Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops vērsim

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops dvīņiem

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.

Horoskops vēzim

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops lauvai

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops jaunavai

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops svariem

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops skorpionam

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops strēlniekam

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops mežāzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops zivīm

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Ja ilgi esi perējis jautājumu par darba nomaiņu, tad nu aun kājas, ir pienācis laiks. Nebaidies no neordināriem piedāvājumiem, kā arī uzdrīksties skatīties augstāk un tālāk. Visticamāk, nepieciešamība pēc pārmaiņām ir briedusi jau ilgu laiku, bet pietrūka dūšas ķerties klāt. Februārī rīcības impulsi aktivizēsies, varēsi pārliecināties, ka iepriekšējās šaubas bija liekas un priecāsies, ka esi izkustējies no nulles punkta.

Darba un karjeras jautājumos viss norisināsies vieglāk, ar mazāku piepūli un lielāku gandarījumu. No plāniem un shēmām pāriesi uz darīšanu. Maini savas ierastās metodes, pārsteidz ar radošu pieeju un demonstrē savus iespējams līdz šim slēptos talantus. Nav jau ko zaudēt! Dod sev vairāk brīvības, palutini sevi ar kādu labu semināru, konferenci vai kursu apmeklējumu. Atrodoties uz viļņa, pievērsīsi sev pārsteigto kolēģu uzmanību, daži ziķeri lūkos tev uzkraut arī savu nesamo, attaisnojoties, ka tev tas padodas labāk. Simtreiz padomā pirms atsaucies šādiem lūgumiem, beigās arī tavi pienākumi paliks pusdarīti.

Ar naudiņu un kontiņu pagaidām viss stabili un samērā droši. Jaunās iedvesmas un uzdrīkstēšanās tikai vairos tavus ienākumus.

Personīgajā un mājas dzīvē izdosies izlūgties labvēlīgus laika apstākļus. Ar radiņiem sen aizsāktie kašķi arī ar dievpalīgu noskaidrosies. Ja ar mīļoto pēdējā laikā viss ierastā pelēkbaltā krāsā, tad nu Valentīna sumināšanas mēnesis ir tieši laikā, lai mudinātu uz kādu krāsainu triepienu pievienošanu savai personīgajai dzīvei. Negaidi uz partnera iniciatīvu, bet ņem stūri, grožus un citus vadāmrīkus savās rokās. Tas pats attiecas arī uz brīvā statusa pārstāvjiem. Netērē laiku velti - rīkojies. Labāk nožēlot izdarīto, nekā sadzīvot ar neuzdrīkstēšanos.

Februārī pašsajūta priecēs un veselība rullēs, lai gan nav izslēgts traumatisms un citas pēkšņas krikas. Neaizmirsti, ka tavi galvenie sadarbības partneri ir svaigs gaiss, pareizi ēšanas paradumi un fiziskās aktivitātes, bet, ar noteikumu, ka tām jāsniedz pozitīvas emocijas.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.