Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nokāp no augstprātības troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā atpūsties no darba, bet vēro notiekošo, uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops vērsim

Tev tuvo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini robežu, cik tālu esi gatavs liekties.

Horoskops dvīņiem

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies duālā situācijā dēļ vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tukšiem solījumiem.

Horoskops vēzim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem priekšstatiem par to, kā jēgpilni pavadīt pirms svētku dienu. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops lauvai

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops jaunavai

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar tukšām runām un seklām zināšanām, tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Dod priekšroku izvēles brīvībai un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops svariem

Būsi gatavs nedaudz pieslēgties visiem jautājumiem – piedalīties kādā pasākumā, apspriest jaunākos notikumus, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma.

Horoskops skorpionam

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot pieņemtās uzvedības vai pienākumu uzliktās normas. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet pats komandēsi savu mazo ģimenes vai radu pulku.

Horoskops strēlniekam

Vēlēsies atrast atbildes uz jautājumu, kāds ir patiesais iespaids, ko atstāj uz savu partneri un mīļajiem un par ko viņi tevi piecieš. Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops mežāzim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavs svārstīgums un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā mazināt uzmanības deficītu.

Horoskops ūdensvīram

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Vēlēsies apstāties un paskatīties uz sevi un savām attiecībām it kā attālināti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu vientuļā meklētāja statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem paziņām var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze dvīņiem

Vēlā rudens skrējiens tev izvērtīsies nervozs un emocionāli jūtīgs. Taktiskums attiecībās un klusēšanas zelts tev palīdzēs mazināt vainas sajūtu, ko radīs nesavaldīgā izturēšanās pret citiem. Novembrī veselīgs pofigisms būs tieši vietā un laikā!

Profesionālajā darbībā novembrī jānoskaņojas uz panākumu un veiksmes nots un to varēsi panākt, ja spēsi slāpēt slimīgas un aizvainojuma pilnas reakcijas uz darba kolēģu vēlmi iejaukties darba procesā, pamācībām un aizrādījumiem. Veselais saprāts lietu un notikumu kārtības izpratnē palīdzēs nesasteigt, nepārcensties un tu redzēsi, ka daudzas problēmsituācijas atrisināsies un pat pavērs iespēju durvis. Gadījumā, ja lūko pēc iespējas piestrādāt, veiksmīgāks būs mēneša sākums. Šajā laikā noslēgtās vienošanās var pārtapt ilgtermiņa sadarbībā. Tomēr šomēnes nesteidzies aizbēgt no pamatdarba, jo finansiāli būsi zaudētājs. Impulsīvi rīkojoties ar naudas līdzekļiem novembrī vari iekulties materiālos zaudējumos, tāpēc kā šaha spēlē jāspēj redzēt vismaz trīs gājienus uz priekšu.

Ja esi atbildīgās un oficiālās attiecībās, nāksies trenēt atturību, jo kāds par visām varītēm mēģinās tevi novest no tikumības ceļa. Tas nebūs no tiem vieglākajiem uzdevumiem, jo eņģelis kārdinātājs tev sēdēs uz pleca un saldkāri mudinās izmantot sen pelnīto izklaides iespēju. Ja noturēsi aizsardzību, būsi varen lepns un tikai vēlāk sapratīsi, ka bija tā vērts.

Savukārt, vientulības māktajiem, šomēnes tiešām nevajadzētu censties uzpūst liesmu sen nodzisušās oglēs.

Ņemot vērā novembra uzbudināto psihoemocionālo fonu, veselības saglabāšanai vajadzētu atturēties no stimulējošiem dzērieniem, nemaz nerunājot par citām vielām. Kliedē spriedzi ar fizisku slodzi un pirtīm.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.