Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 10. decembris

Guna, Judīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops vērsim

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops dvīņiem

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops vēzim

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops lauvai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops jaunavai

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops svariem

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops skorpionam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops strēlniekam

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops mežāzim

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops zivīm

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Dāvanu un brīnumu mēnesī tu esi vien soļa attālumā no gaidītās atzinības un panākumiem. Esi savaldīgs un nogaidošs, būs, viss būs tieši tā, kā to vēlies! Vēl šis mēnesis ir nozīmīgs ar to, ka tev ir labas izdevības atbrīvoties no uzkrātajiem krāmiem un sārņiem. Tiešā un pārnestā nozīmē atbrīvo telpu jaunajam.

Jā, lielākie izaicinājumi un brīnumi tevi sagaida tieši profesionālajā sfērā. Bet vai tad tieši tāds nebija tavs nodoms un plāniņš? Ko tu dosi pretī? Daudz variantu jau nav. Tas būs viss tavs laiks un visi tavi spēki. Padomā, vai esi uz to gatavs. Būs labi priekšnoteikumi sava personīgā biznesa paplašināšanai, īpaši radošajās sfērās.

Tev pietiks talanta uz svētku laiku sarūpēt papildus ienākumus un vari cerēt uz aizdotās naudas atgriešanos vai uz iespaidīgām dāvanām.

Decembrī jauna, dzestra un jestra elpa ieplūdīs arī tavu attiecību pasaulē. Aizraujošas iepazīšanās un jūtu atdzimšana esošajās savienībās liks tev apzināties, cik svētīts esi ar savu mīļoto. Pievērs uzmanību savam tēlam un uzdrošinies pamēģināt brīnišķīgās pārvērtības. Tas būs kā aromātiska karstvīna malks tavai pašvērtībai. Un zināms, kur vesela pašvērtība, tur daudz ieinteresēto.

Lai harmonisks un vesels pārdzīvotu ziemassvētku laiku, un vēl atliktu spēka atkorķēt šampanieti Jaungada naktī, neaizmirsti par miega nozīmīgumu. Saspringtajā un piesātinātajā gada nogales grafikā, kā absolūti svētas un neaizskaramas, iezīmē savas naktsmiera stundas. Lai 2020.gadā, viss būtu tieši tā, kā tu vēlies!

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.