Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 19. decembris

Lelde, Sarmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nokāp no situācijas pavēlnieka troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā dzīvi dzīvot, bet uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops vērsim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem par to, kā darbi darāmi. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops dvīņiem

Šajā dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu autsaidera statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem kolēģiem var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

Horoskops vēzim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavi noskaņojumi un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs tev vien izprotami. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā noķert kaifu.

Horoskops lauvai

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar savu caururbjošo skatienu un pārliecināšanas spējām. Būs arī reāli jāpastrādā. Vakarā izvēlies brīvību un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops jaunavai

Sen pārbaudītie un zināmie dāvanu gādāšanas principi šodien var izrādīties īpaši uzticami salīdzinājumā ar virtuālajā vidē pieejamajām metodēm, tāpēc parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops svariem

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis un plānus sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies mulsinošā situācijā dēļ šaubām vai vienkārši nespējas izšķirties pa kuru ceļu stūrēt.

Horoskops skorpionam

Būsi gatavs pieslēgties visiem jautājumiem – tajos piedalīties, apspriest, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Mēģini aptvert neiespējamo, varbūt izdosies.

Horoskops strēlniekam

Tev dārgo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini savas rīcības motivāciju.

Horoskops mežāzim

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops ūdensvīram

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot noteikumus un standarta procedūras svētku rūpēšanā. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi neapdomīgi.

Horoskops zivīm

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Būs iespēja paskatīties uz sevi un savām attiecībām attālināti, citu acīm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Яна+Янко

  Яна+Янко

  Anotācija

  Яна Титова — успешная женщина, главный редактор гламурного журнала о моде. Яну совершенно не беспокоит, что в тридцать восемь лет у неё нет, ни мужа, ни детей.

 • Pasaules lāpītāja

  Pasaules lāpītāja

  vēl 12 dienas

  Pasaules lāpītāja

  Pasaules lāpītāja

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  Hanna strādā par sociālo darbinieci, tāpēc ikdienā ir pieradusi risināt citu cilvēku problēmas. Kā daudzi no cilvēkiem, kas ikdienā rūpējas par citiem, savai dzīvei Hannai īsti neatliek laika.

 • Все, что я хочу на Рождество!

  Все, что я хочу на Рождество!

  Anotācija

  Двое детей из Нью-Йорка, Итон и его младшая сестра Хэлли, пытаются соединить своих родителей, Катерину и Майкла О’Фэллон, находящихся в разводе.

 • Хороший мальчик

  Хороший мальчик

  Anotācija

  Обычная, казалось бы, неделя из жизни ничем не примечательного школьника Коли Смирнова превращается в череду невероятных происшествий:

 • Универсальный солдат

  Универсальный солдат

  Anotācija

  Вьетнам, 1969 год, первая стычка двух американских солдат — Люка и Скотта:

 • Превосходство

  Превосходство

  Anotācija

  Выдающийся исследователь в области изучения искусственного интеллекта доктор Уилл Кастер работает над созданием компьютера, который сможет собрать в себе все знания и опыт, накопленные человечеством.

 • Салют 7

  Салют 7

  Anotācija

  Космическая станция «Салют-7», находящаяся на орбите в беспилотном режиме, неожиданно перестает отвечать на сигналы центра управления полетом.

 • Dubrovskis

  Dubrovskis

  vēl 256 dienas

  Dubrovskis

  Dubrovskis

  vēl 256 dienas

  Anotācija

  Vladimirs Dubrovskis ir veiksmīgs jurists, dzīvo galvaspilsētā un iecienījis izklaidi stilīgākajos pilsētas klubos. Viņš izaudzis ļoti turīga fermera ģimenē, tāpēc radis pie labklājības jau no bērnības. Maša Trojekurova – arī bagātu vecāku mīlulīte, kas pabeigusi angļu koledžu.

