Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Pat spītējot nelielajām šaubām, viss uzsāktais martā diezgan ātri sniegs taustāmus vai redzamus rezultātus. Vienīgais JA attiecas uz nesastrīdēšanos ar saviem partneriem. Nevajag viņus pārliecināt, ka vienīgā patiesība ir tavējā. Tā vienkārši ir absolūta patiesība.

Darbā ir ne tikai jāizrāda, bet patiesi jābūt enerģiskam un aktīvam. Marts joprojām ir labvēlīgs laiks, lai veiktu profesionālo izrāvienu vai, lai nomainītu darbošanās sfēru. Mēneša otrajā pusē var un vajag izrādīt cīņas sparu. Izrādi līderismu, demonstrē iniciatīvu un visādi citādi raujies uz pirmajām rindām. Šis ir laiks, kad iespējams daudz kas, arī materiālās labklājības uzlabojums. Turklāt mēneša beigās sagaidāma intensīva lietišķā komunikācija, bet labāki rezultāti būs, ja pārrunas notiks neformālā vidē. Naudu šajā pavasara iesildīšanās laikā pratīsi sarūpēt gana, bet šajā procesā sarūpēsi arī diezgan spitālīgus ienaidniekus.

Ja esi vienskaitlī mītošs, tad marta sākumā iespējama jauna aizraušanās. Ļoti iespējams, ka vilinošais subjekta būs krietni vecāks vai ar iespaidīgu sabiedrisko statusu. Un galīgi nav izslēgts kāds dienesta romāniņš, pat ja šim attiecībām nebūs lemts izaugt līdz kaut kam nopietnākam, šis cilvēks vienmēr aizliks par tevi kādu labu vārdu.

Savukārt attiecībās ar stāžu, gan nevajadzētu demonstrēt savu untumaino raksturu un izmeklētāja - prokurora gājienus pret savu dzīvesbiedru. Esi gatavs mīļoti atbalstīt visos veidos, viņam sarežģītajā mēneša izskaņā.

Fiziskās un garīgās labsajūtas jomā šomēnes nesteidzies ar visu iespējamo veselības izmeklējumu veikšanu un diagnozes uzstādīšanu. Tā var būt maldinoša. Labāk velti laiku, lai pārdomāti un rūpīgi saplānotu diagnosticēšanas procesu. Mēneša izskaņā var rasties miega traucējumi un hronisko slimību saasinājumi. Tie noregulēsies līdz ar siltuma un optimisma pieaugumu.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.