Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops vērsim

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops dvīņiem

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

Horoskops vēzim

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops lauvai

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops jaunavai

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops svariem

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops skorpionam

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops strēlniekam

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops mežāzim

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops zivīm

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Labākais pāru šovs #ģērbjosDominā!

“Mēģinu viņai iestāstīt, ka “Spice Girls” vairs nav modē!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Rūta un Ģirts

“Mēģinu viņai iestāstīt, ka “Spice Girls” vairs nav modē!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Rūta un Ģirts

Rūta un Ģirts ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā t/c ‘Domina Shopping” modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, jo sapratuši, ka šī ir lieliska iespēja viņiem kā pārim vienkārši iztēloties, kā gribētu redzēt viens otru, un, protams, smejot, ka beidzot būs iespēja sadedzināt viņu vecās ”parpalas”.

“Pietiek vīriešiem pavadīt laiku tirdzniecības centrā uz soliņa!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi spēcīgi piesaka Elana un Mareks

“Pietiek vīriešiem pavadīt laiku tirdzniecības centrā uz soliņa!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi spēcīgi piesaka Elana un Mareks

Jau šo ceturtdien, 17. oktobrī, interneta dzīles pāršalks jauns modes šovs #ĢērbjosDominā – iespēja vairākiem Latvijas pāriem sacensties par galveno balvu – 1000 eiro. Viens no šiem drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem ir Elana un Mareks. Pēc piecu gadu kopdzīves pārim nākamgad paredzētas kāzas. Uz jautājumu, kāpēc viņi vēlas piedalīties šajā avantūrā, pāris atbildēja kodolīgi: mēs ar savu piemēru vēlamies parādīt, ka tas ir jautrs un interesants veids, kā pavadīt laiku kopā un stiprināt mīļoto attiecības!

“Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

“Sūdzas, ka nav ko vilkt, bet iepirkties nevēlas!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Alise un Rolands

Alise un Rolands ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, sakot, ka ir praktiskie latvieši – tikai divus gadus esot laulībā, bet reizēm jūtoties kā pensionāri, kuri velk apģērbu, līdz tas nesaplīst. Arī jaunas drēbes īsti negriboties pirkt, jo vecās taču vēl ļoti labi der!