Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Kā ierasts pavasarī, ja nu vienīgi ar retiem izņēmumiem, sākas tavu lielo iespēju laiks vai vismaz vēlēšanās skatīties iespēju virzienā. Noteikti neatsakies no savām iecerēm un plāniem, lai kādas barikādes negadītos to ceļā. Vairies no kairinātājiem, pavedinātājiem un citiem tava dārgā laika zadzējiem.

Darbā kosmiskās enerģijas, 5. aprīļa jaunais mēness vai kādi citi spēki tev izkārtos reālu iespēju savu zelta zīli paturēt rokā. Cerētais krēsls, podestiņš un apmaksas cipariņš būs sirdi sildošs un pašapziņu glaimojošs. Tomēr, ak vai, viens super neapdomīgs izlēciens, piruete vai verbālais tango un krēsliņš uz podestiņa izgaisīs kā tuksneša mirāža.

Visādi citādi tavā ikdienas darba vietā ies karsti tiešā vārda nozīmē. Bet tevi tas nenogurdinās, tieši pretēji, šāds ritms tevi iedvesmo un uzlabo garastāvokli. Darba sapulcēs, plānošanās un citās viedokļu apmaiņas formās pievērs uzmanību savam izteiksmes veidam: argumentiem, skaitļiem, faktiem. Iespaids, ko radīsi var būt ar tālejošām sekām. Neļauj citu idejām ņemt virsroku. Mēneša beigās atgriezīsies pie jautājumiem, kurus biji atlicis labākiem laikiem. Laikam jau tie ir pienākuši. Uz ienākumiem gan aprīlī vēlams lūkoties ar plašu skatu un paplašināt to iespējamo meklēšanas perimetru.

Aprīļa intensīvais darba ritms var nostrādāt ar pretēju efektu attiecību un mājas dzīvē. Pārmetumus partneri raidīs tavā virzienā arī par šķietamiem sīkumiem, nemaz nerunājot par garajām virsstundām un brīvdienām.

Ja attiecību pieredze ir ar cienījamu stāžu aprīlī iestājas ideāls laiks bērna ieņemšanai, īpaši, ja sen sapņoji par dzimtas turpināšanu. Ja bērnu tēma nav aktuāla, pēc Lielās piektdienas pilnmēneša, sagaidāms maiguma pilns periods attiecībās ar dzīvesbiedru, kad var ceļot laikā un izbaudīt iemīlēšanos. Brīvajiem ir izredzes pievērst sen iekārota cilvēka uzmanību.

Veselības aprīlī tāpat kā darba būs daudz. Bet, kas par daudz, tas var arī būt par skādi. Tāpēc Lieldienu proteīnu devu nevajadzētu pārspīlēt un, ja olu krāsojumi tiešām vareni, tad padalies ar kaķīšiem, sunīšiem un putniņiem.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.