Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Mīlestība, viena un mūžīga

  Mīlestība, viena un mūžīga

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Lūsija saņem negaidītu ziņu – viņa no tantes ir mantojusi muižu. Ar šo muižu saistās daudz skaistu atmiņu, un Lūsija jau sapņo, kā viņa tajā atpūtīsies.

 • Šrekenšteinas pils-2

  Šrekenšteinas pils-2

  vēl 22 dienas

  Šrekenšteinas pils-2

  Šrekenšteinas pils-2

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Šrekenšteinas zēnu internātskolas un Rozendfelas meiteņu skola gatavojas airēšanas sacensībām.

 • Šrekenšteinas pils

  Šrekenšteinas pils

  vēl 21 dienas

  Šrekenšteinas pils

  Šrekenšteinas pils

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  Vienpadsmit gadus vecais Stefans īsti neiederas starp saviem vienaudžiem. Stefanam neveicas arī mācībās, un vecāki nolemj nosūtīt viņu uz internātskolu – zēnu skolu Šrekenšteinu.

 • Blēži

  Blēži

  vēl 2 dienas

  Blēži

  Blēži

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Šajā režisora Andra Ēķa komēdijā Intars Rešetins raudās, Rēzija Kalniņa dominēs, Ralfs Eilands pakļausies, bet Ieva Florence izģērbsies!

 • Pieaugšanas stāsts

  Pieaugšanas stāsts

  vēl 15 dienas

  Pieaugšanas stāsts

  Pieaugšanas stāsts

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Greisa ir vientuļā māte. Viņa ir pārāk aizņemta cenšoties nopelnīt naudu, lai samaksātu rēķinus, un izklaidējoties ar precēto dakteri Herfordu, lai pievērstu uzmanību savai meitai Ansidadai, kura ir vecumā, kad mātes uzmanība ir īpaši nepieciešama.

 • Zāģis 8

  Zāģis 8

  vēl 16 dienas

  Zāģis 8

  Zāģis 8

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Dažādās pilsētas vietās tiek atrasti miruši cilvēki, un ir acīmredzams, ka viņi ņēmuši nelabu galu. Izmeklēšanas gaitā uzietie pierādījumi norāda uz vienu vainīgo – Džonu Kreimeru – maniaku ar iesauku Zāģeris. Bet kā tas iespējams? Viņš jau vairāk nekā desmit gadus tiek uzskatīts par mirušu…

 • Policijas kods 211

  Policijas kods 211

  vēl 14 dienas

  Policijas kods 211

  Policijas kods 211

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Grupu amerikāņu algotņu piekrāpis to darba devējs – viņi nav saņēmuši apsolīto naudu. Viņi ieradušies Afganistānā atriebties savam bosam.

 • Призрачный гонщик 2

  Призрачный гонщик 2

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  Действие разворачивается на задворках Восточной Европы, где главный герой Джонни Блэйз безуспешно пытается справиться со своим проклятием. Его принимает на работу некая секта, которая пытается заполучить дьявола в тот момент, когда он пытается вселиться в тело его смертного сына на дне рождения мальчика.

 • Veseris

  Veseris

  vēl 12 dienas

  Veseris

  Veseris

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  Atrodoties viena soļa attālumā no čempiona titula, boksera Vesera karjeru pārtrauc avārija, pēc kuras jebkura viņa nākamā cīņa var kļūt par pēdējo. Taču, kad tiek apdraudēta mīlestība, ir pienācis brīdis pierādīt, ka viņš ir iesaukts par Veseri ne tikai dēļ sava graujošā sitiena. Īsts cīnītājs – gan ringā, gan dzīvē, viņš ir uzsācis savu neapturamo, riska pilno gājienu caur meliem un nodevību, lai glābtu sevi un savu mīļoto.

 • Randiņu rokasgrāmata

  Randiņu rokasgrāmata

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Kāpēc ir tik grūti atrast savu īsto un vienīgo? Arī Kesai ar to īpaši labi neveicas. Viņai ir veiksmīga karjera, taču ne tik veiksmīga privātā dzīve – kaut kā vienmēr gadās ne īstie puiši.

 • Pretīgais astotnieks

  Pretīgais astotnieks

  vēl 2 dienas

  Pretīgais astotnieks

  Pretīgais astotnieks

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Notikumi risinās pēc amerikāņu pilsoņkara, kad atlīdzības mednieks Džons Ruts – „Bende” (Kurts Rasels) un viņa bīstamā ieslodzītā Deizija Domergjū (Dženifera Džeisone Lī) pa ceļam uz Vaiomingu, kur notiks sprieduma izpilde, piedzīvo nodevīgu sniega vētru. Iepriekš savā braucienā ar pasta ratiem viņi satiek citu atlīdzības mednieku majoru Markī Vorenu (Semjuels Džeksons) un bijušo konfederātu dumpinieku vadoni Krisu Maniksu (Voltons Goginss). Meklējot patvērumu no laika apstākļiem, grupa uzņem kursu uz kalnu namiņu, lai pārlaistu vētru. Tur viņi satiek četrus citus ceļojošus svešiniekus (Tims Rots, Demjens Bišīrs, Maikls Medsens un Brūss Derns), ar kuriem kopā viņiem jāpavada laiks līdz sniega vētras beigām. Pamazām pieaug spriedze, jo katram no viņiem ir savs nodoms, kuru vēlas piepildīt.

