Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses dāsni dalot soda kvītis. Bet uz tavu privāto attiecību robežas parādīsies nelabvēļi, kuri var aizdedzināt kūlu.

Horoskops dvīņiem

Dzīvesbiedru rīcība vai piezīmes liks tev sapurināties, saņemties un paveikt ilgi atliktos darbus. Gribēsi paveikt pat vairāk, nekā no tevis prasīs. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos.

Horoskops vēzim

Personīgo attiecību lauciņā sāks spraukties mīlestības ziedu pumpuri. Uzradīsies arī labvēļi vai nelabvēļi un šo jūtu dobīti gribēs parušināt. Pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai.

Horoskops lauvai

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta dārgumu krātuve. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu uz zelta oliņu sadalīšanas pasākumu.

Horoskops jaunavai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi vainot sevi. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus radus un kaimiņus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops svariem

Dzīvesbiedri vai romantiskie partneri tevi mēģinās noņemt no trases, ja būsi pārvērtējis savus spēkus un atļāvies pārkāpt gavēņa uzliktos ierobežojumus. Tāpēc iesaisties tikai tādos pasākumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par uzdzīvi normas robežās.

Horoskops skorpionam

Šodien pirms saules vai pēc saules vakarā jāiet uz upi mazgāties tekošā ūdenī - tad izzudīs visas kaites. Lielās piektdienas spēcinošās enerģijas tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai un pavasara akcentu piešķiršanai savam vizuālajam tēlam.

Horoskops strēlniekam

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops mežāzim

Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops ūdensvīram

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos dzīvesbiedros vai domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentus un visas lietas nostāsies savās vietās. Vajadzētu parūpēties par sava ķermeņa skaistumu un labsajūtu.

Horoskops zivīm

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Kā ierasts pavasarī, ja nu vienīgi ar retiem izņēmumiem, sākas tavu lielo iespēju laiks vai vismaz vēlēšanās skatīties iespēju virzienā. Noteikti neatsakies no savām iecerēm un plāniem, lai kādas barikādes negadītos to ceļā. Vairies no kairinātājiem, pavedinātājiem un citiem tava dārgā laika zadzējiem.

Darbā kosmiskās enerģijas, 5. aprīļa jaunais mēness vai kādi citi spēki tev izkārtos reālu iespēju savu zelta zīli paturēt rokā. Cerētais krēsls, podestiņš un apmaksas cipariņš būs sirdi sildošs un pašapziņu glaimojošs. Tomēr, ak vai, viens super neapdomīgs izlēciens, piruete vai verbālais tango un krēsliņš uz podestiņa izgaisīs kā tuksneša mirāža.

Visādi citādi tavā ikdienas darba vietā ies karsti tiešā vārda nozīmē. Bet tevi tas nenogurdinās, tieši pretēji, šāds ritms tevi iedvesmo un uzlabo garastāvokli. Darba sapulcēs, plānošanās un citās viedokļu apmaiņas formās pievērs uzmanību savam izteiksmes veidam: argumentiem, skaitļiem, faktiem. Iespaids, ko radīsi var būt ar tālejošām sekām. Neļauj citu idejām ņemt virsroku. Mēneša beigās atgriezīsies pie jautājumiem, kurus biji atlicis labākiem laikiem. Laikam jau tie ir pienākuši. Uz ienākumiem gan aprīlī vēlams lūkoties ar plašu skatu un paplašināt to iespējamo meklēšanas perimetru.

Aprīļa intensīvais darba ritms var nostrādāt ar pretēju efektu attiecību un mājas dzīvē. Pārmetumus partneri raidīs tavā virzienā arī par šķietamiem sīkumiem, nemaz nerunājot par garajām virsstundām un brīvdienām.

Ja attiecību pieredze ir ar cienījamu stāžu aprīlī iestājas ideāls laiks bērna ieņemšanai, īpaši, ja sen sapņoji par dzimtas turpināšanu. Ja bērnu tēma nav aktuāla, pēc Lielās piektdienas pilnmēneša, sagaidāms maiguma pilns periods attiecībās ar dzīvesbiedru, kad var ceļot laikā un izbaudīt iemīlēšanos. Brīvajiem ir izredzes pievērst sen iekārota cilvēka uzmanību.

Veselības aprīlī tāpat kā darba būs daudz. Bet, kas par daudz, tas var arī būt par skādi. Tāpēc Lieldienu proteīnu devu nevajadzētu pārspīlēt un, ja olu krāsojumi tiešām vareni, tad padalies ar kaķīšiem, sunīšiem un putniņiem.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.