Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. jūlijs

Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops vērsim

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops vēzim

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

Horoskops lauvai

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops jaunavai

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops svariem

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops skorpionam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops strēlniekam

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops mežāzim

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops zivīm

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Aptumsumu iekrāsotais jūlijs tavā dzīvē nekādas briesmas nesola. Būs gan labklājība, gan pārliecība par savu varēšanu. Tava radošā enerģija ziedēs kā koša roze, kas piesaistīs lietišķos un romantiskos partnerus ar vislabākajiem nolūkiem.

Darba un finanšu lietas šomēnes dos gandarījumu. Vari rēķināties ar pusgada prēmijām, dividendēm un citiem finanšu stimuliem, bet vienlaikus neaizmirsti par vecajiem parādiem un saistībām. Atgādinājumi par to izpildi var sabojāt tavus mēneša plānus. Mēneša izskaņā nāksies demonstrēt dzelžainu gribu un izturību svarīgu jautājumu risināšanā, kur toni noteiks ārējie apstākļi. Lai situācijas kontrolpulti noturētu savās rokās, koncentrējies uz vienu uzdevumu vienlaicīgi.

Jūlija svelme ietekmēs ne tikai galvu, bet arī sirdi. Pamodīsies vēlme doties amoriskos izlūkgājienos, aktivizēsies sacensības gars. Samierināšanās un pretimnākšana kopdzīves stresa brīžos tiks aizstāta ar bravurīgu flirtu. Sieviešu rokās būs stūres rats, kas palīdzēs emocionāli izmanevrēt un neļaus kopdzīves laivai uzskriet vai sašķīst pret sadzīves akmeņiem. Pēc 16.jūlija pilnmēnes aptumsuma kļūs vieglāk, ekcentrisms un eksponēšanās pierims. Šīs ir īstais laiks, lai labotu pieļautās kļūdas attiecībās. Talkā nāks radošums, izdoma un uzdrošināšanās.

Mēneša beigās nevajadzētu izaicināt veiksmi azarta spēlēs un kacināt likteni ar nevīžīgu attieksmi pret savu veselību un dzīvību.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.