Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vērsim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops lauvai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops jaunavai

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops svariem

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops skorpionam

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

Horoskops zivīm

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Mīlestība, viena un mūžīga

  Mīlestība, viena un mūžīga

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  Lūsija saņem negaidītu ziņu – viņa no tantes ir mantojusi muižu. Ar šo muižu saistās daudz skaistu atmiņu, un Lūsija jau sapņo, kā viņa tajā atpūtīsies.

 • Šrekenšteinas pils-2

  Šrekenšteinas pils-2

  vēl 20 dienas

  Šrekenšteinas pils-2

  Šrekenšteinas pils-2

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Šrekenšteinas zēnu internātskolas un Rozendfelas meiteņu skola gatavojas airēšanas sacensībām.

 • Šrekenšteinas pils

  Šrekenšteinas pils

  vēl 19 dienas

  Šrekenšteinas pils

  Šrekenšteinas pils

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Vienpadsmit gadus vecais Stefans īsti neiederas starp saviem vienaudžiem. Stefanam neveicas arī mācībās, un vecāki nolemj nosūtīt viņu uz internātskolu – zēnu skolu Šrekenšteinu.

 • Blēži

  Blēži

  vēl 16 stundas

  Blēži

  Blēži

  vēl 16 stundas

  Anotācija

  Šajā režisora Andra Ēķa komēdijā Intars Rešetins raudās, Rēzija Kalniņa dominēs, Ralfs Eilands pakļausies, bet Ieva Florence izģērbsies!

 • Pieaugšanas stāsts

  Pieaugšanas stāsts

  vēl 14 dienas

  Pieaugšanas stāsts

  Pieaugšanas stāsts

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Greisa ir vientuļā māte. Viņa ir pārāk aizņemta cenšoties nopelnīt naudu, lai samaksātu rēķinus, un izklaidējoties ar precēto dakteri Herfordu, lai pievērstu uzmanību savai meitai Ansidadai, kura ir vecumā, kad mātes uzmanība ir īpaši nepieciešama.

 • Zāģis 8

  Zāģis 8

  vēl 15 dienas

  Zāģis 8

  Zāģis 8

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Dažādās pilsētas vietās tiek atrasti miruši cilvēki, un ir acīmredzams, ka viņi ņēmuši nelabu galu. Izmeklēšanas gaitā uzietie pierādījumi norāda uz vienu vainīgo – Džonu Kreimeru – maniaku ar iesauku Zāģeris. Bet kā tas iespējams? Viņš jau vairāk nekā desmit gadus tiek uzskatīts par mirušu…

 • Policijas kods 211

  Policijas kods 211

  vēl 13 dienas

  Policijas kods 211

  Policijas kods 211

  vēl 13 dienas

  Anotācija

  Grupu amerikāņu algotņu piekrāpis to darba devējs – viņi nav saņēmuši apsolīto naudu. Viņi ieradušies Afganistānā atriebties savam bosam.

 • Призрачный гонщик 2

  Призрачный гонщик 2

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Действие разворачивается на задворках Восточной Европы, где главный герой Джонни Блэйз безуспешно пытается справиться со своим проклятием. Его принимает на работу некая секта, которая пытается заполучить дьявола в тот момент, когда он пытается вселиться в тело его смертного сына на дне рождения мальчика.

 • Veseris

  Veseris

  vēl 11 dienas

  Veseris

  Veseris

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Atrodoties viena soļa attālumā no čempiona titula, boksera Vesera karjeru pārtrauc avārija, pēc kuras jebkura viņa nākamā cīņa var kļūt par pēdējo. Taču, kad tiek apdraudēta mīlestība, ir pienācis brīdis pierādīt, ka viņš ir iesaukts par Veseri ne tikai dēļ sava graujošā sitiena. Īsts cīnītājs – gan ringā, gan dzīvē, viņš ir uzsācis savu neapturamo, riska pilno gājienu caur meliem un nodevību, lai glābtu sevi un savu mīļoto.

 • Randiņu rokasgrāmata

  Randiņu rokasgrāmata

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Kāpēc ir tik grūti atrast savu īsto un vienīgo? Arī Kesai ar to īpaši labi neveicas. Viņai ir veiksmīga karjera, taču ne tik veiksmīga privātā dzīve – kaut kā vienmēr gadās ne īstie puiši.

 • Pretīgais astotnieks

  Pretīgais astotnieks

  vēl 19 stundas

  Pretīgais astotnieks

  Pretīgais astotnieks

  vēl 19 stundas

  Anotācija

  Notikumi risinās pēc amerikāņu pilsoņkara, kad atlīdzības mednieks Džons Ruts – „Bende” (Kurts Rasels) un viņa bīstamā ieslodzītā Deizija Domergjū (Dženifera Džeisone Lī) pa ceļam uz Vaiomingu, kur notiks sprieduma izpilde, piedzīvo nodevīgu sniega vētru. Iepriekš savā braucienā ar pasta ratiem viņi satiek citu atlīdzības mednieku majoru Markī Vorenu (Semjuels Džeksons) un bijušo konfederātu dumpinieku vadoni Krisu Maniksu (Voltons Goginss). Meklējot patvērumu no laika apstākļiem, grupa uzņem kursu uz kalnu namiņu, lai pārlaistu vētru. Tur viņi satiek četrus citus ceļojošus svešiniekus (Tims Rots, Demjens Bišīrs, Maikls Medsens un Brūss Derns), ar kuriem kopā viņiem jāpavada laiks līdz sniega vētras beigām. Pamazām pieaug spriedze, jo katram no viņiem ir savs nodoms, kuru vēlas piepildīt.

