Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Janvāra enerģijas koncentrēšanas virziens būs saistīts ar materiālo un nemateriālo vērtību apzināšanu tavā dzīvē. Centīsies izskaitļot un sajust pareizos ceļus un variantus, kas varētu būtiski papildināt kontus un atbrīvot no liekām finansiālām problēmām. Ja esi nodarbināts radošās sfērās, spēsi veiksmīgi parādīt un pārdot savus talantus, gūstot atzinību, bet uz peļņu vēl būs jāuzgaida. Materiālās vērtības dominēs pār garīgajām.

Šomēnes nevajadzētu riskēt ne ar savu ne svešu naudu aizdomīgos darījumos, līgumos, investīcijās - vari piedzīvot būtiskus zaudējumus.

Nestabilie ienākumi var ietekmēt veselību.

Darbā un karjeras jomā apniks sēdēt uz vietas, tāpēc, lai smeltos jaunas iedvesmas un idejas, labprāt dosies komandējumos un sadarbības partneru meklējumos. Jebkurš komandējums vai brauciens var izvērsties neplānotu sakritību ķēdītē, kas savukārt motivēs darīt un radīt.

Janvārī būsi romantiski noskaņots, tomēr nekādas lielās aktivitātes šajā jomā neizrādīsi, vien dzīvosies nākotnes vīzijās. Ja dosies mīļotā meklējumos, tad visticamāk sastaptie potenciālie kandidāti neatbildīs iztēlē radītajam tēlam. Lielāka iespēja iepazīties pastāv kādos lietišķos vai korporatīvos pasākumos. Svelmaino juteklību piedzīvosi tieši tad un tur, kur vismazāk to cerējis.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.