 • Baseinu tīrītājs: glābjas, kas var

  Baseinu tīrītājs: glābjas, kas var

  vēl 26 dienas

  Anotācija

  Vjetnamas kara veterāns Sels Bando, kas pirms kara strādāja par baseinu tīrītāju, atgriežas ASV un konstatē, ka savu valsti vairs neatpazīst. Baseinu tīrīšanas biznesu pārņēmuši meksikāņi. Bando ir apņēmības pilns atgūt profesiju, ko uzskata par savējo, un atriebties cilvēkam, kas nogalināja viņa sievu un dēlu.

 • Lodes pa gaisu!

  Lodes pa gaisu!

  vēl 24 dienas

  Lodes pa gaisu!

  Lodes pa gaisu!

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  1978. gads, Bostona. Tam bija jābūt vienkāršam ieroču tirdzniecības darījumam. Divas bandas satikās nomaļā angārā, taču radās domstarpības par piegādāto preci. Drīz vien izcēlās pamatīga apšaude, kas izvērsās par īstu izdzīvošanas spēli visiem iesaistītajiem. ASV spriedzes komēdija, 2016. g. / 16+

 • Reiz viņi satikās

  Reiz viņi satikās

  vēl 8 dienas

  Reiz viņi satikās

  Reiz viņi satikās

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Džošs strādā pie tēva – viņa uzdevums ir kā darbiniekam iefiltrēties citos uzņēmumos un pārliecināt šī uzņēmuma vadītājus, ka pārdot savu kompāniju tēva uzņēmumam ir vislabākais, ko darīt.

 • Nejauši iemīlēties

  Nejauši iemīlēties

  vēl 2 dienas

  Nejauši iemīlēties

  Nejauši iemīlēties

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Klēras laiks un prāts ir aizņemts ar viņas jauno biznesu – nesen atvērtajai konditorejai nemaz tik labi nesokas. Par privāto dzīvi viņa pat domāt negrib.

 • Mīlas apsēstais

  Mīlas apsēstais

  vēl 18 dienas

  Mīlas apsēstais

  Mīlas apsēstais

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  Čārlijam Dērbijam viss ir kārtībā – lielisks darbs, labi draugi un visā visumā lieliska dzīve. Tikai viens viņam dzīvē pietrūkst – īsta mīlestība. .

 • 30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 317 dienas

  30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 317 dienas

  Anotācija

  На что только не пойдешь, чтобы обрести счастье?! Невезучая Даша верит в найденный в интернете способ — в течение месяца сходить на 30 свиданий, а затем мужчина твоей мечты сам найдет тебя.

 • Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 652 dienas

  Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 652 dienas

  Anotācija

  Dr. Roberts Leings (Toms Hidlstons) ir jauns un veiksmīgs vīrietis, kurš ievācas modernu dzīvokļu kompleksa divdesmit piektajā stāvā. Tā ir pilnīgi autonoma celtne ar savu šķiru sistēmu, kurā vara un privilēģijas pieaug līdz ar stāvu, kurā atrodas dzīvoklis. Beļģija/Lielbritānija, drāma, 2015. g. / 16+

 • Dubrovskis

  Dubrovskis

  vēl 164 dienas

  Dubrovskis

  Dubrovskis

  vēl 164 dienas

  Anotācija

  Vladimirs Dubrovskis ir veiksmīgs jurists, dzīvo galvaspilsētā un iecienījis izklaidi stilīgākajos pilsētas klubos. Viņš izaudzis ļoti turīga fermera ģimenē, tāpēc radis pie labklājības jau no bērnības. Maša Trojekurova – arī bagātu vecāku mīlulīte, kas pabeigusi angļu koledžu.

 • Paradīze

  Paradīze

  vēl 19 dienas

  Paradīze

  Paradīze

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Lembas dzīvesprieks un ticība tiek sagrauta, kad aviokatastrofas rezultātā viņa gūst smagus apdegumus. Pirms šī notikuma viņa bija laimīga, priecīga un apmierināta jauna sieviete, kārtīga mazpilsētas draudzes locekle. Pēc tā viņa satriec pārējos draudzes locekļus un mācītāju, publiski paziņojot, ka Dieva nav.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nedienas ar mazuli

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nedienas ar mazuli

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Ro un Mārtinu pārsteidz pēkšņs viesis – Mārtina ilgus gadus neredzētā māsas meita Redžīna ar mazu bērnu. Viņa stāsta, ka ir laimīgi precējusies un parāda arī fotogrāfiju ar vīru.

 • 1
 • 2