 • Ar ģimeni pūrā

  Ar ģimeni pūrā

  vēl 13 dienas

  Ar ģimeni pūrā

  Ar ģimeni pūrā

  vēl 13 dienas

  Anotācija

  Katarīna un Pīters ir laimīgi kopā jau septiņus gadus, un beidzot Katarīna ir gatava pamest Minheni un savu galeriju, lai pārvāktos uz mazpilsētu pie Pītera, kurš vada nelielu, bet luksus klases viesnīcu. Jaunā kopdzīve sākas ar pilnu komplektu sadzīves ķibelēm – saplīsušām trubām un samirkušām sienām, līdz abi spiesti ievākties pie Pītera meitas Verēnas un viņas ģimenes.

 • Nika sāpes

  Nika sāpes

  vēl 132 dienas

  Nika sāpes

  Nika sāpes

  vēl 132 dienas

  Anotācija

  Nika un viņa kolēģa Jalčina cīņa pret nežēlīgo Hamburgas kurdu klanu turpinās. Bandas vadonis Firatam Astanam ir tikai viens mērķis – padarīt Niku nekaitīgu. Viņš dara visu iespējamo, lai izkļūtu no cietuma, un viņam tas izdodas.

 • Он – дракон

  Он – дракон

  Anotācija

  В разгар свадьбы княжну Мирославу похищает дракон, унося в свой замок на острове. В прошлом остались родные, жених, теперь только каменный плен в компании прекрасного Армана.

 • Викинг

  Викинг

  Anotācija

  Раннее Средневековье. Время тяжелых мечей и темных законов крови. Правящий род в раздоре. Вина за случайную смерть брата легла на Великого Князя. По закону мстить ему должен младший брат — бастард.

 • ДухLess

  ДухLess

  Anotācija

  Главный герой фильма — 29-летний топ-менеджер крупного международного банка по имени Макс.

 • 9 рота

  9 рота

  vēl 12 dienas

  9 рота

  9 рота

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  СССР. Действие происходит в 1988 и 1989 годах, за несколько месяцев до полного вывода советских войск из Афганистана.

 • Varenais Niks

  Varenais Niks

  vēl 132 dienas

  Varenais Niks

  Varenais Niks

  vēl 132 dienas

  Anotācija

  Firats Astans ir atņēmis Nikam viņa mīlestību. Nika bijusī sieva tika sašauta un mira viņa rokās.

 • Джон Уик

  Джон Уик

  Anotācija

  Джон Уик на первый взгляд самый обычный среднестатистический американец, который ведет спокойную мирную жизнь.

 • Почтальон Пэт

  Почтальон Пэт

  Anotācija

  Сколько нужно почтальонов для спасения мира? Достаточно одного, если он работает в паре с любопытным котом, готовым к любым приключениям.

 • Духless 2

  Духless 2

  Anotācija

  Он отказался от всего, что так когда-то ценил — светской жизни, успешной карьеры, роскошного пентхауса. Теперь его стихия — океан.

 • Laiks mazulim

  Laiks mazulim

  vēl 13 dienas

  Laiks mazulim

  Laiks mazulim

  vēl 13 dienas

  Anotācija

  Odrija un Tomijs jau ilgu laiku cenšas tikt pie bērna, taču neveiksmīgi. Par lielām šausmām Tomijam, tā vien šķiet, ka pie vainas varētu būt tieši viņš. Pārbijies, ka viņa laulība ir apdraudēta, Tomijs sauc palīgā savus uzticamākos draugus, lai aplaupītu spermas banku, kurā viņš pats bijis donors pirms daudziem gadiem. ASV piedzīvojumu filma, 2012.g.,/16+

 • Ледокол

  Ледокол

  Anotācija

  Драма, основанная на реальных событиях. Навстречу ледоколу движется гигантский айсберг, и пытаясь уйти от столкновения с ним корабль попадает в ледовый плен...

 • СуперБобровы

  СуперБобровы

  Anotācija

  Члены вполне обычной семьи в один прекрасный день получают суперспособности, и вместо привычного в таких случаях спасения мира решают... ограбить банк!