Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 24. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Horoskops aunam

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops vērsim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops lauvai

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops skorpionam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops mežāzim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops zivīm

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Kāzu plānotāja Roza 3

  Kāzu plānotāja Roza 3

  vēl 32 dienas

  Anotācija

  Roza ir romantiskā un labā noskaņojumā – Marks pārvācas uz Berlīni pie viņas. Arī bizness iet uz augšu, jo nejaušība saved Rozu kopā ar kādu pāri, kas vēlas sev sapņu kāzas.

 • Тачка №19

  Тачка №19

  vēl 7 dienas

  Тачка №19

  Тачка №19

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Что делать, если из багажника арендованной в незнакомом городе машины в салон вываливается связанная девушка?..

 • Kad nevar uzticēties

  Kad nevar uzticēties

  vēl 28 dienas

  Kad nevar uzticēties

  Kad nevar uzticēties

  vēl 28 dienas

  Anotācija

  Kristla un Hansi atgriežas no atvaļinājuma ceļojuma atpakaļ Austrālijā.

 • Spoks

  Spoks

  Anotācija

  Vēl tikai nesen Jurijs Gordejevs, ambiciozs aviokonstruktors un sieviešu mīlulis, bija veiksmes ielenkumā. Viņa konstruētā lidmašīna JUG-1 būtu bijusi īsts apvērsums aviācijas nozarē. Mākslas filma (krievu val. ar subt. latv.val.) / 12+

 • Дивергент

  Дивергент

  vēl 26 dienas

  Дивергент

  Дивергент

  vēl 26 dienas

  Anotācija

  В антиутопическом Чикаго будущего существует общество, члены которого придумали способ избегать конфликтов и поддерживать вокруг незыблемый порядок.

 • Uzvari, zaudē vai mīli

  Uzvari, zaudē vai mīli

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Gan Klāra, gan Alekss savus bērnus audzina vieni paši, un viņiem ir ļoti atšķirīgi uzskati par bērnu audzināšanu.

 • Mīlestības seja

  Mīlestības seja

  vēl 25 dienas

  Mīlestības seja

  Mīlestības seja

  vēl 25 dienas

  Anotācija

  Nikija negadījumā zaudējusi vīru Garetu – savu dzīves mīlestību, un nespēj ar šo zaudējumu samierināties. Cilvēki, notikumi un lietas viņai nemitīgi atgādina par vīru.

 • Бивень

  Бивень

  vēl 25 dienas

  Бивень

  Бивень

  vēl 25 dienas

  Anotācija

  ОЖурналист Уоллес Брайтон уехал брать интервью и исчез навсегда. Его друг вместе с девушкой Уоллеса отправляется на поиски.

 • Īstā kleita līgavai

  Īstā kleita līgavai

  vēl 24 dienas

  Īstā kleita līgavai

  Īstā kleita līgavai

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Anabella ir pametusi veiksmīgu karjeru un pārvākusies uz mazpilsētu ar mērķi atvērt kāzu salonu.

 • Kur zied ūdensrozes 2

  Kur zied ūdensrozes 2

  vēl 24 dienas

  Kur zied ūdensrozes 2

  Kur zied ūdensrozes 2

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Izabella ir izdarījusi smagu izšķiršanos par labu karjerai, atstājusi savu dzīves mīlestību un negribīgi devusies uz Parīzi. Nu viņa cenšas ielauzties augstās modes industrijā, un tas nav viegli. Tikai ar savas skolotājas Pupas Mandelas palīdzību viņai izdodas sekmīgi izveidot pašai savu ekskluzīvu modes līniju, tomēr tas prasa ziedot privāto dzīvi un personisko laimi.

 • Līgavu skūpstīt nedrīkst

  Līgavu skūpstīt nedrīkst

  vēl 38 dienas

  Anotācija

  Vienkāršs amerikāņu fotogrāfs nonāk nepatikšanās, kad piekrīt apprecēt horvātu meiteni, kurai vajag „zaļo karti”, taču medusmēneša laikā jauno sievu nolaupa. 2011.

