Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops vēzim

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops lauvai

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops jaunavai

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops svariem

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops skorpionam

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops strēlniekam

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops mežāzim

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops zivīm

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Labākais pāru šovs #ģērbjosDominā!

“Mēģinu viņai iestāstīt, ka “Spice Girls” vairs nav modē!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Rūta un Ģirts

“Mēģinu viņai iestāstīt, ka “Spice Girls” vairs nav modē!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Rūta un Ģirts

Rūta un Ģirts ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā t/c ‘Domina Shopping” modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, jo sapratuši, ka šī ir lieliska iespēja viņiem kā pārim vienkārši iztēloties, kā gribētu redzēt viens otru, un, protams, smejot, ka beidzot būs iespēja sadedzināt viņu vecās ”parpalas”.

“Pietiek vīriešiem pavadīt laiku tirdzniecības centrā uz soliņa!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi spēcīgi piesaka Elana un Mareks

“Pietiek vīriešiem pavadīt laiku tirdzniecības centrā uz soliņa!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi spēcīgi piesaka Elana un Mareks

Jau šo ceturtdien, 17. oktobrī, interneta dzīles pāršalks jauns modes šovs #ĢērbjosDominā – iespēja vairākiem Latvijas pāriem sacensties par galveno balvu – 1000 eiro. Viens no šiem drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem ir Elana un Mareks. Pēc piecu gadu kopdzīves pārim nākamgad paredzētas kāzas. Uz jautājumu, kāpēc viņi vēlas piedalīties šajā avantūrā, pāris atbildēja kodolīgi: mēs ar savu piemēru vēlamies parādīt, ka tas ir jautrs un interesants veids, kā pavadīt laiku kopā un stiprināt mīļoto attiecības!

“Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

“Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

Alise un Rolands ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, sakot, ka ir praktiskie latvieši – tikai divus gadus esot laulībā, bet reizēm jūtoties kā pensionāri, kuri velk apģērbu, līdz tas nesaplīst. Arī jaunas drēbes īsti negriboties pirkt, jo vecās taču vēl ļoti labi der!