Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 6. decembris

Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari atgriezties pie jau kādreiz izmantotām metodēm, taktikas, stratēģijas un modeļiem un šoreiz tie nostrādās pat labāk nekā iepriekšējās reizēs. Šāda pieeja nenodrošinās ātrus panākumus, bet gan stabilu virzīšanos uz vēlamo.

Horoskops vērsim

Romantiskas tikšanās un randiņus neuztver pārāk nopietni, centies tā viegli un bez pieķeršanās. Vienkārši labi pavadi laiku. Būsi lieliskā fiziskā formā, ko noteikti nekautrējies nodemonstrēt.

Horoskops dvīņiem

Tava apetīte pēc komforta un ietekmīga statusa šodien atkal piedzīvo ievērojamas amplitūdas svārstības. Viss ir iespējams, ja atsacīsies no estētiskajām iegribām un vienkārši smagi un atbildīgi strādāsi.

Horoskops vēzim

Izredzes profesionāli paspīdēt mazināsies, ja darba pienākumos ietilpst pastāvīga komunikācija un sarunu vešana. Ja izvairīsies no runāšanas un pievērsīsies darīšanai, konta pārskatā būs patīkamas izmaiņas.

Horoskops lauvai

Pielāgošanās nebūs tava stiprā puse. Ja rodas nesaskaņas ar sadarbības partneriem, atkal nebūvē mūrus jūsu sadarbības laukumā, bet vienkārši ļauj otrai pusei izteikties un vismaz izliecies, ka viņos klausies.

Horoskops jaunavai

Neskatoties uz visādiem atgādinājumiem par darbu nodošanas termiņiem un vēstulēm par kavētajiem maksājumiem, kas var nākt patraucēt tavu labsajūtu, šodien būsi optimisma pilns un pašpārliecināts par savām spējām nokārtot visas saistības.

Horoskops svariem

Padotie darbinieki var sagādāt raizes ar savām izdarībām, kuras balansēs starp risku un bēgšanu, un tu nezināsi, kā ar viņiem tikt galā. Būs sajūta, ka neviens tevī neklausās un nerespektē tavus norādījumus.

Horoskops skorpionam

Tu vari ietekmēt situāciju, pat ja šķitīs, ka darba attiecībās iestājies pilnīgs strupceļš. Esi saprātīgs un atsauc atmiņā pagātnes pieredzi. Mēģini noskaidrot darba devēja neapmierinātības īstos iemeslus.

Horoskops strēlniekam

Saskarsies ar neparedzētiem šķēršļiem ceļā vai arī nāksies gaidīt ilgi uz norunāto tikšanos. Ja attieksies pret šīm ķibelēm vieglāk un reanimēsi kādu no nerealizētajām idejām, dieniņa būs ieguvusi pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Atsakies no randiņiem ar virtuālā vidē iepazītiem cilvēkiem. Neļauj visādiem pavedinātājiem sevi izsist no līdzsvara un novest no taisnā ceļa. Viss var nākt gaismā.

Horoskops ūdensvīram

Intuitīvi izvēlies, ko šodien darīt un kā rīkoties. Ja klausīsi intuīcijai, viss uzsāktais uzņems paātrinājumu un beigsies ar plus zīmi. Uzstāšanās sabiedriskos pasākumos vai to organizēšana būtu jāatsaka.

Horoskops zivīm

Ieteicams saskaņot tavas darbības ar citu vēlmēm, tas būtu vieglākais ceļš kā izvairīties no problēmām attiecībās. Tavas jūtu izpausmes un to demonstrēšanas māka būs vienā sasaistē ar nekontrolējamo vēlmi visu izdarīt pēc sava prāta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Dāvanu un brīnumu mēnesī tu esi vien soļa attālumā no gaidītās atzinības un panākumiem. Esi savaldīgs un nogaidošs, būs, viss būs tieši tā, kā to vēlies! Vēl šis mēnesis ir nozīmīgs ar to, ka tev ir labas izdevības atbrīvoties no uzkrātajiem krāmiem un sārņiem. Tiešā un pārnestā nozīmē atbrīvo telpu jaunajam.

Jā, lielākie izaicinājumi un brīnumi tevi sagaida tieši profesionālajā sfērā. Bet vai tad tieši tāds nebija tavs nodoms un plāniņš? Ko tu dosi pretī? Daudz variantu jau nav. Tas būs viss tavs laiks un visi tavi spēki. Padomā, vai esi uz to gatavs. Būs labi priekšnoteikumi sava personīgā biznesa paplašināšanai, īpaši radošajās sfērās.

Tev pietiks talanta uz svētku laiku sarūpēt papildus ienākumus un vari cerēt uz aizdotās naudas atgriešanos vai uz iespaidīgām dāvanām.

Decembrī jauna, dzestra un jestra elpa ieplūdīs arī tavu attiecību pasaulē. Aizraujošas iepazīšanās un jūtu atdzimšana esošajās savienībās liks tev apzināties, cik svētīts esi ar savu mīļoto. Pievērs uzmanību savam tēlam un uzdrošinies pamēģināt brīnišķīgās pārvērtības. Tas būs kā aromātiska karstvīna malks tavai pašvērtībai. Un zināms, kur vesela pašvērtība, tur daudz ieinteresēto.

Lai harmonisks un vesels pārdzīvotu ziemassvētku laiku, un vēl atliktu spēka atkorķēt šampanieti Jaungada naktī, neaizmirsti par miega nozīmīgumu. Saspringtajā un piesātinātajā gada nogales grafikā, kā absolūti svētas un neaizskaramas, iezīmē savas naktsmiera stundas. Lai 2020.gadā, viss būtu tieši tā, kā tu vēlies!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.