Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Horoskops aunam

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops vērsim

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops dvīņiem

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops vēzim

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops lauvai

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops svariem

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops skorpionam

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops strēlniekam

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

Horoskops mežāzim

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops ūdensvīram

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops zivīm

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

“Latvijas goda aplis” Jaunpilī

Pikniks, pastaiga vai varbūt izbrauciens ar velo?

Pikniks, pastaiga vai varbūt izbrauciens ar velo?

Jaunpils ir atraktīvs galamērķis arī dabasmīļiem un aktīvās atpūtas cienītājiem. Ģeogrāfiski Jaunpils atrodas ļoti interesantā vietā – no vienas puses Zemgales līdzenumi, no otras – Austrumkursas augstiene. Apvidū ir arī daudz upju un ezeru, kas paver visdažādākās iespējas aktīvai atpūtai dabā – velobraukšanai, pārgājieniem, makšķerēšanai un citiem vaļaspriekiem.

Satikšanās ar Ditu Lūriņu Jaunpilī

Satikšanās ar Ditu Lūriņu Jaunpilī

Aktrise Dita Lūriņa novērojusi, ka šogad, braucot pa Latviju, visur jūtama svētku noskaņa – katrā kaktiņā, katrā stūrītī šajā gadā tiekot svinēts. 11. augustā kopā ar festivālu ”Latvijas Goda aplis” Dita ciemojās Jaunpils viduslaiku svētkos, kur ar savu klātbūtni, dažādu rakstību apgūšanu, spēka zīmju veidošanu, gleznošanu un citām aktivitātēm ikviens bija aicināts atstāt savu ierakstu Jaunpils pils vēstures lappusēs.

Piedzīvo īstas viduslaiku kaislības Jaunpils pilī!

Piedzīvo īstas viduslaiku kaislības Jaunpils pilī!

Jaunpils pils ir mūsdienās lieliski saglabājies ūdens cietoksnis, kurā atspoguļojas  vai visa Kurzemes vēsture. Septiņus gadsimtus tajā dzīvojuši mūki, Livonijas ordeņa bruņinieki un dažādi pilskungi, vairāk nekā 350 gadus tajā saimniekojusi baronu fon der Reku dzimta, kuras atstātais kultūras mantojums Jaunpilī sastopams ik uz soļa.

Izbaudi Jaunpils garšu!

Izbaudi Jaunpils garšu!

Jaunpils ir novads ar garšu. Ja neesat vēstures objektu vai aktīvās atpūtas cienītājs, Jaunpilī ir vērts iegriezties arī tāpēc vien, lai garšīgi paēstu un nobaudītu vietējos gardumus. Novads izsenis izcēlies ar lauksaimniecību, tāpēc te būs īstā vieta, kur meklēt lauku labumus, tāpat novads ir slavens ar savu piena produkciju, nesen atvērto alus brūzi, un, protams, mielastiem viduslaiku stilā.

Jaunpils – vieta, kur sākt savu ceļojumu pa Kurzemi!

Jaunpils – vieta, kur sākt savu ceļojumu pa Kurzemi!

Jaunpils atrodas patiesi skaistā vietā – apvidū, kur Zemgales līdzenums pakāpeniski pāriet paugurotajā Austrumkursas augstienē. Viegli pauguraino reljefu rotā vairākas lielākas un mazākas upes un ezeriņi, un Jaunpils nereti tiek dēvēta par vārtiem uz Kurzemi – tikai 80 kilometru attālumā no Rīgas šī ir lieliska vieta, kur iepazīt gan lauku klusumu un mieru, gan iepazīt vietējās tradīcijas un sajust īstu vēstures elpu – kā nekā novada kultūras dzīves centrs  –  Jaunpils pils –  ir viena no vislabāk saglabātajām viduslaiku pilīm Latvijā.  Pils ir septiņus gadsimtus sena un tajā joprojām iespējams satikt īstus mūkus, bruņiniekus un ākstus un pilskungus!

Festivāls “Lavijas goda aplis” Jaunpils viduslaiku svētkos

Festivāls “Lavijas goda aplis” Jaunpils viduslaiku svētkos

”Latvijas simtgade ir gads, kas būtu jāizdzīvo un jānosvin visiem kopā,” uzskata festivāla ”Latvijas goda aplis” kuratore Diāna Čivle. Tieši tāpēc 11. augustā festivāls ciemojās Jaunpils viduslaiku svētkos, kur ar savu klātbūtni, dažādu rakstību apgūšanu, spēka zīmju veidošanu, gleznošanu un citām aktivitātēm ikviens bija aicināts atstāt savu ierakstu Jaunpils pils vēstures lappusēs.