Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 15. septembris

Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien būsi enerģiski uzlādēts, bet svarīgi šos spēkus ievirzīt vēlamajā virzienā. Visneprātīgākais būtu mētāšanās no vienas aktivitātes otrā. Dari, ko darīdams, bet no sirds un ar prieku. Vari arī nedarīt, bet bez iekšējiem sirds apziņas pārmetumiem.

Horoskops vērsim

Izvairies no pilnīgas vientulības, bet arī nepavadi savu brīvdienu tādu cilvēku kompānijā, kuri tevi emocionāli un fiziski nogurdina. Mēģini atrast vidusceļu starp šiem diviem variantiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari saskarties ar situāciju, kad citi visu izplānojuši tavā vietā un tev jākļūst par padevīgu viņu iegribu apmierinātāju. Ja nepiekrīti tādai dienas kārtībai, pasaki to atklāti vai arī samierinies un nekonfliktē.

Horoskops vēzim

Esi godam nopelnījis nedarīt neko svarīgu. Nebūvē stratēģiskus plānus un taktiskos risinājumus. Atrodi prieku mazajos ikdienas niekos – palaiskojies un velti laiku sevis atslābināšanai.

Horoskops lauvai

Harmoniju atgūstošie dabas spēki tevi apgādā ar īpašu radošumu un izdomu. Pat domas ir tādas krāsainas, neparastas. Valdīs sajūta, ka visi dzīves grūtumi aiz muguras un uz tevi vairs neattiecas.

Horoskops jaunavai

Ja nolemsi veikt pavisam ikdienišķus darbus un tradicionālas lietas, paveic tos kārtīgi un no visas sirds, tādā gadījumā uzlādēsies ar visuresošo dabas enerģiju. Un nespļauj akā no kuras pašām nāksies dzert.

Horoskops svariem

Šodien tavas vēlmes ir prioritāte. Šodien vēlēsies parevidēt savu enerģētiku un ieliet degvielu savā bākā. Ja pēc visu iegribu apmierināšanas vēl nebūs miera, vajag atrast kādu kārtīgu fizisku aktivitāti.

Horoskops skorpionam

Šodien visi tavi centieni būs tikai citu interesēs. Uzmundrinājumam atceries, ka pastāv enerģijas nezūdamības likums. Cik atdosi tik arī saņemsi atpakaļ un vēl nedaudz bonusā par labiem nodomiem.

Horoskops strēlniekam

Tevī viss sāks norimt un ieņem daudzmaz sakārtotas aprises. Šodien padarītais vairos iespēju sasniegt sen ilgoto miera sajūtu. Ja ir iespēja aiziet uz pirtiņu vai kādu citu ūdens procedūru, šodien no tās gūsi reālu baudījumu.

Horoskops mežāzim

Tava iekšējā balss lūgsies pēc miera, klusuma un vienatnes. Paklausi savām iekšējām sajūtām un neizdabā citu diktētiem rīcības modeļiem. Ar bērniem ieteicams parunāt par tēmām, kurām citkārt pietrūcis laika.

Horoskops ūdensvīram

Nedomā par materiāliem ieguvumiem. Nododies skaistajai pasaulei – pavēro krāsaino rudeni, kāds ir tikai šajā pirmstumsas laikā, palasi, iepazīsties ar bērnu mācību programmu un mājas darbiem.

Horoskops zivīm

Nevajag uzsākt destruktīvus darbus, bet gan tādus, kuri pieliek punktu vai pārkāpj nepārvarētajām astēm Nāksies rēķināties ar citiem vai tā būtu ģimene, draugi, bērni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Jauns sākums

  Jauns sākums

  Drāma, Romantika

  Jauns sākums

  Drāma, Romantika

  Drāma/Mūzikls. Grēta (Keira Naitlija) un viņas draugs Deivs (Adams Līvains) jau kopš koledžas laikiem ir pāris un dziesmu līdzautori. Abi dodas uz Ņujorku, kad Deivs noslēdz līgumu ar lielu mūzikas ierakstu kompāniju.

 • Ideālā līgava

  Ideālā līgava

  Romantika

  vēl 7 dienas

  Ideālā līgava

  vēl 7 dienas

  Ideālā līgava

  Romantika

  Mollija ir laulību konsultante un uzskata, ka kāzu dienai ir jābūt ideālai, tāpēc viņa vada sagatavošanās nodarbības līgavām. Šajos kursos līgavas sagatavojas kāzām gan fiziski, gan emocionāli. Mollija ir apvienojusi fitnesu ar jogu un nodarbībām par saziņu un uzticēšanos. Pašai Mollijai gan attiecību pieredze nav sevišķi veiksmīga, tāpēc viņa ir priecīga, nejauši iepazīstoties ar patīkamo un simpātisko kāzu fotogrāfu Niku. Laulību konsultante un kāzu fotogrāfs varētu būt lielisks pāris, tomēr izrādās, ka Niks ir saderinājies, un viņa līgava apmeklē Mollijas nodarbības. Vai Mollijai izdosies sagatavot Nika līgavu viņas perfektajām kāzām? Vai tieši otrādi – likt viņai saprast, ka Niks nav viņai īstais?

 • Безнадёжный романтик

  Безнадёжный романтик

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  Безнадёжный романтик

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  В любви как на войне – все средства хороши. Даже если эти методы из романтических комедий.

