Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 27. jūnijs

Malvīne, Malvis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts. Arī sirds lietās pēc lustīgās līgošanas jaušams neliels progress.

Horoskops vērsim

Šodien dosi priekšroku nu galīgi sadzīviskām un praktiskām aktivitātēm, nevis izklaidei ar saviem interešu vai darba partneriem. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem.

Horoskops dvīņiem

Pat, ja vakar tava personīgās dzīves perspektīva izskatījās gaužām bēdīgi, šodien jau caur mākoņiem sāk vīdēt pa kādam saules stariņam. Sāk izklīst aizvainojuma un nerunāšanas migla.

Horoskops vēzim

Uz citu cilvēka pēcsvētku noguruma un pasivitātes fona, tu izskatīsies možs un varošs. Ar nedaudz traku spīdumu acīs būsi gatavs rādīt kā darbi jādara. Savam entuziasmam sabiedrotos diez vai iegūsi.

Horoskops lauvai

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu uzrunā un aizkustina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no citu cilvēku uzspiestā.

Horoskops jaunavai

Jau atkal tavās personīgajās attiecībās iestāsies mieriņš. Tavas jūtas un simpātijas atdzīvosies un uzziedēs no jauna. Ja esi sataisījies uz randiņu, izplāno to rūpīgi un no sirds, lai tavu cerību adresāts nejustos vīlies.

Horoskops svariem

Svētku laikā sakrātie nepadarītie mājas darbi tieši šodien ies no rokas, tāpēc profesionālie pienākumi paliks otrajā plānā. Vēl tevi nodarbinās jautājums par taupīgāku dzīvošanu vai bagāta sponsora meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Būsi pārņemts ar neko nedarīšanas dziedinošo vilinājumu. Neliedz sev šo īso, bet svētīgo sajūtu, citas lietas var pagaidīt. Ja tavā tuvumā gadās paša vai radu bērni, ieteicams tiem veltīt pienācīgo uzmanības devu.

Horoskops strēlniekam

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā iedomu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Ja šodien nav vēlēšanās ar kādu draudzēties vai runāties, tad arī nevajag!

Horoskops mežāzim

Jebkuras aktivitātes, kas vērstas veselības salāpīšanai vai uzlabošanai ir tikai apsveicamas. Vajadzētu savilkt pēcsvētku bilanci un paskatīties, vai līdz Pēteriem izdosies izvilkt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien notiekoša kontroles pults nebūs tavās rokās. Bet tu jau zini, kam vadības pults, tas ir kosmosa stacijas komandieris. Atslābināšanās nesanāks. Strīdu šautriņas trāpīs tieši mērķī.

Horoskops zivīm

Ziņas, kuras tevi sasniegušas, nedos sirdsmieru, tāpēc ievērojamu dienas daļu pavadīsi domās, aizdomās un šaubās. Par laimi arī tavā mājā vai birojā gadīsies pa kādam jaukam notikumam, kas kliedēs nomāktību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Līdz Saulgriežiem paveras īpaši labvēlīgs skats uz notiekošo tavā dzīvē, lai gan acīmredzamā haļava (atvainojos par vulgārismu) piesaistīs skauģu nevalodas, kļūsi ievainojams un enerģiju šķērdēsi, izskaidrojoties par taisnību. Pareizākā taktika šajā paparžu ziedēšanas mēnesī, būtu taisnprātīga sava ceļa iešana, ignorējot provokācijas.

Jūnijs iesāksies ar vilinošu perspektīvu virpuli profesionālajā darbībā. Jūnijs ir pateicīgs laiks, ja esi intelektuālā darba darītājs. Jūtīgā uztvere un radošā dzirksts sekmēs gara darbu uzsākšanu vai nobeigšanu. Pats uz savas ādas izjutīsi veiksmes pieskāriena maģiju un karjeras virāžas un kūleņi būs nekas cits kā iepriekšējo pūliņu augļi. Visiem iespējamajiem līdzekļiem stiprini savu autoritāti. Kas attiecas uz materiālajiem labumiem, tad no 7. Līdz 14. jūnijam pat paši vilinošākie un izdevīgākie piedāvājumi vai pirkumi var vēlāk sagādāt zaudējumus, tāpēc atliec naudas darījumus uz pēcsvētku laiku un būsi vinnētājs.

Attiecībās jūnijs iesāksies ar nelielu attālināšanos un atdzišanu. Pārlieku lielā pieskatīšana un čubināšana no partneru puses tevī radīs atgrūšanas un norobežošanās vēlmi. Pieaugošo aizkaitinājumu būs grūti savaldīt un tas var izlauzties visnepiemērotākajā brīdī, piemēram, Līgo svinību kulminācijā. Ja arī tiksi nostrostēts pa pilnu programmu, atceries, ka nekad nav par vēlu nožēlot un atzīt savas kļūdas. Savukārt attiecībās ar bērniem nekas nebūs labāks par tavu personīgo uzvedības piemēru un cienījamu autoritāti.

Dodoties atvaļinājumā un papardes zieda meklējumos, paturu prātā, ka šomēnes ir briesmas ūdens ceļojumiem, īpaši ap 17. jūnija pilnmēness laiku. Ūdens atrakcijās jāievēro drošības noteikumi un nedrīkst lietot alkoholu.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.