Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Horoskops aunam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops vērsim

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops vēzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Horoskops jaunavai

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops svariem

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops skorpionam

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops strēlniekam

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops mežāzim

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops ūdensvīram

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops zivīm

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Uzvari, zaudē vai mīli

  Uzvari, zaudē vai mīli

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  Gan Klāra, gan Alekss savus bērnus audzina vieni paši, un viņiem ir ļoti atšķirīgi uzskati par bērnu audzināšanu.

 • Asins nauda

  Asins nauda

  vēl 10 dienas

  Asins nauda

  Asins nauda

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Žengs Žū ir bīstamākais Šaolinu dinastijas cīnītājs. Viņa cīņas māksla un spējas rīkoties ar ieročiem ir leģendāras.

 • Alu cilvēki

  Alu cilvēki

  vēl 341 dienas

  Alu cilvēki

  Alu cilvēki

  vēl 341 dienas

  Anotācija

  Dīns dzīvo Losandželosā un ir īsts ballīšu zvērs, kurš beidzot ir noguris no tukšajām un bezjēdzīgajām vienas nakts attiecībām un aptver, ka vēlas dzīvē ko vairāk kā tikai nebeidzamas ballītes.

 • Ne/sevī

  Ne/sevī

  vēl 13 dienas

  Ne/sevī

  Ne/sevī

  vēl 13 dienas

  Anotācija

  Kāds ļoti bagāts vīrs, kurš mirst no vēža, piekrīt jaunai un netradicionālai medicīniskai procedūrai, ar kuras palīdzību viņa apziņa un prāts tiek pārnests jauna un veselīga vīrieša ķermenī. Taču viss kļūst sarežģītāk, kad sāk atklāties šī ķermeņa vēsture un izcelsme.

 • Tīģera acis

  Tīģera acis

  vēl 11 dienas

  Tīģera acis

  Tīģera acis

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Deivija nekad savā dzīvē nav jutusies tik vientuļa. Viņa ir zaudējusi tēvu, kurš nogalināts laupīšanas laikā pats savā veikalā.

 • Perfektās kāzas

  Perfektās kāzas

  vēl 13 dienas

  Perfektās kāzas

  Perfektās kāzas

  vēl 13 dienas

  Anotācija

  Žaklīna ir arhitekte, un jau piecus mēnešus viņa satiekas ar pilsētas daudzsološāko ārstu Pīteru.

 • Nesauciet mani par vectētiņu

  Nesauciet mani par vectētiņu

  vēl 97 dienas

  Anotācija

  Lai arī Verneram ir jau 45 gadi, viņš joprojām izbauda dzīvi pēc pilnas programmas un uzņemties par kaut ko atbildību galīgi nav viņa stilā.

 • Non-Stop: Tiešais reiss

  Non-Stop: Tiešais reiss

  vēl 310 dienas

  Non-Stop: Tiešais reiss

  Non-Stop: Tiešais reiss

  vēl 310 dienas

  Anotācija

  Liama Nīsona un režisora Žaumes Koljē-Serras kopdarbs par aviācijas policijas priekšnieku, kurš cenšas apturēt ļaundari, kas pasludinājis viņu par nolaupītāju transatlantiska lidojuma laikā. 2014

 • Bez tevis

  Bez tevis

  vēl 35 dienas

  Bez tevis

  Bez tevis

  vēl 35 dienas

  Anotācija

  Martina un Ralfs saimnieko augstākās klases restorānā Ķelnē. Noguruši no smagās ikdienas un stresa, viņi nolemj atpūsties Francijas piekrastē.

 • Mīlestības virtuve

  Mīlestības virtuve

  vēl 18 dienas

  Mīlestības virtuve

  Mīlestības virtuve

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  Pēc sievas traģiskās nāves šefpavārs Robs Heilijs ir bēdu sagrauts. Viņam ir grūtības koncentrēties darbam, un viņa reiz iecienītais un veiksmīgais restorāns sāk zaudēt klientus.

 • Zemes smarža

  Zemes smarža

  vēl 35 dienas

  Zemes smarža

  Zemes smarža

  vēl 35 dienas

  Anotācija

  Drāma/Romantiska filma. Elēna dzīvo lielpilsētā un ir lauksaimniecības zinātniece, kura pirms gadiem pameta dzimto vietu. Uzzinājusi, ka tēvs piedzīvojis sirdstrieku un atrodas uz nāves gultas, Elēna atgriežas mājās palīdzēt māsai Leonijai, kurai vienai ir grūti saimniekot tēva fermā.

 • Kafejnīca

  Kafejnīca

  vēl 128 dienas

  Kafejnīca

  Kafejnīca

  vēl 128 dienas

  Anotācija

  Donavanai biznesā veicas labāk kā romantiskajā dzīvē. Viņai pieder neliela kafejnīca, kurā viņa saimnieko kopā ar māsu Bekiju un viņas draugu Kevinu, un viss veicas labi.

 • Tuksneša čuksti

  Tuksneša čuksti

  vēl 36 dienas

  Tuksneša čuksti

  Tuksneša čuksti

  vēl 36 dienas

  Anotācija

  Nebeidzamas smilšu kāpas, sveloša saule – tāda ir dzīve Dubajā, un Sinai, ārstei no Eiropas, tā šķiet neiespējama.

 • Divpadsmit Ziemassvētku pārsteigumi

  Divpadsmit Ziemassvētku pārsteigumi

  vēl 67 dienas

  Anotācija

  Megija ir priecīgi satraukta – viņas ilggadējā mīlestība Mičs atgriežas pilsētā.