Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze dvīņiem

Pavasara kulminācijā nāksies atturēties no diviem tev raksturīgiem grēciņiem – pārliekās impulsivitātes un tieksmes teikt mazpatīkamas lietas. Tev jānorimst, jānoreibst no ceriņu aromāta un jāķeras pie jaunām lietām. Nebaidies atvadīties no izdzīvotā, nolietotā un novecojušā jebkurā no dzīves sfērām.

Šomēnes darbā solās izdošanās, ar nosacījumu, ka sadarbosies ar visām procesos iesaistītajām personām. Sarežģītās situācijās neļaujies emociju varai pār veselo saprātu. Augstprātība un vēlme visas izdošanās ierakstīt savu nopelnu sarakstā var izraisīt dumpi uz darba klāja. It īpaši jābūt diplomātiskam ap 18. maija pilnmēnes laiku, kad sacelšanās dalībnieki var arī gāzt pastāvošo kārtību un nežēlos arī tevi.

Naudas līdzekļus pirmajā mēness pusē tērē saprātīgi un pragmatiski, lai vēlāk nebūtu nožēlā jāplāta rokas. Mēneša beigās skats uz finanšu resursiem jau būs patīkami vasarīgs.

Ja esi no amora attiecībām brīvs, garie maija vakari kā reiz piedāvās iespējas šo statusu pamainīt. Radīsies izdevības satuvināties ar cilvēku, kurš tev ļoti simpatizē. Tā vēl nav lielā mīla, bet cerības nevajadzētu zaudēt. Gatavojies lielajam brīnumam un romantiskajam iecerētajam neizvirzi nesasniedzamus mērķus. Tas pats arī attiecas uz pastāvīgajiem dzīvesbiedriem, maijs nav īstais laiks pāraudzināšanas vai vietas ierādīšanas pasākumiem. Visi raidītie pārmetumu duncīši ieurbsies tevī pašā. Ir vērt s pie tā piedomāt.

Fiziskās veselības jomā kādu kreņķi var sagādāt hroniskās kaites, īpaši nieru vai kuņģa. Tās nebūs ilglaicīgas un uz vasarsvētku laiku jau būsi spirgts un vesels, lai dotos birzīs meijas plūkt.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.