Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Horoskops aunam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops vērsim

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops vēzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Horoskops jaunavai

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops svariem

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops skorpionam

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops strēlniekam

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops mežāzim

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops ūdensvīram

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops zivīm

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Māsu ķildas

  Māsu ķildas

  vēl 36 dienas

  Māsu ķildas

  Māsu ķildas

  vēl 36 dienas

  Anotācija

  Klāra ir izputējusi. Viņas ferma nes tikai zaudējumus, nav līdzekļu, ko ieguldīt jaunā aprīkojumā, un nav ne mazākās cerības, ka viņas māsu Mihaelu varētu uztraukt Klāras problēmas.

 • ДухLess

  ДухLess

  Anotācija

  Главный герой фильма — 29-летний топ-менеджер крупного международного банка по имени Макс.

 • Mīlestības šķēršļi

  Mīlestības šķēršļi

  vēl 26 dienas

  Anotācija

  Laura un Alkesandrs jau trīs mēnešus ir laimīgs pāris. Viņi šķiet kā radīti viens otram.

 • Kamēr tu gāji uz randiņiem

  Kamēr tu gāji uz randiņiem

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Džūlija ir sen šķīrusies un nu jau kādu laiku pat uz randiņiem vairs neiet. Viņa vada savu beķereju, bet īpaši labi tai nevedas, jo uzradies konkurents tieši pāri ielai.

 • Mārlijs un es

  Mārlijs un es

  vēl 14 stundas

  Mārlijs un es

  Mārlijs un es

  vēl 14 stundas

  Anotācija

  Mērķtiecīgi jauni reportieri, Džons un Dženija Grogani, pārceļas uz Floridu, nopērk māju un pieņem labradora šķirnes kucēnu vārdā Mārlijs. Nevaldāmais suns drīz vien kļūst par lielāko noteicēju viņu dzīvē. ASV romantiska komēdija, 2008. g. / 7+

 • Mīlestības saldme

  Mīlestības saldme

  vēl 24 dienas

  Mīlestības saldme

  Mīlestības saldme

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Kad Paula manto sava tēvoča nolaisto kafejnīcu un beķereju, visi ir pārliecināti, ka viņa to ātri pārdos. Bet Paulai ir savi plāni – viņa ir nodomājusi kafejnīcu atdzīvināt, uzlabojot tēvoča labākās receptes un iegūstot pircēju mīlestību ar nepārspējamām kūkām.

 • Ты здесь

  Ты здесь

  vēl 37 dienas

  Ты здесь

  Ты здесь

  vēl 37 dienas

  Anotācija

  Бен только что потерял отца, с которым он особо не общался последние годы. На похороны в свой родной город он едет с лучшим другом Стивом Далласом — красавчиком ведущим прогноза погоды на местном тв. США Комедийная мелодрама, 2013. г. / 16+

 • Eglītes 1914

  Eglītes 1914

  vēl 24 dienas

  Eglītes 1914

  Eglītes 1914

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Laiks pirms Ziemassvētkiem. Decembra sastrēgumi, svinības, greznas balles, un pieticīgas svinības, titulēti augstdzimušie un parasti zemnieki, cara ģimene un Pirmā pasaules kara zaldāti, progresīvi dzejnieki un pirmie "smalkās sabiedrības pārstāvji".

 • Mītika: Tumsas sēkla

  Mītika: Tumsas sēkla

  vēl 23 dienas

  Mītika: Tumsas sēkla

  Mītika: Tumsas sēkla

  vēl 23 dienas

  Anotācija

  Kļūst zināms, ka Kiškumens Zorlaka, melnākā no nekromantiem, uzdevumā nozadzis akmeni un karti, un lai iegūtu Tumsas sēklu. Lai to nepieļautu Mareka kopā ar draugiem dodas bīstamā un piedzīvojumiem pilnā ceļojumā. ASV piedzīvojumu filma, 2015. g. / 12+

 • Pārvākšanās ar mīlestību

  Pārvākšanās ar mīlestību

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Olīvija negaidīti tiek atlaista no darba, tāpēc nolemj apciemot sen nesatikto tēvu, kurš gatavojas sava uzņēmuma 25 gadu jubilejas ballītei. Uzņēmums ir Nīla sirds lieta, taču konkurence ir liela, un pēdējā laikā lietas nevedas tik labi, kā gribētos. ASV romantiskā filma, 2017. g. / 12+

 • Dārgā Viola

  Dārgā Viola

  vēl 20 dienas

  Dārgā Viola

  Dārgā Viola

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Vietējās avīzītes lasītāju iemīļotākā sleja ir Violas padomi. Lasītāji raksta laikrakstam par savām problēmām, bet Violas sleja piedāvā tām risinājumus.

 • Romantikas garša

  Romantikas garša

  vēl 20 dienas

  Romantikas garša

  Romantikas garša

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Pēc traģēdijas atraitnis Džils Kalahans pamet ugunsdzēsēja darbu. Ar dažu draugu palīdzību viņš uzsāk ēdināšanas biznesu, piedāvājot vienkāršu ēdienu apkaimes iedzīvotājiem.

 • Kāzu plānotāja Roza: debesis virs Keiptaunas

  Kāzu plānotāja Roza: debesis virs Keiptaunas

  vēl 97 dienas

  Anotācija

  Romantiska filma. Roza kopā ar asistenti Merelu dodas tālā ceļojumā – uz Keiptaunu Dienvidāfrikas republikā. Abām tur darāms darbiņš – nav daudz laika atlicis, lai viņas noorganizētu Rozas bērnības drauga Marka un viņa līgavas Nandi kāzas.

 • Pēdējie pieci gadi

  Pēdējie pieci gadi

  vēl 19 dienas

  Pēdējie pieci gadi

  Pēdējie pieci gadi

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Ketijas un Džeimija laulība ir sabrukusi. Kā dziedēt salauzto sirdi? Tikai atgriežoties pagātnē un atceroties šo mīlasstāstu no sākuma līdz beigām.