Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops vērsim

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops dvīņiem

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vēzim

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops svariem

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops strēlniekam

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops mežāzim

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops ūdensvīram

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

“Latvijas goda aplis” Jaunpilī

Pikniks, pastaiga vai varbūt izbrauciens ar velo?

Pikniks, pastaiga vai varbūt izbrauciens ar velo?

Jaunpils ir atraktīvs galamērķis arī dabasmīļiem un aktīvās atpūtas cienītājiem. Ģeogrāfiski Jaunpils atrodas ļoti interesantā vietā – no vienas puses Zemgales līdzenumi, no otras – Austrumkursas augstiene. Apvidū ir arī daudz upju un ezeru, kas paver visdažādākās iespējas aktīvai atpūtai dabā – velobraukšanai, pārgājieniem, makšķerēšanai un citiem vaļaspriekiem.

Satikšanās ar Ditu Lūriņu Jaunpilī

Satikšanās ar Ditu Lūriņu Jaunpilī

Aktrise Dita Lūriņa novērojusi, ka šogad, braucot pa Latviju, visur jūtama svētku noskaņa – katrā kaktiņā, katrā stūrītī šajā gadā tiekot svinēts. 11. augustā kopā ar festivālu ”Latvijas Goda aplis” Dita ciemojās Jaunpils viduslaiku svētkos, kur ar savu klātbūtni, dažādu rakstību apgūšanu, spēka zīmju veidošanu, gleznošanu un citām aktivitātēm ikviens bija aicināts atstāt savu ierakstu Jaunpils pils vēstures lappusēs.

Piedzīvo īstas viduslaiku kaislības Jaunpils pilī!

Piedzīvo īstas viduslaiku kaislības Jaunpils pilī!

Jaunpils pils ir mūsdienās lieliski saglabājies ūdens cietoksnis, kurā atspoguļojas  vai visa Kurzemes vēsture. Septiņus gadsimtus tajā dzīvojuši mūki, Livonijas ordeņa bruņinieki un dažādi pilskungi, vairāk nekā 350 gadus tajā saimniekojusi baronu fon der Reku dzimta, kuras atstātais kultūras mantojums Jaunpilī sastopams ik uz soļa.

Izbaudi Jaunpils garšu!

Izbaudi Jaunpils garšu!

Jaunpils ir novads ar garšu. Ja neesat vēstures objektu vai aktīvās atpūtas cienītājs, Jaunpilī ir vērts iegriezties arī tāpēc vien, lai garšīgi paēstu un nobaudītu vietējos gardumus. Novads izsenis izcēlies ar lauksaimniecību, tāpēc te būs īstā vieta, kur meklēt lauku labumus, tāpat novads ir slavens ar savu piena produkciju, nesen atvērto alus brūzi, un, protams, mielastiem viduslaiku stilā.

Jaunpils – vieta, kur sākt savu ceļojumu pa Kurzemi!

Jaunpils – vieta, kur sākt savu ceļojumu pa Kurzemi!

Jaunpils atrodas patiesi skaistā vietā – apvidū, kur Zemgales līdzenums pakāpeniski pāriet paugurotajā Austrumkursas augstienē. Viegli pauguraino reljefu rotā vairākas lielākas un mazākas upes un ezeriņi, un Jaunpils nereti tiek dēvēta par vārtiem uz Kurzemi – tikai 80 kilometru attālumā no Rīgas šī ir lieliska vieta, kur iepazīt gan lauku klusumu un mieru, gan iepazīt vietējās tradīcijas un sajust īstu vēstures elpu – kā nekā novada kultūras dzīves centrs  –  Jaunpils pils –  ir viena no vislabāk saglabātajām viduslaiku pilīm Latvijā.  Pils ir septiņus gadsimtus sena un tajā joprojām iespējams satikt īstus mūkus, bruņiniekus un ākstus un pilskungus!

Festivāls “Lavijas goda aplis” Jaunpils viduslaiku svētkos

Festivāls “Lavijas goda aplis” Jaunpils viduslaiku svētkos

”Latvijas simtgade ir gads, kas būtu jāizdzīvo un jānosvin visiem kopā,” uzskata festivāla ”Latvijas goda aplis” kuratore Diāna Čivle. Tieši tāpēc 11. augustā festivāls ciemojās Jaunpils viduslaiku svētkos, kur ar savu klātbūtni, dažādu rakstību apgūšanu, spēka zīmju veidošanu, gleznošanu un citām aktivitātēm ikviens bija aicināts atstāt savu ierakstu Jaunpils pils vēstures lappusēs.