 • Līgavu skūpstīt nedrīkst

  Līgavu skūpstīt nedrīkst

  Komēdija, Romantika

  vēl 5 dienas

  Līgavu skūpstīt nedrīkst

  vēl 5 dienas

  Līgavu skūpstīt nedrīkst

  Komēdija, Romantika

  Vienkāršs amerikāņu fotogrāfs nonāk nepatikšanās, kad piekrīt apprecēt horvātu meiteni, kurai vajag „zaļo karti”, taču medusmēneša laikā jauno sievu nolaupa. 2011.

 • Dedzīgais līgavainis

  Dedzīgais līgavainis

  Komēdija

  vēl 5 dienas

  Dedzīgais līgavainis

  vēl 5 dienas

  Dedzīgais līgavainis

  Komēdija

  Takers un Alisa ir kopā jau četrus gadus, un beidzot Takers nolēmis spert atbildīgu soli – bildināt draudzeni. To uzzinājusi, vecmāmiņa Takeram uzdāvina senu ģimenes mantojumu – gredzenu, kas piederējis viņas vecmāmiņai. Viņa apgalvo, ka tas piepilda valkātāja viskvēlākās vēlēšanās. Bildinājums gan neizdodas tāds, kā plānots – Takers labāk to būtu darījis Parīzē vai Romā, taču ir apstākļu sakritības rezultātā ir spiests Alisu bildināt sieviešu tualetē. Sākumā Takers pats nešķiet īpaši aizrāvies ar gaidāmajām kāzām, taču drīz vien sāk norisināties dīvaini notikumi – pēkšņi viņš kļūst kā apsēsts ar kāzām un to detaļām.

 • Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  vēl 3 dienas

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  vēl 3 dienas

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Šenonai jauns izaicinājums – banka kādai bezpeļņas organizācijai ziedojusi senu māju, kuru trīs mēnešu laikā nepieciešams pārvbūvēt par dzīvokļu māju tiem, kas zaudējuši dzīves vietas.

 • Ideālā līgava. Kāzu zvani

  Ideālā līgava. Kāzu zvani

  Romantika

  Ideālā līgava. Kāzu zvani

  Romantika

  Mollija joprojām vada līgavu nodarbības, bet nu pašai nākas sākt gatavoties kāzām. Niks ir saņēmies un bildinājis Molliju. Līdz ar kāzām abi plāno mainīt dzīves – Niks no kāzu fotografēšanas ir pievērsies mākslai un drīz tiks atklāta viņa izstāde. Mollija plāno iet prom no fitnesa kluba un atvērt pati savējo, taču saņem piedāvājumu nopirkt savu darba vietu. Niks ir pat atradis perfektu vietu kāzām, un tās varētu notikt pēc astoņiem mēnešiem. Tomēr izrādās, ka kāzu plānošana ir diezgan sarežģītā un var radīt domstarpības… Vai viņiem viss izdosies?

 • Augstceltne

  Augstceltne

  Drāma, Šausmu

  Augstceltne

  Drāma, Šausmu

  Dr. Roberts Leings (Toms Hidlstons) ir jauns un veiksmīgs vīrietis, kurš ievācas modernu dzīvokļu kompleksa divdesmit piektajā stāvā. Tā ir pilnīgi autonoma celtne ar savu šķiru sistēmu, kurā vara un privilēģijas pieaug līdz ar stāvu, kurā atrodas dzīvoklis. Beļģija/Lielbritānija, drāma, 2015. g. / 16+

 • Кот Гром и заколдованный дом

  Кот Гром и заколдованный дом

  Кот Гром и заколдованный дом

  Чрезмерно любопытный кот попадает в дом, где обитает старый фокусник, и знакомится с удивительным миром учёных зверей и живых игрушек.

 • Иван Царевич и Серый Волк 3

  Иван Царевич и Серый Волк 3

  Bērniem, Krieviski

  Иван Царевич и Серый Волк 3

  Bērniem, Krieviski

  Царь Тридевятого царства, в честь своего 150-летия решил, что с него хватит — пора на заслуженный отдых. «Я устал. Я ухожу», — заявил самодержец и с удочкой и ведёрком удалился в деревенскую глушь.

 • Алеша Попович и Тугарин Змей

  Алеша Попович и Тугарин Змей

  Bērniem, Krieviski

  Алеша Попович и Тугарин Змей

  Bērniem, Krieviski

  Упустив тугарских злодеев с данью жителей Ростова, Алеша должен восстановить свое доброе имя, вернуть золото и прогнать Тугарина Змея с земли русской. Это веселая история, где есть место приключениям Алеши и его друзей, любви главного героя и красавицы Любавы. И, конечно, как и во многих анимационных лентах, одно из центральных мест в фильме занимает необычный персонаж: говорящий конь Юлий. Он воображает, что сведущ практически во всем, говорлив, пытается по всем вопросам дать совет, и при этом трусоват. Алеша с друзьями преодолевают множество препятствий, и пусть у него не всегда все получается складно – настанет тот день, когда его по праву можно будет назвать богатырем.

 • Korporatīvā iedzeršana

  Korporatīvā iedzeršana

  Komēdija, Krieviski

  Korporatīvā iedzeršana

  Komēdija, Krieviski

  Igors ir mēbeļu veikala vecākais menedžeris un sapņo par paaugstinājumu darbā. Pēc kāda darba pasākuma Igors atklāj, ka viņa vadītais salons ir pilnībā izpostīts, tomēr kolēģi apgalvo, ka viss palicis vislabākajā kārtībā tad, kad viņi devušies mājās.