Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. februāris

Eleonora, Ariadne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops vērsim

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops dvīņiem

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops vēzim

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops lauvai

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops svariem

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops strēlniekam

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops mežāzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops ūdensvīram

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops zivīm

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Īpašā Valentīndiena

  Īpašā Valentīndiena

  vēl 22 dienas

  Īpašā Valentīndiena

  Īpašā Valentīndiena

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Helēnai pieder pašai savs ziedu veikals Ņujorkā. Visvairāk šajā darbā viņai patīk mīlestība, kas tik bieži ir saistīta ar ziediem – dzimšanas dienās, kāzās un jo īpaši – Valentīndienā.

 • Visums starp mums

  Visums starp mums

  vēl 19 dienas

  Visums starp mums

  Visums starp mums

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Gārdners Eliots ir pirmais cilvēks, kurš ir piedzimis uz Marsa. Savā dzīvē pazinis tikai 14 cilvēkus, pēc 16 gadiem viņš beidzot atgriežas uz Zemes.

 • Valentīns uz mūžu

  Valentīns uz mūžu

  vēl 15 dienas

  Valentīns uz mūžu

  Valentīns uz mūžu

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Džūlija ir priecīgi satraukta – draugs Gevins pēc trīs gadu draudzības viņu ir bildinājis. Un Džūlija ir devusi jāvārdu. Taču draudzenei Sidnijai tikko ir salauzta sirds, un abas nolemj doties nelielā ceļojumā izvēdināt galvas. Ceļojums gan neizvēršas tik labi, kā ieplānots – sākumā saplīst automašīna, viņas abas nonāk neapskaužamā situācijā, bet vēlāk vēl iekuļas nedienās ar likumu. Saņēmušas sodu – 30 dienas strādāt sabiedrības labā, abas ierauga dzīvi pavisam citām acīm. Un Džūlija sāk aizdomāties – vai viņas pārtikusī, komfortablā dzīve kopā ar Gevinu vispār ir tas, ko viņa patiesībā vēlas…

 • Ātrās reaģēšanas vienība

  Ātrās reaģēšanas vienība

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Losandželosas policijas departamenta Speciālo uzdevumu vienības komandai notiek treniņš pamestā lidostas angārā. Tomēr notiek neparedzētais, un visa komanda nonāk lamatās pret divām konkurējošām mafijas bandām, kas abas cīnās par kādu retu un vērtīgu priekšmetu. Ieslodzīti pamestā angārā un bruņoti tikai ar tukšām lodēm, vienības kaujinieki ir neapskaužamā situācijā.

 • Džounsi bezsaistē

  Džounsi bezsaistē

  vēl 5 dienas

  Džounsi bezsaistē

  Džounsi bezsaistē

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  2017. g.

 • Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Kad draugs vēlas ar Mēriju nopienti aprunāties, paziņojums, ka viņam ar Mēriju ir garlaicīgi un viņš vēlas šķirties, galīgi nav tas, uz ko jaunā sieviete cerējusi.

 • Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  vēl 3 dienas

  Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Miljonārs Peitons iecerējis attīstīt savu būvniecības projektu pilsētas parkā. Miljonāra vienīgais dēls Šons jau gadiem cenšas turēties pa gabalu no tēva biznesa un nevēlas to turpināt.

 • Nenopērkamā mīlestība

  Nenopērkamā mīlestība

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Lilija ir paramediķis – viņa strādā neatliekamajā palīdzībā un smagi strādā, lai nopelnītu sev iztikai. Džefs ir miljonāra atvase, kurš ieradis, ka var dabūt visu, ko vien vēlas.

 • Kāzu līkloči

  Kāzu līkloči

  vēl 7 dienas

  Kāzu līkloči

  Kāzu līkloči

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Klaudija dzīvo saskaņā ar dabu, ir čakru masiere, un viņa jau sen ir izplānojusi savam dēlam perfektās kāzas – nelielas, īpašas, ģimenes lokā.

