Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops dvīņiem

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops jaunavai

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops skorpionam

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops strēlniekam

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops mežāzim

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

Horoskops ūdensvīram

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops zivīm

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze dvīņiem

Tev būs grūti samierināties, ka jau iestājies vasaras trešais cēliens, tāpēc vēl centīsies pagūt sadarīt un izbaudīt vasaras izpriecas, pat ja laika apstākļi nebūs tam piemēroti. Attiecīgi vari saķert kādu gadalaikam netipisku saaukstēšanās kaiti. Intensīvā visur būšanas grafika dēļ var gadīties piemirst solīto un salīgto, tāpēc veic pierakstus vai lieto atmiņu stimulējošus vitamīnus.

Darba druvās beidzot pienācis laiks, kad lietas kārtosies viegli un dabiski, bez īpašas piepūles un iesaistīšanās no tavas puses. Ja ne gluži asterēm un dālijām kaisīti, tad noteikti patīkami būs tavi darba ceļi. Par tevi augstākos krēslos sēdošie arī izrādīs tēvišķu gādību un dāsnumu. Tev vien atliek visu nesalaist grīstē dēļ kādas muļķīgas iegribas. Profesionālās iespējas vairosies tikai pateicoties labi atstrādātām diplomātijas iemaņām, savukārt finansiālās iespējas tikai nedaudz pārsniegs iepriekšējo mēnešu līmeni.

Kardinālos lēmumus atliec līdz septembrim, bet ja tomēr apstākļi spiež tā ka nevar elpot, aktuālajos jautājumos meklē profesionālu speciālistu viedokli.

Jūtu pasaulē augusts ir vairāk par cerībām, iedomām un nākotnes perspektīvām. Pareizi vien ir – mīlas ligzdiņa ir jāvij, kamēr vēl silts, lai vēsajos rudens vakaros būtu kur čubināties. Ja nolemsi doties potenciālā partnera meklējumos, tad draugu rīkotajos pasākumos varētu noveikties kādu sastapt. Augustā iepazīšanās nolūkos nevajadzētu apmeklēt kapusvētku zaļumballes, jo tavas prasības būs augstas un tikai retais varētu atbilst tavam iedomu tēlam.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.