Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops vērsim

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops dvīņiem

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops lauvai

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops jaunavai

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgus placī. Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops svariem

Šodien ir varena iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

Horoskops skorpionam

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops strēlniekam

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops mežāzim

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops ūdensvīram

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops zivīm

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Ja ilgi esi perējis jautājumu par darba nomaiņu, tad nu aun kājas, ir pienācis laiks. Nebaidies no neordināriem piedāvājumiem, kā arī uzdrīksties skatīties augstāk un tālāk. Visticamāk, nepieciešamība pēc pārmaiņām ir briedusi jau ilgu laiku, bet pietrūka dūšas ķerties klāt. Februārī rīcības impulsi aktivizēsies, varēsi pārliecināties, ka iepriekšējās šaubas bija liekas un priecāsies, ka esi izkustējies no nulles punkta.

Darba un karjeras jautājumos viss norisināsies vieglāk, ar mazāku piepūli un lielāku gandarījumu. No plāniem un shēmām pāriesi uz darīšanu. Maini savas ierastās metodes, pārsteidz ar radošu pieeju un demonstrē savus iespējams līdz šim slēptos talantus. Nav jau ko zaudēt! Dod sev vairāk brīvības, palutini sevi ar kādu labu semināru, konferenci vai kursu apmeklējumu. Atrodoties uz viļņa, pievērsīsi sev pārsteigto kolēģu uzmanību, daži ziķeri lūkos tev uzkraut arī savu nesamo, attaisnojoties, ka tev tas padodas labāk. Simtreiz padomā pirms atsaucies šādiem lūgumiem, beigās arī tavi pienākumi paliks pusdarīti.

Ar naudiņu un kontiņu pagaidām viss stabili un samērā droši. Jaunās iedvesmas un uzdrīkstēšanās tikai vairos tavus ienākumus.

Personīgajā un mājas dzīvē izdosies izlūgties labvēlīgus laika apstākļus. Ar radiņiem sen aizsāktie kašķi arī ar dievpalīgu noskaidrosies. Ja ar mīļoto pēdējā laikā viss ierastā pelēkbaltā krāsā, tad nu Valentīna sumināšanas mēnesis ir tieši laikā, lai mudinātu uz kādu krāsainu triepienu pievienošanu savai personīgajai dzīvei. Negaidi uz partnera iniciatīvu, bet ņem stūri, grožus un citus vadāmrīkus savās rokās. Tas pats attiecas arī uz brīvā statusa pārstāvjiem. Netērē laiku velti - rīkojies. Labāk nožēlot izdarīto, nekā sadzīvot ar neuzdrīkstēšanos.

Februārī pašsajūta priecēs un veselība rullēs, lai gan nav izslēgts traumatisms un citas pēkšņas krikas. Neaizmirsti, ka tavi galvenie sadarbības partneri ir svaigs gaiss, pareizi ēšanas paradumi un fiziskās aktivitātes, bet, ar noteikumu, ka tām jāsniedz pozitīvas emocijas.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.