Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Horoskops vērsim

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Horoskops dvīņiem

Baudi vēl silto rudens sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām iespēju pasēņot vai paogot.

Horoskops vēzim

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Horoskops lauvai

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Horoskops jaunavai

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Horoskops svariem

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Horoskops skorpionam

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Horoskops strēlniekam

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Horoskops mežāzim

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst atvasaras mežā sēnes un brūklenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis sākotnēji tev sagādās pārdomas par naudas un konkurences tēmu, kas aktivizēs spriedzes un nemiera hormonus. Un tad jau nebūs runa par pārdomās pavadītām nakts stundām, bet par bezmiegā nomocītu dzīvības spēku. Vitamīns un tabletīte šajā situācijā būs tikai un vienīgi ārkārtīgi stingra pašorganizācijas sistēma. Tas nebūs viegli, bet noteikti ir tā vērts.

Darbā un profesionālajās izpausmēs zobrati griezīsies sinhroni un ar nelielu paātrinājumu. Īpaši intelektuālā darba jomās, jo septembris būs ideju, iniciatīvas izrādīšanas, intelektuālu meklējumu un radošu domu piesātināts. Gandarījumu vari izjust no iespējas veiksmīgi notirgot savas idejas. Tava intelektuālā potenciāla noiets būs atkarīgs no iespējas izbraukt neitrālās teritorijās un mārketinga pasākumi būs daudz ienesīgāki, ja organizēti tālāk no birojiem un semināru telpām.

Personīgajās finansēs vajadzētu sagatavot pēdējo mēnešu bilanci, lai mierīgs prāts. Novelkot svītru un izanalizējot situāciju, redzēsi sava ražīguma augļus. Bildei vajadzētu būt pozitīvai tikai neaizmirsti izdarīt secinājumus un mācīties no kļūdām.

Attiecību pavēlniece puķainā rudens mētelītī šomēnes mudinās tevi kārtot saskarsmes un sirds lietas ar lielu prāta līdzdalību. Prasme sarunāties, pārraidīt savas domas un arī uztvert cita raidītos signālus veidos intelektuālo attiecību savienības un tad jau uz šīs bāzes var domāt būvēt ko jutekliskāku. Attiecībām izvēlies emocionāli komfortablu un drošu vidi.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.