Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Horoskops vērsim

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Horoskops dvīņiem

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Horoskops vēzim

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Horoskops lauvai

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību.

Horoskops jaunavai

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Horoskops svariem

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim.

Horoskops skorpionam

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos.

Horoskops strēlniekam

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises.

Horoskops mežāzim

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai.

Horoskops ūdensvīram

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju, bet necenšas paturēt savas domas pie sevis, kas var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Horoskops zivīm

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi atalgojumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis sākotnēji tev sagādās pārdomas par naudas un konkurences tēmu, kas aktivizēs spriedzes un nemiera hormonus. Un tad jau nebūs runa par pārdomās pavadītām nakts stundām, bet par bezmiegā nomocītu dzīvības spēku. Vitamīns un tabletīte šajā situācijā būs tikai un vienīgi ārkārtīgi stingra pašorganizācijas sistēma. Tas nebūs viegli, bet noteikti ir tā vērts.

Darbā un profesionālajās izpausmēs zobrati griezīsies sinhroni un ar nelielu paātrinājumu. Īpaši intelektuālā darba jomās, jo septembris būs ideju, iniciatīvas izrādīšanas, intelektuālu meklējumu un radošu domu piesātināts. Gandarījumu vari izjust no iespējas veiksmīgi notirgot savas idejas. Tava intelektuālā potenciāla noiets būs atkarīgs no iespējas izbraukt neitrālās teritorijās un mārketinga pasākumi būs daudz ienesīgāki, ja organizēti tālāk no birojiem un semināru telpām.

Personīgajās finansēs vajadzētu sagatavot pēdējo mēnešu bilanci, lai mierīgs prāts. Novelkot svītru un izanalizējot situāciju, redzēsi sava ražīguma augļus. Bildei vajadzētu būt pozitīvai tikai neaizmirsti izdarīt secinājumus un mācīties no kļūdām.

Attiecību pavēlniece puķainā rudens mētelītī šomēnes mudinās tevi kārtot saskarsmes un sirds lietas ar lielu prāta līdzdalību. Prasme sarunāties, pārraidīt savas domas un arī uztvert cita raidītos signālus veidos intelektuālo attiecību savienības un tad jau uz šīs bāzes var domāt būvēt ko jutekliskāku. Attiecībām izvēlies emocionāli komfortablu un drošu vidi.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.