Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze dvīņiem

Uzsākot gadu, tu spēku meklēsi sevī un centīsies sakārtot savu iekšējo pasauli, jo profesionālajā realizācijā nekādas problēmas nav sagaidāmas. Būs izteikta tieksme uz vientulību un vēlme norobežoties no apkārtējās kņadas. Janvārī vari uzticēties savai intuīcijai un viņa tevi nepievils, jo prāts uztvers un saredzēs zīmes un norādes, kuras tu pareizi sapratīsi un attiecīgi rīkosies.

Profesionālajā sfērā tieksies rūpīgi un pedantiski veikt ikdienas pienākumus un būsi ļoti apzinīgs, atbildīgs un ar līdzsvarotu entuziasma devu. Darbā var rasties situācijas, kas ievērojami uzlabos attiecības ar kolēģiem un padotajiem, ja nemēģināsi dominēt un nebūsi augstprātīgs.

Jūtu sfērā būs grūti atklāties, mēģināsi tās paust caur nesavtīgu izpalīdzēšanu un būsi gatavs atteikties no savām interesēm otra labā. Iespējams nevēlēsies atklāt savas romantiskās aizraušanās objektus, kamēr pats nebūsi ticis skaidrībā par jūtu dziļumu.

Attiecībās iekšējo drošības sajūtu un aizsargātību saņemsi no ģimenes un vecākiem. Psihisko līdzsvaru varēsi atgūt tieši savās mājās.

Vēl noteikti šomēnes atlicini laiku saviem draugiem un tiem, kas ir uz viena viļņa ar tevi, lai kopīgi īstenotu kādu sapni vai sen lolotu ieceri.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.