Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Horoskops aunam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops vērsim

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops vēzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Horoskops jaunavai

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops svariem

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops skorpionam

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops strēlniekam

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops mežāzim

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops ūdensvīram

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops zivīm

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Pārvākšanās ar mīlestību

  Pārvākšanās ar mīlestību

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  Olīvija negaidīti tiek atlaista no darba, tāpēc nolemj apciemot sen nesatikto tēvu, kurš gatavojas sava uzņēmuma 25 gadu jubilejas ballītei. Uzņēmums ir Nīla sirds lieta, taču konkurence ir liela, un pēdējā laikā lietas nevedas tik labi, kā gribētos. ASV romantiskā filma, 2017. g. / 12+

 • Dārgā Viola

  Dārgā Viola

  vēl 20 dienas

  Dārgā Viola

  Dārgā Viola

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Vietējās avīzītes lasītāju iemīļotākā sleja ir Violas padomi. Lasītāji raksta laikrakstam par savām problēmām, bet Violas sleja piedāvā tām risinājumus.

 • Romantikas garša

  Romantikas garša

  vēl 20 dienas

  Romantikas garša

  Romantikas garša

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Pēc traģēdijas atraitnis Džils Kalahans pamet ugunsdzēsēja darbu. Ar dažu draugu palīdzību viņš uzsāk ēdināšanas biznesu, piedāvājot vienkāršu ēdienu apkaimes iedzīvotājiem.

 • Kāzu plānotāja Roza: debesis virs Keiptaunas

  Kāzu plānotāja Roza: debesis virs Keiptaunas

  vēl 96 dienas

  Anotācija

  Romantiska filma. Roza kopā ar asistenti Merelu dodas tālā ceļojumā – uz Keiptaunu Dienvidāfrikas republikā. Abām tur darāms darbiņš – nav daudz laika atlicis, lai viņas noorganizētu Rozas bērnības drauga Marka un viņa līgavas Nandi kāzas.

 • Pēdējie pieci gadi

  Pēdējie pieci gadi

  vēl 18 dienas

  Pēdējie pieci gadi

  Pēdējie pieci gadi

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  Ketijas un Džeimija laulība ir sabrukusi. Kā dziedēt salauzto sirdi? Tikai atgriežoties pagātnē un atceroties šo mīlasstāstu no sākuma līdz beigām.

 • Zemes smarža

  Zemes smarža

  vēl 35 dienas

  Zemes smarža

  Zemes smarža

  vēl 35 dienas

  Anotācija

  Drāma/Romantiska filma. Elēna dzīvo lielpilsētā un ir lauksaimniecības zinātniece, kura pirms gadiem pameta dzimto vietu. Uzzinājusi, ka tēvs piedzīvojis sirdstrieku un atrodas uz nāves gultas, Elēna atgriežas mājās palīdzēt māsai Leonijai, kurai vienai ir grūti saimniekot tēva fermā.

 • Mīlestības virtuve

  Mīlestības virtuve

  vēl 18 dienas

  Mīlestības virtuve

  Mīlestības virtuve

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  Pēc sievas traģiskās nāves šefpavārs Robs Heilijs ir bēdu sagrauts. Viņam ir grūtības koncentrēties darbam, un viņa reiz iecienītais un veiksmīgais restorāns sāk zaudēt klientus.

 • Uta Danella. Eva

  Uta Danella. Eva

  vēl 19 dienas

  Uta Danella. Eva

  Uta Danella. Eva

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Divi brāļi Francis un Klauss dzīvo mierīgu un idillisku dzīvi ezera krastā. Ja starp viņiem arī gadās kādas nesaskaņas, tās vienmēr nolīdzina mājkalpotāja Alma.

 • Mīla tiešajā ēterā

  Mīla tiešajā ēterā

  vēl 16 dienas

  Mīla tiešajā ēterā

  Mīla tiešajā ēterā

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Soņa strādā radio un vada pati savu raidījumu, kurā sniedz padomus sievietēm. Viņa gatavojas arī kāzām ar savu mīļoto vīrieti Skotu.

 • Uta Danela. Dzīve kā pasaka

  Uta Danela. Dzīve kā pasaka

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Ruta kopā ar mazmeitu Mariju vada ģimenes biznesu – romantisku kalnu viesnīciņu, kurā bieži apmetas mākslinieki, lai gūtu iedvesmu gleznainajā apkaimē.

 • Atgriešanās pie mīlestības

  Atgriešanās pie mīlestības

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Kopš vīra bojāejas Ērika pirmo reizi atgriežas dzimtajā pilsētā. Viņa ieradusies uz māsas kāzām. Joprojām mēģinot samierināties ar vīra nāvi, viņu pašu negaidīti pārsteidz romantiskas jūtas pret senu draugu Neitu. ASV romantiskā drāma, 2017. g. / 12+

 • Meklējot leprikonus

  Meklējot leprikonus

  vēl 14 dienas

  Meklējot leprikonus

  Meklējot leprikonus

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Liela amerikāņu korporācija nolēmusi paplašināt savu darbības lauku un atvērt struktūrvienību Īrijā. Plānos ietilpst uzbūvēt kausēšanas rūpnīcu netālu no kāda maza lauku ciematiņa. Pirms uzsākt būvniecību, kompānijai uz Īriju nākas nosūtīt savu darbinieku, kurš spēj atrisināt jebkādas problēmas.

 • Kafejnīca

  Kafejnīca

  vēl 128 dienas

  Kafejnīca

  Kafejnīca

  vēl 128 dienas

  Anotācija

  Donavanai biznesā veicas labāk kā romantiskajā dzīvē. Viņai pieder neliela kafejnīca, kurā viņa saimnieko kopā ar māsu Bekiju un viņas draugu Kevinu, un viss veicas labi.

 • Izvēle

  Izvēle

  vēl 14 dienas

  Izvēle

  Izvēle

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Gebija dzīvo Kalifornijā, strādā par medmāsu, un viņai ir draugs – kolēģis ārsts Raiens. Kamēr Raiens ir izbraucis no pilsētas, lai pieskatītu jaunas slimnīcas atvēršanu, Gebija satiek kaimiņu – vetārstu Trevisu. ASV romantiskā filma, 2016. g. / 12+