Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. novembris

Fricis, Vikentijs, Vincents

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba kolēģu un uzņēmuma struktūru savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vērsim

Ja gribi kādu īpaši pārsteigt, turi to noslēpumā un lieki nepļāpā. Turies un paļaujies uz vecām un pārbaudītām vērtībām. Jāpalutina sava pašapziņa un to var izdarīt, tā smalki uzsverot savus sasniegumus.

Horoskops dvīņiem

Tev liksies, ka attiecību frontē nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības, ka esi spējīgs kādu saviļņot.

Horoskops vēzim

Drūmās domas atkāpjas, tas nenozīmē, ka uzreiz būtu jāierokas rutīnas darbos. Šodien vari atļauties panašķoties un paspēlēties ar radošām idejām. Nelieli uzmanības apliecinājumi kādam dārgam cilvēkam iepriecinās jūs abus.

Horoskops lauvai

Šodien kārtosi naudas lietas – kādi nenomaksāti rēķini, piemirsti parādi atkal par sevi atgādinās. Iespējams, kāds lūgs tavu finansiālo atbalstu vai vienkārši palīdzību. Neatsaki, un centies palīdzēt kaut vai ar mazumiņu vai uzmundrinošu vārdu.

Horoskops jaunavai

Spriedze iet mazumā, bet var pamosties kādas pagātnes vājības un radīt konfliktsituācijas. Nezaudē galvu, ja nu vienīgi nedaudz, un turies rāmjos demonstrējot savu intelektuālo un fizisko pievilcību.

Horoskops svariem

Sapratīsi kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams atradīsi kādu sen kārotu vai ilgi lūkotu lietu vai informāciju. Ja atrodi piemērotu dzīvokli vai nekustamo īpašumu, rezervē nekavējoties.

Horoskops skorpionam

Būsi tendēts uz mierīgu procesu vērošanu, nevis uz aktīvu dalību tajos. Laika sajūta šodien var būt mānīga un, vienubrīd, vari attapties ar degošu stafetes kociņu rokās vai apjaušot lietas svarīgumu, kad jau ir par vēlu.

Horoskops strēlniekam

Iespējams kāds formālāks pasākums, kas ne pārāk aizraus, bet tajā var uzplaiksnīt romantiskas vibrācijas. Varēsi pavingrināties flirtēšanas mākslā vai vienkārši baudīsi vienreizējo spēles sajūtu.

Horoskops mežāzim

Šodien izdzīvošanas instinkti mudinās tevi veikt visus nepieciešamos aizsardzības pasākumus un neļaus riskēt dēļ kaut kādiem jauniem vilinājumiem un personīgās brīvības apliecinājumiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Lai darbā izvilktu šo personīgās spriedzes brīdi, jāpalutina sava pašapziņa un to var izdarīt, tā neuzkrītoši uzprasoties pēc uzslavas.

Horoskops zivīm

Darbā nebaidies uzticēt kādam savu pienākumu daļu. Mīlestības un harmonijas jomā dominēs savstarpējās pievilkšanas stihiskie dabas spēki, radot situācijas, kurās uzšķiļas pirmatnējā uguns dzirksts.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Šajā tumsas triumfa mēnesī varēsi palielīties ar augstu personīgās aktivitātes un entuziasma līmeni. Vēlmju līmenī dominēs vēlēšanās kaut ko mainīt tajā pasaules daļā, ar kuru saskaries vistiešākajā veidā. Vadies pēc principa „ ja gribi izdarīt labi, dari to pats”.

Novembris noteikti nav laiks, lai izšķērdētu sevi sīkumos. Profesionālajā aktivitātē izvēlies vienu svarīgāko mērķi, un ej uz to, nelūkojoties apkārt un nenovirzoties no ceļa. Lielā gribēšana iegūt visu un tūlīt var sabojāt tavas izredzes, tomēr nepavisam nedrīksti aizmirst, ka tieši sapņi bruģē ceļu uz realitāti. Nelutini sevi ar atlaidēm un cīnies ar slinkumu. Nepieciešamību pastrādāt brīvdienās uztver kā iespēju, nevis kā sodu.

Šomēnes nesteidzies tērēt naudu, kura negaidīti var iekrist tavā maciņā. Šie līdzekļi tev lieti noderēs nākošajā mēnesī, kad būs dāvanu gādāšanas un gada rēķinu apmaksas laiks.

12. novembra pilnmēnes tavā personīgās dzīves lauciņā ir laiks, kad bīsties kļūt pārāk aizdomīgs, greizsirdīgs un valdonīgs. Tavas paranoiskās izjūtas būs pilnīgi nepamatotas. Šo stāvokli nedrīkst ielaist hroniskajā fāzē, savlaicīgi jāārstējas un to vislabāk izdarīt ir atklāti izrunājoties. Ja tavas attiecības ir pašā sākumpunktā, sargā un lolo tās. Esi ļoti piesardzīgs, jo nieka neapdomīgs gājiens var viegli pārraut vēl smalko uzticības pavedienu. Neļauj mīļotajam domāt, ka tavu uzmanību ir piesaistīji kāds cits.

Līdz Mārtiņiem vēl veļu laiks un šim laikam raksturīgās ķermeņa izpausmes – pazemināta imunitāte un slimību norise ar augstu temperatūru. Neķer pēc ātrajiem temperatūras pazemināšanas līdzekļiem, bet dod priekšroku granātāboliem, dzērvenēm, burkāniem un bietēm.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.