Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops vērsim

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

Horoskops vēzim

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops lauvai

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops jaunavai

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops strēlniekam

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops mežāzim

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops ūdensvīram

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops zivīm

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Tikai tava

  Tikai tava

  vēl 0 stundas

  Tikai tava

  Tikai tava

  vēl 0 stundas

  Anotācija

  Kasa ir vientuļā māte ar augstām karjeras ambīcijām. Viņas advokātes darbs prasa tik daudz, ka bērnu audzināšanai laika īsti neatliek – tos lielākoties pieskata auklīte.

 • Īpašā Valentīndiena

  Īpašā Valentīndiena

  vēl 24 dienas

  Īpašā Valentīndiena

  Īpašā Valentīndiena

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Helēnai pieder pašai savs ziedu veikals Ņujorkā. Visvairāk šajā darbā viņai patīk mīlestība, kas tik bieži ir saistīta ar ziediem – dzimšanas dienās, kāzās un jo īpaši – Valentīndienā.

 • Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 6 dienas

  Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 6 dienas

  Anotācija

  Keita ir talantīga modes dizainere, un viņas sapnis ir strādāt kādā augstās modes namā. Taču viņa nespēj dabūt darbu, jo neviens neuzticas Kasela meitai. Keitas tēvam un pamātei pieder Kaselu modes nams, kurš nodarbojas ar dārgu zīmolu tērpu kopēšanu un masveida ražošanu.

 • Kāzu līkloči

  Kāzu līkloči

  vēl 8 dienas

  Kāzu līkloči

  Kāzu līkloči

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Klaudija dzīvo saskaņā ar dabu, ir čakru masiere, un viņa jau sen ir izplānojusi savam dēlam perfektās kāzas – nelielas, īpašas, ģimenes lokā.

 • Būda mežā

  Būda mežā

  vēl 222 dienas

  Būda mežā

  Būda mežā

  vēl 222 dienas

  Anotācija

  Piecu draugu atpūta dziļi mežā pārvēršas par murgu, kad ļaunprātīgu novērotāju grupa uzsāk noslēpumainu un biedējošu rituālu. Spraiga šausmu filma. 2011.

 • Slepenā aģente

  Slepenā aģente

  vēl 2 dienas

  Slepenā aģente

  Slepenā aģente

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  FIB nolīgst pusaudzi Moliju, kuras tēvs ir par privātdetektīvu strādājošs bijušais policists. Meitenei jāizliekas par koledžas studenti, lai aizsargātu kādas tiesas prāvas galveno liecinieci.

 • Nenopērkamā mīlestība

  Nenopērkamā mīlestība

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  Lilija ir paramediķis – viņa strādā neatliekamajā palīdzībā un smagi strādā, lai nopelnītu sev iztikai. Džefs ir miljonāra atvase, kurš ieradis, ka var dabūt visu, ko vien vēlas.

 • Kas gaidāms, kad gaidāms bērns

  Kas gaidāms, kad gaidāms bērns

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Komēdijā stāstīts par to, kā televīzijas zvaigznes Džūlza un Evans cenšas apvienot darbu ar bērniņa gaidībām; par Vendiju, kas jau sen vēlējās bērnu, taču nav gatava grūtniecībai, un viņas vīru Gēriju, kuram ir ļoti sliktas attiecības ar tēvu.

 • Foršie džeki

  Foršie džeki

  vēl 5 dienas

  Foršie džeki

  Foršie džeki

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  1977. gads, Losandželosa. Vientuļais tēvs, privātdetektīvs un alkoholiķis Hollands Mārčs tiek nolīgts izmeklēt kādas pabalējušas porno zvaigznes Mistijas Mountinas pašnāvību.

 • Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  vēl 5 dienas

  Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Miljonārs Peitons iecerējis attīstīt savu būvniecības projektu pilsētas parkā. Miljonāra vienīgais dēls Šons jau gadiem cenšas turēties pa gabalu no tēva biznesa un nevēlas to turpināt.

 • Nika sāpes

  Nika sāpes

  vēl 69 dienas

  Nika sāpes

  Nika sāpes

  vēl 69 dienas

  Anotācija

  Nika un viņa kolēģa Jalčina cīņa pret nežēlīgo Hamburgas kurdu klanu turpinās. Bandas vadonis Firatam Astanam ir tikai viens mērķis – padarīt Niku nekaitīgu. Viņš dara visu iespējamo, lai izkļūtu no cietuma, un viņam tas izdodas.

 • Mačo

  Mačo

  vēl 9 dienas

  Mačo

  Mačo

  vēl 9 dienas

  Anotācija

  Daniels nav no tiem vīriešiem, par kuriem interesējas sievietes Viņš ir nepārliecināts, nedrošs, nesportisks – viņā nav nekā no mačo. Tā nu attiecībās ar sievietēm viņam līdz šim nav īpaši veicies.

 • Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Kad draugs vēlas ar Mēriju nopienti aprunāties, paziņojums, ka viņam ar Mēriju ir garlaicīgi un viņš vēlas šķirties, galīgi nav tas, uz ko jaunā sieviete cerējusi.

 • Saldi rūgtā mīlestība

  Saldi rūgtā mīlestība

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Lilija mēģina izveidot pati savu ēdināšanas uzņēmumu kopā ar savu asistentu Pablo, taču atklāj, ka ir stāvoklī. Šīm it kā labajām ziņām ir arī negatīvas sekas – tas ietekmē Lilijas karjeras plānus, piedevām topošais tēvs Kristians ir pārbijies no šī fakta.

 • 1
 • 2