 • Salazara slepkavība

  Salazara slepkavība

  vēl 23 dienas

  Salazara slepkavība

  Salazara slepkavība

  vēl 23 dienas

  Anotācija

  Narkotiku karteļa vadītājs Salazars nolēmis kļūt par informatoru, tāpēc Narkotiku apkarošanas vienība aģenta Harisona vadībā nozīmēta apsargāt šo vērtīgo mafijas vīru.

 • Jaunie Supervaroņi

  Jaunie Supervaroņi

  vēl 24 dienas

  Jaunie Supervaroņi

  Jaunie Supervaroņi

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Asa sižeta filma/Piedzīvojumu filma/Komēdija. Deivs ir gluži parasts pusaudzis. Daži viņu pat sauktu par jefiņu, jo viņš dievina komiksus. Nopircis hidrotērpu, viņš izlemj kļūt par supervaroni, lai gan viņam nav nekādu iemaņu un dotību.

 • Однажды

  Однажды

  vēl 6 dienas

  Однажды

  Однажды

  vēl 6 dienas

  Anotācija

  Однажды Лешка понял, что влюблен. В бывшую девушку брата. Ему еще не было и 16-ти, а ей уже исполнилось 17...

 • Kur zied ūdensrozes

  Kur zied ūdensrozes

  vēl 23 dienas

  Kur zied ūdensrozes

  Kur zied ūdensrozes

  vēl 23 dienas

  Anotācija

  Izabella uzauga smalkā Trakenbergu villā, kur viņas māte strādāja par ekonomi. Jau kopš bērnības Izabella draudzējās ar villas saimnieku meitu Viviannu, taču starp abām vienmēr valdījusi arī konkurence. un ir iemīlējusies kaimiņu puisī Jonā. Izabellas sapņi vienmēr ir bijuši lieli, un īpaši viņa interesējas par modi.

 • Kāzu plānotāja Roza: debesis virs Keiptaunas

  Kāzu plānotāja Roza: debesis virs Keiptaunas

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Romantiska filma. Roza kopā ar asistenti Merelu dodas tālā ceļojumā – uz Keiptaunu Dienvidāfrikas republikā. Abām tur darāms darbiņš – nav daudz laika atlicis, lai viņas noorganizētu Rozas bērnības drauga Marka un viņa līgavas Nandi kāzas.

 • Реальные парни

  Реальные парни

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  История строится вокруг двух уже немолодых преступников, один из которых получил задание убить близкого друга. Столь непростая ситуация требует времени на обдумывание, и киллеры решают вместе с приятелем изрядно побуянить прежде чем будет принято окончательное решение...

 • Puisis no kapsētas

  Puisis no kapsētas

  vēl 4 dienas

  Puisis no kapsētas

  Puisis no kapsētas

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Deviņpadsmit gadus vecais Koļa nonācis neapskaužamā situācijā – viņam ir parādi, bet nav darba. Jaunietis ierodas Maskavā pie tēvoča un ir gatavs ķerties pie jebkāda darba un strādāt dienu un nakti.

 • Manas lielās grieķu kāzas 2

  Manas lielās grieķu kāzas 2

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Tikuši galā ar pusaudžu meitas audzināšanas problēmām, Tula un Jans piedzīvo laulību krīzi. Tomēr ilgi viņiem miera nebūs, jo nu viņiem jātiek galā ar vēl vienām kāzām pēc labākajām grieķu tradīcijām, tikai šoreiz tās solās būt vēl lielākās un trakākas.

 • Геракл: Начало легенды

  Геракл: Начало легенды

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  1200 г. до н. э. Древняя Греция. Прекрасная царица Алкмена попала под чары грозного бога Олимпа — Зевса и родила ему сына Геракла.

 • Uta Danella. Sapņu kāzas

  Uta Danella. Sapņu kāzas

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Jaunā uzņēmēja meitas Martinas kāzas ar veiksmīgo šovmeni Arndtu ir neizbēgamas. Martina jau sapņo par brīnišķīgo dzīvi pēc kāzām. Abus diezgan pretēja rakstura cilvēkus vieno mīlestība pret zirgiem, tāpēc viņi nolēmuši dzīvot laukos un nodarboties ar zirgu audzēšanu.