 • Baseinu tīrītājs: glābjas, kas var

  Baseinu tīrītājs: glābjas, kas var

  vēl 25 dienas

  Anotācija

  Vjetnamas kara veterāns Sels Bando, kas pirms kara strādāja par baseinu tīrītāju, atgriežas ASV un konstatē, ka savu valsti vairs neatpazīst. Baseinu tīrīšanas biznesu pārņēmuši meksikāņi. Bando ir apņēmības pilns atgūt profesiju, ko uzskata par savējo, un atriebties cilvēkam, kas nogalināja viņa sievu un dēlu.

 • Lodes pa gaisu!

  Lodes pa gaisu!

  vēl 23 dienas

  Lodes pa gaisu!

  Lodes pa gaisu!

  vēl 23 dienas

  Anotācija

  1978. gads, Bostona. Tam bija jābūt vienkāršam ieroču tirdzniecības darījumam. Divas bandas satikās nomaļā angārā, taču radās domstarpības par piegādāto preci. Drīz vien izcēlās pamatīga apšaude, kas izvērsās par īstu izdzīvošanas spēli visiem iesaistītajiem. ASV spriedzes komēdija, 2016. g. / 16+

 • Reiz viņi satikās

  Reiz viņi satikās

  vēl 6 dienas

  Reiz viņi satikās

  Reiz viņi satikās

  vēl 6 dienas

  Anotācija

  Džošs strādā pie tēva – viņa uzdevums ir kā darbiniekam iefiltrēties citos uzņēmumos un pārliecināt šī uzņēmuma vadītājus, ka pārdot savu kompāniju tēva uzņēmumam ir vislabākais, ko darīt.

 • Nejauši iemīlēties

  Nejauši iemīlēties

  vēl 16 stundas

  Nejauši iemīlēties

  Nejauši iemīlēties

  vēl 16 stundas

  Anotācija

  Klēras laiks un prāts ir aizņemts ar viņas jauno biznesu – nesen atvērtajai konditorejai nemaz tik labi nesokas. Par privāto dzīvi viņa pat domāt negrib.

 • Mīlas apsēstais

  Mīlas apsēstais

  vēl 17 dienas

  Mīlas apsēstais

  Mīlas apsēstais

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Čārlijam Dērbijam viss ir kārtībā – lielisks darbs, labi draugi un visā visumā lieliska dzīve. Tikai viens viņam dzīvē pietrūkst – īsta mīlestība. .

 • 30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 315 dienas

  30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 315 dienas

  Anotācija

  На что только не пойдешь, чтобы обрести счастье?! Невезучая Даша верит в найденный в интернете способ — в течение месяца сходить на 30 свиданий, а затем мужчина твоей мечты сам найдет тебя.

 • Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 651 dienas

  Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 651 dienas

  Anotācija

  Dr. Roberts Leings (Toms Hidlstons) ir jauns un veiksmīgs vīrietis, kurš ievācas modernu dzīvokļu kompleksa divdesmit piektajā stāvā. Tā ir pilnīgi autonoma celtne ar savu šķiru sistēmu, kurā vara un privilēģijas pieaug līdz ar stāvu, kurā atrodas dzīvoklis. Beļģija/Lielbritānija, drāma, 2015. g. / 16+

 • Dubrovskis

  Dubrovskis

  vēl 163 dienas

  Dubrovskis

  Dubrovskis

  vēl 163 dienas

  Anotācija

  Vladimirs Dubrovskis ir veiksmīgs jurists, dzīvo galvaspilsētā un iecienījis izklaidi stilīgākajos pilsētas klubos. Viņš izaudzis ļoti turīga fermera ģimenē, tāpēc radis pie labklājības jau no bērnības. Maša Trojekurova – arī bagātu vecāku mīlulīte, kas pabeigusi angļu koledžu.

 • Paradīze

  Paradīze

  vēl 18 dienas

  Paradīze

  Paradīze

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  Lembas dzīvesprieks un ticība tiek sagrauta, kad aviokatastrofas rezultātā viņa gūst smagus apdegumus. Pirms šī notikuma viņa bija laimīga, priecīga un apmierināta jauna sieviete, kārtīga mazpilsētas draudzes locekle. Pēc tā viņa satriec pārējos draudzes locekļus un mācītāju, publiski paziņojot, ka Dieva nav.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nedienas ar mazuli

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nedienas ar mazuli

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Ro un Mārtinu pārsteidz pēkšņs viesis – Mārtina ilgus gadus neredzētā māsas meita Redžīna ar mazu bērnu. Viņa stāsta, ka ir laimīgi precējusies un parāda arī fotogrāfiju ar vīru.

 • 1
 • 2