Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Horoskops aunam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops vērsim

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops vēzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Horoskops jaunavai

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops svariem

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops skorpionam

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops strēlniekam

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops mežāzim

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops ūdensvīram

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops zivīm

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

  Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Oskara vecāki datora vietā dēlam "iemaina" vectēvu – lai izsargātu bērnu no tīmekļa bīstamās ietekmes.

 • Līgavu skūpstīt nedrīkst

  Līgavu skūpstīt nedrīkst

  vēl 42 dienas

  Anotācija

  Vienkāršs amerikāņu fotogrāfs nonāk nepatikšanās, kad piekrīt apprecēt horvātu meiteni, kurai vajag „zaļo karti”, taču medusmēneša laikā jauno sievu nolaupa. 2011.

 • Mārlijs un es

  Mārlijs un es

  vēl 4 stundas

  Mārlijs un es

  Mārlijs un es

  vēl 4 stundas

  Anotācija

  Mērķtiecīgi jauni reportieri, Džons un Dženija Grogani, pārceļas uz Floridu, nopērk māju un pieņem labradora šķirnes kucēnu vārdā Mārlijs. Nevaldāmais suns drīz vien kļūst par lielāko noteicēju viņu dzīvē. ASV romantiska komēdija, 2008. g. / 7+

 • Tu esi šeit

  Tu esi šeit

  vēl 36 dienas

  Tu esi šeit

  Tu esi šeit

  vēl 36 dienas

  Anotācija

  Bens un Stīvs ir labākie draugi kopš bērnības, taču ir ļoti atšķirīgi.

 • Šefs Ādams Džons

  Šefs Ādams Džons

  vēl 15 dienas

  Šefs Ādams Džons

  Šefs Ādams Džons

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Ādams Džons ir viens no labākajiem šefpavāriem Parīzē. Tomēr liels talants, kā parasti, saistīts arī ar būtiskiem trūkumiem. ASV komēdija/drāma, 2015. g. / 12+

 • Es nebūšu tava mīļotā

  Es nebūšu tava mīļotā

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  Rozas bijušais vīrs nekādi nespēj būt pieaudzis, savukārt meita pieaugusi pārāk agri un pārdzīvo pirmo mīlestību. Rouza strādā šovbiznesā starp jauniem cilvēkiem, un tas ikdienu atgādina viņai par pašas nenovēršamo vecumu.

 • Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 311 dienas

  Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 311 dienas

  Anotācija

  Keita ir talantīga modes dizainere, un viņas sapnis ir strādāt kādā augstās modes namā. Taču viņa nespēj dabūt darbu, jo neviens neuzticas Kasela meitai. Keitas tēvam un pamātei pieder Kaselu modes nams, kurš nodarbojas ar dārgu zīmolu tērpu kopēšanu un masveida ražošanu.

 • Alu cilvēki

  Alu cilvēki

  vēl 341 dienas

  Alu cilvēki

  Alu cilvēki

  vēl 341 dienas

  Anotācija

  Dīns dzīvo Losandželosā un ir īsts ballīšu zvērs, kurš beidzot ir noguris no tukšajām un bezjēdzīgajām vienas nakts attiecībām un aptver, ka vēlas dzīvē ko vairāk kā tikai nebeidzamas ballītes.

 • Nesauciet mani par vectētiņu

  Nesauciet mani par vectētiņu

  vēl 97 dienas

  Anotācija

  Lai arī Verneram ir jau 45 gadi, viņš joprojām izbauda dzīvi pēc pilnas programmas un uzņemties par kaut ko atbildību galīgi nav viņa stilā.

 • Izgudrotāja

  Izgudrotāja

  vēl 7 dienas

  Izgudrotāja

  Izgudrotāja

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Komēdija. Aleksandrai nav pats labākais brīdis dzīvē – viņa ar bērniem spiesta pārvākties uz mazāku dzīvokli, un viņiem nav pat iespējas ņemt līdzi ģimenes mīluli, sešus gadus veco suni Mukselu.

 • Foršie džeki

  Foršie džeki

  Anotācija

  1977. gads, Losandželosa. Vientuļais tēvs, privātdetektīvs un alkoholiķis Hollands Mārčs tiek nolīgts izmeklēt kādas pabalējušas porno zvaigznes Mistijas Mountinas pašnāvību.

 • Burbuļvannas Laika Mašīna

  Burbuļvannas Laika Mašīna

  Anotācija

  Četri seni draugi, kas vīlušies savās dzīvēs, satiekas slēpošanas kūrortā un negaidīti nonāk 1986. gadā. Izrādās, tas noticis tāpēc, ka viņi ir iekāpuši īpašā burbuļvannā.

 • Makgrūbers

  Makgrūbers

  vēl 707 dienas

  Makgrūbers

  Makgrūbers

  vēl 707 dienas

  Anotācija

  Bijušajam specvienības aģentam Makgrūberam ir jāatsāk cīņa pret savu ļaunāko ienaidnieku Dīteru fon Kantu, kura rīcībā ir kodolgalviņa un kurš ir apņēmies noslaucīt Vašingtonu no zemes virsas.