, kur nepiespiesta un omulīga gaisotne. Tam varētu būt kāds sakars ar sentimentālām sajūtām. Noskaties kādu pārraidi vai pašķirsti žurnālus, tas dienai piešķirs mērenu un patīkamu romantismu.

Horoskops mežāzim

Padomā par izklaidi, kas tevi pilnībā norobežos no aktuālo problēmu risināšanas. Ļaujies bezmērķīgai pastaigai pa skaistām vietām un sirsnīgai komunikācijai ar saviem draugiem.

Horoskops ūdensvīram

Izvēlēsies kompāniju, kurā ir bērni. Ja pašam pa māju draiskojas viens otrs nebēdnis, aizmirsti par pilošiem krāniem un autoservisiem, bet ļaujies viņu sabiedrības dabiskajai burvībai.

Horoskops zivīm

Rīkojies spontāni un tieši tā, kā jūties konkrētā situācijā vai konkrēta cilvēka sabiedrībā. Ja apstākļi būs piemēroti, vari atļauties ļoti atklātu un dvēselisku sarunu, pieskaroties pat ļoti smalkjūtīgiem tematiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze jaunavai

Šajā pavasara palu un cerību mēnesī vairies no cilvēkiem, kuri mēģinās tevi ievilināt netīro spēlīšu valstībā. Neļauj ar sevi manipulēt, kā arī neļauj citiem pārāk dziļi ieskatīties tavā dvēselē. Pieslēdz savas dvēseles durvis.

Darbā sagaidāms saspringts un neprognozējams periods. Tev diktēs darba uzdevumus, bet nedos laiku to analīzei. Būs jāpieņem ātri lēmumi, kas tev pakutinās nervus ne pa jokam. Tomēr, skatoties acīs šīm grūtībām, nedomā atkāpties vai atmest ar roku. Nebūs viegli, bet nebēdz un cīnies līdz galam, jo padoties jau var vienmēr, bet šis nav īstais brīdis tādām vājuma izpausmēm. Patiesi vērtīgo pieredzi vari iegūt tikai izejot no komforta zonas. Lūk, tev pārmaiņas, par kurām tā sapņoji! Saskarsmē ar kolēģiem ieteicams ieņemt neitrālu pozīciju, bez vērtējumiem un subjektīvā viedokļa. Tā pasargāsi sevi.

Ja pārstāsi meklēt ideālo partneri, martā tevi sagaida daudzas interesantas tikšanās, mazāk romantiskas, bet ar lielu intelektuālu šarmu caurvītas. Šajā periodā jaunizveidotās attiecības veidos pozitīvu sinerģiju. Jūs viens otram būsiet kā pievienotā vērtība. 21. marta pilnmēness laikā neatvairāma svešinieka vai svešinieces uzrašanās var atstāt tevi bez galvas. Centies atrast pazaudēto galvu, jo situācija nav tik viennozīmīga. Netērē savu laiku un sirds enerģiju liekot otram sevi iekārot, gribēt vai pat iemīlēt.

Ķermeņa un gara vitalitāte martā būs absolūti apmierinoša, ja vien pats nevizualizēsi kaites un krikas. Pietiks ar nomierinošu zāļu tēju, smaržīgu vannu un silta piena krūzi ar medu pirms gulētiešanas, lai veselīgā miegā atjaunotu spēkus.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.