Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 25. jūnijs

Milija, Maiga

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Veiksmīgs situācijas līklocis, var novest pie nožēlojamām kļūdām un otrādi. Ja vēlies izdevību noturēt, rīkojies ātri un drosmīgi. Dzīves pieredze tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp pielāgošanos un izaicinājumu.

Horoskops vērsim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja būsi dzīvības pilns un izrādīties gribošs, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops dvīņiem

Tev būs tā laime atrasties uzmanības centrā un darbībā gribēsies un arī vajadzēs paradīt savas personības spilgtākās un krāsainākās šķautnes. Domubiedru lokā tavi prātojumi būs lielā cieņā.

Horoskops vēzim

Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši ja esi ar noslieci uz inertumu un pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms deklarē, ko negribi, apsver visas iespējamās gribēšanas.

Horoskops lauvai

Šodien izpaudīsies emocionalitāte apvienojumā ar vēlmi izcelties un paspīdēt. Sadzīvē gribēsies un arī vajadzēs paradīt savas personības iejūtīgo un samierniecisko pusi.

Horoskops jaunavai

Šodien mazliet sāks atlaist tā lielā kņada un vēlme visur paspēt, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu pagulēt zālē un nekur nesteidzoties pētīt mākoņus.

Horoskops svariem

Vairāk viegluma un spilgto krāsu uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu. Izrādi draudzīgumu, sapratni un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Kopumā nebūs viegli saņemties un iekļauties dienas atslābinātajā rutīnā.

Horoskops skorpionam

Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes vai sākt kaut ko no nulles. Šodien uzsāktajām attiecībām varētu būt daudz sološs turpinājums.

Horoskops strēlniekam

Tavas domas sāk atgūt dzīvīgumu un optimismu. Fiksē un pieraksti savas idejas, jo dažas no tām kļūs par pamatu kādam jaunam sākumam. Centies darīšanas kārtot pēc iespējas neformālā vidē.

Horoskops mežāzim

Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju un atjautību. Pielāgošanās spējas un saprašanās ar līdzcilvēkiem reizēm iegūs nedaudz avangardiski māksliniecisku nokrāsu.

Horoskops ūdensvīram

Jo krāsaināka tava personība, jo vairāk iegūsi. Sadzīvē vajadzēs paradīt savas personības spilgtākās un patīkamākās šķautnes, kas tev neļaus palikt vienam pēcjāņu emocionālajā kritienā.

Horoskops zivīm

Turi vēsu prātu un neļaujies visādiem ātras baudas kārdinājumiem. Kārdinošās spēlītes un mahinācijas galu galā izvērsīsies tukšos solījumos un iztērētā enerģijā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Līdz Saulgriežiem paveras īpaši labvēlīgs skats uz notiekošo tavā dzīvē, lai gan acīmredzamā haļava (atvainojos par vulgārismu) piesaistīs skauģu nevalodas, kļūsi ievainojams un enerģiju šķērdēsi, izskaidrojoties par taisnību. Pareizākā taktika šajā paparžu ziedēšanas mēnesī, būtu taisnprātīga sava ceļa iešana, ignorējot provokācijas.

Jūnijs iesāksies ar vilinošu perspektīvu virpuli profesionālajā darbībā. Jūnijs ir pateicīgs laiks, ja esi intelektuālā darba darītājs. Jūtīgā uztvere un radošā dzirksts sekmēs gara darbu uzsākšanu vai nobeigšanu. Pats uz savas ādas izjutīsi veiksmes pieskāriena maģiju un karjeras virāžas un kūleņi būs nekas cits kā iepriekšējo pūliņu augļi. Visiem iespējamajiem līdzekļiem stiprini savu autoritāti. Kas attiecas uz materiālajiem labumiem, tad no 7. Līdz 14. jūnijam pat paši vilinošākie un izdevīgākie piedāvājumi vai pirkumi var vēlāk sagādāt zaudējumus, tāpēc atliec naudas darījumus uz pēcsvētku laiku un būsi vinnētājs.

Attiecībās jūnijs iesāksies ar nelielu attālināšanos un atdzišanu. Pārlieku lielā pieskatīšana un čubināšana no partneru puses tevī radīs atgrūšanas un norobežošanās vēlmi. Pieaugošo aizkaitinājumu būs grūti savaldīt un tas var izlauzties visnepiemērotākajā brīdī, piemēram, Līgo svinību kulminācijā. Ja arī tiksi nostrostēts pa pilnu programmu, atceries, ka nekad nav par vēlu nožēlot un atzīt savas kļūdas. Savukārt attiecībās ar bērniem nekas nebūs labāks par tavu personīgo uzvedības piemēru un cienījamu autoritāti.

Dodoties atvaļinājumā un papardes zieda meklējumos, paturu prātā, ka šomēnes ir briesmas ūdens ceļojumiem, īpaši ap 17. jūnija pilnmēness laiku. Ūdens atrakcijās jāievēro drošības noteikumi un nedrīkst lietot alkoholu.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.