Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

Horoskops vērsim

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops dvīņiem

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops vēzim

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops lauvai

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops jaunavai

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops svariem

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops skorpionam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops mežāzim

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops ūdensvīram

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops zivīm

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mēneša astroloģiskā prognoze aunam

Zelta lapas birdinošais oktobris paģērēs no tevis spēku mobilizāciju mēneša sākumā, un tad jau atlikušo mēnesi izbaudīsi pieaugošās pašapziņas radītās priekšrocības. Augstā pašvērtība ļaus viegli piekāpties, īpaši neprincipiālos jautājumos. Oktobrī veselīgs kompromiss tev ļaus noturēties uz šaurās zelta vidusceļa līnijas.

Darbā vairies no asajiem stūriem, īpaši ja ir darīšanas ar oponentiem un dumpiniekiem. Mēneša sākums būs smagnējs un sarežģīts. Visi centieni sevi parādīt un sastrādāto noprezentēt atdursies pret neredzīgiem un nedzirdīgiem kolēģiem un vadoņiem. Cilvēki un apstākļi būs kā sazvērējušies un tik piespēlēs kādu klupienbīstamu situāciju. Tomēr der padomāt, vai tā nav kādu senāku notikumu atbalss. Lai pamatojumu objektīvi izpētītu, tev būs nepieciešams kritisks prāts un emocionāls miers. Kad būsi aizracies līdz cēloņa saknei, jau spīdēs oktobra otrās puses saule un profesionālā pašapziņa stabili nostāsies uz abām kājām. Atliks vien uzņēmīgi novest līdz galam tos darbiņus, kuri uzkārās mēneša sākumā.

Ar finansēm līdzīgi, var uzrasties kreditori un nodokļu inspektori, pieprasot nenomaksāto. Lai tiktu cauri mazākām asinīm, nāksies piekāpties un vienoties.

Attiecību līkločus šomēnes sarežģīs tava īpašā jūtība pret tuvinieku sacīto un viņu reakcijām. Ciešajās attiecībās ar dzīvesbiedru varēsi sevi parādīt kā spēcīga personība, ja vien viņš vai viņa nesāks uzspiest savu gribu un svarīgumu, ar ko tu nevarēsi samierināties. Alkās baudīt sajūsmu un atzinību, metīsi acis svešos dārzos. Tev var izdoties, tikai neaizmirsti, ka mīlestība un greizsirdība ir nedalāmas ceļabiedres. Ekstrīms, protams, vairo adrenalīnu, bet vai tāpēc būtu jāpārkāpj visas robežas? Mīlas spēļu laukumu šomēnes vajadzētu kontrolēt.

Ar šādu mīlas dzīves prognozi vai vēl ir vērts runāt par veselības likstām? Protams nē, ja nu vienīgi varētu pabrīdināt, ka sporta zāles un baseina apmeklējumus nevajadzētu atstāt novārtā.

Pastāsti draugiem:

Horoskopus sagatavoja astroloģe Ivonna Dzelme.