Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops vērsim

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops dvīņiem

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt vakara mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops vēzim

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

Horoskops lauvai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops jaunavai

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties jau nākošajā dienā.

Horoskops svariem

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Šajā tumsas triumfa mēnesī varēsi palielīties ar augstu personīgās aktivitātes un entuziasma līmeni. Vēlmju līmenī dominēs vēlēšanās kaut ko mainīt tajā pasaules daļā, ar kuru saskaries vistiešākajā veidā. Vadies pēc principa „ ja gribi izdarīt labi, dari to pats”.

Novembris noteikti nav laiks, lai izšķērdētu sevi sīkumos. Profesionālajā aktivitātē izvēlies vienu svarīgāko mērķi, un ej uz to, nelūkojoties apkārt un nenovirzoties no ceļa. Lielā gribēšana iegūt visu un tūlīt var sabojāt tavas izredzes, tomēr nepavisam nedrīksti aizmirst, ka tieši sapņi bruģē ceļu uz realitāti. Nelutini sevi ar atlaidēm un cīnies ar slinkumu. Nepieciešamību pastrādāt brīvdienās uztver kā iespēju, nevis kā sodu.

Šomēnes nesteidzies tērēt naudu, kura negaidīti var iekrist tavā maciņā. Šie līdzekļi tev lieti noderēs nākošajā mēnesī, kad būs dāvanu gādāšanas un gada rēķinu apmaksas laiks.

12. novembra pilnmēnes tavā personīgās dzīves lauciņā ir laiks, kad bīsties kļūt pārāk aizdomīgs, greizsirdīgs un valdonīgs. Tavas paranoiskās izjūtas būs pilnīgi nepamatotas. Šo stāvokli nedrīkst ielaist hroniskajā fāzē, savlaicīgi jāārstējas un to vislabāk izdarīt ir atklāti izrunājoties. Ja tavas attiecības ir pašā sākumpunktā, sargā un lolo tās. Esi ļoti piesardzīgs, jo nieka neapdomīgs gājiens var viegli pārraut vēl smalko uzticības pavedienu. Neļauj mīļotajam domāt, ka tavu uzmanību ir piesaistīji kāds cits.

Līdz Mārtiņiem vēl veļu laiks un šim laikam raksturīgās ķermeņa izpausmes – pazemināta imunitāte un slimību norise ar augstu temperatūru. Neķer pēc ātrajiem temperatūras pazemināšanas līdzekļiem, bet dod priekšroku granātāboliem, dzērvenēm, burkāniem un bietēm.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.