uz skaties.lv

Kā spēlēt?

Viss, kas tev jādara - jāatrod atšķirīgais cilvēciņš pavājinātā šūniņā, kurš neiederas kopā ar visiem pārējiem. Un vienas minūtes laikā jāsasniedz pēc iespējas labāks rezultāts, vairojot Imunitātes spēles līmeņu skaitu. Trīs veiksmīgos un veiklākos uzvarētājus izlozēsim nejaušas izlozes rezultātā!

Šūniņu krāsas un skaits mainīsies, atkarībā no līmeņa līdz kuram būsi ticis. Vai tev būs pa spēkam atrast, kurš visā šajā šūniņu mudžeklī būs lieks un tikt pie foršas balvas?!

Veselīgs kārums imunitātei. Plūškoka ekstrakts, beta glikāni, C vitamīns. Bez mākslīgām krāsvielām.

Spēcīgs imunitātes lādiņš pieaugušajiem. Unikāls sastāvs: Brazīlija zaļais propoliss, sārtās tabebujas mizas un olīvu lapu ekstrakti, selēns, cinks. Ērta lietošana- tikai 1 kapsula dienā. Piemērots veģetāriešiem.

Ātrs imunitātes lādiņš bērniem. Unikāls sastāvs: plūškoka ekstrakts, laktoferīns, lizīns, C vitamīns, cinks, upeņu sula. Ātra iedarbība- zem mēles izsmidzināms līdzeklis Garšīgs, bez sintētiskām krāsvielām.

Imunitātes spēle

Tagad ir pienācis brīdis sakoncentrēt visas savas maņas un izmēģināt Imunitātes spēli! Imunitātes šūniņu mudžeklis ar katru līmeni paliks tikai lielāks, bet tev jāsaprot, kurš no cilvēciņiem ir atšķirīgs jeb lieks, lai pēc iespējas ātrākā laikā pievarētu vairāk Imunitātes spēles līmeņus!

Ja būsi viens no labākajiem, iespējams tieši tu laimēsi noderīgu balvu rudens un ziemas mēnešiem – “Silvanols” dāvanu komplektu!

1. izlozes uzvarētāja: Lidija A.!

2. izlozes uzvarētāja: Santa G.!

3. izlozes uzvarētājs: Olafs L.!

Cīņa par balvām noslēgusies! Apsveicam izlozes uzvarētājus!

Neaizmirsti pastāstīt draugiem!