 • Mīlestības recepte

  Mīlestības recepte

  vēl 2 dienas

  Mīlestības recepte

  Mīlestības recepte

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Lorēnas sapnis vienmēr bijis kļūt par šefpavāri. Viņa ir kulinārijas skolas lielā cerība, ļoti centīga un apzinīga, kā arī raksta pati savu blogu.

 • 30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 345 dienas

  30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 345 dienas

  Anotācija

  На что только не пойдешь, чтобы обрести счастье?! Невезучая Даша верит в найденный в интернете способ — в течение месяца сходить на 30 свиданий, а затем мужчина твоей мечты сам найдет тебя.

 • Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 680 dienas

  Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 680 dienas

  Anotācija

  Dr. Roberts Leings (Toms Hidlstons) ir jauns un veiksmīgs vīrietis, kurš ievācas modernu dzīvokļu kompleksa divdesmit piektajā stāvā. Tā ir pilnīgi autonoma celtne ar savu šķiru sistēmu, kurā vara un privilēģijas pieaug līdz ar stāvu, kurā atrodas dzīvoklis. Beļģija/Lielbritānija, drāma, 2015. g. / 16+

 • Mīla fjordos. Zemes vecums

  Mīla fjordos. Zemes vecums

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  Nils un Birte ir laimīgi savā laulībā. Vienīgās problēmas sagādā atšķirīgie uzskati par 20 gadus Veco meitu Tildi.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nāvējošā vājība

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nāvējošā vājība

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Vēlā vakara stundā Auroru uzrunā policijas priekšnieks Džeks Bērnss, kurš vēlas runāt ar Auroras draugu Martinu.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Trīs istabas un līķis

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Trīs istabas un līķis

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Aurora piekritusi mazliet palīdzēt mātei – viņa parādīs kādu māju potenciālajam pircējam – bijušajam militāristam Mārtinam Bartelam.

 • Mačo

  Mačo

  vēl 7 dienas

  Mačo

  Mačo

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Daniels nav no tiem vīriešiem, par kuriem interesējas sievietes Viņš ir nepārliecināts, nedrošs, nesportisks – viņā nav nekā no mačo. Tā nu attiecībās ar sievietēm viņam līdz šim nav īpaši veicies.

 • Foršie džeki

  Foršie džeki

  vēl 4 dienas

  Foršie džeki

  Foršie džeki

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  1977. gads, Losandželosa. Vientuļais tēvs, privātdetektīvs un alkoholiķis Hollands Mārčs tiek nolīgts izmeklēt kādas pabalējušas porno zvaigznes Mistijas Mountinas pašnāvību.

 • Slepenā aģente

  Slepenā aģente

  vēl 19 stundas

  Slepenā aģente

  Slepenā aģente

  vēl 19 stundas

  Anotācija

  FIB nolīgst pusaudzi Moliju, kuras tēvs ir par privātdetektīvu strādājošs bijušais policists. Meitenei jāizliekas par koledžas studenti, lai aizsargātu kādas tiesas prāvas galveno liecinieci.

 • Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 5 dienas

  Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Keita ir talantīga modes dizainere, un viņas sapnis ir strādāt kādā augstās modes namā. Taču viņa nespēj dabūt darbu, jo neviens neuzticas Kasela meitai. Keitas tēvam un pamātei pieder Kaselu modes nams, kurš nodarbojas ar dārgu zīmolu tērpu kopēšanu un masveida ražošanu.

 • Kad nevar uzticēties

  Kad nevar uzticēties

  vēl 10 stundas

  Kad nevar uzticēties

  Kad nevar uzticēties

  vēl 10 stundas

  Anotācija

  Kristla un Hansi atgriežas no atvaļinājuma ceļojuma atpakaļ Austrālijā.

 • Makgrūbers

  Makgrūbers

  vēl 314 dienas

  Makgrūbers

  Makgrūbers

  vēl 314 dienas

  Anotācija

  Bijušajam specvienības aģentam Makgrūberam ir jāatsāk cīņa pret savu ļaunāko ienaidnieku Dīteru fon Kantu, kura rīcībā ir kodolgalviņa un kurš ir apņēmies noslaucīt Vašingtonu no zemes virsas.

 • 1
 • 2