Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze dvīņiem

Dabas krāsu meistars oktobris pūlēsies tevī iedzīvināt kādu romantisku toni, tomēr tu spītēsies un vairāk uzticēsies cipariem un sausai informācijai. Nopietni un atzinīgi vērtēsi tikai tās attiecības, kuras balstītas uz kopējām interesēm.

Šomēnes darbā, lai iespēju un statusa trepītes vestu uz augšu, kā tajā slavenajā galda spēlē, metamie kauliņi jāprot gan pareizi sakratīt, gan iegriezt un metiena spēku notrāpīt. Profesionālajā sfērā tevi sagaida milzum daudz tikšanos, sarunu, semināru un citādu pulcēšanās formu. Tev svarīgākais ir atsijāt graudus no pelavām un to darīt absolūti neitrāli un lietišķi. Savas patikšanas un prioritātes paturi pie sevi līdz brīdim, kad vadība uzdos tiešus un nepārprotamus jautājumus. Ja iemanīsies pareizi un inteliģenti mest savus spēles kauliņus, ai, kādas trepītes tevi sagaidīs! Lielo un nopietno darbu starta šāvienus gan vajadzētu atlikt uz mēnesi.

Ja tev izdosies, kaut ko nopelnīt ārpus savas pamata darbavietas, tad nevienam par to nav jāzina!

Iespējams un, cerams, būs krāšņs un silts laiks, bet diez vai to izbaudīsi, jo būsi pārņemts ar sakaru kvantitāti, nevis kvalitāti. Mēs šeit runājam par dažāda rakstura sakariem, ne tikai seksuālajiem. Kā tas parasti notiek, to cilvēku, kurš tevi visvairāk vilina, satrauc un apbur, ir visgrūtāk uzrunāt. Arī tu šādās situācijās nebūsi izņēmums. Nebaidies un atceries, ka tavas sabiedrotās attiecību uzsākšanā būs smalkjūtība un dvēseles inteliģence. Šīs īpašības arī noteiks attiecību atmosfēru ar dzīvesbiedriem un ilgstošajiem partneriem. Ja pārkāpsi šo neredzamo robežu, kopdzīvē strīdi būs neizbēgami.

Skrienot, vari nepamanīt, ka ārā tomēr ir rudens. Kā katru gadu rudenī par sevi atgādina kādas hroniskas kaites. Bet tev tādām muļķībām nebūs laika. Un tas ir lieliski!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.