Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze dvīņiem

Pavasara ievads tavā dzīvē paies līdzekļu un spēku taupīšanas režīmā. Darba būs daudz, bet naudas ne visai. Esi pacietīgs, līdz ar pirmajiem gājputniem, atgriezīsies arī pozitīvā naudas plūsma. Bezmaksas padomu tirgotājiem un citiem visziņiem met līkumus kā tumšām vārtrūmēm.

Marta sākumā neceri uz vieglām un īsām darbadienām, bet arī neieprogrammē sevi uz lēnu galu no pārstrādāšanās. Trenē savu gribu, atmiņu un koncentrēšanās spējas. Vai šķiet, ka priekšniecība tevi neciena? Ja būsi sakrājis kaudzi šādu negatīvu emociju, tad ap 21.marta pilnmēnesi vari apcirsties un uzrakstīt atlūgumu. Ja varēsi sevi atvēsināt, savaldīt vai kā citādi nomierināt, sapratīsi, ka šāda sava pašlepnuma demonstrācija būtu liels malds. Atlīdzība un novērtējums drīz sekos.

Naudas darījumos neiesaisties un īsti jau arī nebūs par ko. Tomēr visādi dīleri, mākleri un citi žipčiki var būt naski uz pierunāšanu, tad nu demonstrē savu cieto nē.

Šomēnes grozies un plāno savu laiku tā, lai ilgstoši neatstātu savu mīļoto vai dzīvesbiedru vienu. Kādas tik muļķības var neienākt galvā! Savukārt mazie uzmanības apliecinājumi gādās par saticību un mīļumu. Ja pagaidām esi vientuļnieks, lūkojies uz tuvāko paziņu loku un nefantazē par nesasniedzamiem tālumiem. Ja sagribēsi tikties ar bijušo mīļāko, drosmīgi sev pajautā: vai tās ir jūtas vai zāles pret vientulību?

Fiziskās un garīgās veselības uzturēšanai vēlams vairāk laika atvēlēt pilnvērtīgai atpūtai un to nevajadzētu jaukt ar izpriecām, kā arī veselīgam miegam, jo neveselīgā spriedze valdīs par tavu ikdienas un darba dzīvi.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.