Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Horoskops aunam

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops vērsim

Viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Iespējams, tie ir tavas uzdrīkstēšanās un atklātības augļi.

Horoskops dvīņiem

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie bijušās simpātijas vai arī pazudusī avs atgriezīsies savā aplokā, bet nu jau ar svaigu skatu un pieredzi.

Horoskops vēzim

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot izpestīs tevi no neveiklas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops lauvai

Aizdomīgums, bailes un fobijas atkāpsies pragmatisma priekšā. Pieaugs tava autoritāte un ietekme. Zināms, ja esi sajutis drošu pamatu zem kājām, būs grūti apstāties.

Horoskops jaunavai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi izteikšanās talanti un oratora spējas uzsprāgs kā pavasara pumpuri. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops svariem

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

Horoskops skorpionam

Ar darba devējiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzrauties uz kritiku.

Horoskops strēlniekam

Situācijās uz pieļaujamā robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops mežāzim

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops ūdensvīram

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops zivīm

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna darba diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gatavo 3 jaunā sezona!

Palutini savus tuvākos ar tiramisu! Anna Panna Tev iemācīs to pagatavot

Palutini savus tuvākos ar tiramisu! Anna Panna Tev iemācīs to pagatavot

Ja līdz šim uzskatīji, ka pagatavot tiramisu ir pa spēkam tikai lieliem šefpavāriem, tad ļauj “Gatavo 3” saldumu ekspertei Annai šo uzskatu mainīt. Itālijas izcelsmes garduma tiramisu, kas tulkojumā no itāliešu valodas nozīmē “uzmundrini mani”, pagatavošana tik tiešām ir salīdzinoši vienkārša. Jāņem vērā tikai daži būtiski knifi.

Mīlētāju nedēļas gardums! Dzērveņu kūka ar baltās šokolādes krēmu

Mīlētāju nedēļas gardums! Dzērveņu kūka ar baltās šokolādes krēmu

Sagaidot mīlestības mēnesi – februāri, kā arī jebkuros citos lielākos un mazākos svētkos, noteikti vēlaties palutināt arī savu mīļo cilvēku garšu kārpiņas. ”Gatavo 3” kūku un saldumu eksperte Anna Panna šādai reizei iesaka cept dzērveņu kūku ar baltās šokolādes krēmu.

Forša un ātra recepte desertam Ziemassvētkos! Gardais maizes pudiņš ar dzērvenēm, šokolādi un saldējumu

Forša un ātra recepte desertam Ziemassvētkos! Gardais maizes pudiņš ar dzērvenēm, šokolādi un saldējumu

Ierasti, gaidot lielākus un mazākus svētkus, ir skaidrs pamatēdiens un uzkodas, ar ko cienāsi viesus, taču, kad runa ir par desertu, sākas problēmas. Tam parasti nav laika vai arī pēc pamatēdiena pagatavošanas vairs nav spēka tapināt desertu. Kā parasti saka reklāmās, mums ir risinājums – tas ir ātri un vienkārši pagatavojams pudiņš!

Rudenīgām garšām bagāta sāļā tarte ar ķirbi un sēnēm

Rudenīgām garšām bagāta sāļā tarte ar ķirbi un sēnēm

Ja gaidāmi ciemiņi vai kādas svinības, sāļā tarte, tautā arī saukta par pīrāgu, ir labs risinājums, kas ne tikai izskatīsies apetelīgi skaisti, bet būs arī gana sātīgs piedāvājums viesiem. No vienas standarta izmēra veidnes pietiks pat astoņiem ēdājiem.

Lielisks zivs un dārzeņu sacepums ar knifiņu

Lielisks zivs un dārzeņu sacepums ar knifiņu

Jaunākajā ”Gatavo 3” epizodē gatavosim mencas un sviesta pupiņu sacepumu ar citronpiparu un kaperu mērcīti. Kā saka ”Gatavo 3” meistars Uģis, viss noslēpums šajā sautējumā ir mērcē. Tā ir debešķīga, un, sautējot zivi kopā ar dārzeņiem, mērce sasūcas ikkatrā kumosā.

Garšo tiešām lieliski! Cūkgaļas sautējums ar rozīnēm

Garšo tiešām lieliski! Cūkgaļas sautējums ar rozīnēm

Kādēļ gan cūkgaļu nevarētu pasniegt ar rozīnēm? Sākotnēji šāds savienojums varētu šķist neparasts, taču garša veidojas tik tiešām laba, jo saldums dažkārt piemērots arī gaļas ēdieniem. ”Gatavo 3” eksperts Uģis Veits piedāvā recepti, kas liks garšas kārpiņām kņudēt – pikanto šķiņķa sautējumu ar rozīnēm, sarkanajiem sīpoliem, tomātiem un kartupeļiem.

“Gatavo 3” piedāvā rudenīgu lazanju latviešu gaumē ar slepeno piedevu!

“Gatavo 3” piedāvā rudenīgu lazanju latviešu gaumē ar slepeno piedevu!

Lazanjai ne vienmēr ir jābūt ar Boloņas vai bešamela mērci. Tikpat labi starp pastas plāksnēm var kārtot dārzeņus ar mazāk ierasto vistas vai tītara gaļu un bešamela mērci aizstāt ar labu krēmsieru. Katrā ziņā šis ēdiens ir sulīgs, rudenīgām garšām pārpilns un, kas nav mazsvarīgi, arī skaists.