Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Horoskops aunam

Pašapziņas līmenis būs normas robežās, tomēr neliedz kādam vecākam vai pieredzējušākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Tas viss tikai tevis paša labā.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darīšanu kārtošanā. Viss paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj saldajām balstiņām tevi vilināt un turies pie šī brīža taustāmajām lietām.

Horoskops vēzim

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus visiem iespējamajiem radu saietiem un sadzīvisko strīdu perēkļiem.

Horoskops lauvai

Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc svaiga gaisa.

Horoskops jaunavai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops svariem

Šodien veiksies aktivitātes, kur nepieciešama precizitāte, koncentrēšanās spējas, vientulība un intuīcija. Jebkura pārstrādāšanās var novest pie fiziskās labsajūtas strauja krituma.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt. Tava etīde var izrādīties nelaikā un nevietā un tās vērotāji tikai nejauši garām gājēji.

Horoskops strēlniekam

Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies palikt mājās un atteikt piedāvātās izklaides, ja tavs simpātiju objekts neizrāda par tevi pienācīgu interesi.

Horoskops mežāzim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi apkārtējo aizdegto dzirksteli. Debašu karstumā attīstīsi īpašu virtuozitāti un argumentācijas prasmēs tev nebūs konkurenti.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas dziļākās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops zivīm

Riktīgi labi padosies visāda veida sadarbības, gan ar pretējo dzimumu, gan draugiem un radiem. Sliktās priekšnojautas un bailēs sakņotās aizdomas izrādīsies tukši māņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Māsu ķildas

  Māsu ķildas

  vēl 37 dienas

  Māsu ķildas

  Māsu ķildas

  vēl 37 dienas

  Anotācija

  Klāra ir izputējusi. Viņas ferma nes tikai zaudējumus, nav līdzekļu, ko ieguldīt jaunā aprīkojumā, un nav ne mazākās cerības, ka viņas māsu Mihaelu varētu uztraukt Klāras problēmas.

 • ДухLess

  ДухLess

  Anotācija

  Главный герой фильма — 29-летний топ-менеджер крупного международного банка по имени Макс.

 • Mīlestības šķēršļi

  Mīlestības šķēršļi

  vēl 28 dienas

  Anotācija

  Laura un Alkesandrs jau trīs mēnešus ir laimīgs pāris. Viņi šķiet kā radīti viens otram.

 • Kamēr tu gāji uz randiņiem

  Kamēr tu gāji uz randiņiem

  vēl 25 dienas

  Anotācija

  Džūlija ir sen šķīrusies un nu jau kādu laiku pat uz randiņiem vairs neiet. Viņa vada savu beķereju, bet īpaši labi tai nevedas, jo uzradies konkurents tieši pāri ielai.

 • Mārlijs un es

  Mārlijs un es

  vēl 2 dienas

  Mārlijs un es

  Mārlijs un es

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Mērķtiecīgi jauni reportieri, Džons un Dženija Grogani, pārceļas uz Floridu, nopērk māju un pieņem labradora šķirnes kucēnu vārdā Mārlijs. Nevaldāmais suns drīz vien kļūst par lielāko noteicēju viņu dzīvē. ASV romantiska komēdija, 2008. g. / 7+

 • Mīlestības saldme

  Mīlestības saldme

  vēl 26 dienas

  Mīlestības saldme

  Mīlestības saldme

  vēl 26 dienas

  Anotācija

  Kad Paula manto sava tēvoča nolaisto kafejnīcu un beķereju, visi ir pārliecināti, ka viņa to ātri pārdos. Bet Paulai ir savi plāni – viņa ir nodomājusi kafejnīcu atdzīvināt, uzlabojot tēvoča labākās receptes un iegūstot pircēju mīlestību ar nepārspējamām kūkām.

 • Ты здесь

  Ты здесь

  vēl 38 dienas

  Ты здесь

  Ты здесь

  vēl 38 dienas

  Anotācija

  Бен только что потерял отца, с которым он особо не общался последние годы. На похороны в свой родной город он едет с лучшим другом Стивом Далласом — красавчиком ведущим прогноза погоды на местном тв. США Комедийная мелодрама, 2013. г. / 16+

 • Eglītes 1914

  Eglītes 1914

  vēl 25 dienas

  Eglītes 1914

  Eglītes 1914

  vēl 25 dienas

  Anotācija

  Laiks pirms Ziemassvētkiem. Decembra sastrēgumi, svinības, greznas balles, un pieticīgas svinības, titulēti augstdzimušie un parasti zemnieki, cara ģimene un Pirmā pasaules kara zaldāti, progresīvi dzejnieki un pirmie "smalkās sabiedrības pārstāvji".

 • Mītika: Tumsas sēkla

  Mītika: Tumsas sēkla

  vēl 24 dienas

  Mītika: Tumsas sēkla

  Mītika: Tumsas sēkla

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Kļūst zināms, ka Kiškumens Zorlaka, melnākā no nekromantiem, uzdevumā nozadzis akmeni un karti, un lai iegūtu Tumsas sēklu. Lai to nepieļautu Mareka kopā ar draugiem dodas bīstamā un piedzīvojumiem pilnā ceļojumā. ASV piedzīvojumu filma, 2015. g. / 12+

 • Pārvākšanās ar mīlestību

  Pārvākšanās ar mīlestību

  vēl 23 dienas

  Anotācija

  Olīvija negaidīti tiek atlaista no darba, tāpēc nolemj apciemot sen nesatikto tēvu, kurš gatavojas sava uzņēmuma 25 gadu jubilejas ballītei. Uzņēmums ir Nīla sirds lieta, taču konkurence ir liela, un pēdējā laikā lietas nevedas tik labi, kā gribētos. ASV romantiskā filma, 2017. g. / 12+

 • Dārgā Viola

  Dārgā Viola

  vēl 22 dienas

  Dārgā Viola

  Dārgā Viola

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Vietējās avīzītes lasītāju iemīļotākā sleja ir Violas padomi. Lasītāji raksta laikrakstam par savām problēmām, bet Violas sleja piedāvā tām risinājumus.

 • Romantikas garša

  Romantikas garša

  vēl 22 dienas

  Romantikas garša

  Romantikas garša

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Pēc traģēdijas atraitnis Džils Kalahans pamet ugunsdzēsēja darbu. Ar dažu draugu palīdzību viņš uzsāk ēdināšanas biznesu, piedāvājot vienkāršu ēdienu apkaimes iedzīvotājiem.

 • Kāzu plānotāja Roza: debesis virs Keiptaunas

  Kāzu plānotāja Roza: debesis virs Keiptaunas

  vēl 98 dienas

  Anotācija

  Romantiska filma. Roza kopā ar asistenti Merelu dodas tālā ceļojumā – uz Keiptaunu Dienvidāfrikas republikā. Abām tur darāms darbiņš – nav daudz laika atlicis, lai viņas noorganizētu Rozas bērnības drauga Marka un viņa līgavas Nandi kāzas.

 • Pēdējie pieci gadi

  Pēdējie pieci gadi

  vēl 20 dienas

  Pēdējie pieci gadi

  Pēdējie pieci gadi

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Ketijas un Džeimija laulība ir sabrukusi. Kā dziedēt salauzto sirdi? Tikai atgriežoties pagātnē un atceroties šo mīlasstāstu no sākuma līdz beigām.