Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Vilhelmīne, Minna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops vēzim

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops lauvai

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops svariem

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops skorpionam

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops strēlniekam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops zivīm

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Zelta lapas birdinošais oktobris paģērēs no tevis spēku mobilizāciju mēneša sākumā, un tad jau atlikušo mēnesi izbaudīsi pieaugošās pašapziņas radītās priekšrocības. Augstā pašvērtība ļaus viegli piekāpties, īpaši neprincipiālos jautājumos. Oktobrī veselīgs kompromiss tev ļaus noturēties uz šaurās zelta vidusceļa līnijas.

Darbā vairies no asajiem stūriem, īpaši ja ir darīšanas ar oponentiem un dumpiniekiem. Mēneša sākums būs smagnējs un sarežģīts. Visi centieni sevi parādīt un sastrādāto noprezentēt atdursies pret neredzīgiem un nedzirdīgiem kolēģiem un vadoņiem. Cilvēki un apstākļi būs kā sazvērējušies un tik piespēlēs kādu klupienbīstamu situāciju. Tomēr der padomāt, vai tā nav kādu senāku notikumu atbalss. Lai pamatojumu objektīvi izpētītu, tev būs nepieciešams kritisks prāts un emocionāls miers. Kad būsi aizracies līdz cēloņa saknei, jau spīdēs oktobra otrās puses saule un profesionālā pašapziņa stabili nostāsies uz abām kājām. Atliks vien uzņēmīgi novest līdz galam tos darbiņus, kuri uzkārās mēneša sākumā.

Ar finansēm līdzīgi, var uzrasties kreditori un nodokļu inspektori, pieprasot nenomaksāto. Lai tiktu cauri mazākām asinīm, nāksies piekāpties un vienoties.

Attiecību līkločus šomēnes sarežģīs tava īpašā jūtība pret tuvinieku sacīto un viņu reakcijām. Ciešajās attiecībās ar dzīvesbiedru varēsi sevi parādīt kā spēcīga personība, ja vien viņš vai viņa nesāks uzspiest savu gribu un svarīgumu, ar ko tu nevarēsi samierināties. Alkās baudīt sajūsmu un atzinību, metīsi acis svešos dārzos. Tev var izdoties, tikai neaizmirsti, ka mīlestība un greizsirdība ir nedalāmas ceļabiedres. Ekstrīms, protams, vairo adrenalīnu, bet vai tāpēc būtu jāpārkāpj visas robežas? Mīlas spēļu laukumu šomēnes vajadzētu kontrolēt.

Ar šādu mīlas dzīves prognozi vai vēl ir vērts runāt par veselības likstām? Protams nē, ja nu vienīgi varētu pabrīdināt, ka sporta zāles un baseina apmeklējumus nevajadzētu atstāt novārtā.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.